Opinie o Sarel Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sarel Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sarel Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sarel Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

T

Praca spoko.. robisz swoje i tyle.. da sie wytrzymac.. no i śliczna modelka na hali! :) pozdro

Misiek

Z tego miejsca pragnę pozdrowić pracownika biurowego, który zadał sobie trud przedstawienia firmy Sarel w samych superlatywach widząc, że powoli zaczyna brakować rąk do pracy a starsi pracownicy podejmują jedyna słuszna decyzję i odchodzą. Większych głupot niż tam zostały napisane to chyba świat jeszcze nie widział. Wentylacja to jeden wielki śmiech na sali a jeden malutki i często niesprawny wiatrak pozwala ci się jedynie jakoś utrzymać na nogach przy ponad 40 stopniowej temperaturze na hali. Substancji szkodliwych brak... Noo może pomijając wszystkie produkty używane do produkcji na większości których widnieją tylko trupie czaszki itp. Przychodząc na rozmowę kwalif proponuję zapoznać się z księga substancji szkodliwych oraz zapytać ile osób odchodziło z firmy z powodu różnego rodzaju uczuleń i zmian skórnych spowodowanych tym świetnym i jakże czystym powietrzem panującym na hali. Zadowoleni pracownicy? Tylko Ci którzy odeszli więc możnaby to traktować w kategorii "zadowoleni BYLI pracownicy"

Takiej opinii żaden pracownik produkcyjny nie napisał, jedynie któryś z pracowników biurowych, polecam popracować w miesiącach letnich gdy na hali jest okolo 40 stopni dodając do tego szkodliwe opary chemiczne i zapylenie. Wszystko zdrowe a ludzie dostają różnych uczuleń i schorzeń. Atmosfera miła i przyjemna ale tylko wśród pracujących na produkcji, pomimo tego, że ktoś wykona swoją pracę i zadba o porządek i inne rzeczy to i tak na siłę musi sobie szukać zajęcia. Stawka podstawowa od lat bez zmian tak jak i warunki pracy

Bajki

Chciałabym poznać tych zadowonych pracowników bo jeszcze nie miałem okazji....ha ha Prawda jest taka , że rotacja jest non stop co chwilę ktoś odchodzi więc jak by to była taka praca marzeń to by ktoś został . Pracują tylko ci co naprawdę muszą bo teraz ciężko o inną pracę. Nie znam nikogo kto by chciał tu pracować i jest zadowolony. A bajki że jest to super praca to innym wciskajcie nie nam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Sarel Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Haha

No piękny komentarz napisał ktoś z biura ma poczucie humoru... Wentylacja w biurze jest napewno a na hali 40 stopni i nawet dobrego wentylatora nie ma. Kto z biura ma taką wyobraźnię. nikt tu nie chce pracować i jest jedna wielka porażka cała prawda o tej pracy

tylkoja

A dla mnie praca jest fajna. W lecie były temperatury były wyoskie ale sa dodatkowe przerwy i wiatraki. Oprócz tego jest fajnie. A praca jak praca trzeba robic swoje i nie ma problemów. Ludzie co tu pracuja są bardzo pomocni i utrzymuja atmosfere.

miniony
@tylkoja

Potwierdzam! i wypłata zawsze na czas i po pół roku umowa z firma. Już nie pracuje i nienarzekam na sarel

Uciekaj
@tylkoja

Jedna przerwa 10 min a pot spływa po (usunięte przez administratora) i zero wentylacji. Trują nas za 2 tysiące.Brawo

xDDDD faktycznie 10minut przy 40 stopniach przez 8 godzin

Asmodeusz

Jak ktoś chce zmarnować czas, zdrowie i życie to zapraszam

Czupakabra

Mam nadzieję że woda z kibla wam smakuje, ja tam wolę napić się z kałuży

Uciekaj

Tragedia zobaczyłem i uciekłem, Nigdy więcej nie chcę słyszeć o tej firmie. Współczuje tym którzy muszą tam pracować. Jest naprawdę źle i jeśli ktoś piszę inaczej to chyba nigdy tu nie pracował. Bardzo małe zarobki , brak wentylacji a lato tuż tuż , za szkodliwe warunki ani złotówki więcej. Naprawdę odradzam

Jigsaw
@Uciekaj

Taka prawda

Marian

@tylkoja ile jest tych dodatkowych przerw?

(usunięte przez administratora) lludzie masowo chodza na l 4 bo maja dosc tylko starsi jako tako pracuja. Nikt tu niechce pracowac za takom kase w biedzie maja po 2500 ty siaca na reke plus premie ok 400zl nieradze tu przychodzic nawet przyjeli kogos do biura zamiast podniesc chlopakom pesje. Warunki sa szkodliwe a jak badali kazali powylaczac prasy zeby wskaznik sie zgadzal panstwowa inspekcja pracy. Ma sie tym przyjrzeć z resztom ja tu juz nie pracuje (usunięte przez administratora)

Lolek

porażka kto normalny przychodzi i zobaczy tą sytuację i pracę to zaraz się zwalnia.ludzie tu pracuja bo musza albo się przyzwyczaili.kierownik i brygadziści liżą się po tyłkach.sami nic nie robią a ludzi gonią do pracy.mobing, smród,brud i ubustwo

Blondas

W firmie sarel Polska jest sielanka gra muzyka kawa gratis ciastko sponsoruje prezes dusi grosik ogulnie wszyscy zadowoleni a ty biały muzynie tyraj i zdychaj

TyTyTymon

Usuwajcie dalej szczere komentarze o prawdziwej sytuacji w firmie. Pozdrawiam zarząd

Tymon

Największy problem to jest wówczas kiedy brakuje chęci do pracy, szczególnie gdy mamy dobrego ale wymagającego pracodawcę.

Lord

Tragedia uciekać gdzie pieprz rośnie.Ta praca i firma to jakaś porażka. Pieniądze marne, ciągle śmierdzi i unoszą się szkodliwe opary.Nowotwory gratis.......Wymagania i traktowanie człowieka jak śmiecia.W lato ponad 40 stopni a nikt z tym nic nie robi.Radzę szukać innej firmy bo tu nigdy nie było i nie bedzie dobrze.

słonik

wszystko ok polecam

Robot

Praca koszmar nie polecam.Warunki szkodliwe ale dodatku za to nie ma.Kasa bardzo marna jak za taki zapierdziel.Podwyżek nie ma i nie będzie.Ludzie fałszywi i na każdym kroku obrabiają Ci dupę.Lenie i lizodupy zarabiają najwięcej. Gorszej pracy nie miałem i chcę o niej zapomnieć.

Marcel

Jak komus niepasuje do zaraszam do nideka japoncy wa pokazom. Tam dopiero zapiernicz ze pot z (usunięte przez administratora) sie leje roboty to w nideku saler jest spoko

Marcel

Ierdol y opowiadacie jak ktos ma lewe rece to niech ida na bezrobocie. Kazdy sie wyrobi tylko trzeba chciec po roku jest 13 pensja dodatkowa

Zostaw merytoryczną opinię o Sarel Polska Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Sarel Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sarel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sarel Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 8 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sarel Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Skarbowa 34
    32-005 Niepołomice