Opinie o Sarel Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sarel Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sarel Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sarel Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Byku

Wczoraj palił się pięć cała hala zadymiona i kazali nam pracować w tym smrodzie(usunięte przez administratora)i pojechał niegodne traktowanie ludzi niepracowaliśmy tylko kazał sprzątać prawie wszystkich głowa bolała behapowca nawet nie wezwali a po ostatnim incydencie kazali nam iść po prostu firma porażka stare (usunięte przez administratora)mają i chcą produkcję robić zaraz się gorąco będzie robić to dopiero w tym (usunięte przez administratora) ludzie bedą padać jak muchy a mianowicie much niema bo takie czyste powietrze że żadna nie chce wlecieć odradzam wszystkim tom firmę

grzegor74
@Przemysław

trudno uwierzyć może tak ale to prawda przyjmuje się ludzi przez agencję pracy po 3 dniach szkolenia idziesz i pracujesz sam na prasach które leją na prawo i lewo żywicą gorącą masz produkować ładne body to nie realne ludzie mają uczulenie nikogo to nie obchodzi bo przyjdzie następny naiwny i będzie pracował a jak poprosisz o zmianę stanowiska zmienią ci go też nie przeszkolą a innym powiedzą zróbcie zwroty z montażu to będziemy mieli powód do zwolnienia nawet żle przyklejona naklejka z kodem kreskowym to zwrot gdzie w normalnej firmie prze klejono by ją atmosfera niema nic wspólnego z przyjazną masakra a nie praca

Czy w Sarel Polska Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Bartosz

Szkoda bo myślałem że chociaż atmosfera się poprawiła. Nadal jest premia frekwencyjna? Ile teraz dają za 100% obecności w robocie?

Hehe

Zacznę od tego, że praca sama w sobie jak się człowiek wkręci nie jest zła aczkowiek jest brudno i to trzeba wziąć pod uwagę bo nie każdemu to pasuje. Temperatury w lecie ogromne za to w zimie spoko. Ludzie w większość są w porządku. Brygadziści są świetni przede wszystkim OGARNIĘCI a do tego pomocni, zabawni i robią wszystko co do nich należy ;)) Prezes super człowiek bardzo wyrozumiały! Największą wadą jak dla mnie jest obecny kierownik…bardzo niezorganizowany, czasami ciężko się z nim dogadać, często jąka się jak przedszkolak xD przyczepia się o pierdoły, bardzo krytyczny w stosunku do pracowników…reasumując to nie jest odpowiednia osoba na to stanowisko!

Kowal
@AAA

Za konfidenctwo oraz kleptomanie sie tam awansy dostaje. Bonusowe punkty za mierność i jąkanie sie.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Sarel Polska Sp. z o.o.?

Skąd wiesz, że biorą, skoro nie ma żadnych ogłoszeń z pracą? Nawet dla sprzątaczki, co mówić dla montera. Chyba, że tutaj ogłoszeń się nie daje, tylko chętnie stoją pod bramą i jak trzeba to szefostwo wychodzi i wybiera:D A z innej beczki- trzeba mieć uprawnienia typu sep, żeby montować?

Nooo

Zadzwoń do aterimy albo adecco oni rekrutujemy dla sarella

Jakiego uczulenia? Piszesz w sensie zdrowotnym czy o uczuleniu na pracę, bo różnie można to zrozumieć? Zastanawiam się też dlaczego akurat na pół roku, zawsze tak jest czy niektórzy jednak pracują dłużej? Jaka w takim razie umowa?

AAA
@Hehe

Ale podsumowując, da się tu z większością dogadać? No i pytanie jakie pieniądze za tym idą. Mozesz o tym mówić? próbuję się zorientować, czy warto by mi było aplikować.

@AAA

Tak idzie się dogadać z większością ;)) Odnośnie pieniędzy to 4300 brutto plus premia

Aneczka Nowy wpis
@Hehe

Premia jest w miarę duża? W ogóle czy to premia za jakieś wyniki w pracy? Czy uznaniowa, a może jeszcze jakas inna?

AAA Nowy wpis

O awansach widzę, że moi drodzy piszecie. : ) poznam szczegóły? Widziałem ofertę od was dla zbrojarza i zastanawiam się czy po dłuższej pracy sam mógłbym tak przeskoczyć? Jak wtedy warunki się zmieniają, czy zarobki będą dużo większe?

Kowal Nowy wpis

Kapciuś

Cześć. Ile zmian jest w tym zakładzie? Są nocki?

kangur
@Kapciuś

nie ma nocek dwie zmiany

@kangur

I w jakich godzinach są te zmiany ?? Klasycznie 6-14 i 14-22 ? A może nieco inaczej?

Czy to prawda że wypłacają 13 pensje i na jakiej zasadzie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Sarel Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Byku

Tak jedna jedyna firma na strefie co ludzi zostawiła na lodzie przed świętami ani paczek na święta ani żadnych bonów i jeszcze pieniędzy nie dali tak jakby ciężkie miliony odsetek za dzień dostawali firma porażka nic dodać nic ująć

He
@Byku

Bo ludzie liczom się jak produkcja z chodzi tyle som dla nich warci. Lepiej dzitki z bezrobocia brać i takich co nie mają o niczym pojącia do pracy. Nie odzywają się że jest nie zgodnie z BHP. Co im pieniądze jak po 6 tyś. zarabiaro kierownicy a pracownik od wypłat do wypłaty oblicza jak ma przeżyć żeby rachunki popłacić. To co kierownika interesuje

Jack

Witam. Czy firma Tesar i Sarel to to samo ? Widziałem ogłoszenie na produkcję do Tesar i proszę o opinie na jej temat .

Noo

Żadnych zmian niebedzie będziemy (usunięte przez administratora)jeszcze więcej w rodzinie sarelowskiej módlmy się o deszcze bo zdechniemy z tych gorący a poza tym jak komóś niepasujom droga wolna zawsze można pracę zmienić nikt tutaj nikogo nietrzyma

Noo

Poza tym że ludzie niewtrzymuja i zaczynano opinie pisać prawdziwe i dziwić się że nikt do pracy nie chce przyjść

Przemysław
@Noo

Rozumiem, że jest bardzo dużo pracy i jesteś tym zmęczony, ale nie jestem pewien czy narzekasz po prostu na nadmierną liczbę obowiązków czy na to, że jak na taką liczbę obowiązków za mało płacą?

Prawda cię wyzwoli a potem cię
@Przemysław

Przyjdź najniższa stawka w strefie jak porobisz 1 miesiąc na hali przy 40 stopniach to zmienisz zdanie a kasa najniższa 3010 plus premia jak jom dostaniesz

@Prawda cię wyzwoli a potem cię

No na pewno go nie zachęciłeś tym. A z ciekawości tylko ile tej premii można ugrać?

Nono

A 400 stówy jak cały miesiąc będziesz w pracy

@Nono

Nie jest tak tragicznie ale wiadomo że mogliby płacić więcej. A jak z nadgodzinami? Płaca wyższa stawkę? Można w ten sposób dorobić?

@Bartosz

Jak się dogadasz.

Dorota
@Prawda cię wyzwoli a potem cię

To na hali jest tyle stopni, co piszesz i nie ma żadnych wiatraków albo klimatyzacji?

@Nono

tak dla pewności to czy to jest zerojedynkowe? czy jeden dzień by "ucinał" z niej nieco po prostu?

Nie

Smerf

Przecież jest bhp

Przemysław
@Byku

Aż trudno uwierzyć, że kazali wam pracować w takich warunkach ... Będą padać? To już coś takiego się zdarzyło, że ktoś poniósł jakieś poważniejsze konsekwencje zdrowotne? Ciekaw jestem czy wynagrodzenie chociaż cześciowo rekompensuje te warunki ...

grzegor74

Przodownik pracy

Drugiej takiej firmy ludzie nigdzie nie znajdziecie, co potrzeba człowiekowi to jest załatwione. Są bony żywieniowe Wypłata zawsze na czas Klimatyzowana kantyna, gdzie można odpocząć od szumu i zgiełku Robisz swoje i dzień ci miło zleci Możliwości rozwoju w ramach firmy, kursy na wózki widłowe i tak dalej Karta bonusowa do automatu z jedzeniem i piciem po przepracowaniu miesiąca Pewne zatrudnienie nawet w okresie pandemiologicznym Ubrania firmowe prane przez zewnętrzną firmę Mili i uczynni współpracownicy Wyluzowany brygadzista Na święta Bożego Narodzenia zawsze można liczyć od szefa na włoskie rarytasy oraz trzynastą pensję liczoną uczciwie Polecam gorąco, zwłaszcza w najbliższym okresie

najlepsza firma
@Przodownik pracy

racja drugiej tak niewyrozumialej firmy nie da sie znalezc, polecam goraco zwlaszcza w najblizszym goracym okresie, gwarantowane +40 stopni na hali, jedna przerwa 10 minut w „klimatyzowanej kantynie” a pilot gdzies schowany.robisz swoje plus jak brygadzista zobaczy, ze na chwile usiadles to dostajesz dodatkowe zadanie.kursy na wozek i co tak dalej?bo po za tym nic, a na wozek nie pozolli niekorrym.wyluzowany faktycznie jeden brygadzista bo drugi szuka jakby uprzykrzyc zycie pracownika.rarytasy to nie wiem o co chodzi bo niczego takiego nie mialo nigdy miejsca.polecam jesli ktos sila rzeczy potrzebuje pracy,ale napewno nie w okresie letnim.szkoda zdrowia ludzie

Jaajaaa
@Przodownik pracy

Chyba cię człowieku po..bało całą tablica Mendelejewa 30 stopni na chali i jeszcze się o 10 minut trzeba prosić ludzie na l4 uciekają od tej (usunięte przez administratora) a podwyżki cen paliw a szef ma gdzieś za 3400 brutto zapierdal.ą i taka sielanka lepiej nie mówić tak tylko brygadziści w budzie siedzą i się chłodzą klima miała być niema wyciągi miały być niema najtańsze narzędzia kupują i chcą mieć jakość sztuka się liczy

prawda
@Przodownik pracy

napisales prawde jest dobrze ale kasa moze byc lepsza ingoruj internetowe trole tylko narzekaja

@Przodownik pracy

Jakie kur.abony żywieniowe karta jest na 150 zł i tyle jeszcze do automatu na 36 i tyle że w automacie wszystko podrożało o prawie złotówkę i. Nic więcej tablica Mendelejewa w powietrzu ale wszystko ok bo niema badań najlepiej tak powiedzieć a aceton przecież cały czas niepracujecie przynim paczki na święta za 14 euro i tyle 13 pensja liczona niewiadomo jak biura w Katowicach niema kontaktu z kadrowym chyba że przez biuro 2 fajne laski w biurze pracujom wszystko można z nimi załatwić jeszcze kierownik który boi się odezwać do Simona .

Ok
@Przodownik pracy

Tak bo najlepsi pracownicy odeszli albo na l4 siedzimy na ś we irys to paczka za 14 euro karta do automatu za 36 zł a w automacie 2 razy podwyżki były a karty niepodanie się 150zł karta lanchowa której nie podniesie bo mówi że ZUS niepuszczą a firma która tom kartę reklamuje że można z żydem do 300zł ludzie odchodzimy i przychodzimy z agencji 3500 dostajom a pracownicy że starzem majom po 3450 to jest sprawiedliwe

Smerf
@Przodownik pracy

Nie znajdziesz co nie ma bhp. Ty robisz za naj niszczom krajowom a kierownicy się śmiejom i mało zeszło.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Sarel Polska Sp. z o.o.?

Lysk

Nie firma niema paczki na święta za 15 euro to kpina

Byłem i widziałem

Biorąc pod uwagę to że już dawno nie pracuję to temat wciąż mnie bawi. Jak widzę nic się nie zmieniło w kwestii BHP oraz zachowania standardów środowiskowych wewnątrz hali. Tak jak większość ludzi twierdziła że moje spostrzeżenia są nieprawdziwe to teraz macie. Dla mnie obrzydliwe jest wmawianie ludziom że wszystko jest zgodne z tym co ma miejsce w rzeczywistości. To jest tylko wasz problem że zgadzacie się na podjęcie pracy. Założę się że nikt nie poszedł osobiście do szefa i nie powiedział co mu leży na sercu, w sumie nawet wiem dlaczego..nie zostalibyście wysłuchani tak jak Ja. Dziwi mnie to? Oczywiście że nie :) Ps. Jeżeli ktoś zarzuci mi fałsz i mówienie nieprawdy to od r

Byłem i widziałem
@Byłem i widziałem

Nawiązanie do ostatniego zdania *to od razu poproszę jakieś konkretne dowody.

@Byłem i widziałem

Jakie BHP na zakładzie samozałon na zakładzie i nie ma szkodliwych warunków ci powiedziom. A kierownik karze ludziom pracować brygadzista się nie odzywa bo się boi o swoje stanowisk żeby ino był piękny dla włocha a ludzi to ma zanic i nie stoi za swoją brygadom murem jak to w innych firmach. Wszystko się sypie maszyny po blokowanie byle działały tyko czekać jak kogoś prasa zgniecie bo bechapowec przymyka oko. Aceton sam się zapala ale nie jest gorąco na chali.

@Łychu

Czy gdyby naprawdę stan tych maszyn był aż tak zły to pracownicy by tego w jakieś odpowiednie miejsce nie zgłosili? Mam na myśli właśnie to całe bezpieczeństwo, bo wypadku przy pracy jeszcze nie było?

@Izabela

Zgłaszają tylko każdy sobie robi j. j. bo każdy wie brygadzista i kierownik. Ale teraz rodzinka żadzi za brygadziste i pupilki. A dobry pracownik co się upomina o wszystko to nie wygodny. I zgłasza co nie działa jak kabel poszedł na prasie i tylko iskry poleciały to spieli na krutko i pracować kazali????

@Izabela

Tak wszystko na krótko albo na magnesach albo na drucie to jest polityka

@Łychu

Ej serio? Ale ktoś to sprawdził chyba przed tym jednak? Zatrudniają tu w ogóle jakiś konserwatorów może? Czy kto w razie czego to ogląda, bo ktoś musi?

Łychu

Nowy ład kierownik robi i sprząta ludzi kto jest nie wygodny i umie się odezwać

Łychu

Człowiek pracuje uczy się na wszystkiego i tak mu umowy nie dadziom bo wolom prosto po szkole jak przedszkolaków bawią bo pierwsza praca ich. Człowiek ktury spawał i się trzyma a firma jak pospawała to się po tygodniu rozleciało. To lepiej pracownika zwolnić bo za dużo umie i ma dużo umiejętności to nie wygodni bo prawdę powiedzom to już nie wygodny pracownik co nie przytakuje szefowi

Nooo

Tak niektórym Włoch dał po 300 brutto podwyżki tylko niektórym jedni odchodzą a drugim umowy nieprzedłużajom a mówią że niema ludzi szef niewie o połowie rzeczach co dzieje się na hali jak brygadziści coś (usunięte przez administratora) albo (usunięte przez administratora)to cisza nikt nic niewie a jak pracownik to wielkie halo za elektryki (usunięte przez administratora)parę osób i odrazy do (usunięte przez administratora)ajak oni zawałom to cisza zakłamanie strach pracować w tej firmie młodych naprzyjmowali zobaczymy jak długo stara ekipa jeszcze jest

Wolf
@Nooo

Czy Tesar a Sarel to jedna firma.

Nooooooo

Ogólnie nie polecam jak jest gorąco to trzeba się prosić o przerwę 10 minutową i nie zawsze dają zależy jak sobie umyślą jak kierownik przychodzi o 8 to z brygadzistą siedzą sobie w kanciapie a pracownikom nawet nie wolno porozmawiać bo odrazu gonią do pracy miały być podwyżki a nadal ich nie ma a ludzie już mają dość odradzam tą firmę

@Nooooooo

Naprawdę są takie sytuacje??

Titi

Tak ludzie chcą uciekać stamtąd jak najdalej każdy myśli o zmianie pracy odradzam

jajajja
@Titi

to chce ten zmienil roboty w strefie nie brakuje

@jajajja

Nie brakuje tylko białych murzynów brakuje jakby nie Ukraina toby połowę fabryk na strefie staneło

@Titi

Co odradzasz praca w sarelu (usunięte przez administratora) woda zadarmo ile chcesz to pijesz możesz nawet pękną ć z przepicia gorąco jak w Bangladeszu jest ale można się przyzwyczaić w zimie na polu mróz a ty pracujesz komfortowo w podkoszulku firma godna polecenia szef nieumie dużo po polsku ale wszystko rozumie w biurze Konrad najlepszy sprzedawca na świecie noi dwie laski Gulia i Sylwia noi sam szef Szymek super gościu polecam przychodźcie do sarela trzeba nam ludzi pozytywnie zakręconych naprawdę kocham te firmę

Czy Sarel Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Studenci też pracujom

jajajja

zatrudnia, nie dawno przyszła dziewczyna ktura szkoły nie skonczyja jeszcze zapraszamy

@jajajja

Studentka? Na okres wakacyjny też przyjmują?

Toto

Tak teraz właśnie przyszła dziewczyna na wakacje tylko

@Toto

Noi dobrze że przyszła niech zobaczy jak się pracuje fizycznie niech się uczy ma przykład jak się nie uczysz to pracujesz fizycznie niech młodzi wiedzą że lepiej się uczyć niż zapiera..lać nietylko w sarelu w każdej jednej firmie na strefie biali muzyki rozchwytywani

Jaja

To są dopiero jaja nagany dostali, za to że człowiek zrobiłswoja robotę.to tylko świadczy że szef ludzie ma głęboko w (usunięte przez administratora)podobno kazał zmianie iść pracować w smrodzie i zadymieniu by się truli tylko się na szczęściepostawili.ktos tu ma ładny nielad w bani.to co ludziepisza to prawda

@Jaja

Cała prawda rodzina tak niepostępuje rodzina się wspiera pomaga finansowo się wspiera a tu nic chyba ludzie zaczną odchodzić z tej rodziny sarela . OSP sarel działa z wynikami charytatywnie jak CARITAS w Bangladeszu jest coraz gorzej i przychodzimy młodzi ładni iniewiedzom do czego prosimy szefostwo o traktowanie ludzi z dodnosciom a dla was się liczy tylko kasa i sztuki jak najwięcej 2 osoby zasłabły już w tym roku z gorąca miały być wyciągi nawiewy a są wiatraki które padają więcej niż ludzie jesteście katolikami a traktujecie nas jak niewiemjak to opisać brakuje mi słów zmiecie się bo naprawdę zostaniecie bez rodziny każdy zabierze się i odejdzie zsarelowskiej rodziny Naprawdę śmieszne to co robicie ludziom się po(usunięte przez administratora)leje gorąco przy prasach (usunięte przez administratora) a wy dajecie nagany że za 5 dziesiąta siedzieli w chłodnym miejscu to nie po (usunięte przez administratora)tak się nierobi (usunięte przez administratora)

Przodownik pracy

Temperatury na zewnątrz i na hali rosną, nie trzeba było długo czekać na szybką reakcję przełożonych. Prezes szybko ustanowił. Fajnie

@Przodownik pracy

to juz nie mówi ze ma sie pogoda zmienic

@Jaja

Tak to najgorsza firma że względu płatności dajom najmniej 3010 a wszystkie firmy na strefie mają 3500 na start starsi pracownicy nawet 3500 niemają hańba włoska firma mówili że traktują pracowników jak rodzina i dziwić się że niema ludzi za takim kasę to nikt nie robi brygadziści po 4500 tys zarabiają i jeszcze goniom do roboty bo mają procent od roboty chyba jak tak dalej będzie to miało ludzi zostanie w naszej rodzinnej firmie sarell

Gabriela
@Nooo

A nie macie żadnych premii, podwyżek, dodatków?

Dorota
@Nooo

Mówisz o kwocie brutto czy netto?

Wiktoria
@Przodownik pracy

Ustanowił? Co ustanowił? Nie spotkałam dotąd takiego słowa, a że nie piszesz co, to nie wiadomo :) Jakieś wentylatory może...

Amragedon

W firmie zapalily sie szmaty i pozar byl co ludzie sami musieli gasic bo czujka dymu nie dzialala i ryzykowali zycem zeby to ratować maszyna za milion a w nagrode uscisk reki. Szef tylko zaoszczyl rygory na hali i ludzie nagane maja za wylonczenie maszyn piekielnych 40 stopni w cieniu 5 min wczesniej zamiast stac i sie grzac. Polecam desperatom reszta omijac szeroko

Gorąco....

gdzie ta klimatyzacja jak co roku obiecanki cacanki, ale po co niech się ludzie gotują jak wpiekarniku, dopiero jakktos Padnie to będą latać co to 35 stopni,Kasa najmniejsza na strefie arobota ciężka nikt tu nie chcę być niedługo przyjdą obcokrajowcy szkoda ludzi bo odchodza brygadziscitylko mysla osobie i jak człowiek gonić za 2500 na rękę Nie warto

@Gorąco....

No pewnie gorąco klima miała być ale niebedzie Włoch niebedzie inwestował jak chodzą pogłoski że do Bułgarii się przeprowadzić chcom wszystkim chętnych do pracy zapraszam czerwiec lipiec i sierpień sałna zadarmo po 40 stopni na hali poprostu jest super

Zostaw merytoryczną opinię o Sarel Polska Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Sarel Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sarel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sarel Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 8 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sarel Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Skarbowa 34
    32-005 Niepołomice