Opinie o Tesar Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tesar Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tesar Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesar Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Administrator Nowy wpis

Czy kwota 12000 to dobra stawka w firmie Tesar Polska Sp. z o.o.?

Zdarzyło się może komuś podpisać lojalkę? Chce się tylko upewnić, bo pokazała mi się oferta dla produkcyjnego a w jej treści podkreślono, że w pracowników się inwestuje i jest przy tym opcja na wiele kursów, SEP, suwnice, żurawie i tym podobne. Po jakim czasie od podpisania umowy można wziąć udział w takich kursach?

Michal Nowy wpis

Szukam opini na temat zakładu pracy. Czy jest możliwość pracowania nadgodzin , na jaką podstawę można liczyć na produkcji i czy praca jest stosunkowo spokojna. Dzięki za info. Pozdrawiam

Ja akurat na swoje ogłoszenie to mogę poprzez taki portal aplikować ale faktycznie maila też cos nie widziałem. Możecie opisać sytuacje na produkcji? podkreślę ze w Niepołomicach, bo widzę ze inne miasta padają. Zarobki mnie interesują, zwłaszcza że piszą o bardzo atrakcyjnym systemie wynagrodzeń. W tym roku jak wychodzi?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Tesar Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Elektromechanik?
Leszno
On

Witam czy ma ktoś maila żeby wysłać CV do pracy do Bochni ?

Ayo

Firma ok? a od strony biura jak to wygląda? widzę, że ostatnia z opinii dotyczy produkcji, mnie natomiast interesuje tamta oferta dla specjalisty ds. obsługi rynków eksportowych. Pierwsza sprawa to tryb pracy, na starcie oznaczona jest z góry praca stacjonarna z benefitach jednak widzę wzmiankę o opcji zdalnej, czy jest ona możliwa od samego początku? I w jaki sposób rozmowa będzie przeprowadzana, co jest na niej weryfikowane?

Ktoś

Pracowałem tam. Firma jest naprawdę ok, kierownik produkcji z ludzkim podejściem. Załoga raczej miła, lubiąca dowcipkować. Jasny system wynagrodzeń. Jakieś wczasy pod gruszą, premie frekwencyjne, premie na święta. Nie jest idealnie z zarobkami, ale wiem że jak ktoś popracuje fajnie to i na jakiś rozwój może liczyć i finansowy i personalny. Firma organizuje szkolenia. Ogólnie polecam tego pracodawcę.

Witam czy orientuje się ktoś od kiedy zacznie się rekrutacja na stanowiska produkcyjne w firmie w Bochni ?

Honorata

Ta firma to w ogóle coś produkuje? w krs są aktywni ale widzę, że na forum to już chyba nie bardzo, bo ludzie za pracą pytają a jakiejkolwiek odpowiedzi brak. Orientuje się ktoś może jak ich działalność aktualnie wygląda? ile osób obecnie zatrudniają i na jakich stawkach?

Witam, czy jest tu jakaś osoba, która może sie wypowiedzieć jak pracuje się w tej firmie na produkcji? Czy są przyjęcia do pracy? Ile zmian? I jaka atmosfera w firmie. Dzięki.

Jak dla mnie super firma, praca na luzie, jak są jakieś pytanie to chętnie odpowiem.

Ciekawy

Hej, Na jakim stanowisku pracujesz? Jak z warunkami pracy? Jakie kierownictwo?

Xxx

Witam, jak z zarobkami na produkcji? Ile zmian? I jaka atmosfera?

Xxxx

Witam, czy sa przyjecia na produkcje? Czy praca jest w systemie zmianowym? Jak z zarobkami i atmosferą ? Pozdrawiam

Jarosław
@Xxxx

Masz jakieś określone wymagania w stosunku do tego pracodawcy? Z tego co piszesz interesuje Cię praca na produkcji, więc może wyjaśnisz dokładnie na jakie warunki zatrudnienia liczysz, abyś mógł w ogóle pomyśleć o pracy w tym miejscu?

Zofia
@Xxxx

Też chętnie się dowiem tych rzeczy, o których wspominasz na temat Tesar. Zauważyłam, że twoja opinia jest ze stycznia i pomyślałam, że być może od tamtego czasu już się czegoś dowiedziałeś. Może byłeś na rozmowie o pracę albo już cię przyjęli? Daj znać.

Hania

@Pracownik ja chętnie się dowiem paru rzeczy: na jakich stanowiskach polecasz pracę? Właściciele są uczciwi? I jakie stawki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Tesar Polska Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Tesar Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tesar Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tesar Polska Sp. z o.o.?

Tesar Polska Sp. z o.o.