Woodward Poland

Niepołomice

Opinie o Woodward Poland

polak

Adecco dalej sciaga ludzi do Woodward stawki cos poszly w gore czy dalej okolo 2 tys brutto

Tymon

Woodward to świetna , może nie dla wszystkich?

Leszek

Czy poprawiło się coś w Woodward Poland ? Myślę głównie o wyższych zarobkach, przymierzam się do aplikowania ale trochę martwią mnie zbyt niskie zarobki. Czy do podstawy są jakieś dodatki? Jaka atmosfera a firmie?

Danielew

Pracuję w Woodward już na tyle długo, że mogę powiedzieć kilka słów. Firma spoko, może zarobki mogłyby być wyższe ale to temat zawsze sporny. Z całą pewnością niejedna osoba chętnie przyjęłaby pracę w firmie.!

@Danielew 01.10.2017 19:11

Jesli zarobki na pozimie glodowym sa ok i takie sa wasze aspiracje to firma moze byc ok. Tylko zyj za to utrzymaj rodzine to jest smieszne . W calej tej badziewnej strefie traktuje sie ludzi gorzej niz murzynow . Ciesze sie tylko ze zaczyna brakowac frajerow za 2000 brutto.

bmw_cars

Zwolnił się czy go zwolniono?

kameleon

pozytywne komentarze pisane są przez HR

Zenobiuszek

Widziałem, że mają bardzo dużo ofert pracy. Czyżby brak rąk do pracy zaczął dotykać takie firmy jak Woodward Poland ? To bardzo dobry pracodawca i szuka pracowników? Ale jest nadzieje, że podniosą wynagrodzenie

januszek
@Zenobiuszek 12.09.2017 18:56

koluniu nie martw sie addeczko znajdzie kazda liczbe

zibi

bzdura, praca w woodwardzie jest za psie pieniądze, atmosfera fatalna, nie wierzcie, że gdzie indziej spotka Was Ciężka praca, bo to bajka... szukajcie roboty, bo jest jej dużo i za duużżżooo lepsze pieniądze niż w woodwardzie :D

Paweł

Hej jakieś opinie o pracy w logistyce ?

Staszek

Esss
@Staszek 05.09.2017 16:58
Sa przyjecia na magazyn lub produkcje? Jaka stawka? Jeat mozliwosc dostania umowy bezposrednio przez woodward ...?...

Są przyjecia na produkcje ale tylko przez adecco

Klara

Jeśli ktoś uważa, że w innej firmie jest mu dobrze to ok. Dla mnie Woodward jest fajnym miejscem pracy, mam spokojną głowę, nie myślę że firma zaraz się zwinie i po pracy. Umowy mają różne tak jak wszędzie. Ogólnie jest spoko.

Pogwizdow

"Dajaca gwarancje ciągłości produkcji" Buhahahahhahahaha uśmiałem się :D

Janusz

Specjalistyczna produkcja, dająca gwarancję ciągłości produkcji to już jest wielki atut firmy. Niestety osoby które nie lubią pracować zawsze będą narzekać. Dobrze, że skończyły się czasy " czy się stoi czy się leży wszystkim się równo należy" Powodzenia

Penetrator cyganek

Robilem tam na magazynie , na zlecenie, robota nienajgorsza ale zlecenie... i co dalej ? Porobisz i cie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo umowy nie dadza... teraz robie na umowie o prace i mam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na takie roboty stala praca i urlop to podstawa... sa tam i fajni ludzie, i sa tez zjeby ale w wielu firmach to tak jest... Jesli chodzi o umowe i o kase , zadnej z tych rzeczy tu tak szybko nie dostaniesz chyba ze 1,8 tys na umowie o prace jak ci sie fartnie i to przez agencje jeszcze bo woodward umow nie rozdaje i musi miec mozliwosc wyjebania cie... U Karola mozna robic jest ok jesli komus odpowiada praca na sezon i zlecenie... :p

Penetrator cyganek

Zołza

Czy poprawiły się nastroje pracowników? Czasami bywa tak, że coś idzie źle i ludzie szukają zaraz sensacji. Dziwię się ponieważ tu pracują. Na szczęście jest spoko.

Poszukiwacz

Są może przyjęcia na produkcję lub magazyn? Ktoś pisze że 1700 na produkcji a na magazynie ile? Mam uprawnienie na wózki widłowe , nawet na wysoki skład , nie wiem na jakich się jeździ w tej firmie. Nie mam doświadczenia więc nie wiem ile mogę tam zarobić na początku , czy w ogóle jest sens składać CV?

Rudy
@Poszukiwacz 02.08.2017 22:13

Nie ma sensu...

Gościu

Słyszałem sporo dobrego o Woodward-zie i aplikuję do firmy. Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak się tu pracuje? Na jaka umowę mogę liczyć na początku.?

costamwiem
@Gościu 23.07.2017 23:16

jakie stanowisko

Margo

Słyszałem sporo dobrego o firmie ale po lekturze wpisów zastanawiam się co robić.? Może mi ktoś napisze jak się pracuje? Czy można zarobić w miarę godziwe pieniądze?

Tak sobie
@Margo 15.07.2017 17:22

1700 na produkcji jeżeli nie masz doświadczenia i mogą ci zwolnić w każdej chwili jeżeli jesteś pracownikiem agencyjnym , nie warto..

Johny

Najlepsza jest recepcja... Można dzwonić 3h i nic.. Nr wewnętrzny to problem ze się do ich dzwoni.. Pozdrawiam

Johny

Zozo

Niektórzy tak narzekają ale nie widzę dużej oferty pracy, czyli pozostałym praca odpowiada? Zawsze można szukać dziury w całym.

Normalny

Prawda jest taka ze ta firma tonie niczym tytanik. Kto był bardziej kumaty to uciekł z niej . Ale banda ... ktora zostala widzi tylko woodward i nic więcej zakochała się w tej firmie i ciekawe co osiągnie tym zarabiają 2 tys miesiącznie. Pracy na rynku jest tyle ze z dnia na dzień można mieć nowa . Ale po co w woodwardzie siedzi się nic się nie robi i się zarabia 2k . przydupasy od bmw i z pogwizd owa mają dobrze bo liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dwulicowi) a reszta daje się ... A ci co piszą ze jest tam zajebiście ze super atmosfera to są przydupasami albo gorzej.

Makumba
@Normalny 01.07.2017 10:37

Ktory od bmw to konfident?

Maniek

Każda firma jednej osobie pasuje a innej niestety nie. Tak samo jest z Woodward-em, który musi znosić całą złość niektórych osób. Przecież można zmienić firmę?

Abc

Czy są przyjęcia na produkcję?

moon

firma nadaje się do przeczekania i poszukania lepszej pracy, no chyba, że lubisz podpierdalać... (ludzie normalni masowo się zwalniają, zostaną sami pupile przełożonych XD)

Zozola

Widzę że trzy osoby używają sobie ile tylko mogą. To jest forum na wypowiedzi o firmie żeby pomóc nowym chętnym do pracy.

jurgen

Widzę, że Woodward Poland nie ma zupełnie nowych ofert pracy, a szkoda bo miałem zamiar składać cv w firmie.

Sprawiedliwość

Akurat z tym magazynem i zwolnieniami bardzo dobrze sie stalo. Co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie. A jak widzialem tego cwaniaczka Strugałe jak z łzami w oczach opuszczał firmę to prawie popłakałem się ze śmiechu. Pozdrawiam Chojraku.

Wkurwiony
@Sprawiedliwość 09.06.2017 18:43
Notabene to niezła przykrywka, ze go znasz bardzo dobrze jak to przeciez Ty piszesz ;d pi.zda jak piszesz jestes raczej Ty. Tak...

Widzę że cię pizdeczko ruszyło:) Dla twojej wiadomości nie jestem tą osobą za którą mnie bierzesz. Ciekawe co ten chłopak ci zrobił że tak go jedziesz na forum:)? Patrząc na twoje wpisy to musiałeś być ładnie jebany skoro teraz odgryzasz się publicznie. Dobrze wiem kim jesteś bo zdążyłem cię dobrze poznać ty cip.o. Sprzedawałeś wszystkich którzy cię dojeżdżali , byłeś pupilkiem szefa i uważałeś się za niewiadomo kogo a cały zakład śmiał się z ciebie i miał cię za ciotę. Otaczałeś się przydupasami , wyglądaliście razem jak banda kolesi z zemsty frajerów. Nie rozumiem tylko jednego i powtórze to jeszcze raz-dlaczego ty tchórzliwa mendo nie powiedziałeś nikomu z tych "pajaców" co o nich myślisz tylko piszesz anonimowe komentarze? Wiesz dlaczego? Bo jesteś sprzedajną k..wą bez honoru. Tyle w tym temacie.. Acha..3400 brutto można zarobić..ale po przepracowaniu tam 10 lat i dostając 50 zł brutto podwyżki rocznie:)

Sprawiedliwość
@Wkurwiony 11.06.2017 19:18

Pomyliłeś się, tyle tylko odpowiem:-)

Andrzej

Dla mnie Woodward Poland to miejsce pracy, które daje mi wielką satysfakcję.

Grzeczny

Woodward Poland musi trzymać dyscyplinę, bez tego będzie w firmie źle. Generalnie to warunki stawia ten kto płaci, pracownik nie może dyktować jak firma ma być prowadzona, chyba że to jest jego praca! Zawsze można ją zmienić i wszyscy mogą być zadowoleni.

@Grzeczny 05.05.2017 11:03

Skoncz gadac glupoty tylko w tym kraju jest tak ze firma robi co chce z pracownikami. Za odra jesli masz staly kontrakt jestes chroniony w pelni przez firmy i zwiazki zawodowe nie oplaca sie firmie zwalaniac ludzi. Chyba ze pracujesz przez agenacje to jest tak jak u nas. To dziwne ze niemcowi oplaca sie zaplacic za to sama prace w tych samych warunkach na tym samym stanowisku to samo co polakowi tylko ze w EURO. To jest nic innego jak wyzysk to wy generujecie zyski i premie niemcą. A warunki w normalnym Panstwie nie stawia tylko ten kto placi tyko rynek pracownika decyduje o stawkach. Jesli godzicie sie pracowac za miche ryzu to dostaniecie miche ryzu. Ale jesli jeden z drugim wypnie 4 litery to sila rzeczy wymusi na pracodawcy lepsza stawke bo inaczej jasnie Pan sam bedzie pracowal

Rozczarowany

Typowa zagraniczna korporacja , nie liczy się z szeregowymi pracownikami. Po ostatnich zwolnieniach pracę straciło prawie 100 ludzi z produkcji ( agencyjni pracownicy). Nie wiadomo czym firma kieruje się przy przejmowaniu pracowników z agencji na kontrakty ale na pewno nie przez pryzmat pracy czy wydajności. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda bardzo dobrze , fajna praca , miła atmosfera itp. Po niedługim czasie wychodzą wszystkie brudy czyli zawiść współpracowników , wzajemne podpieprzanie , włażenie w d..ę przełożonym itp. Stawki zależne od zapotrzebowania , jak mają ciśnienie to może uda ci się wywalczyć odpowiednią stawkę , jak nie to pracujesz za niewiele ponad najniższą. Te wszystkie dodatki socjalne to niech sobie wsadzą , jak jesteś przez agencję to gówno dostaniesz a te pikniki rodzinne czy smieszny hot dog day to i tak idzie z funduszu socjalnego sponsorowanego przez pracowników. Ostatnio to nawet bedąc już bezpośrednio pod firmą to nie można się czuć pewnie. Przykład z ostatnich dni-firma wyrzuciła praktycznie całą zmianę z magazynu,rzekomo sami się zwolnili( większość na umowach na czas nieokreślony). Chłopaki mieli odwagę postawić się szefowi i skończyło się tak a nie inaczej co pokazuje jak firma cie traktuje jak sie wychylasz. Nie wiem jak długo tam popracuję ale jak maja mnie zwolnić z dnia na dzień to ja dziękuję. Odradzam jeżeli ktoś szuka czegoś na dłużej.

Poter
@Rozczarowany 03.05.2017 23:03

Wiesz może czy szykują się jakieś przyjęcia na produkcję?

Misia

Świetna firma, zakres prac bardzo poważny a jak czytam opinie to myślę, że to o firmie w garażu. Przyukro to czytać!

Qwerty

Są jakieś przyjęcia na produkcję?

Optymista.

Umysły ścisłe, wydawało by się, że także o wysokim ilorazie iq, a jednak nie. Uczepiliście się tej strefy ekonomicznej, jak by to była jedyna "planeta w galaktyce". Obecnie bezrobocie jest najniższe od prawie 30 lat, 8.5 %. Przejrzyjcie na oczy. Jeśli naprawdę ktoś z was jest coś wart, nie będzie miał problemu ze znalezieniem pracy, tej właściwej, dla siebie. Ale jak widać, nieudacznicy z was i tyle w temacie.

Lukas

Jeśli nawet firma na jakieś problemy to chyba nie ma powodu do radości. Pracuję tu i wiem, że nie jest tak źle jak piszecie. Kto lubi tu pracę ten jest zadowolony.

Nie
@Lukas 08.04.2017 12:15

mam info ze weszło jakies zamówienie i będą przyjęcia? Mozesz zweryfikowac czy to prawda czy po prostu plotka? z góry dzięki

Zainteresowany

Ile osób zwolniono z firmy i jaka jest kondycja przedsiębiorstwa ? Spotkałem się z określeniem że firma się powoli zwija.

apk

kolejne zwolnienia ,brak zamowien praca ok zarobki głodowe nie wiem jakimi kryteriami się kierują przy zwolnieniach bo na pewno nie oceniają po pracowitości sumienności i fachowości

Natalia

Woodward ma aktualną ofertę pracy dla supplier development engineer w Niepołomicach. Zależy mi na pracy dla nich tylko mam pytanie, może ktoś ma wiedzę w tym temacie i mógłby cos więcej dodać? A jaka jest atmosfera w firmie? Czy poza pensja są jakieś dodatki?

Patrycja

j z tego co piszesz firma oferuje naprawdę dobre dodatkowe świadczenia, a jak z atmosferą w pracy?

Nie

Pracowałem na produkcji w Woodward kilka miesięcy temu i chciałbym wrócić. Proszę o jakieś info jak teraz wygląda sytuacja z zamówieniami, przyjęciami itp

Derek

Czy Woodward ma jakieś nowe oferty pracy? Jak wyglada rekrutacja na stanowisko emc engineer? Czy są jakieś warunki?

Aaron

Są przyjęcia na produkcję?

Zozola

Czy mają zapotrzebowanie na EMC engineer, wiem że są dobrzy i bardzo mi zależy. Nic nie mogę znaleźć i proszę tu o pomoc. Wiem, że dodatki socjalne maja fajne, ludzie pracujący w zależności od ekipy również.

@Zozola 08.02.2017 20:29

EMC inżynierów jest trzech, obecnie więcej nie potrzeba. Choć jeśli chcesz to w Delphi poszukują

aa
@j 11.03.2017 09:19

już jest dwóch. Jeden został "zredukowany".

Moskitier

Chyba ktoś z hr to pisał. Zapomniałeś ze dali 10 zł brutto za 1000 konwerterów ? Najlepsza !

@Moskitier 31.01.2017 06:16

Nie jestem z HR :) też słyszałem o tej premii 10 zł, współczuję.

Mentor

Szukam pracy w Woodward i nie mogę namierzyć żadnej nowej oferty. Jak przebiega rozmowa. Może ktoś podpowie czy są nowe etaty? Ile można zarobić ? Czy są jakieś dodatki do zasadniczej? a może jakieś socjalne?

sda
@Mentor 23.01.2017 19:33

Zwolnili 40 osób bo nie ogarneli nowych kontraktów. Podpisują słabe umowy z parterami w Iniach ,a później klient rezygnuje z dnia na dzień i zwalnia się całą linie. W Woodward nie ma co liczyć szybko ,że będzie coś nowego.

@Mentor 23.01.2017 19:33

Przez agencję raczej nie licz bo to zewnętrzna firma. Jako pracownik WW w zależności od dochodu na głowę w rodzinie: wczasy pod gruszą, jednorazowy dodatek przy zmianie stanu cywilnego, coś dla dzieci na mikołaja nie wyliczę bo nie dostaję wszystkiego. Ubezpieczenie na życie grupowe i indywidualne, częściowe finansowanie multisport lub bilety do kina, prywatna opieka medyczna w sieci luxmed. Wspomniane dodatki obciążone są podatkami dla państwa lub częściowo finansowane są przez pracownika. Dodatki do zasadniczej: czasem premia roczna w zależności od wyników firmy. Darmowa herbata, kawa, mleko, cukier, soki do rozcieńczenia Raz do roku firma organizuje hotdog day gdzie serwuje się jedzenie można jeść ile się chce. Z tego co mi wiadomo od ludzi którzy "pływali" po różnych firmach jedna z lepszych firm z socialem

Xww

Dokładnie 40 osób zwolnili od strzała

klopsik
@Xww 21.01.2017 15:18
Dokładnie 40 osób zwolnili od strzała

Pewno byli z agencji? Moze juz osiagneli staz jaki jest maksymalnie dozwolony przez przepisy pracy ile mozna robic przez agencje. Ze wzgledu na charakter produkcji zawsze okolo 10% musi robic przez agencje, nie ma zmiluj bo co jak spadna zamowienia. Ale, ale, nosy w gore bezrobocie jest male takze te 40 chlopa pewno cos znajdzie.

qqqq

Raczej nie dziś popłynęło 40 osób.

Zozola

Czy można liczyć na jakieś nowe przyjęcia? Szukam informacji

j

Do Optymista Nie znam firmy w której rozwiniesz się pracując od stażu do emerytury czyli 40 do 45 lat (47) te czasy skończyły się. Każda firma to nowe doświadczenia, nowe zadania, inne technologie. Pracując nad tym samym ograniczasz się. Dlatego są rotacje. Zmiana pracy to zwykle większą pensja. Zobacz CV ludzi z doświadczeniem że świecą szukać takich którzy siedzą w jednej firmie. Tracisz szacunek zmieniając pracę hahaha, dowcip dekady. Na pewno zdają sobie sprawę że trzeba płacić ale nie będą wychodzić przed szereg z pensjami jeśli są nowi pracownicy którzy chcą pracować za proponowane stawki. Proste. Jeśli będzie duża rotacja, brak chętnych aby pracować będą zmuszeni zwiększyć pensje. Tak jest w każdej firmie. Ps. Nie ukrywamy też że praca na produkcji wymaga bardzo dużego doświadczenia i magicznej wiedzy.

@j 02.01.2017 23:19

Dokladnie i wszystko w temacie

Pepi

Czyżby szykowały się zwolnienia? Wiecie coś o tym?

bobik
@Pepi 15.11.2016 17:19
Czyżby szykowały się zwolnienia? Wiecie coś o tym?

nie nie wiem, ale to moze dlatego ze juz od jakiegos roku nie pracuje w wodward dlaczego mieliby zwalniac? chyba ze koncza sie umowy z adeko w grudniu i zgodnie z umowa nie moga ich przedluzac w nieskonczonosc wogle co w wodward na produkcji jestem ciekaw jak to po moim odejsciu chula pozdro777

Zostaw opinię o Woodward Poland - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Woodward Poland