Opinie o Woodward Poland w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Woodward Poland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Woodward Poland o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woodward Poland w Niepołomice

Abc

Na jaki adres email można podesłać swoje CV?

Honorata

w każdej chwili można? nawet jak nie ma żadnej rekrutacji? ;)

operator

jakie zarobki w 2022 roku? jakieś podwyżki? ile na start?

Aneta
@operator

Jakie stanowisko? To które masz w nicku ? :P Bo to raczej dosyć istotne chyba każdy ma inna stawkę ?

Lis

Witam, jak tam reżyser z podkrakowskiej wioski? Nauczył się czegoś czy dalej nie szanuje ludzi?,bo słoma z butów to raczej dalej wystaje. Jeszcze wrócę , pozdrowionka.

Agata

czy jakies działy w firmie pracuja zdalnie, czy wszyscy równo chodzą stacjonarnie ? mieszkam w okolicy ale dojazd na strefę jest bardzo kiepski wiec szukam na strefie pracy ale bez dojazdow, wole zdalnie, na stronie www nic o tym niestety nie piszą

Rekrutacja składała się z trzech części: 1. Prezentacja firmy - około 20 minut, 2. Pytania z umiejętności miękkich - tutaj pojawiały się pytania o współpracę z kolegami z pracy, moją postawę w konkretnych sytuacjach przedstawianych przez osoby prowadzące rekrutację (w moim przypadku był to pracownik HR oraz menadżer). Ogólnie pytań było 5 - 6 w tym jedno w języku angielskim. Każde pytanie było rozwijane w trakcie odpowiedzi kolejnymi pytaniami więc ten etap rekrutacji trwał około godziny. 3. Pytania z wiedzy technicznej - przekrojowe, z szerokiego zakresu wiedzy elektronicznej. W moim przypadku były to pytania o dobór tranzystora do układu, rozpoznanie po charakterystyce konkretnego typu diody, wzmacniacze operacyjne, przetwornice DC-DC, główne aplikacje tranzystora bipolarnego. Oczywiście każdy temat był rozbijany na pytania dodatkowe w zależności od tego czy widzieli po mnie że znam temat. Generalnie im więcej wiedziałem na dany temat tym więcej pytań dodatkowych się pojawiało. Ogólnie pytania nie były trudne ale na takich najłatwiej się wyłożyć więc trzeba uważać i być skupionym cały czas. Ta część rozmowy również trwała koło godziny. Generalnie uważam że była to najlepiej przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna na jakiej w życiu byłem. Panowie byli bardzo sympatyczni i nie czuło się presji ani jakiś negatywnego nastawienia z ich strony. W mojej ocenie wystawiam Panom 3.5/5... było by 5/5 mimo że nie dostałem pracy ale uważam że bardzo nie w porządku w stosunku do kandydata jest nie informowanie o wyniku rekrutacji mimo że Panowie dwukrotnie podczas spotkania zapewniali mnie że maksymalnie do dwóch tygodni dostanę informację zwrotną. Jednym słowem słowa należy dotrzymywać Panowie! Pracy nie dostałem choć żałuje bo firma wygląda na dobrze zorganizowaną i gdybym miał taką możliwość to myślę że posadę bym przyjął.

j.w.

tren

Szczerze polecam ja jestem zadowolony,

Ciekawy

Czy są przyjęcia na produkcję lub magazyn?

Anks

Na produkcji to jakiś dramat , 0 rozwoju 0 perspektyw i prostactwo, pozdrawiam serdecznie a no i zarobki śmieszne

GANGSTER
@Anks

jaka płaca przyjacielu bo jestem zainteresowany pracą tam

CzarnyJoe
@GANGSTER

Od 3000 brutto do 3500 na start

gimnazjalista
@Anks

Tak, zarobki smieszne. Perspektywy? a to na produkcji prezesów się rekrutuje?

gimnazjalista

Small Engine, gimnazjum zastąpiło osoby po studiach? To chyba słabi to studenci byli, albo się dostali na studia poniewaz rodzice mieli pieniądze... A Ty jakie masz wykształcenie?(usunięte przez administratora)

Spokoloko

Polecam, z zarobkami szału nie było, ale robota nie jest zła. Idealna dla kobiet czy dziadków chcących dorobić sobie do emerytury. Zaplecze dla pracownika jest bardzo dobre, czyste toalety, szafki czy szatnie. Ogólnie w fabryce jest bardzo czysto. Na niektórych liniach było luźno, a na innych ciężej, wszystko zależało od danej linii, stacji i rodzaju szafy. Niestety ciężko jest dostać tam umowę, pracownicy są tam przyjmowani przez agencję i nie ma co liczyć na przejęcie przez firmę, chyba że ma się znajomości.

Czy w firmie Woodward Poland są regularne szkolenia pracownicze?

Aaa

Tutaj nikt nikogo nie szkoli. Nawet jak idziesz na inne stanowisko to dostajesz instrukcje i montuj. Jest za mało ludzi i nie ma możliwości szkoleń. Przynajmniej na mojej zmianie.

Vestas srestas

Jesli mam bys szczery jak wygląda praca i warunki to prosze. Na poczatku kazdy swiezak w szoku. Lajtowa robota, kawka, siedzenie w toalecie z telefonem ile dusza zapragnie bo i tak sie kazdy odrobi. Same plusy, zyc nie umierac. I tak taki swiezak pracuje na adecco z nadzieja na umowe woodward. Po jakims czasie sie udaje, no to super, taka robota, umowa, wczasy pod grusza, socjal, bonus. Pan Bog zlapany za nogi. Mija kolejny rok, pare sekcji zaliczonych na miano trenera tzn ze jestem (usunięte przez administratora) w tym co robie. Firma mnie potrzebuje. Przychodza pierwsze dodatki z socjalu, czlowiek podniecony bo dodatkowa kasa wpada za 3h pracy dziennie czy dniowce 8h wiec prawie za nic. Mija kolejny rok i nastepny i nagle firma ktora byla taka super, zaczyna byc kulom u nogi. Profity takie jak walenie w ch*** caly dzien przestaly byc profitami i nagle czlowiek uswiadamia sobie ze siedzi w pulapce. Dlaczego? Bo suma summarum mimo dodatkow i socjali zarabia sie smiesznie niskie pieniadze. Zaczyna sie narzekanie ze w sumie to lepiej by bylo pracowac te 8h, a nie 3 o zarobic godnie. I teraz pojawia sie problem. Zmiana pracy... ale jak zostawic i zrezygnowac z takiej leserki? Czlowiek przeciez z natury jest leniwy i wlasnie dla takich ludzi jest to praca. Przyjsc, odbebnic swoje czyli prawie ze nic, przesiedziec na telefonie i do domu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze czlowiek przesiaka ta praca i czuje sie jak bezmozg po paru latach pracy. Kiedys kretywni ludzie dzisiaj wygladaja i zachowuja sie jak po jaraniu blantow przez pare lat. Praca na produkcji robi wate z mozgu. Nie polecam pracy w tej firmie bo jak Ci sie spodoba forma pracy, a spodoba sie na 100% to juz po Tobie. Regres umyslowy gwarantowany.

Gigi
@Vestas srestas

A ile dają na początek i ile się zarabia np po roku? Chodzi mi o produkcję i magazyn

ttt
@Vestas srestas

Dlatego warto co kilka lat zmienić firmę.

Byly
@Vestas srestas

Opisales samo sedno. Udało mi się 5lat, potem mnie zmulilo. Zmieniłem pracodawcę

Czy Woodward Poland zatrudnia studentów?

Ktoś

Jeżeli studiujesz zaocznie to tak, są dwie zmiany jeśli chodzi o produkcje.

ttt

Zatrudniają także studentów dziennych, wiadomo że nie na cały etat ale tak - działy inżynieryjne.

Mango
@Ktoś

Czy są przyjęcia? Gdzie trzeba składać CV?

Hans Gruber

Słyszeliście, w Niemczech wykorzystują korona, żeby pozbyć się niepotrzebnej załogi ... ciekawe czy do nas nie przyjdzie ...

Zainteresowana

witam czy są w firmie zatrudnienia?? Jakaś rekrutacja??? Jaki jest system zmianowy???? No i najważniejsze jakie są zarobki???? - zarobki mając umowę agencyjną??? - zarobki mając umowę z firmy??? Czy jest możliwość nadgodzin???

Mango
@Zainteresowana

Witam. Czy przyjmują teraz na produkcję? Jeżeli tak, to na jaki adres email trzeba składać CV?

Ciekawski

Witam Chciałbym się dowiedzieć jak mają się sprawy przeniesienia produkcji pod firmę Aurelius ? Miało się to dziać w okolicy czerwca. Czy doszło to już do skutku ? Wiadomo jak długo firma będzie wynajmowała park maszynowy Woodword ?

Jak długo czekaliście na odzew z Woodward Poland? Oddzwaniają zawsze?

Domelo

W moim przypadku nie oddzwonili pomimo, iż sami się zadeklarowali, że to zrobią.

gdziejestprawda

w ogóle te opinie są dziwne , raz widzę opinie że robota lajt i na tą opinię z 40 lajków za chwilę widzę opinie żę ludzie zasuwają jak małe chińskie roboty i pod tą opinią też 10 lajk - i gdzie ta prawda leży niby ? tutaj chodzi mi o montaż szaf sterowniczych

Miał
@gdziejestprawda

To zależy na jaki projekt trafisz. Na jednym jest lepiej na drugim gorzej, ale ogólnie to nie jest tak zle.

shipping

Mango , teraz przez ATERIMA zatrudniają do montażu szaf sterowniczych.2900 - 3500 brutto/ miesięcznie (w zależności od posiadanego doświadczenia) Nie polecam ...

shippingcanyotellmore
@shipping

mozesz powiedziec wiecej na ten temat ? czemu nie polecasz ? w ogóle te opinie są dziwne , raz widzę opinie że robota lajt i na tą opinię z 40 lajków za chwilę widzę opinie żę ludzie zasuwają jak małe chińskie roboty i pod tą opinią też 10 lajk - i gdzie ta prawda leży niby ?

Shipping

Maciej, Woodward organizuje (opłacone) szkolenia na wózki widłowe. Jest też kurs Angielskiego .Dofinansowanie (100%) studiów ...

Elninio
@Shipping

Kto teraz prowadzi kurs językowy?

shipping

Na magazynie wysyłek jest(usunięte przez administratora)

Maciej
@shipping

Pracujesz w magazynie wysyłek, więc dodaj, czy osoby, które są przyjmowane muszą mieć uprawnienia na wózki widłowe. Takie szkolenia często proponują pracodawcy już podczas zatrudnienia jako udogodnienie dla zatrudnionych osób. W Woodward są takie możliwości?

Zostaw merytoryczną opinię o Woodward Poland - Niepołomice

• Jak się pracuje w Woodward Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Woodward Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woodward Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Woodward Poland?

Kandydaci do pracy w Woodward Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Woodward Poland
2.1/5 Na podstawie 483 ocen.
  • Skarbowa 32
    32-005 Niepołomice