Opinie o Newcon Sp. z o.o. Sp.k. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Newcon Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Newcon Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Newcon Sp. z o.o. Sp.k. w Opole

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Newcon opole?

Forum

Atmosfera w firmie NEWCON jest spokojna,praca ok, opinie usuwane przez administratora usuwane są z uwagi iż naruszają regulamin gowork.pl lub są pisane przez tą samą osobe z tych samych adresów IP

Były Nowy wpis

Drogi Adminie kluczowe jest dodawanie wszystkich opinii. Możliwość blokowania negatywnych wypowiedzi czyni wasz portal bezużytecznym. Mam nadzieję że zrozumiecie to po pewnym czasie.

Henryk Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje i czy jakieś zmiany z powodu koronawirusa wprowadziła firma w obawie przed zakażeniem ?

Joo Nowy wpis
@Henryk

Rekrutują, maja pełne ręce roboty pomimo kryzysu

Wiecie czy Newcon Sp. z o.o. Sp.k. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

York Nowy wpis

Nic

Jasiek

Fajna firma, dobra praca więc jeśli ktoś nie ma problemu z chęcią do pracy to będzie zadowolony!

Firma Newcon Sp. z o.o. Sp.k. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Newcon Sp. z o.o. Sp.k.?

Normalne, za duzo kontaktu nie masz jezeli robisz dobrze robote, dostajesz zlecenie i jedziesz

Marlon

Firma z dobrymi opiniami więc nie dziwi to, ze rzadko ludzie piszą na forum, nie ma na co narzekać.

Były
@Marlon

Negatywnie nic nie dodasz

@Były

Wygląda na to, że nie - ale to dobra wiadomość dla wszystkich. GoWork to miejsce na dzielenie się też tymi pozytywnymi opiniami - ktoś może ma doświadczenie w pracy z Newcon Sp i zachęci do wybrania właśnie tego pracodawcy? Jak warunki?

Trans

Wszystko ok

Kierowca

Zgadza się wszystko na czas a robota jak każda inna pracowac trzeba

Marzena

@Kiero, @Kierowca z tego co widzę jesteście zadowoleni ze swojej pracy w Newcon. Wymieniacie podstawowe aspekty, które są na plus, a to na pewno zachęci wiele osób do aplikacji. Pytanie tylko czy firma teraz poszukuje nowych pracowników?

Kiero

Pracuje prawie dwa lata zlego slowa nie powiem NEWCON kasa na czas, atmosfera spoko, robota jak robota.

Kierowca

Pracuje od kwietnia i narazie nie ma co narzekac, robota spoko kasa na czas nie ma sie co rozpisywac

Marzena

@Były Newcon, @Byly może powinniście jednak spróbować jeszcze raz porozmawiać z szefostwem na temat wymiany różnych rzeczy w samochodach, bo to świadczy o waszym bezpieczeństwie. Jak już odbędzie się taka rozmowa to dajcie nam znać czy coś to zmieniło w firmie Newcon Polska Sp. z o.o. Sp.k..

Marzena

@Damiano jeżeli z forum zniknął jakiś wpis to stało się tak tylko dlatego, że musiał łamać postanowienia obowiązującego na forum regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Ale, jeżeli nadal masz wątpliwości to zawsze możesz skontaktować się z administatorem forum w tej sprawie i wyjaśnić przyczynę zniknięcia wpisu (admin@gowork.pl).

Mario

Witam wszystkich, czytam to i śmiać mi sie chce pewnie najwiecej pisza ci ktorzy wogole w tej firmie nie jezdzili ha ha , ja juz jestem czwarty rok kasa zawsze na czas auta zawsze sa nowe kupowane naczepy takze, a robota jak kazda inna jezeli komus sie chce pracowac, raz jest lepsza raz gorsza ale uczciwe wszystko.

Lino

jak sytuacja w firmie ?

DUDA
@Lino

A co chcesz wiedziec???

Wiktor

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania?

Xtreme

byly2 piszesz o diecie za 19dni pracy??? Ja jezdze w systemie 6/2 miesiecznie mam 9tys

Xtreme jezeli miesiac bedzie miał 6 tygodni wtedy bedziesz zarabiał 9000 ;]]]]]]]

@ja

Ja ty chyba naprawde amator z ciebie mi po 6 tygodniach wychodzi 12tys zl, masakra co za amatorzy tu piszą

Janek

Xtreme jak będziesz pracował na okrągło to jeszcze więcej zarobisz gamoniu skończony

Xtreme

Ludzie ja pracuje juz trzy lata tutaj policzcie sobie diete 50 euro razy miesiac plus podstwa wychodzi 9 tys wiec nie wiem do czego pijecie, chyba ze jestescie pseudo amatorami ktorzy na dwa tygodnie chca 9 zarabiac smiech i tyle

Marzena

@Damiano Dziękuję za Twój udział w dyskusji o Newcon opole. Piszesz, że w ogłoszeniu firma oferowała 9000, a później okazało się inaczej. Ale chyba w momencie podpisywania umowy wiedziałeś, ile zarobisz - prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Newcon Sp. z o.o. Sp.k. - Opole

Newcon Sp. z o.o. Sp.k.