Vivace Zuzanna Kalinowska

Opinie o Vivace Zuzanna Kalinowska

Ernest

Wyplacalna ,kompromisowa , rzetelna -polecam Ernest

Zawiedziona

Ja miałam dostać kasę już co najmniej 5 dni temu. Co najmniej. I nic. Pani[usunięte przez moderatora] ani nie odpisuje, ani nie odbiera. Mam umowę, więc teoretycznie mam jakiś "dowód" w sprawie.

werle

estem rozczarowana, wysłałam aplikację na stanowisko hostessy w Radomiu (akcja motoryzacyjna w Galerii Słonecznej), dostałam od Pani[usunięte przez moderatora] odpowiedź z zapytaniem o potwierdzenie, czy jestem zainteresowana- odpowiedziałam, że tak. Jednak nie dostałam żadnych informacji. Rezygnowałam z innych ofert na rzecz pracy dla Państwa. Zadzwoniłam po dwóch dniach po braku odzewu od Państwa i dostałam informację od Pani ,że oferta jest nieaktualna. Mało tego, wchodzę na oficjalną stronę agencji i ogłoszenie dotyczące tej pracy nadal widnieje na stronie głównej. Jest mi bardzo przykro, że zostałam tak potraktowana. Jak ktoś nie chce współpracować, niech po ludzku nie zawraca głowy.

Zostaw opinię o Vivace Zuzanna Kalinowska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vivace Zuzanna Kalinowska