Opinie o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Electropoli-Galwanotechnika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli-Galwanotechnika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Obcy

Czy ktoś wie ile zarabiają laboranci i w jakich godzinach pracują?3 zmiany?Czemu regularnie co 3 miesiące jest ogłoszenie na laboranta?☺Wytrzymują tylko 3 miesiące?☺

praownik
@Obcy

Z tego co wiem to 4-brygadówka, stawki nie znam bo tam nie robie.

Najgorszy zaklad dzis rzucilem pracę i ciuchami do kosza (usunięte przez administratora) tragedia pracowalem. 2 tygodnie zenada

Pracując tylko dwa tygodnie trudno poznać dobrze firmę i przystosować się do warunków zatrudnienia. Co sprawiło, że zrezygnowałeś z pracy? Napisz więcej na ten temat. Merytoryczne argumenty pozwoliłby innym osobom szukającym pracy zweryfikować swoją opinię o firmie.

@Michał

Ukraina przejmuje pod nami władze a harowac za 14 ,50 brutto to zenada premia jest lub nie ma nikt się tobą ,nie przejmuje gdy padniesz ba na lini to cię wywioza panowie w białych rękawiczkach z napisem ave maria albo erka.Na początku ladnie bajeruja a rzeczywistośc inna omijac z daleka Znalazlem pracę i się cieszę Pozdrawiam bialych murzynów

yyyy

Jakoś nie zauważyłem żeby do zakładu przyjeżdżała erka

Mam pytanie chce się przyjąć na wuzkowego w tej firmie i jaka stawka na początek ? Po jakim czasie jakaś podwyżka jest ? Na 4 brygadowce czy jaki system ? Dzięki

Miki
@Tomek

Wòzkowego

Miki

Powiem tylko tyle moi współtowarzysze nie o taką Polske my walczyli

Laborant

Pierwsze wstepna rozmowa tel z bardzo mila Pania z HR, gdzie opowiada sie o swoim dosiwadczeniu zawododwym,wymaganiom finansowym. Potem rozmowa w biurze firmy. Rozwoazuje sie dwa testy. Jeden psychologiczny w stylu slowa ktoe mnie najbardziej okreslaja uszereguj od 1 do 4. Drugi test to test z "chemii" albo raczej pracy w laboratorium- prosty. A po testach rozmowa z babeczka z hr i z kierowniczka laboratorium.

1. Co lubilam i czego nie lubilam w poprzedniej pracy 2. Gdzie sie widze za 2 lata 3. Co mnie motywuje w pracy 4. Jakie cechy powinien moec kierownik 5. Co zrobie jezeli podczas analizy orzeniareczkuje roztwor 6.z jakich sprzetow korzystalam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wiwat

Ją teraz szlag trafi hahaha i dobrze, sama się zniszczyła tym swoim pyskiem brzydkim i niewyparzonym.

Nie wiekszymi niz Ty

Aaa sorry to do Zygmunta miało być :D

Nie

Oj tak :-D :-D

Chyba wiem do Kogo i co piszę

Wogole tyle dziś było pracy na kj ze jestem zmęczona i miałam prawo się pomylić :-D

Może ,nie wnikam

I napije się dziś a potem zadzwonię do was dziewczyny i z góry przepraszam ze nie będziecie mojego bełkotu rozumieć ;-D

Każdy robi to co lubi:)

Każdy ma swoje kółko wzajemnej adoracji :-)

Pipek

Najlepiej wymienic caly dozór a ludzie przyjdą pracowac Bo niektorym woda sodowa uderza do głowy

Pipek

Liderzy puchniecie w oczach pracowników na linie popracować a nie gnebic tych ludzi i robic zdjecia

pytanie

czy to prawda że nie ma już agencji i zatrudniają bezpośrednio?

Daniel
@pytanie

tak

ooo
@Daniel

nareszcie

żenada.

gorzej niż w sejmie. żenada. ludzie zacznijcie reprezentować poziom wyższy od ameby, bo wypisywaniem takich pierdół w necie daleko nie zajdziecie

Wilek

Pr osze te oszczerstwa usuniac

Zadowolona

Ja nie narzekam. Nie wiem jak jest na innych zmianach ale u mnie super atmosfera mistrz w porządku, ludzie na zmianie ok ukraincy tez bardzo mili i chetnie we wszystkim pomoga. Noe wiem jak dlugo to potrwa ale cieszmy sie z tego co mamy

milo
@Zadowolona

ja tez, najwięcej do powiedzenia maja ci co tylko ploty sieją i nic nie robią

Zdziwiony

Coraz mniej pracy czyżby zakład aie sypał?

Tomasz
@Zdziwiony

Mam nadzieje ze to się rozsypie w (usunięte przez administratora)

@Tomasz

Nie rozumiem tych co źle życzą a kasę przytulają. Idź gdzie indziej i narzekaj jak Ci źle.

Rum

Praca ciężka szczególnie dla mężczyzn. Problemem jednak jest to ze zwykli pracownicy szczegolnie Polacy traktowani sa gorzej od Ukraińców, ktorzy zmieszaja Cie z blotem a uchodzi im to na sucho. Jesli masz twarda d..pe dasz rade w przeciwnym wypadku musisz szukac innej pracy

Zażenowany poziomem wpisów

Stefan a ty się ostatnio nie uderzyłeś w główkę ?Co Cię to obchodzi za twoje pieniądze nie jedzą .Pilnuj swojego tyłka

Mario

Stefan a kto na kogo nadaje? Bo ja nic nie słyszałem.

Jaś
@Zażenowany poziomem wpisów

Czytaj ze zrozumieniem, żrą się jak psy znaczy kłócą

Edyta

@Pracownik jeśli pracujesz w Electropoli-Galwanotechnika spróbuj wyrazić swoją opinię o jakości pracy u tego pracodawcy. Daj znać jak wygląda tu zatrudnienie, proces rekrutacji i na jakie wynagrodzenie i dodatki można liczyć. Pomoże to innym, zainteresowanym kandydatom.

Edyta

@Leeel możesz opisać swoje spostrzeżenia związane z pracą w Electropoli-Galwanotechnika? Na jakim dziale pracujesz i za co odpowiadasz? Jak określasz przestrzeganie przepisów BHP? Czy jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę? Pamiętaj również o tym by na forum nikogo nie obrażać.

Rozładunek

Nie polecam. Zarobki słabe. Na hali w lecie z 40 stopni, i nawet Ci nie wolno podwinać długich spodni. Bo zaraz ci jakis lider zrobi zdjęcie i wyślę do kierownika ( tak jakby nie mógł powiedzieć żeby tak nie wolno) Ludzie nawet się nie zwalniają a uciekają z tąd. Polityka firmy bardzo dziwna. Jeszcze rok i firma zmieni nazwę z electropoli poland na electropoli ukraine

Rozładunek

W sumie nie o nim bo na ktv robie ale pewnie wszędzie tak samo :)

Edyta

@1234 a jak płacą za nadgodziny i za weekendy? Jest w Electropoli-Galwanotechnika jakiś dodatek za taką pracę czy może rozliczają się z pracownikiem po normalnej stawce? Jak wygląda zatrudnienie? Można liczyć na umowę o pracę czy może w tej kwestii pracodawca jest elastyczny i to pracownik może sobie wybrać rodzaj zatrudnienia - np. zlecenie czy współpracę na zasadzie firma-firma?

@Edyta

Ja dostaję nadgodziny setki za weekendy. Przychodzę żeby zarobić a nie odbierać więc mi to pasuje. Dostaję to ze swojej godzinówki. Wszystko w ramach umowy o pracę.

PaTry

jakie place za sobote lub niedzielę? jakie zarobki od poniedzialku do piatku ?

Szary robol

Abstrahując od tych wszystkich komentarzy praca nie jest najgorsza, atmosfera całkiem spoko. A przede wszystkim się da zarobić. Firma się rozwija.

Ona
@Szary robol

No tos poleciał . Zarobić oczywiście jak się to robi nadgodziny .... Szkoda ,że za soboty nie płacą w danym miesiącu tylko trzeba czekać trzy miesiące ,ale i tak każą wybrać ....

@Ona

Najwyraźniej już dawno nie pracujesz bo się pozmieniało. Sam decyduję czy chcę wybrac czy chcę kasę a od tego miesiąca jest okres rozliczeniowy tylko miesiąc. Jak sie zwolniłaś to się zajmij narzekaniem na obecną firmę a nie pisz bzdur.

Ona
@1234

Co Ty gadasz nie ty decydujesz czy chcesz wybrać czy ci mają zapłacić ...ciekawe ,skoro tak jest super to czemu tyle ludzi się zwalnia ... Pracowałam rok w tej firmie i na moim dziale ze starych pracowników zostały trzy Panie resztą już dawno sie zwolniła ...na innych działach jest nie lepiej ... A na nową pracę nie muszę nic pisać bo jest normalna a nie wyzysk ....za tą pracę w elektopoli powinno się dużo więcej zarabiać bo to nie jest lekka praca .... Więc pracuj sobie dalej ,ale jazdy ma prawo znać prawdę a nie przyjść do pracy i po jednym dniu zrezygnować bo i takie sytuacje były u nas ....

produkcja
@Ona

takie styuacje są wszędzie. sa firmy co musisz robic non stop nadgodziny i nie masz zycia. sa takie co ledwo wiążesz koniec z koncem. sa takie co chce się rzygac jak się do nich idzie ale kasa spoko a sa tez takie co idziesz i jakos ci czas mija bo masz fajnych kumpli. pracowałem w wielu firmach i wierz mi tu nie jest najgorzej. no ale najlepiej tez nie, a znam branze jako pracownik produkcyjny

@Ona

No właśnie! PRACOWAŁAŚ! Jak widać idealnie po twoim komentarzu piszą tutaj ludzie, którzy sie pozwalniali i żar im z d.. się wylewa. Jak nie pracujesz to nie wiesz, piszesz bzdury i pomawiasz - takie osoby powinny być pociągnięte do odpowiedzialności.

ooo
@1234

tak jest, właśnie

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli-Galwanotechnika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli-Galwanotechnika?

Kandydaci do pracy w Electropoli-Galwanotechnika napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli-Galwanotechnika