Inventus Spółdzielnia Pracy

Bydgoszcz

Opinie o Inventus Spółdzielnia Pracy

Blladdi

Jestem uczennicą szkoły i widzę co dzień jak te panie sprzątaczki charują i szorują łazienki na kolanach a ta cała blad kretynka nie nadaje się na szefowom nie szanuje pracownikuw odnosi sie do pan sprzatajacych wulgarnie beszczelnie i ciagle każe im więcej sprzątać. Jak na moje ona powinna wziąć miotle a najlepiej szczoteczke do zębów i łazienki wyszorowac może by wtedy miała więcej szacunku i godności do pracowników, Sąd pracy powinien się tym zająć bo to co się wyprawia w tej firmie to parodia osoby które przyjeżdżają tu do Polski mają większy szacunek nisz niejeden pracownik tej firmy.

lola

panie znów wyjechały za naszą kasę. no cóż napracowały się. grecja- city!!!

Wyzysk pracownika to mało powiedziane! Pracownik dostaje 9zł/h a oni dostają od PESY 30zł/h za niego.Nawet ukraincy mają 12 zł.Śmiech na sali! Mało tego , ta Firma ma układy z Pesą bo Pesa niechcę zatrudniać pracowników z firmy zewnętrznej dlatego że jest to tzw. "zabieranie pracownika".Jak chcecie tyrać jak murzyny to proszę bardzo ! Z daleka od tej uczciwej i rzetelnej firmy !!!

anna

Ostatni komentarz pisała Pani z biura !!! Wstyd

Ela

Nie zgadzam się z ostatnim wpisem.W firmie pracuję już od 7 lat przy sprzątaniu i jestem zadowolona.Zawsze wypłata jest na czas.Minimalna to prawda, ale uważam ,że to jeden z nielicznych zakładów, gdzie szanuje się człowieka. Znam panią Asię- to kulturalna i sprawiedliwa osoba choc wymagająca.Ktoś kto pisze tak krzywdzące słowa o innym powinien zacząć od siebie!

stały pracownik

to jeszcze jest nic zapraszam do budowlanki tu sa dopiero przeboje kierownik współudziałowiec pozwala sobie na wszystko codziennie ma jakiś problem non stop sie cos nie podoba ile bys nie zrobił to ciagle mało a kazda praca jaka wykonujesz to cytuje ''SCIEMA HEEE'' uzywa bardzo nieładnych słów wobec pracowników typu " [usunięte przez moderatora] i duzo duzo wiecej a jak tylko sprubujesz podskoczyc to odrazu po pensii ewentualnie do zwolnienia takze OSTRZEGAM OSTRZEGAM omijajcie ta firme z daleka

Nie polecam pracy w tej firmie,wyzysk,wyzysk,jeszcze raz wyzysk,mobbing,piszę tu o firmie sprzątającej składy na Pesie. Kierownik to kawał mendy,i te jego pasemka na głowie.Jeśli ktoś się chce leczyć później psychicznie to może tam iść do pracy.Ciągle słyszysz,rób to jeszcze lepiej bo to nasze być albo nie być.Jak jest praca to powinnaś być dyspozycyjna 24 godz. na dobę,jak tej pracy nie ma to ma ciebie daleko gdzieś,względy mają tylko tacy co pięknie się uśmiechają.Pensja marna,na podwyżki nie ma.Na jakieś głupie szkolenia kierowników są,tzn.wyjazdy,nowe auto itd.....Dziewczyny, nie wszystkie ale większość bardzo ciężko tam pracują,są nie doceniane.

olka1616_22@o2.pl
@anonim 14.11.2012, 22:43

Ja też nie polecam. Wyzysk za najniższą. Nowa koordynatorka Asia wozi się jak właścicielka, jest chamska do kobiet sprzątających. Na podwyżki nie ma ale na wakacje dla biurowych do Egiptu, itp pięniądze są. Tylko uciekać!!

Zostaw opinię o Inventus Spółdzielnia Pracy - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inventus Spółdzielnia Pracy