Elektroflex S.C. Kazimierz Czerniawski

Szczecin

Opinie o Elektroflex S.C. Kazimierz Czerniawski

Mechanik Maszyn Budowlanych

Pomimo tego, że pracuje w konkurencyjnej firmie to o firmie Elektroflex mam dobrą opinię. Wiem od moich niektórych klientów, że maszyny budowlane po ich naprawie są przeważnie dobrze naprawione, klienci nie ma większych zastrzeżeń. Naprawy są rzetelne, fachowe i uczciwe. Owszem, coś tam kiedyś ludzie złego powiedzą ale są to wyjątki. Dla mnie osobiście chciałbym aby Elektroflex nadal był na wysokim poziomie bo nic tak nie podnosi poziomu jak uczciwa, rzetelna walka o klienta. Nic nie podnosi poziomu usług niż wartościowa konkurencja. Pozdrawiam

Miałeś do czynienia z firmą Elektroflex S.C. Kazimierz Czerniawski ? Napisz nam co o niej wiesz, czy oceniasz ją pozytywnie czy negatywnie!

Zostaw opinię o Elektroflex S.C. Kazimierz Czerniawski - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektroflex S.C. Kazimierz Czerniawski