Opinie o Szczecińskie Centrum Tenisowe SCT w Szczecin

Radek Nowy wpis

Czy poszukują może trenera tenisa?

Marcel Nowy wpis

Trudno zadowolić wszystkich a szczególnie tych którym nie po drodze z dobrą pracą!!

Anonim

Jako obecny pracownik POLECAM to miejsce. :) Szefowa jest bardzo miła, co do grafiku można się dogadać z innymi pracownikami. Zarobki są bardzo zadowalające. Praca łatwa i przyjemna.

Ktoś Nowy wpis
@Anonim

Praca łatwa i przyjemna. Ale chyba nie w tym obiekcie co Ty człowieku w ogóle piszesz. Pewnie szefowa lub ktoś inny Ciebie namówił abyś napisała tą dobrą opinię by przysłonić te złe.

Aleks Nowy wpis

Poprzednie opinie dość sprzeczne. Może zapytam konkretniej, mianowicie interesuje mnie stanowisko instruktora tenisa. Co jest wymagane? Jakie są oferowane zarobki?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anonim

Odradzam stanowczo! Praca na recepcji ale tylko na papierze tak naprawdę dziewczyny które tam pracują są od wszystkiego od sprzątania,obsługa kręgielni,ciągłych imprez które się tam wiecznie odbywają a co za tym idzie później sprzątanie po nich całej góry naczyń bo zmywarki ten obiekt nie posiada. I to wszystko za marne 1.500zł które nigdy nie wiadomo kiedy się dostanie. A od właścicieli się nigdy nawet nie usłyszy słowa dziękuje a już nie wspomnę o jakiejś premii za obsługę imprez na których jest masa gości (tylko słowa krytyki,że siedzą na (usunięte przez administratora) i nic nie robią). Szkoda życia i zdrowia na taki wyzysk jaki tam panuje.

Słowa kojarzące się z Szczecińskie Centrum Tenisowe SCT (np:. stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...niedostateczny Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...mało przyjaźni Od jakiej stawki można negocjować pensję? 500 zł Najbardziej podobało mi się w Szczecińskie Centrum Tenisowe SCT: obiekt sportowy Najbardziej nie podobało mi się w Szczecińskie Centrum Tenisowe SCT: upominanie się o własną pensję długie wyczekiwanie na nią

Zostaw merytoryczną opinię o Szczecińskie Centrum Tenisowe SCT - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Szczecińskie Centrum Tenisowe SCT