Szczecińskie Centrum Tenisowe SCT

Szczecin

Opinie o Szczecińskie Centrum Tenisowe SCT

Słowa kojarzące się z Szczecińskie Centrum Tenisowe SCT (np:. stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...niedostateczny Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...mało przyjaźni Od jakiej stawki można negocjować pensję? 500 zł Najbardziej podobało mi się w Szczecińskie Centrum Tenisowe SCT: obiekt sportowy Najbardziej nie podobało mi się w Szczecińskie Centrum Tenisowe SCT: upominanie się o własną pensję długie wyczekiwanie na nią

Zostaw opinię o Szczecińskie Centrum Tenisowe SCT - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szczecińskie Centrum Tenisowe SCT