Opinie o Szczecińskie Centrum Tenisowe Jako Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnosćią sp.k. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Szczecińskie Centrum Tenisowe Jako Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnosćią sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Szczecińskie Centrum Tenisowe Jako Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnosćią sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szczecińskie Centrum Tenisowe Jako Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnosćią sp.k. w Szczecin

Frania Nowy wpis

Czy polecacie aplikować na handlowca? Znalazłam właśnie ofertę dla przedstawiciela, piszą w niej, że teraz można od 5 500 zł zacząć jeśli o podstawę chodzi, zastanawiam się co jest z prowizja jakaś? opinii aktualnych tu nie widzę, ale może jest ktoś na bieżąco?

Ewelina

Centrum poszukuje obecnie dziewczyny do obsługi baru i kręgielni. Zastanawiam się, czy warto aplikować, czytając poniższe opinie. Wspominacie o niskich zarobkach, mało serdecznych relacjach z szefową oraz wykonywaniu wielu obowiązków, które wykraczają poza Wasze stanowisko. Od Waszych wpisów minęło trochę czasu, więc chciałam dopytać, na jaką stawkę mogę liczyć? Być może wynagrodzenie wzrosło przez te kilka lat. Czy pracownicy mają zniżkę na korzystanie z kręgielni i kortu tenisowego?

Anonimowa Nowy wpis
@Ewelina

Praca jest łatwa i powiedzmy przyjemna ale nic poza tym :) praca recepcjonistki= recepcjonistka, sprzątaczka, kucharka i popychadlo... "szefowa" to jedna wielka pomyłka

Magda Nowy wpis
@Ewelina

Praca tam to masakra. Jak nize pisały dziewczyny nic sie nie zmieniło. Szefowa dramat potrafi tylko obgadywac byłych i obecnych pracowników. Pracujac tam jestes od wszystkiego zaczynajac od recepcji poprzez sprzataczke barmankę po kucharkę. Nie polecam

Anonim Nowy wpis
@Magda

Odradzam prace w tym obiekcie. Szefowa jest okropna. Nie mająca szacunku do pracownika. Obgaduje byłych pracowników jak i tych co pracują. Praca jako recepcjonistka a tak naprawdę dziewczyny są od wszystkiego jak ktoś już tu wspomniał. Od recepcji, od sprzątania, od robienia śniadań na które z reszta nie ma zgody :) polecam iść gdziekolwiek tylko nie tam.

Jako obecny pracownik POLECAM to miejsce. :) Szefowa jest bardzo miła, co do grafiku można się dogadać z innymi pracownikami. Zarobki są bardzo zadowalające. Praca łatwa i przyjemna.

Ktoś
@Anonim

Praca łatwa i przyjemna. Ale chyba nie w tym obiekcie co Ty człowieku w ogóle piszesz. Pewnie szefowa lub ktoś inny Ciebie namówił abyś napisała tą dobrą opinię by przysłonić te złe.

Aleks

Poprzednie opinie dość sprzeczne. Może zapytam konkretniej, mianowicie interesuje mnie stanowisko instruktora tenisa. Co jest wymagane? Jakie są oferowane zarobki?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko POMOCNIK KIEROWCY w firmie Szczecińskie Centrum Tenisowe Jako Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnosćią sp.k.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

Odradzam stanowczo! Praca na recepcji ale tylko na papierze tak naprawdę dziewczyny które tam pracują są od wszystkiego od sprzątania,obsługa kręgielni,ciągłych imprez które się tam wiecznie odbywają a co za tym idzie później sprzątanie po nich całej góry naczyń bo zmywarki ten obiekt nie posiada. I to wszystko za marne 1.500zł które nigdy nie wiadomo kiedy się dostanie. A od właścicieli się nigdy nawet nie usłyszy słowa dziękuje a już nie wspomnę o jakiejś premii za obsługę imprez na których jest masa gości (tylko słowa krytyki,że siedzą na (usunięte przez administratora) i nic nie robią). Szkoda życia i zdrowia na taki wyzysk jaki tam panuje.

Słowa kojarzące się z Szczecińskie Centrum Tenisowe SCT (np:. stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...niedostateczny Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...mało przyjaźni Od jakiej stawki można negocjować pensję? 500 zł Najbardziej podobało mi się w Szczecińskie Centrum Tenisowe SCT: obiekt sportowy Najbardziej nie podobało mi się w Szczecińskie Centrum Tenisowe SCT: upominanie się o własną pensję długie wyczekiwanie na nią

Zostaw merytoryczną opinię o Szczecińskie Centrum Tenisowe Jako Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnosćią sp.k. - Szczecin

1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Jałtańska 1
    70-789 Szczecin