Renata Nowy wpis

Jakiś czas temu pojawiła się opinia, że cennik Mad Bike Polska jest nieadekwatny, ponieważ ceny są zwyczajnie za wysokie i zastanawiam się, czy od tamtej pory coś się zmieniło w tej konkretnej kwestii. Może są tutaj klienci, którzy chcieliby się wypowiedzieć. Jak to teraz wygląda? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w MAD BIKE Polska Sp. z o.o.? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

bikebob Nowy wpis

Nie polecam serwisu, obsługa jest poniżej krytyki jak i sama usługa. Cena dość wygórowana, ale możnaby przemilczeć temat jeżeli zrobiliby to za co kasują. NIE POLECAM!

inny Nowy wpis

kupiles krossa i masz pretesje do sklepu to nie oni ten rower budowali ani nie ich serwis. a z tego co mi wiadomo to serwis nie obejmuje uszkodzen mechanicznych ( mechaniczne to te z winy uzytkownika) bo sa tez wady fabryczne a nie elektroniczne kupiles rower z wyprzedazy pewnie za jakies 800 zl i myslales ze na zawody nim pojedziesz, zal mi takich ludzi jak ty tymbardziej ze szukalem opini na temat ich serwisu i na kazdej stronie znalazlem tylko twoja a jak wiadomo ludie dobrych opini nie pisza tylo jak cos jest nie tak a twoj problem nie dotyczy ich serwisu tylko roweru wyprodukowanego przez dana marke

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polak

Pewnie jesteś jakimś grubasem, który kupił tani rower z cienkimi szprychami i myślał, że jest niewiadomo jakim mistrzem. Goń się grubasie !!

Kuba

Sprzedać rower to pierwsi!!! Serwis do d*py! Kupiłem rower w grudniu (wyprzedaż) i po 2 miesiącach eksploatowania pękły dwie szprychy, oddałem rower do naprawy zaznaczając, że jest na gwarancji. I ku mojemu zdziwieniu przy odbiorze kazali mi płacić! Podczas dyskusji okazało się, że nie wysłali na gwarancję do producenta bo to by zajęło do 5 tygodni, a tłumaczenia typu, że to uszkodzenie mechaniczne (no przecież kufa że nie elektroniczne), że oni wiedzą jakie są drogi w Polsce ... no po prostu ręce mi opadły! Odebrałem, zapłaciłem, zbluzgałem i więcej tam nie przyjdę!

bpo2

Ceny nie są szokujące, jakość obsługi fatalna, po prostu mają klienta gdzieś, oddałem rower do naprawy zrobili go źle. Miała być wymiana klocków chamólcowych z przodu a zostały wymienione z TYŁU!!! Po podjechaniu do serwisu czekałem 20 min zeby naprawili swój błąd, a po odebraniu roweru okazało sie ze tylni chamulec jest rozregulowany!!! Takim sposobem więcej musiałem zrobić sam niz oni zrobili w serwisie! Nie polecam sklepu i nie radze kupować tam rowerów a tym bardziej serwisować

Rowerzysta

Ceny w sklepie mają porównywalne do konkurencji, serwis tego sklepu to pomyłka!! jeżeli nie są w stanie naprawić roweru to proponują części z górnej półki , nie znają się na wszystkich rowerach ( górale i miejskie). Szczerze to ja już u nich nie kupuje NIC !!!- moi znajomi cykliści pójdą moim śladem.

Zostaw merytoryczną opinię o Mad Bike Polska Sp. z o.o. - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mad Bike Polska Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 26 Kwietnia 81
    71-126 Szczecin
  • NIP: 8522409324 KRS: 0000206100
Mad Bike Polska Sp. z o.o.