Bauserwis Marek Bilski

Tarnów

Opinie o Bauserwis Marek Bilski

R.Sobota

Ta firma nie istnieje przynajmniej od 2 lat ,więc Batman i Simon są niewiarygodni,kto odpowiada za te wpisy

Simon

Podzielam opinię. Radzę omijać firme jak osobę pana M. Pracownikom jak i firmom z którymi współpracuje nie wypłaca pieniędzy. Od klientów pobiera zaliczki na wykonanie projektów, których potem nie kontynuuje i unika klientów. I tak już od lat. Polecam jak ktoś lubi stress i kłopoty, albo ma za dużo pieniędzy.

batman

zgadzam sie z przedmowca w 100 procentach mielismz ciezkie pzejscia z tym panem radze omijac szerokim lukiem

tarnow

Witam wszystkich! Poprzednia opinia została dodana chyba przez samgo M.[usunięte przez moderatora] . Podkreślam jest to[usunięte przez moderatora] osoba niezrównoważona. Przestrzegam wszystkich przed jakąkolwiek formą współpracy z tą firmą, a w szczególności z nim. Nie wypłaca pieniędzy zrówno pracownikom, jak i osobom z nim współpracujacym. Nie trzyma się jakichkolwiek ustaleń i terminów, pobiera zaliczki na projekty, które nigdy nie zostają zakończone.

Zostaw opinię o Bauserwis Marek Bilski - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bauserwis Marek Bilski