Agencja Pracy ''Natalia''

Tarnów

Opinie o Agencja Pracy ''Natalia''

zaneta

witam czy warto wyjechać z tą agencją ?potrzebbuje opini na priv

Kamil

Pierwszy raz jechałem przez agencje pracy tymczasowej j totalne rozczarowanie. Firma nie ma pojęcia w jakie warunki mieszkaniowe wysyła pracowników jak i nie wie co na danym obiekcie się dzieje. Pisza o opiece koordynatora która nie ma miejsca. Po wyjściu na lotnisku zostałem poinformowany bym zamowil sobie TAXI do miejsca pracy i poniesione koszty zostana zwrocone ( pieniedzy nie ma do dzis) Zdjecia ktore zrobilem na miejscu moge podeslac na PW Nie polecam tej agencji chyba ze planujecie zrobic sobie wycieczke i wydac troszke pieniazkow.

im
@Kamil 07.07.2017 11:24

gegol28pecklaudia@gmail.com poprosze zdjecia tego zakwaterowania.

Stasiek

Ostrzegam przed agencja: Agencja Pracy Natalia Sp. z.o.o Rzemieślnicza 32, 33-113 Zgłobice Biuro : 33-100 Tarnów, ul. Nowy Świat 39/1 oraz ASAP RECRUITMENT SW LTD BRIDGWATER Somerset TA6 3ED The Agency Wymienione agencje nie gwarantują pracy nawet wtedy gdy jest podpisany kontrakt przez pracodawce i są spełnione wszystkie wymogi takie jak CV, skan dowodu , potwierdzenie wykupionego biletu lotniczego do Bristol (Wielka Brytania) Mój przypadek Miałem potisany przez pracodawce i przez siebie kontrakt o pracą na stanowisko tapicer z datą 22.08.2016 r. , przesłałany skan dowodu i wykupiony bilet lotniczy. Pani z agencji Natalia zapewniała mnie. że prace mam zapewnioną na 100% Tuż przed wyjazdę kiedy to poniosłem koszty podróży dostałem wiadomość, że pracodawca się wycofał. Zażądałem zwrotu poniesionych kosztów, niestety obie wymienione agencje milczą nie odpowiadają. Stanisław

misia

hej mam pytanko odnośnie Agencji pracy "Natalia" czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na ten temat ? będę wdzięczna za opinie :)

młoda

hej pracowal ktos przez ta agencje?? prosze napiszcie cos o niej

Zostaw opinię o Agencja Pracy ''Natalia'' - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy ''Natalia''