Opinie o Agencja Pracy ''Natalia'' w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Pracy ''Natalia'', a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Pracy ''Natalia'' o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy ''Natalia'' w Tarnów

młoda

hej pracowal ktos przez ta agencje?? prosze napiszcie cos o niej

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Agencja Pracy ''Natalia''? Chętnie zatrudniają?

młoda

hej pracowal ktos przez ta agencje?? prosze napiszcie cos o niej

Ewelina Nowy wpis
 Rekomendacja
@młoda

Bardzo dobra firma spokojnie można jechać do pracy ja byłam w Belgii na gruszkach na sortowni

Tomek Nowy wpis

Tak spokojnie na forum bo jest dobrze i nie m chętnych do pisania?

Pola Nowy wpis

Jaka agencje polecisz ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Natasza

Zastanawiam się czy trzeba dobrze znać język obcy żeby wyjechać?

Malutkaa

Zorganizowałam sobie pracę w Bristolu dzięki tej agencji. Było mega fajnie. Na ogromny plus bardzo dobry kontakt telefoniczny + pomoc. Dzięki APN :)

LC
@Malutkaa

Ja również bardzo polecam tak jak mówili tak było pojechałem bo stałej pracy w Magazynie Pearl w Buggingen po 3 tyg zgodnie z planem zwolinili 50 osób zarobiłem za 108h 610 euro ! POLECAM

Urszula

Agencja Pracy ''Natalia'' ogłosiła nowe oferty pracy w Unii Europejskiej (Holandia, Belgia, Francja, Finlandia, Czechy). Dla osób zainteresowanych dodaję link do rekrutacji: http://www.agencjapracynatalia.pl/?q=node/76 Czy będziecie brać w niej udział? Które z ogłoszeń okazały się dla Was interesujące?

Fanboyy

Uczciwa , solidna a przede wszystkim wyplacalna agencja pracy heh :) Kontakt dobry, stawka w porzadku . Warto sprawdzic samemu. Sam tak zrobilem i nie zaluje.

poooolaa

Warunki jasne i klarowne - nadgodziny wypłacane bez gadania. Polecam agencję.

Natuśka

Szukałam Agencji pracy która będzie rzetelna i mnie nie oszuka. Różne już miałam z agencjami przygody. Raz dostałam mniej niż powinnam, innym razem czekałam 2.5mca na pieniądze..Całe szczęście APN okazała się w porządku.

Aśkax

Chciałam zarobić do wspólnych wakacji z chłopakiem. Pracowałam przez tą agencje 4 miesiace i było w porządku. Bardzo pomocny personel. Wszystko miałam czarno na białym . Spoko

Agnes

Wszystko ok..pieniadze w terminie , kontakt z agencja dobry.

TediZiomal

Bylo git. Najwazniejsze ze kasiora na czas

sarenka97

@Marcin2k18 Pracowałeś za granicą? Ostatnio wiele się zastanawiam czy by z nimi nie ruszyć ale wiadomo - mam sporo obaw jak to zwykle bywa.. Powiesz coś więcej?

Marcin2k18

@Urszula Nadgodziny są płatne, kontakt z samym biurem również w porządku. W kwestii rekrutacji odezwij się bezpośrednio do nich lub może zerknij na ich www.

Urszula

@Marcin2k18 a jak wygląda sytuacja z dodatkowymi, pozapłacowymi benefitami? Orientujesz się jak wygląda kwestia z aktualnymi rekrutacjami, czy obecnie są prowadzone? Daj znać, wielu osobom się przyda ta wiedza.

Marcin2k18

Ogólnie nie mogę narzekać, bo kasa zawsze na czas i nigdy nie było opóźnień, więc bardziej na plus niż na minus. Wszystko OK.

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Agencja Pracy ''Natalia''? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi ciekawostkami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

niepracowałam

Kiedyś zastanawiałam sie nad wyjazdem do pracy przez tą agencję . Najpierw rejestracja u nich zaczęli mi przesyłać faktycznie bardzo szybko oferty które odpowiadały mojemu doświadczeniu. Kiedy jednak wybrałam sie do biura to szczerze mówiac . W biurze bardzo młode dziewczyny mialam wrażenie ze jedna z nich która sprawdzala mój angielski a potem rozmawialyśmy była miła ale sprawiala wrażenie mocno zestresowanej Pan wlaściciel który siedział i obserwował syatucję .. nie wzbudził we mnie zadnego zaufania .Druga rzecz nie wiem gdzie teraz oni sie mieszczą .. ale pomieszczenie w którym było wtedy biuro to pokoik wielkości małej kuchni w mieszkaniu w bloku. Dwa biurka i dwa komputery na nich jakaś wykładzina na podlodze. Ogólnie bardzo nieprofesjonalne wrażenie już samo wnętrze na mnie sprawiło. Koniec konców nie wyejchałam z nimi być może na dobre mi to wyszło .

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o Agencja Pracy ''Natalia'' w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy ''Natalia'' - Tarnów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agencja Pracy ''Natalia''