Agencja Pracy Natalia w Tarnowie

Bristol

Opinie o Agencja Pracy Natalia w Tarnowie

Stasiek

Ostrzegam przed agencja: Agencja Pracy Natalia Sp. z.o.o Rzemieślnicza 32, 33-113 Zgłobice Biuro : 33-100 Tarnów, ul. Nowy Świat 39/1 oraz ASAP RECRUITMENT SW LTD BRIDGWATER Somerset TA6 3ED The Agency Wymienione agencje nie gwarantują pracy nawet wtedy gdy jest podpisany kontrakt przez pracodawce i są spełnione wszystkie wymogi takie jak CV, skan dowodu , potwierdzenie wykupionego biletu lotniczego. Mój przypadek Miałem potisany przez pracodawce i przez siebie kontrakt o pracą na stanowisko tapicer z datą 22.08.2016 r. , przesłałany skan dowodu i wykupiony bilet lotniczy. Pani z agencji Natalia zapewniała mnie. że prace mam zapewnioną na 100% Tuż przed wyjazdę kiedy to poniosłem koszty podróży dostałem wiadomość, że pracodawca się wycofał. Zażądałem zwrotu poniesionych kosztów, niestety obie wymienione agencje milczą nie odpowiadają. Stanisław

Zostaw opinię o Agencja Pracy Natalia w Tarnowie - Bristol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Natalia w Tarnowie