Opinie o Agencja Pracy Natalia w Tarnowie w Bristol

Agencja Pracy Natalia w Tarnowie
2 5 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Bogusz Nowy wpis

Podpowiedzcie jak się współpracuje z firmą?

Antek Nowy wpis

Brak zastrzeżeń - dobry kontakt - dobra kasa - Polecam! :)

Barti Nowy wpis

Mój wyjazd od A do Z był organizowany przez tą agencję i złego słowa powiedzieć nie mogę. Kontakt dobry, kasa dobra..Pomoc ze strony agencji jako wsparcie "mentalne" to swoją drogą za co jestem bardzo wdzięczny. Reasumując - polecam..

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Kinia

Ja tam nie mam żadnych zastrzeżeń. Tak jak się umawiałyśmy w Polsce - tak było w momencie kiedy wylądowałam. Pracowałam przez tą agencję 6 miesięcy i nie moge powiedzieć nic złego. Jak miałam problem to zawsze mogłam zadzwonić i otrzymać pomoc. Polecam

Stasiek

Ostrzegam przed agencja: Agencja Pracy Natalia Sp. z.o.o Rzemieślnicza 32, 33-113 Zgłobice Biuro : 33-100 Tarnów, ul. Nowy Świat 39/1 oraz ASAP RECRUITMENT SW LTD BRIDGWATER Somerset TA6 3ED The Agency Wymienione agencje nie gwarantują pracy nawet wtedy gdy jest podpisany kontrakt przez pracodawce i są spełnione wszystkie wymogi takie jak CV, skan dowodu , potwierdzenie wykupionego biletu lotniczego. Mój przypadek Miałem potisany przez pracodawce i przez siebie kontrakt o pracą na stanowisko tapicer z datą 22.08.2016 r. , przesłałany skan dowodu i wykupiony bilet lotniczy. Pani z agencji Natalia zapewniała mnie. że prace mam zapewnioną na 100% Tuż przed wyjazdę kiedy to poniosłem koszty podróży dostałem wiadomość, że pracodawca się wycofał. Zażądałem zwrotu poniesionych kosztów, niestety obie wymienione agencje milczą nie odpowiadają. Stanisław

Tak2Nie

Zostaw opinię o Agencja Pracy Natalia w Tarnowie - Bristol

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie