Frasses Bar
4 6 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Czy firma Frasses Bar w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Gustaw Nowy wpis

Uwagi klientów nigdy do firmy nie dotrą gdyż to forum pracownicze!!!

Piotr Nowy wpis

Wiecie czy potrzebują teraz pracowników? Rzadko tu zaglądacie, dlaczego?

Bck Nowy wpis

Nie polecam , dziś 09.06.2019 zamówiłem nuggetsy i otrzymałem bardzo szybko z dodatkiem kilku włosów po czym obsługa stwierdziła na początku że to ser , a następnie powiedziała że to od szczypcow.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Paula28

Jednym slowem wstyd ! Kilka porcji w tym kazda przypalona .... I to doslownie przypalona Opcja zerowej gwiazdki pasuje tutaj idealnie ☺

Aneta

Ostatnio zamówiłam zestaw, w jednym z chemburgerow była mysia kupa, dziękuję za jakiekolwiek jedzenie z tej firmy.

Jaro

kurde nie wiedziałem, że tak to wygląda, a zastanawiam się, czy oni jeszcze istnieją czy już nie, jak macie jakieś informacje na ten temat to bardzo proszę podzielcie się nimi, zależy mi na tym a w sumie to nie wiem skąd czerpać o nich informacje, z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :) Jarosław

TakNie

Witam, nie polecam tej firmy jeśli chodzi o jedzenie i obsługę. Któregoś dnia kolega powiedział mi, że z cheesburgera wyciągnął długi włos. Zignorowałem to, ale gdy przy mnie inny znajomy z bekona wyjął żywego jeszcze ślimaka, to miarka się przebrała. Powiedziałem sobie, że więcej tam nie zjem, i każdemu odradzam te nie profesjonalne bary.

TakNie

Zostaw opinię o Frasses Bar - Tarnów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie