frasses bar

Tarnów

Opinie o frasses bar

Jaro
użytkownik zarejestrowany

kurde nie wiedziałem, że tak to wygląda, a zastanawiam się, czy oni jeszcze istnieją czy już nie, jak macie jakieś informacje na ten temat to bardzo proszę podzielcie się nimi, zależy mi na tym a w sumie to nie wiem skąd czerpać o nich informacje, z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :) Jarosław

Witam, nie polecam tej firmy jeśli chodzi o jedzenie i obsługę. Któregoś dnia kolega powiedział mi, że z cheesburgera wyciągnął długi włos. Zignorowałem to, ale gdy przy mnie inny znajomy z bekona wyjął żywego jeszcze ślimaka, to miarka się przebrała. Powiedziałem sobie, że więcej tam nie zjem, i każdemu odradzam te nie profesjonalne bary.

Zostaw opinię o frasses bar - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie frasses bar