Mastalerz Janusz Zakład Instalacji Sanitarnych

Bochnia

Opinie o Mastalerz Janusz Zakład Instalacji Sanitarnych

bochnianin

robił u mnie cała instalacje. z pozoru bardzo pozadny facet ale niestety jest to podszywka i kretacz wydaje mi sie ;/ raz mowi jedno na drugi dzien zupełnie cos innego. co do jakosci wykonania chyba nie moge nazekac ale jedna wada jest to ze jest drogi. nie pytajcie go o to co by polecał w waszym domu bo powymysla takie pierdoły ze sie nie wyplacicie a tylko po to zeby mial robote!!!!!! moze i jest dobrym fachowcem ale ja juz bym nie wybrał tej firmy.

bochnianin

jakby to opisac...

Zostaw opinię o Mastalerz Janusz Zakład Instalacji Sanitarnych - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mastalerz Janusz Zakład Instalacji Sanitarnych