Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z "COLD"? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Gość Nowy wpis

Od czego zacząć.. Ludzie bardzo złośliwi między sobą, kierownik alkoholik - taki świr ze zmianami nastroju, wg mnie nadaje się na odwyk. Zawsze za mało zrobione, każdy dzień = wyjście na K2 z Krzysztofem Wielickim

nick Nowy wpis

witam, a ja szukam pracowników do firmy chłodniczej. Wiem, że w Bochni sa dobrzy. Miła firma, wszystkich traktujemy po partnersku, pracownicy 30-40 lat. Zapraszam chłodników, elektryków, serwisantów, automatyków, panów do lutowania, spawania. zapraszam i pozdrawiam gbrak@poczta.fm

grzesiek Nowy wpis

witam, a ja szukam pracowników do firmy chłodniczej. Miła firma, wszystkich traktujemy po partnersku, pracownicy 30-40 lat. Zapraszam chłodników, elektryków, serwisantów, automatyków, panów do lutowania, spawania. zapraszam i pozdrawiam gbrak@poczta.fm

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pracus

Negocjowac co stawke wolne zarty przeciez wszyscy placa jednakowo w bochni czy to tylko przypadek?????

Elena

Syf, brud na całym zakładzie, to nie firma to DUUUUUUŻY GARAŻ, nie polecam tej firmy, zero socjalu!!!!!

Dorota

jeżeli chcesz zostać zwyzywany, zwymyślany od najgorszych (usunięte przez administratora) to idź do COLD-a Panowie Chwasty zapewnią Ci to na najwyższym poziomie. Ich specjalność to ubliżanie, wyzywanie, gnojenie ludzi i oczywiście znencanie się psychiczne poprzez demonstrowanie władzy M A S A K R A !!!

Słowa kojarzące się z "COLD" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w "COLD": Najbardziej nie podobało mi się w "COLD":

dms
@anonim

masakra, strata czasu, zszarpane nerwy, uwstecznienie wg. bocheńskiego sanepidu najgorszy zakład w Bochni, omijać szerokim łukiem, właściciele to niespotykane głąby,

Zostaw merytoryczną opinię o "COLD" - Bochnia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.