"COLD"

Bochnia

Opinie o "COLD"

nick

witam, a ja szukam pracowników do firmy chłodniczej. Wiem, że w Bochni sa dobrzy. Miła firma, wszystkich traktujemy po partnersku, pracownicy 30-40 lat. Zapraszam chłodników, elektryków, serwisantów, automatyków, panów do lutowania, spawania. zapraszam i pozdrawiam gbrak@poczta.fm

grzesiek

witam, a ja szukam pracowników do firmy chłodniczej. Miła firma, wszystkich traktujemy po partnersku, pracownicy 30-40 lat. Zapraszam chłodników, elektryków, serwisantów, automatyków, panów do lutowania, spawania. zapraszam i pozdrawiam gbrak@poczta.fm

Pracus

Negocjowac co stawke wolne zarty przeciez wszyscy placa jednakowo w bochni czy to tylko przypadek?????

Elena

Syf, brud na całym zakładzie, to nie firma to DUUUUUUŻY GARAŻ, nie polecam tej firmy, zero socjalu!!!!!

Dorota

jeżeli chcesz zostać zwyzywany, zwymyślany od najgorszych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to idź do COLD-a Panowie Chwasty zapewnią Ci to na najwyższym poziomie. Ich specjalność to ubliżanie, wyzywanie, gnojenie ludzi i oczywiście znencanie się psychiczne poprzez demonstrowanie władzy M A S A K R A !!!

Słowa kojarzące się z "COLD" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w "COLD": Najbardziej nie podobało mi się w "COLD":

dms
@anonim 23.01.2009 17:37

masakra, strata czasu, zszarpane nerwy, uwstecznienie wg. bocheńskiego sanepidu najgorszy zakład w Bochni, omijać szerokim łukiem, właściciele to niespotykane głąby,

Zostaw opinię o "COLD" - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "COLD"