Opinie o Kubuś Przedsiębiorstwo Handlowe w Bochnia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kubuś Przedsiębiorstwo Handlowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kubuś Przedsiębiorstwo Handlowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kubuś Przedsiębiorstwo Handlowe w Bochnia

Aneta Nowy wpis

Polecam bardzo mila obsluga. Dziekuje pani Agnieszce I pani Hani za mila obsluge????. I do nastepnego razu.. Pozdrawiam

Lukas Nowy wpis

Nie polecam A jeśli ktoś już chce tam pracować niech wykupi ubezpieczenie dodatkowe na ostatnim turnusie koleś złamał rękę w 2 miejscach dostał opaskę uciskową i odwołali to do Polski sindbadem gips jaki gips za drogi samo zdjęcie 40e brygadzisci chorzy na głowę wszystko znajomi prezesa wyzysk papiery kombinowane po 12 gorący potrafią po 22 g wpaść do pokoju i masz rejony mieszkania w starych warsztatach samochodowych odradzam w więzieniu ludzie mają lepiej dzimi pseudo elektryk gość z problemem wysokiej samooceny (usunięte przez administratora)kierownik Ślązak wszystko krzykiem najazdy na psychikę mobilny (usunięte przez administratora)kierownik jak mu zalecił jeden chyba co wie co robi reszta to zbieranina kryminalistów dobre ubezpieczenie osobiste i torba leków na uspokojenie dla nich lub co dzień wioski do kierowników to może przeżyjesz i coś osiągniesz

Henry Nowy wpis

Nie przesadzajcie z narzekaniem, nawet jeśli nie jest idealnie to z pewnością warto tu pracować i najwyżej poprawiać.

Nowy sącz Nowy wpis

Proszę nie zwiesc się tak zwana super atmosfera na rozmowie kwalifikacyjnej. Książkowe obiecanki cacanki i gruszki na wierzbie. Wymagają aktywnej obsługi po godzinach pracy, odmowa jest uznawana za brak chęci do pracy i rozwoju firmy. Jeśli pracownik ma swoje zdanie, nie daj bóg odmienne niż inni pracownicy i pracodawcy, nie nadaje się. Motto przewodnie "firma to ludzie", których nie szanuje się, przynajmniej w sklepie w Nowym Sączu. Brak osoby odpowiedzialnej za przekazywanie obowiązków, szkolenia, wprowadzenie w powierzone zadania, motywowania zespołu, organizowania pracy zespołu, po prostu tworzenia atmosfery, w której chce się pracować. Nowa osoba nie jest alfa i Omega, nie ma prawa wszystkiego wiedzieć. Proszę zwrócić uwagę na rotacje pracowników i zastanowić się, czy aby na pewno każdy nowy pracownik jest głupi i nie nadaje się, czy możne problem tkwi w kimś innym lub czymś innym.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Kubuś Przedsiębiorstwo Handlowe? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

UNIKAC PRACY W TEJ FIRMIE JAK OGNIA. Pracownicy są trakfowani gorzej niż niewolnik. Ciągle kombinacje z wypłatami, umowami o pracę, wypłaty nie wiadomo od czego są liczone, za byle co obcinane premie, nie można brać urlopu dłuższego niż 3 dni bo zwolnieniem grożą, jak się człowiek rozchoruje dłużej niż dwa tygodnie to też zwalniają. Wyzysk na najwyższym stopniu. Poza tym zatrzymali się w czasie komuny, zacofani ludzie.

gosc

Nie polecam tego pracodawcy...antyrodzinna firma jak masz dzieci to masz problem a jak zajciążysz to zaraz po powrocie z macierzyńskiego wypowiedzenie dostajesz. Nie szanują pracowników i obcinają gidziny pracy..generalnie wyzyski i śledzenie na kamerach kiedy idziesz do Ec kirdy jesz kiedy na telefonie prywatnym wiszisz wszystko jest zle i wylicznie ile klientow przyszło i ile z małymi zakupami wyszło to niepoważne jakby ktis miał zmudic klienta do wiekszych zakupow niz klient planowal.skoro ma juz wózek i łóżeczko to juz tego nie kupi proste

Zostaw merytoryczną opinię o Kubuś Przedsiębiorstwo Handlowe - Bochnia

• Jak się pracuje w Kubuś Przedsiębiorstwo Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy Kubuś Przedsiębiorstwo Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kubuś Przedsiębiorstwo Handlowe