Opinie o Stalprodukt S.A. w Bochnia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stalprodukt S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stalprodukt S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja blachy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalprodukt S.A. w Bochnia

Xxx

Trzeba się stąd zwalniać i nie żale się wcale ale za te pieniądze nie da się żyć, zaraz prąd 100% do góry rudy podnosi... Wszystko podrożało 50% a my mamy ratować zakład, a prezes hula za nasze pieniądze, solidarni powinni być wszyscy jeśli chcą ratować zakład, a nie że ja się zastanawiam czy kupić proszek czy dzieciom zapłacić za przedszkole, bo na nic kasy nie ma,

Inspekcja pracy
@Xxx

Sprawa jest poważna i rozwojowa z tym AMONIAKIEM!!!! Trzeba ta sprawę zgłosić a odpowiedzialnych za te działania postawić do odpowiedzialności

Grom

Cześć, na jakie umowy zatrudniają i czy są jakieś okresy wdrożeniowe/probne czy od razu dostaje się normalne umowy?

@oshi

Na samym początku to i tak na pewno jest jakieś wdrożenie, więc nie mieliby chyba wyboru

milioo

mi się ogólnie dobrze tutaj pracuje, czasem lepiej a czasem gorzej no ale wiadomo jak jest wszędzie, poza tym wszystko ma swoje plusy i minusy, ogólnie polecam

@mykes

Trzeba jeszcze dodać że to firma w której nie ważne są kwalifikacje a znajomości. Pełna specjalistów z Bożej Łaski ale liczy się tytuł a wraz z nim odpowiednią stawka. Kolejne nieporozumienie to montaż archaicznych agregatów na wydziale P4. Są wydawane pieniądze na stare złomy zamiast kupić nowe. Co chwilę dyrektor błyska nowymi pomysłami. Kolejne nieporozumienie to zakup agregatu do cięcia profili który jest mało wydajny więc pracownicy tną profile na przecinarce i graduja ręcznie. Ogólnie firma cofa się wstecz i koszty przezuca na pracowników. Jedynie straszenie zwolnieniami a jak idziesz że się zwalniasz to każą odrobić 3 miesiące.

dudek

ja sobie chwalę pracę tutaj, widzę że dużo ludzi narzeka na to, tamto, siamto, z częścią się zgadzam, ale powiedzcie mi gdzie jest idealnie. dla mnie robota tutaj jest okej, może i milionerem nie zostanę, ale nawet takich ambicji nie mam. mówcie co chcecie, ale takie jest moje zdanie, podoba mi się i kropka.

@mykes

co trzeba zrobić, że do tych 35 brutto dotrzeć w takim razie? jakie możliwości awansu?

Szmyra

Cześć, szukam do Was ogłoszeń pracy, podacie jakąś sprawdzoną stronkę, z której rzeczywiście przeglądają nadesłane cv?

hejhej
@Szmyra

ja wysyłałem przez ich strone internetową i się odezwali więc to już sprawdzone

Rh

Zreszta chyba niewazne bo teraz nie ma ogloszen za bardzo jednak

Kiwi

Sprawnie to idzie jeśli chodzi o rekrutację ja miałem odzew po tygodniu z hakiem i po jakiś 3 tygodniach od rozmowy zaczynałem pracę już

zbychu2113
@Rh

ktos wie czy szykują się jakieś nabory w najbliższym czasie? bo nie wiem czy opłaca mi się czekać w ogóle...

plansyt
@zbychu2113

nie wiem czy się szykują. śledź strony z ogłoszeniami i czekaj

thema
@plansyt

jakie dokładnie strony byś powiedział jeszcze? bo przecież na różnych mogą publikować

Minion

Mówisz, że na ogół macie spoko atmosfere?

kajnes
@Minion

ogólnie tak, przynajmniej ja na swoich wspolpracownikow nie mogę narzekać

Maurycy
@kajnes

To na jakim stanowisku robisz ?

kajnes
@Maurycy

no na produkcji

Maurycy
@kajnes

Opowiesz cos więcej o tym jak ci się pracuje ?

brie
@kajnes

duże doświadczenie musiałeś mieć na start?

hiacynt
@brie

Obstawiam ze najwazniejsze jest to co w ogloszeniu jest o wymaganym doswiadczeniu napisane

Hhhh

A co mają oferować za 30 zł na godzinę? Za pracę 4.zmiany sobota niedziela w pracy Narzędzia trzeba z domu przynosić bo nie ma albo są popsute. Narzędziownia nie istnieje zamknięta. Narzędzia beż przeglądu zużyte brak na wymianę.. Firma z kapitałem 9 000 000.:)

Uhhhh Nowy wpis
@Szmyra

Zaniedlugo mogą być miejsca bo jak się zwolini kilkanaście osób to będą braki kadrowe ?

Wiolka

Dzień dobry. myślę, że mój partner by się zainteresował praca jako Kierownik Oddziału Energetyki i Ochrony Środowiska. po przeczytaniu zakresu wymagań zdaje mi się, że na spokojnie je spełnia. Czy jest tu ktoś zorientowany w tym ile mógłby mniej więcej zarabiać?

Baliu

Moim zdaniem normalne, nie widuje zbyt czesto widelek w ofertach

Ten
@Wiolka

Kierownicy nie mają i dobra kase myślę że warto złożyć

Ten
@Wiolka

Zarobili kierowników wahają się 50-90zl Brutto za h

Kspl
@Ten

Od czego to najbardziej zależy finalnie? Od doświadczenia?

Kspl

Dopiero podczas rozmowy rekrutacyjnej się ustala takie rzeczy u was?

kubica
@Kspl

chyba wszędzie kwestie stawki są omawiane dopiero na rozmowie

kubica
@kubica

ja właśnie zamierzam wysyłać cv pod koniec maja i sie zastanawiam jak szybko sie odezwą

palermo

mniej więcej sie czeka tutaj okolo dwóch tygodni na odpowiedz z tego co sie orientuje

palermo
@palermo

oczywiście to też zależy bo jedni pewnie krócej czekają, inni dluzej wiec nikt ci nie zagwarantuje ile ty bedziesz czekac

Elen

Jest w ogóle opcja że będą dzwonić czy tylko mailowo jak coś?

@Elen

a jaka jest w tym różnica ? chyba kontakt to kontakt

Zapytanie

Czy są aktualnie prowadzone nabory do pracy biurowej lub na magazyny?

boroczek
@Zapytanie

a to widzisz jakieś oferty czy na jakiej podstawie w ogóle pytasz?

@boroczek

Jak pyta czy są nabory to wątpie żeby coś do biura znalazł/a

@Zapytanie

tez się z chęcia dowiem, może któryś z pracownikow się orientuje ?

@saba

będę wdzięczna za każde informacje :)

Jasiu

https://www.biznes.gov.pl/pl/portal/00181 Tatuś i synuś - uważajcie!

*****
@Jasiu

No racja! Operator monitoringu wysyłał na urlopy, nawet nie pozwolił uzupełniać r i s a teraz nęka żeby przyjść we wrześniu. Czy w takiej firmie nie można znaleźć gościa, który ma coś do powiedzenia i który orientuje się w temacie??? On i jego sąsiad gnoją ludzi, obrażają, wyzywają, za plecami oczerniają a w tym czasie agonia urządzeń postępuje. Panie Prezesie, proszę wysłać szpiega na Wydział, bo Pan wielu rzeczy nie wie. Nie ma Pan pojęcia jaki tu chaos panuje i jak sobie dyrektor nie radzi

Firma Stalprodukt S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Realizacji Budów Drogowych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.

Tigero
@Grom

Ja się spotykałem głównie z umowami o pracę w firmie

Tigero
@Grom

na okresie próbnym też miałem uopa, nie kojarzę raczej nikogo kto by tutaj nie miał

Gaunt
@Tigero

czyli raczej na zlecenie nie zatrudniają?

Plum
@Gaunt

raczej nie ale jak ci strasznie zależy to podpytaj może pójdą ci na reke

Torres
@Plum

Wiesz może jak tu rekrutacja przebiega może?

Chura
@Torres

właśnie też się zastanawiam, jeśli ktoś może jeszcze powiedzieć ile się czeka na odpowiedź na cv

Wertu
@Chura

Jeśli aplikujesz na ogłoszenie ze strony to odpowiedż powinna być szybko, jeśli wysłałeś cv bez konkretnego ogłoszenia to raczej nie licz na jakąkolwoliek odpowiedź. Operatorów raczej nie potrzebują.

Cream
@Wertu

Czyli po jakim czasie można liczyć na odpowiedź?

rhino
@Wertu

sa jakies oferty? nowe jakies dodali ostatnio?

rhino
@Cream

ciekawe tez czy po rozmowie od razu mowia czy jest praca czy trzeba poczekac tez troche na odp

hejmer
@rhino

no właśnie na ich stronie nie ma ale może gdzieś indziej?

@Cream

myślę że dewa tygodnie maks czekasz na odpowiedź potem sobie odpuszczasz

@rhino

z tego co pamiętam czekało się bo w ich firmie działa ocena punktowa i musza to sobie policzyć i porównać z innymi kandydatami

@hejmer

ewentualnie szukaj po prostu na portalach z ogłoszeniami pracy jakies aplikuj, jooble czy pracuj.pl ale z tego co pamiętam zawsze najwiecej było tego na ich stronie więc jeśli tam są pustki...

Lolek
@Klops

co to jest ta ocena punktowa? rozumiem że przyznają jakieś punkty za coś?

Lolek
@Klops

Kandydat ma dostęp do takich info czy to jakieś poufne?

kirbun
@Lolek

no mają wytyczne w jakich kategoriach za co się punkty dostaje i w trakcie rozmowy oceniają cie w skali punktowej

kirbun
@Lolek

w teorii jest to o tyle fajne że podczas porównania kandydatów kierują sie oceną punktową a nie pierwszym wrażeniem, ale czy to aż tak bardzo się różni od zwykłej rekrutacji to bym nie powiedział

tark
@kirbun

pracujecie w stalych godiznach czy to zalezy od stanowiska?

tark
@kirbun

bo rozumiem ze tu jest praca na kilka zmian?

Luis
@tark

gdzieś może napisali w ofertach odnośnie tego jakie są zmiany? bo może nie widzę

stll
@tark

tak na kilka zmian, sa dwie, trzy albo tez 4brygadówka zależy gdzie robisz

stll
@Luis

zmiany normalnie sa w godzinach 6-14-22, jak podasz jakie stanowisko to może uda się dookreslić w jakim systemie bedziesz robic

Kneer
@stll

to tak na produkcji pewnie są godziny?

Kneer
@stll

na jakich systemach robicie w jakim sensie? bo obstawiam 4 skoro takie godziny?

plisn
@Kneer

no tak jak kolega napisał różnie, są dwie zmiany, trzy i czterobrygadówka też

pleks
@plisn

jakieś konkretne stanowiska robią na danych zmianach, czy to loteria na którą się dostaneisz?

shak
@pleks

obstawialbym ze tak bo watpie zeby mieli zmieniac co chwila system pracy na dany dzial. wtedy gorzej grafik ukladac by bylo ale co ja tam wiem

shak
@plisn

jakies fajne dodatki do pensji sie tu znajda?

Cieplar
@shak

Są też dofinansowania do posiłków ogólnie ale to nie dodatek do pensji

wasyl
@Cieplar

jak te dofinansowania działają? jaka to kwota iler razy dziennie na co itd?

wasyl
@Cieplar

jakaś stołówkę tu macie czy coś?

A cos więcej na temat jedzenia? Płacisz za nie, prawda? Ile kosztuje w razie czego i co podają? Są opcje dla osób wege? Serio pytam

Sten

Masz dofinansowanie do posiłków od firmy, jedzenie jest naprawdę spoko a co do wersji wege to nie zwracałem uwagi raczej na to.

Sten

Może ktoś inny będzie wiedział co tam podają dla roślinożerców ;)

damon
@Sten

ile to dofinansowanie wynosi?

Mówisz? A można brać jego trochę więcej? wiecie robią pakiety medyczne dla rodziny to w sumie za dopłata catering do domu byłby możliwy? Ktoś badał ten temat?

yoda

dobra czyli że jedynie płace za innych, za siebie nadal nie?

No jak ktoś nie ma czasu gotować a chce wspólnie jeść w miarę to samo z rodzinką to czemu ma sobie odmówić? ;p ale tak w ogóle to jeśli w tym przypadku ktoś chce łączyć benefit z rodzina to jakie wszystkie tu tak łącza? I czy co roku dorzucają cos jeszcze?

patison
@Sten

Podbijam pytanie doplata do opcji wege bylaby super zwlaszcza ze w wiekszosci zakladow pracy opcja wege nie jest w ogole brana pod uwage nawet jak trzeba samemu za ten obiad zaplacic. Chetnie sie dowiem jak to jest z tym bezmiesnym posilkiem

draże
@Grom

ja od początku pracuję na uopie w sumie nawet się nie interesowałem czy mozna na czymś innym się zatrudnić tylko od razu się ucieszyłem że juz na start dają stabilną umowę a nie (usunięte przez administratora)

ggg
@draże

na ile umowa o pracę na początek jest dawana?

perfetto
@draże

skoro pracujesz to może mógłbyś mi coś więcej powiedzieć czy żeby się do was przyjąć trzeba mieć jakieś konkretne doświadczenie?

perfetto
@draże

jeszcze może byś coś wspomniał o jakichś najciekawszych benefitach?

Szlugens
@perfetto

A gdzie widzisz te oferty? Bo ja obczajam i ich strone i pracuj pl i nic nie widze

Szlugens
@perfetto

A jak już to ktos wie gdzie lepiej wysylac cv, przez strony z ofertami czy bezposrednio przez ich strone - oni ją w ogóle sprawdzają?

cofes
@Szlugens

Ja i tak jakoś bardziej zawsze ufałem tym pośrednim stronom, większa pewność podświadomie. Ale nie sądzę, żeby to robiło różnicę. Po prostu podeślij CV gdzie widzisz ogłoszenie i styka.

Sanok
@draże

ogólnie poleciłbyś firmę w dłuższej perspektywie? mam już dosyć zmieniania prac i byłoby dobrze gdzieś się zatrzymać na jakiś dłuższy czas

fuks
@cofes

czyli raczej nie powinno to wpłynąć na to ile się czeka na jakąś odpowiedź?

fuks
@fuks

mam na myśli to gdzie się zgłaszam

Jojo
@fuks

pewnie nie ale i tak bym wysłał przez jakieś pracuj czy coś ma się wtedy wrazenie że ta oferta jest jakoś lepiej skomunikowana z pracodawcą

Jojo
@fuks

swoją drogą wysłałeś już cv i czekasz na odpowiedź czy się zastanawiasz póki co? daj znać ile czekałeś

sniki
@Jojo

u mnie to wyglądało tak, że po wyslaniu cv odezwali sie po plus minus tygodniu

sniki
@Jojo

oczywiscie cala rekrutacja trwała troszke dłużej, jak masz jeszcze jakies pytania to dawaj smialo, na wszystko postaram sie odpowiedziec :D

teller

masz na mysli cos konkretnego? na ogół mozna powiedziec ze i przyjemna atmosfera, ale tez profesjonalnie

Wnuk
@teller

nie było żadnych napiętych momentów? albo nie wiem jakiegoś patrzenia z góry na kandydata?

techno
@Wnuk

raczej nie, wiekszosc osob jest pomocna i wiadomo ze czasem ktos ma gorszy dzien, ale na ogol jest bardzo dobra atmosfera i ja sam jak zaczynalem to bardzo dobrze zostalem przyjety przez reszte

Deplo

Gdzie jest jakieś ogłoszenie wstawione?

Deplo
@Deplo

Chyba że się spóźniłem, ale może ktoś z pracowników wie co ile są przyjęcia?

rrato
@Deplo

poza tym stalprodukt mna swoją stronę internetową to tam też dopatruj się ogłoszeń

polonez
@rrato

a myslisz ze jest szansa sie zalapac do tej pracy z takiej spontanicznej rekrutacji?

Maczeta
@polonez

Nie rozumiem fenomenu spontanicznej rekrutacji, chodzi o wysyłanie cv bez otwartego ogłoszenia tylko tak po prostu na jakiś adres firmy?

Maczeta
@polonez

Takie cv się nie gubi? pracodawca to w ogóle bierze pod uwagę? ktoś się spotkał z pozytywną reakcją?

sposob

a czy ktos z was dostal prace wlasnie w taki sposob?

@Maczeta

Czemu uważasz, że takie CV ma się zgubić? Nie ma zasad co do tego przez jaki okres czasu decydują się przechowywać czyjeś dane? I negatywnego feedbacku się nie dostaje jednak?

lut

mailowo jak cos informuja czy tel?

Rose
@lut

z tego co słyszałam to chyba mailowo informują o negatywnej decyzji po rozmowie

Men

No dziwnie by było musieć do kogoś zadzwonić i odmówić XD maila to jednak taki elegancki w miarę zręczny sposób. Dobrze w sumie że w ogóle dają znać i nie trzeba bezsensu czekać

wegrzyn
@Maczeta

tak, czasem faktycznie ludziom sie tak udaje dostac prace pomimo tego ze nie bylo ogloszen na stanowisko ktore chcieli

conw
@Rose

byc moze juz padło to pytanie, ale trudno powtórze sie. Ktos moglby dac znac jak wygląda cała rekrutacja od A do Z?

conw
@techno

dobrze wiedzieć ze atmosfera u was jest okej, jednak nie ma sie co (usunięte przez administratora) ale jest to bardzo wazna kwestia

chic
@conw

na jakie stanowisko?

Dalmat
@chic

Wszystkie rozmowy rekrutacyjne odbywaja sie na miejscu czy zdalnie czasami tez sie zdarzy?

yeti
@Dalmat

dobre pytanie, jak rekrutacja przebiega ?

yeti
@yeti

ogólnie jaka jest atmosfera? bardzo formalnie ?

lajk
@yeti

no jest dosyc formalnie, ale atmosfera raczej dobra, ja wspominam nieźle

Jurak
@lajk

I tak rozmowa jest jednorazowa, ważniejsze jest jaka atmosfera jest na co dzień w pracy

thema
@Jurak

akurat tu się zgadzam, rozmowa rekrutacyjna jaka by nie była i tak minie szybko

Pytam

Jaki mniej wiecej jest przedzial wiekowy pracownikow?

lipton
@Pytam

raczej w każdym wieku się ludzie znajda wiec ciężko tak określić

lipton
@Pytam

a pożartym lepiej skup się na tym ze atmosfera w pracy jest fajna bo wiek pracownikow to już nie ma z tym nic wspólnego

Minion

I tak nie ma na to żadnego wpływu więc lepiej się nastawić na wszystko

szkotnik
@lipton

no nie zawsze :) ale dobrze ze tutaj jest okej z tego co piszecie i faktycznie wiek nie ma wpływu

kazsz
@szkotnik

atmosfera raczej na codzień jest w porządku, pracownicy są dla siebie przeważnie mili

oshi
@kazsz

inni pracownicy pomocni są w razie czego?

oshi
@oshi

pytam tak ogólnie, nie tylko na początku jak ktoś jest nowy

@kazsz

Przeważnie :p ?

Wdzięczny

Ja w imieniu pracowników chciałbym, podziękować Panu Prezesowi za obiecaną podwyżkę) Nie zawiódł nas Pan ma się gest i klasę)

O2
@Wdzięczny

Podwyżka żeby płacić za niedługo wyższe odprawy?

mykes

Prezes zachował się jak rasowy polityk :) dał i nie dał, bo prawda jest taka, że czego nie masz w stawce godzinowej tego nie masz... Rozumiem, że związki podpisały temat na przeczekanie ... sytuacja jest trudna, Chińczyk nas wykańcza, UE nas wykańcza. Frydek-Mistek idzie do likwidacji, sprzedaży (nie wiem, jak to ująć, ale produkcja jest nieopłacalna) więc taniego wsadu raczej nie będzie! Będziemy chorować ( na fuchy) nie będzie 18%. Jak bym był właścicielem inwestorem postąpiłbym tak samo.(usunięte przez administratora) Genialne zagranie (nie mam płaszcza i co mi Pan zrobi :) ) Uważam to rozwiązanie za jedyne możliwe i tyle w temacie.

Majkel
@Wdzięczny

(usunięte przez administratora) Co jest na papierze? Dlaczego nie ma żadnego zapisu w układzie zbiorowym, dlaczego nie dostaliśmy zmiany stawek i nie zmieniono nam umów? To wszystko jest ułuda, jak te śmieszne koszyki kilka lat temu. Jesteśmy (usunięte przez administratora). Koniec biznesu w Bochni...wszystko tylko chwilowo lukrowane żeby uniknąć wrzawy i zwolnień grupowych.

@Wdzięczny

Kim ty jesteś że dziękujesz w imieniu pracowników? O jakiej podwyżce mowa bo nikt nie dostał ani grosza?

@Łysy

@Łysy, a słyszałeś o czymś takim jak sarkazm? Jak nie to proponuję doczytać na ten temat to wtedy zrozumiesz wypowiedź @Wdzięczny :p

Jestem na urlopie

Czy te nieudaczniki nie mają pojęcia, że już przegięli? Że to już jest (usunięte przez administratora) i nękanie? Aż tak się sznurek zacisnął, że "raz kozie śmierć"? Menadżerowie (tak zwani) ogarnijcie się! Pomiataliście i pomiatacie nadal ludźmi i oczekujecie, że my uratujemy te wasze żałosne (usunięte przez administratora)? Operator monitoringu awansuje tylko swoich sąsiadów i ich (usunięte przez administratora)z klucza tylko sobie znanego, co z pewnością nie jest w interesie firmy a resztę, nie bójmy się nazwać rzeczy po imieniu, mobbinguje, nęka i zastrasza. WY ŁAMIECIE PRAWO! Wiecie o tym? A chwalicie się Prezesowi Panowie: operatorze monitoringu iwieczorowy maturzysto, że położyliście urządzenia i tak naprawdę to w sierpniu nie będzie na czym pracować? Czy Prezes wie ile oleju wylewacie w kanał? Może dobrze byłoby zawrzeć układ z Prezesem, mianowicie taki, że przyjdziemy w sierpniu na sprawne urządzenia ale w zamian domagajmy się dymisji dyrektora i kierownika ur, największych szkodników Wydziału, którzy kompletnie sobie nie radzą!

Sęp

Cały wydział powinien się zjednoczyć i powiedzieć że nie przychodzimy do pracy w urlop który został z góry narzucony, jak dla mnie to te osoby które się zadeklarowały przyjść w urlop do pracy to zwykli (usunięte przez administratora)i, którzy myślą że za to jak przyjdą do pracy w urlop to będą brani pod uwagę przy podwyżkach(ha, ha, ha), a nie głupie tłumaczenie że po sezonie są wczasy tańsze , jak się nie zjednoczymy i nie będziemy razem grać do jednej bramki to efekty będą opłakane , a firma będzie robiła co im się żywnie podoba

Łysy

Tam są prawdziwe związki a nie pseudo związki opłacane przez prezesa. Dopóki się to nie zmieni nie ma na co liczyć robią co im prezes każe. Udają że coś walczą lecz to fikcja.

Pioter

Zebranie robią żeby przyszli ludzie w sierpniu pracować przecież to kierownictwo to już całkiem(usunięte przez administratora) najpierw każą wyzerowac stary urlop do końca mają a prawnie jest do końca wrzesnia, każą planować na sierpień urlopy teraz żeby przyjść a kasy ni hu hu

Podwyżka

Podwyzki niema a barany się zapisują na listy i zamiast na urlop to będą w sierpniu chodzić do pracy zero honoru

Mietek
@Podwyżka

Chłopie to tak samo jak bym pow że podwyżki nie ma i dalej jazda w min albo 1 plus 1 z hali. Dużo osobom nie odpowiada urlop w sierpniu,(usunięte przez administratora)

Kosma

Jak to rozumieć, że "a jednak dał"? Były już jakieś rozmowy? Jakieś konkretne informacje?

Złomiarz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Coś mi się wydaje, że do urlopu nie dojedziemy. Wszystko się wali, operator monitoringu panikuje a ur ma wszystko w (usunięte przez administratora) Nic nie funkcjonuje prawidłowo, ja mamy pracować na tym złomie??? Olej się leje hektolitrami, szafy elektryczne podparte drutami a jak zgłosisz do ur to cię oskarżają o znieważenie. A operator monitoringu wraz z synusiem i małym harlejowcem dzielą się kasą i awansami. Kiedy się skończy ta nieudolność??? Operator monitoringu do niczego się nie nadaje, rozwalił cały wydział! Ciągłe straszenie i poniżanie ludzi! Omijajcie to szerokim łukiem

Ktoś
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Zaczął się lipiec nagle pojawiło się więcej wsadu czy to jest czysty przypadek? Dostali dotacje to nie trzeba już wykazywać straty? Co z ludźmi z ich wypłatami? W tej chwili zarabiamy śmieszne pieniądze. Pracujemy w tym momencie po aby przeżyć jak (usunięte przez administratora)

Zbychu

Gdzie ten związkowiec za piątaka gdzie podwyżki, gdzie lepsze warunki pracy teraz podwyżka min 6 zł bo 2 lub 3 złote to by była kpina, a jak nie to strajk proszę organizować bo już w głowie się nie mieści za co to się tutaj pracuje a jak nie to co tu jeszcze robisz w tym zakładzie jak nic nie robisz

Ubogi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Dlaczego znowu jest nagonka na operatorów o rzekome wcześniejsze schodzenie ze stanowisk kiedy elektrycy czy mechanicy po wyoglądaniu filmów schodzą wpół i koczują pod oknem operatora monitoringu??? Kiedy zaprzestaniecie tego (usunięte przez administratora)? Nie potraficie zarządzać wydziałem to robicie zamieszanie wkoło. Żenada. Wstyd!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Prezesie jak to jest..Pan sobie wypłaca 1.5mln zł odprawy i zaległy urlop... A na wydziale P1 pracownicy nawet nie mają pomieszczenia socjalnego do zjedzenia posiłków?!? Jemy jak cyganie pochowani po kantorakach!!!!

Fajne dane GUS podaje: W I kw. 2024 roku przeciętne wynagrodzenie brutto w sektorze przedsiębiorstw wyniosło 8077 zł i było wyższe o 12,5 proc. w stosunku do I kw. 2023 roku. Jednocześnie realny wzrost wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw wyniósł aż 9,2 proc. Stalprodukt chyba nie wchodzi w statystkę bo bo średnia by grubo spadla.

Wiezień

Panie prezes co to za "wypłaty" Jaja sobie z nas robisz kiedy podwyżka min 6 zł przecież już wszystkie inne firmy się ze stalproduktu śmieją że więcej na budowie zarobi, lub w sklepie, zero premi tylko wymagania kiedy wreszcie jakiś konkret

@Wiezień

Do prezesa to trzeba iść lub pisać pisma a nie na portalu. Ścigać związki niech się biorą do roboty!

Wiezień
@Łysy

Co związki mogą są pod dyktando prezesa, wszędzie podwyżki, podwyżki a tu co no jaja poprostu sobie robią inwestycje w Krakowie za miliony a dla pracowników na wypłaty nie ma

dirty_harry

Stalprodukt NIE realizuje tego projektu. Proszę nie wprowadzać w błąd.

dirty_harry

Będzie realizował, ale inny projekt - budowę budynku biurowo-usługowego (w 1. etapie). Tamta koncepcja architektoniczna nie zostanie zrealizowana, gdyż konkurs (w ramach którego powstała), nie został rozstrzygnięty. Takie są fakty, a "świadkowie" wydają się być niedoinformowani...

Xxx

He he dawniej dzień dziecka w borku był od 0 do 14 lat i mimo że w danym roku kończysz 14 lat to do końca danego roku kalendarzowego należały się bilety teraz prezes zabral bilety dzieciom od 0 do 1.5 roku ???? i jeśli kończysz 14 lat w styczniu to już Ci się bilety też nie należą, zaoszczędzi prezes na tym 5 tys ???? masakra ten zakład... To chociaż dzieciom 0-1.5 roku dał by paczkę jakaś, dyskryminacja, żal tutaj pracować serio, u prywaciarza dostaniesz pochwałę, premie, premie świąteczna, itp ????

Swiadomy
@Xxx

Masakra widać że ktoś na tym dniu dziecka zarabia z kadr albo znajomi znajomych bo innej odp nie widzę...kto tym się wgl zajmuję? Dlaczego ciągle Borek Borek Borek.?? Dlaczego nie pomyślą o biletach do energylandia każdy by mógł jechać w jakim terminie mu pasuje

Geeek
@Swiadomy

To samo tyczy się ubezpieczenia na życie i innych benefitów. Od wielu lat kasa ląduje w kieszeniach znajomych.

@Swiadomy

Biznes musi się kręcić a kto w tym zakładzie się wysili na zorganizowanie czegoś innego. Głupiej stołówki w Tarnowie nie otworzą bo się nie chce a tak przynajmniej soki 200 % droższe fundują, to się nazywa troska o pracownika.

Detektyw Pupcia

Przepracowałem dla tego zakładu grubo ponad 10 lat, najlepiej wspominam wydział P3. Uważam to za najlepszy okres kariery zawodowej, dobrzy koledzy, przełożeni, majster. Od początku czułem się doceniany, mogłem liczyć na pomoc każdego i viceversa. Błędem jak się okazało była ucieczka na P1, spodziewałem się wyższego levelu, ale nie trafiłem tam gdzie powinienem. Za to tam gdzie trafiłem, no cóż, nie podobała mi się specyfika pracy a tak naprawdę relacje z 2 najbliższymi współpracownikami (bo reszta ujdzie a większość naprawdę była bardzo spoko) - mół i wodorosty, te 3 słowa najczęściej miałem w głowie przebywając na swojej linii. Po długich usilnych i bezskutecznych próbach przeniesienia się na inne stanowisko pod wpływem impulsu powiedziałem basta. Może gdyby inna ekipa, na pewno stanowisko na ACW lub suwnicowy dałoby mi satysfakcję bo kierownictwo było na piątkę, zarobki i socjale na +, wszystkie sprawy i problemy zawsze załatwione pomyślnie nawet rozwiązanie umowy. Nie pozdrawiam hytrych zwierząt ani śmiesznych postaci z bajek ;) a kolegom serdecznie podziękowałem za współprace osobiście.

Czyli w czerwcu postojowe a w sierpniu urlop przymusowy. ?

Romek

W sierpniowy planowany urlop jest od lat. Nie wiem skąd zdziwienie. Wolne w święta? I tak bardzo dużo osób bierze urlop? Co wy tacy marudni. Zapraszam do lektury raportu rocznego.

Zostaw merytoryczną opinię o Stalprodukt S.A. - Bochnia

• Jak się pracuje w Stalprodukt S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalprodukt S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 236.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalprodukt S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 23 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalprodukt S.A.
3.6/5 Na podstawie 1662 ocen.
  • Wygoda 69
    32-700 Bochnia