Opinie o Stalprodukt S.A. w Bochnia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stalprodukt S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stalprodukt S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja blachy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalprodukt S.A. w Bochnia

Xxx

Trzeba się stąd zwalniać i nie żale się wcale ale za te pieniądze nie da się żyć, zaraz prąd 100% do góry rudy podnosi... Wszystko podrożało 50% a my mamy ratować zakład, a prezes hula za nasze pieniądze, solidarni powinni być wszyscy jeśli chcą ratować zakład, a nie że ja się zastanawiam czy kupić proszek czy dzieciom zapłacić za przedszkole, bo na nic kasy nie ma,

Inspekcja pracy
@Xxx

Sprawa jest poważna i rozwojowa z tym AMONIAKIEM!!!! Trzeba ta sprawę zgłosić a odpowiedzialnych za te działania postawić do odpowiedzialności

Kandydat

Cześć, na jakie umowy zatrudniają i czy są jakieś okresy wdrożeniowe/probne czy od razu dostaje się normalne umowy?

Jurak
@lajk

I tak rozmowa jest jednorazowa, ważniejsze jest jaka atmosfera jest na co dzień w pracy

milioo

mi się ogólnie dobrze tutaj pracuje, czasem lepiej a czasem gorzej no ale wiadomo jak jest wszędzie, poza tym wszystko ma swoje plusy i minusy, ogólnie polecam

Łysy
@mykes

Trzeba jeszcze dodać że to firma w której nie ważne są kwalifikacje a znajomości. Pełna specjalistów z Bożej Łaski ale liczy się tytuł a wraz z nim odpowiednią stawka. Kolejne nieporozumienie to montaż archaicznych agregatów na wydziale P4. Są wydawane pieniądze na stare złomy zamiast kupić nowe. Co chwilę dyrektor błyska nowymi pomysłami. Kolejne nieporozumienie to zakup agregatu do cięcia profili który jest mało wydajny więc pracownicy tną profile na przecinarce i graduja ręcznie. Ogólnie firma cofa się wstecz i koszty przezuca na pracowników. Jedynie straszenie zwolnieniami a jak idziesz że się zwalniasz to każą odrobić 3 miesiące.

dudek

ja sobie chwalę pracę tutaj, widzę że dużo ludzi narzeka na to, tamto, siamto, z częścią się zgadzam, ale powiedzcie mi gdzie jest idealnie. dla mnie robota tutaj jest okej, może i milionerem nie zostanę, ale nawet takich ambicji nie mam. mówcie co chcecie, ale takie jest moje zdanie, podoba mi się i kropka.

@mykes

co trzeba zrobić, że do tych 35 brutto dotrzeć w takim razie? jakie możliwości awansu?

Szmyra
Kandydat

Cześć, szukam do Was ogłoszeń pracy, podacie jakąś sprawdzoną stronkę, z której rzeczywiście przeglądają nadesłane cv?

hejhej
@Szmyra

ja wysyłałem przez ich strone internetową i się odezwali więc to już sprawdzone

Rh
Kandydat

Zreszta chyba niewazne bo teraz nie ma ogloszen za bardzo jednak

Kiwi

Sprawnie to idzie jeśli chodzi o rekrutację ja miałem odzew po tygodniu z hakiem i po jakiś 3 tygodniach od rozmowy zaczynałem pracę już

zbychu2113
@Rh

ktos wie czy szykują się jakieś nabory w najbliższym czasie? bo nie wiem czy opłaca mi się czekać w ogóle...

thema Nowy wpis
@hejhej

to dobrze, tez zamierzam w ten sposób wysyłać

plansyt Nowy wpis
@zbychu2113

nie wiem czy się szykują. śledź strony z ogłoszeniami i czekaj

Detektyw Pupcia

Przepracowałem dla tego zakładu grubo ponad 10 lat, najlepiej wspominam wydział P3. Uważam to za najlepszy okres kariery zawodowej, dobrzy koledzy, przełożeni, majster. Od początku czułem się doceniany, mogłem liczyć na pomoc każdego i viceversa. Błędem jak się okazało była ucieczka na P1, spodziewałem się wyższego levelu, ale nie trafiłem tam gdzie powinienem. Za to tam gdzie trafiłem, no cóż, nie podobała mi się specyfika pracy a tak naprawdę relacje z 2 najbliższymi współpracownikami (bo reszta ujdzie a większość naprawdę była bardzo spoko) - mół i wodorosty, te 3 słowa najczęściej miałem w głowie przebywając na swojej linii. Po długich usilnych i bezskutecznych próbach przeniesienia się na inne stanowisko pod wpływem impulsu powiedziałem basta. Może gdyby inna ekipa, na pewno stanowisko na ACW lub suwnicowy dałoby mi satysfakcję bo kierownictwo było na piątkę, zarobki i socjale na +, wszystkie sprawy i problemy zawsze załatwione pomyślnie nawet rozwiązanie umowy. Nie pozdrawiam hytrych zwierząt ani śmiesznych postaci z bajek ;) a kolegom serdecznie podziękowałem za współprace osobiście.

Sprawiedliwość Nowy wpis
@Detektyw Pupcia

Koniec maja się zbliża a tu wszyscy wykorzystali zaległy urlop oprócz DYREKTORA P1 - szanowny Panie prezesie prosimy o sprawiedliwość na wydziale !!! 100 dni zaległego urlopu to lekka przesada wstyd

Wiolka
Inne

Dzień dobry. myślę, że mój partner by się zainteresował praca jako Kierownik Oddziału Energetyki i Ochrony Środowiska. po przeczytaniu zakresu wymagań zdaje mi się, że na spokojnie je spełnia. Czy jest tu ktoś zorientowany w tym ile mógłby mniej więcej zarabiać?

Kandydat

Moim zdaniem normalne, nie widuje zbyt czesto widelek w ofertach

Ten
@Wiolka

Kierownicy nie mają i dobra kase myślę że warto złożyć

Ten
@Wiolka

Zarobili kierowników wahają się 50-90zl Brutto za h

Kspl
@Ten

Od czego to najbardziej zależy finalnie? Od doświadczenia?

Kspl
Kandydat

Dopiero podczas rozmowy rekrutacyjnej się ustala takie rzeczy u was?

kubica
@Kspl

chyba wszędzie kwestie stawki są omawiane dopiero na rozmowie

kubica
@kubica

ja właśnie zamierzam wysyłać cv pod koniec maja i sie zastanawiam jak szybko sie odezwą

thema Nowy wpis
Kandydat

dobra, chyba wie jaka jest data dzis

Tigero
@Grom

Ja się spotykałem głównie z umowami o pracę w firmie

Tigero
@Grom

na okresie próbnym też miałem uopa, nie kojarzę raczej nikogo kto by tutaj nie miał

Gaunt
@Tigero

czyli raczej na zlecenie nie zatrudniają?

Plum
@Gaunt

raczej nie ale jak ci strasznie zależy to podpytaj może pójdą ci na reke

Torres
@Plum

Wiesz może jak tu rekrutacja przebiega może?

Chura
@Torres

właśnie też się zastanawiam, jeśli ktoś może jeszcze powiedzieć ile się czeka na odpowiedź na cv

Wertu
@Chura

Jeśli aplikujesz na ogłoszenie ze strony to odpowiedż powinna być szybko, jeśli wysłałeś cv bez konkretnego ogłoszenia to raczej nie licz na jakąkolwoliek odpowiedź. Operatorów raczej nie potrzebują.

Cream
@Wertu

Czyli po jakim czasie można liczyć na odpowiedź?

@Wertu

sa jakies oferty? nowe jakies dodali ostatnio?

@Cream

ciekawe tez czy po rozmowie od razu mowia czy jest praca czy trzeba poczekac tez troche na odp

hejmer
@rhino

no właśnie na ich stronie nie ma ale może gdzieś indziej?

@Cream

myślę że dewa tygodnie maks czekasz na odpowiedź potem sobie odpuszczasz

@rhino

z tego co pamiętam czekało się bo w ich firmie działa ocena punktowa i musza to sobie policzyć i porównać z innymi kandydatami

@hejmer

ewentualnie szukaj po prostu na portalach z ogłoszeniami pracy jakies aplikuj, jooble czy pracuj.pl ale z tego co pamiętam zawsze najwiecej było tego na ich stronie więc jeśli tam są pustki...

Lolek
@Klops

co to jest ta ocena punktowa? rozumiem że przyznają jakieś punkty za coś?

Lolek
@Klops

Kandydat ma dostęp do takich info czy to jakieś poufne?

kirbun
@Lolek

no mają wytyczne w jakich kategoriach za co się punkty dostaje i w trakcie rozmowy oceniają cie w skali punktowej

kirbun
@Lolek

w teorii jest to o tyle fajne że podczas porównania kandydatów kierują sie oceną punktową a nie pierwszym wrażeniem, ale czy to aż tak bardzo się różni od zwykłej rekrutacji to bym nie powiedział

tark
@kirbun

pracujecie w stalych godiznach czy to zalezy od stanowiska?

tark
@kirbun

bo rozumiem ze tu jest praca na kilka zmian?

Luis
@tark

gdzieś może napisali w ofertach odnośnie tego jakie są zmiany? bo może nie widzę

stll
@tark

tak na kilka zmian, sa dwie, trzy albo tez 4brygadówka zależy gdzie robisz

stll
@Luis

zmiany normalnie sa w godzinach 6-14-22, jak podasz jakie stanowisko to może uda się dookreslić w jakim systemie bedziesz robic

Kneer
@stll

to tak na produkcji pewnie są godziny?

Kneer
@stll

na jakich systemach robicie w jakim sensie? bo obstawiam 4 skoro takie godziny?

plisn
@Kneer

no tak jak kolega napisał różnie, są dwie zmiany, trzy i czterobrygadówka też

pleks
@plisn

jakieś konkretne stanowiska robią na danych zmianach, czy to loteria na którą się dostaneisz?

shak
@pleks

obstawialbym ze tak bo watpie zeby mieli zmieniac co chwila system pracy na dany dzial. wtedy gorzej grafik ukladac by bylo ale co ja tam wiem

shak
@plisn

jakies fajne dodatki do pensji sie tu znajda?

Cieplar
@shak

Są też dofinansowania do posiłków ogólnie ale to nie dodatek do pensji

wasyl
@Cieplar

jak te dofinansowania działają? jaka to kwota iler razy dziennie na co itd?

wasyl
@Cieplar

jakaś stołówkę tu macie czy coś?

Inne

A cos więcej na temat jedzenia? Płacisz za nie, prawda? Ile kosztuje w razie czego i co podają? Są opcje dla osób wege? Serio pytam

Sten
@anonim

Masz dofinansowanie do posiłków od firmy, jedzenie jest naprawdę spoko a co do wersji wege to nie zwracałem uwagi raczej na to.

Sten
@anonim

Może ktoś inny będzie wiedział co tam podają dla roślinożerców ;)

damon
@Sten

ile to dofinansowanie wynosi?

Inne

Mówisz? A można brać jego trochę więcej? wiecie robią pakiety medyczne dla rodziny to w sumie za dopłata catering do domu byłby możliwy? Ktoś badał ten temat?

yoda
Kandydat

dobra czyli że jedynie płace za innych, za siebie nadal nie?

Inne

No jak ktoś nie ma czasu gotować a chce wspólnie jeść w miarę to samo z rodzinką to czemu ma sobie odmówić? ;p ale tak w ogóle to jeśli w tym przypadku ktoś chce łączyć benefit z rodzina to jakie wszystkie tu tak łącza? I czy co roku dorzucają cos jeszcze?

patison
@Sten

Podbijam pytanie doplata do opcji wege bylaby super zwlaszcza ze w wiekszosci zakladow pracy opcja wege nie jest w ogole brana pod uwage nawet jak trzeba samemu za ten obiad zaplacic. Chetnie sie dowiem jak to jest z tym bezmiesnym posilkiem

draże
@Grom

ja od początku pracuję na uopie w sumie nawet się nie interesowałem czy mozna na czymś innym się zatrudnić tylko od razu się ucieszyłem że juz na start dają stabilną umowę a nie (usunięte przez administratora)

ggg
@draże

na ile umowa o pracę na początek jest dawana?

perfetto
@draże

skoro pracujesz to może mógłbyś mi coś więcej powiedzieć czy żeby się do was przyjąć trzeba mieć jakieś konkretne doświadczenie?

perfetto
@draże

jeszcze może byś coś wspomniał o jakichś najciekawszych benefitach?

Szlugens
@perfetto

A gdzie widzisz te oferty? Bo ja obczajam i ich strone i pracuj pl i nic nie widze

Szlugens
@perfetto

A jak już to ktos wie gdzie lepiej wysylac cv, przez strony z ofertami czy bezposrednio przez ich strone - oni ją w ogóle sprawdzają?

cofes
@Szlugens

Ja i tak jakoś bardziej zawsze ufałem tym pośrednim stronom, większa pewność podświadomie. Ale nie sądzę, żeby to robiło różnicę. Po prostu podeślij CV gdzie widzisz ogłoszenie i styka.

Sanok
@draże

ogólnie poleciłbyś firmę w dłuższej perspektywie? mam już dosyć zmieniania prac i byłoby dobrze gdzieś się zatrzymać na jakiś dłuższy czas

fuks
@cofes

czyli raczej nie powinno to wpłynąć na to ile się czeka na jakąś odpowiedź?

fuks
@fuks

mam na myśli to gdzie się zgłaszam

@fuks

pewnie nie ale i tak bym wysłał przez jakieś pracuj czy coś ma się wtedy wrazenie że ta oferta jest jakoś lepiej skomunikowana z pracodawcą

@fuks

swoją drogą wysłałeś już cv i czekasz na odpowiedź czy się zastanawiasz póki co? daj znać ile czekałeś

sniki
@Jojo

u mnie to wyglądało tak, że po wyslaniu cv odezwali sie po plus minus tygodniu

sniki
@Jojo

oczywiscie cala rekrutacja trwała troszke dłużej, jak masz jeszcze jakies pytania to dawaj smialo, na wszystko postaram sie odpowiedziec :D

teller

masz na mysli cos konkretnego? na ogół mozna powiedziec ze i przyjemna atmosfera, ale tez profesjonalnie

Wnuk
@teller

nie było żadnych napiętych momentów? albo nie wiem jakiegoś patrzenia z góry na kandydata?

techno
@Wnuk

raczej nie, wiekszosc osob jest pomocna i wiadomo ze czasem ktos ma gorszy dzien, ale na ogol jest bardzo dobra atmosfera i ja sam jak zaczynalem to bardzo dobrze zostalem przyjety przez reszte

Deplo
Kandydat

Gdzie jest jakieś ogłoszenie wstawione?

Deplo
@Deplo

Chyba że się spóźniłem, ale może ktoś z pracowników wie co ile są przyjęcia?

rrato
@Deplo

poza tym stalprodukt mna swoją stronę internetową to tam też dopatruj się ogłoszeń

polonez
@rrato

a myslisz ze jest szansa sie zalapac do tej pracy z takiej spontanicznej rekrutacji?

Maczeta
@polonez

Nie rozumiem fenomenu spontanicznej rekrutacji, chodzi o wysyłanie cv bez otwartego ogłoszenia tylko tak po prostu na jakiś adres firmy?

Maczeta
@polonez

Takie cv się nie gubi? pracodawca to w ogóle bierze pod uwagę? ktoś się spotkał z pozytywną reakcją?

sposob
Kandydat

a czy ktos z was dostal prace wlasnie w taki sposob?

@Maczeta

Czemu uważasz, że takie CV ma się zgubić? Nie ma zasad co do tego przez jaki okres czasu decydują się przechowywać czyjeś dane? I negatywnego feedbacku się nie dostaje jednak?

lut
Kandydat

mailowo jak cos informuja czy tel?

Rose
@lut

z tego co słyszałam to chyba mailowo informują o negatywnej decyzji po rozmowie

Men
Kandydat

No dziwnie by było musieć do kogoś zadzwonić i odmówić XD maila to jednak taki elegancki w miarę zręczny sposób. Dobrze w sumie że w ogóle dają znać i nie trzeba bezsensu czekać

wegrzyn
@Maczeta

tak, czasem faktycznie ludziom sie tak udaje dostac prace pomimo tego ze nie bylo ogloszen na stanowisko ktore chcieli

conw
@Rose

byc moze juz padło to pytanie, ale trudno powtórze sie. Ktos moglby dac znac jak wygląda cała rekrutacja od A do Z?

conw
@techno

dobrze wiedzieć ze atmosfera u was jest okej, jednak nie ma sie co (usunięte przez administratora) ale jest to bardzo wazna kwestia

chic
@conw

na jakie stanowisko?

Dalmat
@chic

Wszystkie rozmowy rekrutacyjne odbywaja sie na miejscu czy zdalnie czasami tez sie zdarzy?

yeti
@Dalmat

dobre pytanie, jak rekrutacja przebiega ?

yeti
@yeti

ogólnie jaka jest atmosfera? bardzo formalnie ?

lajk
@yeti

no jest dosyc formalnie, ale atmosfera raczej dobra, ja wspominam nieźle

Jurak
@lajk

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Stalprodukt S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Realizacji Budów Drogowych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
(450 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Jarek

Wstyd tyle zarabiać w takiej firmie Stalprodukt idzie na dno a wymagania i dyscyplina jakby kokosy dawali wstyd, ale cyrk się kręci kierownictwo straszy a szarki w gacie robią i dlatego robią powodzenia panowie w tym cyrku

Czyli w czerwcu postojowe a w sierpniu urlop przymusowy. ?

Romek
@Pracownik

W sierpniowy planowany urlop jest od lat. Nie wiem skąd zdziwienie. Wolne w święta? I tak bardzo dużo osób bierze urlop? Co wy tacy marudni. Zapraszam do lektury raportu rocznego.

Mily
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Panie Prezesie ile jeszcze bd mówić że jest źle na wydziale BP. Wysyłka pełną parą i zamówień dużo..... Ludzie już mają tego dość, ile jeszcze bd bez premi???

@milioo

Taka bardzo ogólna ta ocena, a dałbyś jakieś konkrety, np. co jest na plus w firmie?

@Stalik

ogólnie to na plus są pieniądze - w głównej mierze to najwiekszy motywator dlaczego warto tutaj pracować. Możesz też zaliczyć do tego darmowe szczepienia przeciwko grypie ;) A tak na serio to jeśli potrzebujesz pomocy to firma Ci pomoże, ludzie też są bardzo spoko. No i dofinansowania też niczego sobie.

@milioo

A jak wygląda sprawa z wypłatami? Są na czas? Dopytuję o to bo w poprzedniej pracy był z tym straszny problem i wolałbym drugi raz przez coś takiego nie przechodzić...

@milioo

I wybacz, że cię jeszcze za język pociągnę ale do czego np. mają dofinansowania? Najbardziej to by mnie chyba wakacje pod gruszą interesowały

KK
@Stalik

wczasy pod gruszą są, to na pewno bo sam korzystalem

Bawół
@Stalik

Nie masz się o co martwić, firma naprawdę działa sprawnie :)

Bawół
@Stalik

Jest dużo dofinansowań, podpytaj na rozmowie to Ci opowiedzą. Wydaje mi się, że na ofertach pracy też powinieneś mieć to napisane.

nowy
@KK

A jak działają te wczasy? Dostajesz jakieś dofinansowanie, czy firma proponuje ci konkretne wyjazdy taniej?

Qawaler
@Bawół

Hej, a te benefity są dostępne od razu czy dopiero po okresie próbnym ,wiesz może?

Triox
@Qawaler

wiekszosc dodatkow z jakimi sie do tej pory spotkalem byla dawana po okresie probnym

andrew
@Triox

a jak dlugo tutaj jest ten okres probny, kojarzy ktos moze?

Samel
@Triox

a jak u was okres probny dziala? ile miesiecy siem czeka?

danon
@Samel

w sensie jakim czeka? ze ile sie czeka zanim cie przyjma jak wyslesz cv?

danon
@Samel

bo jak chodzi o okres probny na uopie to 3miechy masz

brown
@danon

zawsze to są 3 miesiace czy zdarza się dłużej??

brown
@danon

obstawiam że ile sie czeka na umowe już po próbnym, a potem sie dostaje na ile ??

traktor
@brown

no w sumie ciekawe czy na iles okreslony daja czy od razu na nieokreslony przechodzisz

traktor
@brown

a wiadomo jakie godziny pracy tutaj sa? dwie zmiany?

lino

a co do godzin to od 6 do 14 i tak po 8h ja robie

@traktor

zależy gdxzie robisz bo możesz trafić i na dwie zmiany i na trzy zmiany i nawet na czterobrygadówkę

ale ogólnie na produkcji raczej 6-14-22-6 jest robione

@lino

to ja nie wiem gdzie ty na jedną zmiane w takich godzinach pracujesz...

welman
@Noodle

czyli to zalezy od dzialu?

welman
@Noodle

ile dni w tygodniu wychodzi tak naprawde roboczych?

@welman

jak masz tyle roznych zmian to bym sie nastawil bardziej na pytanie ile godzin robisz w miesiacu, bo jednak kazdy z tych systemow jest rozny

hejmer
@rhino

no to zależy od tygodnia i od zmian na które robisz z tego co rozumiem wyżej tak samo, bo ile dni to cięzko odpowiedzieć

plisn
@welman

no jak się już zorientowałeś zależy od stanowiska i systemu pracy bo to się szczegółami różni, ale poza tym wszystko według kodeksu pracy leci

Doriiax
@plisn

To jaki tu system macie? jak sie pracuje?

mops
@Doriiax

zależy gdzie bo są i na dwie i na trzy zmiany a i na czwórkę cos się znajdzie :p

Kubrik
@mops

jakie stanowiska pracują na jakich zmianach, dasz radę pwoiedzieć?

porolon
@Kubrik

w ogłoszeniu masz wyszczególnione jak prace sobie szukasz w jakim systemie robisz nie?

Muszu
@Stalik

jest też spoko system dofinansowujący atrakcje kulturowe bilety do kina, na koncerty itp. wczasy pod gruszą to jedno, ale jest opcja dopłaty do wypoczynku takiego jak kolonie zimowiska itp

Muszu
@Stalik

potwierdzam wypłaty zawsze miałem na czas, też się tego obawiałem po dawnych doświadczeniach, ale tutaj jak najbardziej wszystko jest pod tym względem w porządku

ladmiir
@Muszu

tak se tu czytam i nie znalazlem wiec poda ktos ile te dofinansowanie wynosi?

patison
@Muszu

oo to dobrzmi dobrze a powiedz jesli mozesz sa moze jakies karnety czy tam wejscia na jakies sportowe atrakcje dla dzieciakow?

ODP
@patison

Jakies dofinansowanie jak dobrze kojarze jest, ale to juz ktos inny niech ci dokladniej wyjasni bo mi to potrzebne nigdy nie bylo.

cofes
@ODP

To jest takie dofinansowanie na różne rajdy czy wycieczki. Oczywiście tak jak piszesz dla dzieci.

@cofes

Fajna sprawa moim zdaniem, warto brać w takich eventach udział?

sposob
@Jojo

wlasnie, jest tam cos fajnego? oplaca sie?

Rose
@sposob

Zawsze jest coś fajnego, ale od ciebie zależy ile z tego wyciągniesz. Ja uważam że jest to też fajny czas na integracje z zespołem

agen
@Rose

Zgubilem sie o czym tu jest temat w koncu. Jakies eventy dla pracownikow czy ich dzieci?

Men
@agen

W takich eventach w ogóle biorą udział same dzieci? chyba potrzebują mieć opiekunów ze sobą nie?

qaz
Inne

Sa jakies oferty pracy ze pytasz? Ja co prawda przegladalem jakis czas temu ale wszystko zdazylo zniknac zanim sie zdecydowalem zglosic

Happy
@qaz

Jak patrzyłem to nie było otwartych ale była informacja że można na maila przysłać cv i będzie ono przechowywane w bazie na poczet przyszłych rekrutacji

@Happy

A wtedy jesteś traktowany jako priorytet? Chodzi mi o to, że gdy kogoś będą potrzebować to najpierw dadzą znak czy jednak ofertę też dorzuca? Ciekaw jestem ewentualnej konkurencji

pilkarz
Kandydat

jak dlugo czekac, zeby wiedziec ze jeszcze jakies szanse na zatrudnienie sa?

Kiwi
@pilkarz

Ja bym sobie tak z 3tyg dał i chyba później już odpuścił

szcvoz
Inne

oczywiscie w miedzyczasie polecam wysylac tez cv w inne miejsca, nie ma co liczyc tylko na jedna firme

asus
@szcvoz

jasne, ja jak rekrutowalem to chyba w 100 miejsc wyslalem cv :) na szczescie tutaj mi sie udalo dostac i nie zaluje

@asus

Czyli twoim zdaniem praca tutaj jest ok?

@asus

Wymienilbys w takim razie jakies plusy ktory cie przekonaly zeby finalnie ta firme wybrac?

mykes
@Baliu

Pracuję w stalprodukcie od powstania spółki, zawsze zarabiałem powyżej średniej krajowej. Niestety od 2 lat jest coraz gorzej, o średniej krajowej można pomarzyć (chyba że wypłacą premię świąteczną- teraz było 1400 brutto). Od podpisania chyba 2 lata temu nowego układu zbiorowego i nowej siatki wynagrodzeń, praca stała się nudna, żadnej motywacji, premia przydzielana z góry procentowo od stawki zaszeregowania (taką samą stawkę ma pracownik wykwalifikowany z 10-cioma uprawnieniami i kursami w każdym możliwym kierunku potrzebnym dla spółki, co pracownik na pakowaniu lub zapinający liny na wysyłce). Polityka kadrowa to następna porażka-brak jakichkolwiek perspektyw na awans zawodowy, przerost tzw. kadry umysłowej nad pracownikami produkcji... niekompetencja ludzi odpowiadających za zarządzanie sprzedarzą i logistyką. Dyrektorzy zarządzający pracownikami na granicy mobingu, brak innowacyjności... pytanie było o plusy :) jedynym jest to że wypłata jest na koncie w terminie. Clu... Firma zarządzana archaicznie pomimo nagród za informatyzację i jednego z najlepiej zarabiających w Polsce prezesa spółek giełdowych - który już stracił kontakt z rzeczywisym życiem i potrzebami pracowników, związki zawodowe opłacane przez spółkę (dla zachowania pozoru dialogu z załogą) to następna porażka. BHP tagedia pod wzgędem (usunięte przez administratora) i brudu na halach produkcyjnych, wywalające się kosze ze śmieciami, muchy żerujące na odpadach organicznych... ale wszyscy w kaskach :) Mam nadzieję że trochę rozjaśniłem sytuację - ryba psuje się od głowy można by to skwitować.

Mars
@mykes

@Baliu Ot cała kwintesencja o jak że wspaniałym zakładzie przetwórstwa stali. W tabelkach pit-a o kilka stów więcej niż w roku poprzednim. Inflacja tu nie obowiązuje. A w tym roku to będzie chyba odwrotnie, zważywszy na brak premi. Prezes nie patrzy już na pracowników. To są koszty. A lepiej wykazać straty, państwo z podatków dopłaci kolejne miliony ot tak.

Łysy

Gooblin
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.
Kandydat

Witam czy zakładzie są nagrody dla pracowników za wysługę lat pracy czy podwyżki i czy idzie zarobić czy trzeba dorabiać po pracy Czy z wypłaty coś zostanie Czy zwiazki zawodowe są jakieś czy dbają o pracownika ?

Xxx

@Xxx

Rozsądne podejście. Oczywiście że po prostu trzeba szukać roboty bo tak się nie da zyc. Długi zaczynają rosnąć . Niech sobie prezes odejmie z zarządem. Powinni dostać 100 wypowiedzenie i robić sobie sami skoro tak sobie rządzą. Przykro mi ale zmarnowałem sobie tu kupę lat. Zero perspektyw , Zero nadziei. Marna firma która wszystko odbija na pracownikach.