Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.

Zamość

Opinie o Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.

Aneta

@z branży napisałeś, że firma powoli idzie na dno. Informacja jest niepokojąca. Co Twoim zdaniem to znaczy? Czy mógłbyś opisać aktualną sytuację wewnątrz struktury Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.? Twój komentarz będzie cenny dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tego pracodawcy.

z branży
@Aneta 11.11.2017 14:50

nagrzany maniuś za dużo pytonem wywijał zamiast sprzedaży pilnować i nawywijał ot co haha

z branży

firma powoli idzie na dno i weszła już na ostatnią prostą, więc raczej długo to nie potrwa

Perła

Chciałbym napisać coś na temat tej firmy. Pracowałem tam całkiem niedawno , na początku było rewelacyjnie bezstresowo a to szkolenia bhp a to jakieś kursy było fajnie do momentu pójścia na "konkretne już stanowisko gdzie się będzie pracować już cały czas" nie dość,że musisz dźwigać ciężary to musisz się pilnować przed kamerami które uprzykrzają życie pracownikowi.. cały dzień " z góry mili panowie" siedzą i patrzą w kamery i cie obserwują no i czekają kiedy cie wyj***ć :) p.s nawet telefonu nie możesz odebrać bo jeśli to zrobisz i zobaczą to w kamerach to lądujesz u kierownika i masz ciepło,ludzie się po kiblach chowają żeby skorzystać z telefonu lub też zapalić fajke masakra.. :/ Oczywiście znany i lubiany "Pan kierownik" gdy wchodzi na halę w godzinach zazwyczaj porannych jest totalny pogrom gdy coś mu nie podpasuje to idzie z grubej rury i wtedy jest nie przyjemnie z tym osobnikiem dyskutować, technolog jest bo jest...ciężko się z nim było dogadać,ale to już nie ważne. Co do pracowników to już trzeba się przekonać na własnej skórze jak bardzo są fałszywi i zakłamani a o frajerstwie nie wspomnę. Na plus tej firmy uważam to,że można dobrze zarobić jak na Zamość nie jest źle,ale kosztem nerwów i użerania się z innymi pracownikami tej firmy.. niestety coś za coś. Na minus to tak jak wspomniałem wyżej.. nieszczęsny monitoring na KAŻDYM STANOWISKU że niby to dla bezpieczeństwa i zasad BHP wiecie takie nawijanie makaronu na uszy ;) jakieś dziwne zasady pracy spowiadanie się z każdej zepsutej przez ciebie rzeczy/narzędzia i potem słuchanie wiązanki od wiadomo kogo ogólnie to mają tam każdego pracownika za taką parówę do cieżkiej pracy fizycznej no nie bójmy się tego powiedzieć wiadomo jak jest. Co do przerw to jest w miarę okej tragedii nie ma,a godziny pracy to mega lipa jak dla mnie.. wstawanie po 5:00 zeby byc na 6:00 albo w sezonie letnim wstawanie po 4:00 zeby na 5:00 rano juz byc na miejscu masakra... plusem jest to ze wczesniej konczysz prace bo o 14:00. Największym szacunkiem darzę Pana Prezesa firmy Stalprodukt z nim można dogadać się w każdej sprawie wszystko na poziomie i z kulturą,jeśli coś jest nie jasne zaraz problem znika i wszystko wraca do normy i każdy zadowolony, nie wiem czy Pan Prezes nie widzi tego bałaganu jaki tam panuje lub też nie chce widzieć może warto nad tym pomyśleć ?! \ Pozdrawiam panów z ochrony tzn CIECIÓW :D wasze miny wyglądają jakbyście pracowali tam za karę,takie skwaśniałe bez wyrazu... uśmiechajcie się trochę ;) Proszę o NIE usuwanie komentarza.* Dziękuję.

Perła
@wesoły maniuś 06.09.2017 14:01
to pisałem ja, Jarząbek Wacław, klakier sponsorowany drugiej kategorii hahaha

wesoły maniuś
@Perła 20.09.2017 19:51
Jak wyżej - taka tępota pracuje w tej firmie jest ich wiecej... wsioki z poza zamoscia LZA LBL LHR.. ???????? beka....

chłop ze wsi wyjdzie, a wiocha z chłopa nigdy haha

Aneta

@branżowiec widzę, że jesteś dobrze zorientowany i wiesz co się w firmie dzieje. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o plusach i minusach pracy w Stalprodukt Zamość? Co możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy?

wesoły janek
@Aneta 18.07.2017 10:23

Aneta, daj spokój z tym bajzlem stalproduktowym, lepiej chodżmy na zimne piwo, ja stawiam! ;-)

branżowiec
@Aneta 05.04.2017 09:47
@zamoscjesteś pracownikiem Stalprodukt Zamość? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji w firmie....

niemrawy podobnież został preziem we warsiawie czyli totalny odpał w tej firmie, przeszli juz samych siebie haha

zamosc

firma idzie na dno jak titanic, sprzedaż produktów praktycznie zerowa, żyją z wynajmu hal i placu oraz sprzedaży złomu poprodukcyjnego, to wszystko

trafiona opinia

nigdy i nigdzie wiekszego kulestwa w zyciu nie widziałem!

motocykiel

maniek ma tera gorsze problemy bo mu juz fajka iskry nie daje hehe

znawca głupa

manio zawiasy nasmarował i wrócił na podium hehe

najarana blondi

maniuś gaty w dół fajka na stół i jedziem bo mnie strasznie swędzi!!!

nagrzana blondi

maniusss bierz mnie ty moj łogierze ze wsi!!!!! moj strazak nas zgasi jak by my sie zajeli!

nagrzana blondi

maniek stawiaj masz bo ja zem taka nagrzana ze chyba splone!!!

zamszan

tys chyba ocipiał, w zamościu zarabia się minimalną i cieszy że ma pracę bo jak nie to zostaje tylko wyjazd do anglii

PW

jeżeli interesuje Ciebie praca za 1200 na rękę z sobotami +nadgodziny to zapraszamy serdecznie

rymowanka

walil marianek pustaka ostro w kakao az mu fajke urwalo hehe

badylarz

firma mniód malyna!!!!

poeta z roztocza

strazak ma podobno tak wielkie poroze ze mu sie do kabiny wozu bojowego nie miesci i teraz na akcje juz nie jezdzi bo szybe wybil porozem hehe

poeta z roztocza

walil manius pokrake w kakao az mu fajke urwalo hehe

nagrzana blondi

maniek bierz mnie bo ja juz nie wytrzymie taka jestem nagrzana ze az mi sie ze stringow dymi ajjjjjj jaaaaaa jaaajjjjjj!!!

wiecie kto

maniusss ja zem chetna i gotowa gdzie jestes ty moj narwany logierze aaa?

kolega manka

manius tera podobno na recznym jedzie bo mu juz tasiemka pionu nie trzymie hehe

poeta z roztocza

ty blondi lepiej idz do fryzjera i zobacz czy ciebie tam nie ma hehe

poeta z roztocza

ladowal maniek ostro w kakalo az mu fajke urwalo hehe

fizol

dawaj na firme juz blondi cie nauczy zawodu hehe

fan manka

maniek podobniez juz nie moze bo kunia zajechal na amen hehe

branżowiec

dochodowa, ale nie w tej firmie, bo najpierw trzeba nauczyć się robić proste drzwi i nieuszkodzone, albo proste bramy, a dopiero potem je sprzedawać hahaha

PP

blondynko jak długo jeszcze?!

prorok
@PP 21.02.2015 18:40
blondynko jak długo jeszcze?!

dozywotnio synu dozywotnio hehe

drajwer

iveco i renówka wuj nie ciężarówka!!!

john

jak tam rodzina -dobrze się trzyma ( usunięte przez administratora )

napalona blondi

manieeekkk dwaaaj pitonga bo ja dluzej juz nie wytrzymie!!!

prawnik

a kiedy blondi bedzie sie rozwodzic bo juz czas na to najwyzszy aa?

eri

(usunięte przez administratora)...podobno...chyba nie da sie zrujnowac i rozłozyc na łopatki perpetum mobile...chyba....Czyż wiele trzeba aby madrzy ludzie sami funkcjonowali?...tacy zwyczajni ogarnieci...chyba niewiele...starczy zamnkać pysk i łazić kanałami jak szczur rynsztokowy i dać moc działania innym...ale bufoni ,kanalie i troglodyci umysłowi nie potrafią tego pojać,pchają sie na afisz ,próbuja zaistnieć swemu wybujałemu ego i robią to tak nieporadnie jak zagubione dzieci we mgle pełne kompleksów i frustracji wewnetrznych..pytanie brzmi po co?Wystarczy stac cicho nie wydawac paranoicznych decyzji robić siusiu pić herbate i próbować nieistnieć...napewno bedzie lepiej ...jeszcze się nie zdażyło aby ktoś niekomptenty nielogiczny i niedouczony potrafił podjąc serie mądrych decyzji...panta rei

nagrzany maniusss
@eri 18.07.2014 21:13

perpetum mobile blondi zdejm majtki na chwile jiiihhhaahaaa

napalona blondi

maniuss dzisiaj mam ochote na kakaooo jedziem maniusss jedziem!

eri

Dialog -Przepraszam chciałem powiadomić? -kiego chooja chciałeś! -brakuje materiału na moim dziale.. -po choooj tu jesteś na tym dziale... -ale prosze ..produkcja stanie -wyj..bac cię..nie masz co robić -zgłaszalem to wczoraj ...terminy gonią -nie wqurwiaj mnie baranie... -co mam robić? -a dlaczego ty masz taki syf na dziale? -dzwonili wczoraj brakuje mi do zlecenia... -zamknij morde...nie wqurwiaj mnie ..papiery posprzątaj..idioto -co mam robić Panie? -chooj mnie to obchodzi ...ma byc bo cie wypier....le -ale jak? -jeszcze tu stoisz ...jutro pogadamy o ile jeszcze tu bedziesz debilu..i stól morde jak do mnie mówisz chamie niedouczony bez kultury... -bardzo przepraszam...bardzo...jest mi przykro..pójde już...co tu będe tak sam siedział -(i tylko kroki ...pozytwna atmosfera...radość...dobry strumień zakłoca poranny spacer cezara namiestnika)

znawca
@eri 16.07.2014 20:20

może mu baba od dawna nie daje i stąd taki nerwowy hehe

napalona blondi

maniusss stawiaj maszt migusiem bo mnie strasznie swedzi pieczara!

eri

(usunięte przez administratora)....to nie epopeja o ludziach zacnych...to paszkwil o paranoikach..ktorzy niczym Quasimodo wynurzaja sie z piekielnych czekuści głupoty.Wykwinta doza dramatu ..niczym film chorego psychiczne czlowieka objawiaja sie obrazy gdzie cham bezczelny klnie bez gustu ..a grupa pajaców wtóruje mu bo nic więcej nie potrafi ..nawet się zbuntować.Obce jest im myślenie, kreatywność ,logika...należy ubliżac to dopiero sens ma....trzeba gnoić to humanitarne jest ..ludzkie takie poniżanie innych samemu bedac embrionem ,zaczynem jestestwa w najbardziej plugawej formie...to jak pałac idioty...zamek szaleńca...eli lama sabachtani..a On powiada że myśli..dylematy ma powiada

konkurencja

jakich klientów, tych co stracili?

eri

Miedzy paranoją a życiem jest granica...są miejsca gdzie ścieżka się zaciera gdzie błazen jest królem...idiota rad udziela...a prymityw jest u szczytu hierarhii.Są miejsca gdzie absurd goni absurd bezkarnie...gdzie chamstwo i pijaństwo i partactwo jest sowicie nagradzane a myśl jest abberacją ...kreatywność jest grzechem a dialog to przekleństwo.Niczym Golem jak impotent fizyczno intelektualny idzie ten okręt na dno w odmętach impertynecji ,idiotyzmu fanaberi oraz niebotycznie niepojętych decyzji przy ktorych nawet czcigotny Einstein nie bylby wstanie znależć sensownego rozwiązania.Ciekawe to miejsce w ktorym anarchia miesza sie z despotyzmem terroryzmem i tyrania ..gdzie nedzne umysły miałkich ludzi bez zasad i honoru znalazły swój port ..Czciciele chamstwa glupoty i obludy ściskają swe rece zbrudzone poniżeniem ludzkim i nienawiścia do własnej słabości i nedzy intelektualnej ..gdzie pseudowachowcy rzadzą w mirażach prawości i sukcesu..i tylko ludzi żal.Niczym Folwark zwierzęcy świat się dzieli na równych i równiejszych ...lecz zawsze jest kres nisości...jest granica schizofrenii

proboszcz
@eri 14.07.2014 21:32

AMEN!

znawca tematu

fikcja literacka to potęga hehe

realista
@pracownik 07.07.2014 17:17
coś kiedyś się zaczyna i coś się kończy pomyślcie jak się skończy sielanka naszej blondi to co zrobi pani hrabinia...

te sielanke ogolnie dla calej firmy gora za kilka lat skonczy bochnia i wtedy nie tylko blondi stanie przed wielka zagadka zyciowa

fizol

Drużyna A ma się dobrze trzyma sie mocno i nie puszcza no oprocz jednej oczywiscie ale to wiadoma sprawa hehe

Maciej

Sebastianie!!! jeżeli w firmie byłoby co najmniej średnio- dobrze to wpisów nie byłoby w ogóle lub sporadycznie natomiast w tym przypadku poza głupimi wpisami nierozgarniętej hołoty są także wpisy sensowne i pokrywające się z prawdą w w/w f-mie są ludzie na poziomie ale jak to bywa przygaszeni przez rodzinne konwenanse nie mają za dużo do powiedzenia-kiedy ktoś może zaszkodzić rodzince to zawsze się na niego coś znajdzie - tak funkcjonuje model polskiej f-my Sebastianku albo jesteś podstawiony z tymi tekstami cytuję "No dobra, ale chyba jednak jak ktos jest dobry w tym co robi, to stalprodukt bedzie chciało go zatrzymac, gdy bedzie chciał odejść, czy tez wola wziąć nowa osobę" albo jesteś zbyt oddalony od rzeczywistości żeby logicznie myśleć pogłówkuj-pomyśl to nie bajka to rzeczywistość

harcerz

naiwnych nie sieją, sami się rodzą, czuwaj!

znawca rynku

sebus wracaj chłopie do gimnazjum bo masz podstawowe braki logicznego rozumowania i musisz to niezbednie szybko nadrobic nara

znawca rynku

familiada chłopie jedna wielka familiada, nic nie osiagniesz bo wyniki nie maja tam znaczenia liczy sie uklad i rodzina na swoim glownie rodzina a., zarobic tez nie zarobisz bo placa drobnymi

znawca tematu

nooo osiągi ma jak trzeba hehe, prawdopodobnie to ona położy tę firmę całkowicie hehe co się innym wybitnym specom w tej firmie do tej pory nie udało hehe

były

zastanawiam się nad pobytem pewnej blondynki- nie jest wcale taka bystra, pewien rejon Polski jest bardzo zaniedbany - dziewczyna nie ma pojęcia o stolarce i jej sprzedaży , ma porostu niesamowite szczęście że ma teren blisko fabryki i jest obstawiona rodziną w przeciwnym razie byłby koniec szczuplutkiej niuni

kolega manka
@były 21.06.2014 19:56

moze jedzie na dwa baty i stad takie spektakularne sukcesy? ;-) co dwa to nie jeden przeciez no nie?

man

Posiadam już 2 drzwi z Stalprodukt Zamość. Bardzo dobra jakość, wykonanie i materiały. Bez wahania zdecydowałem się na zakup kolejnych bo po prostu pierwsze sprawdzają się idealnie.

@man 10.05.2014 10:35

jak się akurat trafią drzwi proste, bez żadnych wgniotów, rys i przebarwień okleiny to są całkiem niezłe te drzwi, ale rzadko trafiają się bez uszkodzeń i w tym jest cały problem tej fabryki

robol

blondina misza tymi kolorami i misza, cheba lubi kolorowych ;-)

fizyczny

maniek jeszcze posuwa temat czy mu juz nie staje czasu aa?

Zostaw opinię o Stalprodukt Zamość Sp. z o.o. - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.