Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.

Zamość

Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.

Opinie o Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

znawca tematu

nagrzany maniuś to podobno kompletna niemota życiowa, jakby nie ustawiona rodzina to pasałby krowy na łąkach pod Bochnią haha

Jestem obecnym pracownikiem i nie mogę narzekać jeśli chodzi o zarobki na nasze zamojskie warunki choć nie raz się wkurw...em bo nie było tyle ile powinno być.Praca jak każda i trzeba robić swoje zamiast liczyć że dadzą za darmo.Kierownik jest specyficzny ale lubi konkrety, trzeba krótko i w ten sam sposób co on zamiast kulić uszy i dawać się (usunięte przez administratora) bez powodu jak większość tutaj.

ciekawy jasiek
@Pracownik 27.07.2018 15:19

kierownik to nadal ten ukrainiec pyskaty?

Aneta

Jak obecnie przedstawia się sytuacja nowych pracowników w Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.? Czy ktoś może opowiedzieć, jakich warunków zatrudnienia można oczekiwać od pracodawcy na start? Dla wielu osób to warunki są kluczowym motywatorem do pracy w danej firmie, dlatego też informacje te będą dużą pomocą. Czy w Zamościu często pojawiają się rekrutacje?

@Aneta 07.06.2018 10:17

Obecnie nowi pracownicy mają często wiekszą stawkę niż stara gwardia ale tak szczerze to wypłata zależy od humoru kierownika bo on rozdziela premie.Trzeba pracować i mieć jaja w kontaktach z szefostwem a jak coś nie podpasuje to można się zwolnić i szukać lepszej roboty.Plus jest taki że w lecie jest duszno a w zimie chłodniej ale wszystko na hali i przynajmnien nie pada na łepetynę

Ulka

Idealnych firm nie ma. Wystarczy dobrze pracować a można liczyć na dobry zarobek.

blondi z kisielem w majtach

maniuśśś bierz mnie ty mój łysiejący łodyńcu!!!

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?

nagrzana blondi

maniuś gaty w dół, fajka na stół!

lolita

i cienka końcówka hehe

Aneta

@anonymous, udało Ci się zdobyć informacje odnośnie do wynagrodzenia w Stalprodukt Zamość? Może jesteś już pracownikiem tej firmy? Informacje na ten temat będą ważne również dla potencjalnie przyszłych pracowników tego pracodawcy.

anonymous

Witam Jake jest wynagrodzenie na początek na produkcji i ile można dostać po roku

znam temat
@anonymous 15.03.2018 17:58

tyle zysku co w pysku haha

anonymous

Witam jestesm kljętem kupuje stal i powiem jedno że firma powinna wysłac pracowników na szkolenie kultóry osobistaj sporadycznie cos tam kupuje ale ich podejscie do kljętów szlka trafia dlamie to jest tak jaby tam ptacowali za kara jakąłś a a chodzi mi o pracowników co tną kontownik i rużne materjały do kupna kupuje tam jak już jestesm zmuszony !!!!!!!!!!

Aneta

Proszę Was o zamieszczanie na tym forum wyłącznie merytorycznych opinii o Stalprodukt Zamość Sp. z o.o. jako pracodawcy. Użytkownicy zaglądający na ten wątek chętnie dowiedzą się czegoś więcej o aktualnych warunkach zatrudnienia jakie mogą im zostać zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej przez pracodawcę.

jopek

takie kretyńskie komentarze zostawia jopek jak nic

koniuszy

wesoły maniek podobnież kunia na jamen zajechał jiiiiihaaaaahaaaa

Aneta

@z branży napisałeś, że firma powoli idzie na dno. Informacja jest niepokojąca. Co Twoim zdaniem to znaczy? Czy mógłbyś opisać aktualną sytuację wewnątrz struktury Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.? Twój komentarz będzie cenny dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tego pracodawcy.

z branży

firma powoli idzie na dno i weszła już na ostatnią prostą, więc raczej długo to nie potrwa

Perła

Chciałbym napisać coś na temat tej firmy. Pracowałem tam całkiem niedawno , na początku było rewelacyjnie bezstresowo a to szkolenia bhp a to jakieś kursy było fajnie do momentu pójścia na "konkretne już stanowisko gdzie się będzie pracować już cały czas" nie dość,że musisz dźwigać ciężary to musisz się pilnować przed kamerami które uprzykrzają życie pracownikowi.. cały dzień " z góry mili panowie" siedzą i patrzą w kamery i cie obserwują no i czekają kiedy cie wyj***ć :) p.s nawet telefonu nie możesz odebrać bo jeśli to zrobisz i zobaczą to w kamerach to lądujesz u kierownika i masz ciepło,ludzie się po kiblach chowają żeby skorzystać z telefonu lub też zapalić fajke masakra.. :/ Oczywiście znany i lubiany "Pan kierownik" gdy wchodzi na halę w godzinach zazwyczaj porannych jest totalny pogrom gdy coś mu nie podpasuje to idzie z grubej rury i wtedy jest nie przyjemnie z tym osobnikiem dyskutować, technolog jest bo jest...ciężko się z nim było dogadać,ale to już nie ważne. Co do pracowników to już trzeba się przekonać na własnej skórze jak bardzo są fałszywi i zakłamani a o frajerstwie nie wspomnę. Na plus tej firmy uważam to,że można dobrze zarobić jak na Zamość nie jest źle,ale kosztem nerwów i użerania się z innymi pracownikami tej firmy.. niestety coś za coś. Na minus to tak jak wspomniałem wyżej.. nieszczęsny monitoring na KAŻDYM STANOWISKU że niby to dla bezpieczeństwa i zasad BHP wiecie takie nawijanie makaronu na uszy ;) jakieś dziwne zasady pracy spowiadanie się z każdej zepsutej przez ciebie rzeczy/narzędzia i potem słuchanie wiązanki od wiadomo kogo ogólnie to mają tam każdego pracownika za taką parówę do cieżkiej pracy fizycznej no nie bójmy się tego powiedzieć wiadomo jak jest. Co do przerw to jest w miarę okej tragedii nie ma,a godziny pracy to mega lipa jak dla mnie.. wstawanie po 5:00 zeby byc na 6:00 albo w sezonie letnim wstawanie po 4:00 zeby na 5:00 rano juz byc na miejscu masakra... plusem jest to ze wczesniej konczysz prace bo o 14:00. Największym szacunkiem darzę Pana Prezesa firmy Stalprodukt z nim można dogadać się w każdej sprawie wszystko na poziomie i z kulturą,jeśli coś jest nie jasne zaraz problem znika i wszystko wraca do normy i każdy zadowolony, nie wiem czy Pan Prezes nie widzi tego bałaganu jaki tam panuje lub też nie chce widzieć może warto nad tym pomyśleć ?! \ Pozdrawiam panów z ochrony tzn CIECIÓW :D wasze miny wyglądają jakbyście pracowali tam za karę,takie skwaśniałe bez wyrazu... uśmiechajcie się trochę ;) Proszę o NIE usuwanie komentarza.* Dziękuję.

wesoły maniuś
@Perła 20.09.2017 19:51

chłop ze wsi wyjdzie, a wiocha z chłopa nigdy haha

Aneta

@branżowiec widzę, że jesteś dobrze zorientowany i wiesz co się w firmie dzieje. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o plusach i minusach pracy w Stalprodukt Zamość? Co możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy?

wesoły janek
@Aneta 18.07.2017 10:23

Aneta, daj spokój z tym bajzlem stalproduktowym, lepiej chodżmy na zimne piwo, ja stawiam! ;-)

Aneta

@zamoscjesteś pracownikiem Stalprodukt Zamość? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji w firmie.

branżowiec
@Aneta 05.04.2017 09:47

niemrawy podobnież został preziem we warsiawie czyli totalny odpał w tej firmie, przeszli juz samych siebie haha

zamosc

firma idzie na dno jak titanic, sprzedaż produktów praktycznie zerowa, żyją z wynajmu hal i placu oraz sprzedaży złomu poprodukcyjnego, to wszystko

trafiona opinia

nigdy i nigdzie wiekszego kulestwa w zyciu nie widziałem!

motocykiel

maniek ma tera gorsze problemy bo mu juz fajka iskry nie daje hehe

znawca głupa

manio zawiasy nasmarował i wrócił na podium hehe

najarana blondi

maniuś gaty w dół fajka na stół i jedziem bo mnie strasznie swędzi!!!

nagrzana blondi

maniusss bierz mnie ty moj łogierze ze wsi!!!!! moj strazak nas zgasi jak by my sie zajeli!

nagrzana blondi

maniek stawiaj masz bo ja zem taka nagrzana ze chyba splone!!!

zamszan

tys chyba ocipiał, w zamościu zarabia się minimalną i cieszy że ma pracę bo jak nie to zostaje tylko wyjazd do anglii

PW

jeżeli interesuje Ciebie praca za 1200 na rękę z sobotami +nadgodziny to zapraszamy serdecznie

rymowanka

walil marianek pustaka ostro w kakao az mu fajke urwalo hehe

badylarz

firma mniód malyna!!!!

poeta z roztocza

strazak ma podobno tak wielkie poroze ze mu sie do kabiny wozu bojowego nie miesci i teraz na akcje juz nie jezdzi bo szybe wybil porozem hehe

Zostaw opinię o Stalprodukt Zamość Sp. z o.o. - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.