HUTA CYNKU ''''MIASTECZKO ŚLĄSKIE'''' SPÓŁKA AKCYJNA

Miasteczko Śląskie

Opinie o HUTA CYNKU ''''MIASTECZKO ŚLĄSKIE'''' SPÓŁKA AKCYJNA

Olek

,Syf totalny na wydziałach produkcyjnych .Trujesz sie bez mozliwosci przejscia na wczesniejszą emeryture bo ołów nagle okazał sie prozdrowotny.Zarobki na wydzaiałach produkcyjnych niskie w porównaniu z praca w szkodliwych warunkach.

rfe

@ inter - ja rozumeim, że są emocje, ale uważam, że jednak wypada zachować kulturę języka... bez względu jakie emocje toba targają.... a zmieniajac temat czy HUTA CYNKU ''''MIASTECZKO ŚLĄSKIE'''' SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje może ludzi do pracy ???

inter

a pracownicy są normalni albo są hu**mi żeby podpierdolić na każdym kroku

BB

Od 2014 2 premie co miesiac.Srednia płaca to 5 tys.Jak dla mnie fachowca na st fizycznym.Goscie od łopaty wiadomo ze mniej.Firma stara ale ciagle sie unowoczesnia.Mam karte multisport.Dostaje posiłki.Dostaje napoje.Doplaty do witamin.Prywatna opieka lekarska.Socjal spoko.Da sie spokojnie pracowac jak sie dba o siebie.ps.Jeszcze ide na studia bo mam dofinansowanie.

ikul4
@BB 09.02.2016 07:10

O czym ty mówisz pewnie z ciebie jakiś majster lub kierownik co dostał się po znajomości. Ja pracuje już prawie 3 lata ,zarabiam 3tyś na rękę.Jak na pracę w tak szkodliwych warunkach to żaden zarobek . Ołów, kadm który jest silnie rakotwórczy. Gdyby nie to że sam pracuję na rodzinę już dawno bym tam nie pracował.

ja

A czy ktoś nie powinien przyjrzeć się radzie nadzorczej. Taka gnida jak Robert L. nie wymaga przypadkiem zmiany? Takich jak on najlepiej za bramę. Aż dziwne że pracownicy go wybrali.

rocoo

Pracowałem jako widłakowy warunki straszne zarobki makabrycznie niskie nie przeszedłem dalszych badan zdrowotnych z wiadomych powodów łapałem ołów co logiczne szkodliwa i syfiasta praca nie przedłużono mi umowy nie polecam bardzo szkodliwa praca i warunki pracy płaca minimalna

M.S

Dostanie się tam do pracy graniczy z cudem a właściwiej tylko i wyłącznie z koneksjami i znajomościami najlepiej z Panią K a jak się już dostani to totalne rozczarowanie Syf niewyobrażalny a zarobki to śmiech śmiech śmiech w poprzedniej pracy miałem wiele lepiej po mimo ze dostałem się po plecach żałuje gdybym wiedział wcześniej jakie tam są zarobki na pewno bym zrezygnował i ten ogarniający syf w koło

xxx

Dostaniesz paczkę dla dzieci na święta i tańsze bilety do aqua parku z tym że od wszystkiego odciągną ci podatek z wypłaty. Więc gra nie warta świeczki. Masz rodzinę to spróbuj takiej pracy w której przynajmniej dożyjesz emerytury.

XXX

Płaca nie adekwatna do wykonywanej pracy. Warunki pracy fatalne. Nie Polecam.

Zostaw opinię o HUTA CYNKU ''''MIASTECZKO ŚLĄSKIE'''' SPÓŁKA AKCYJNA - Miasteczko Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HUTA CYNKU ''''MIASTECZKO ŚLĄSKIE'''' SPÓŁKA AKCYJNA