Opinie o Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A. w Miasteczko Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja miedzi, ołowiu, cynku i cyny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A. w Miasteczko Śląskie

Wytapiacz

Rada nadzorcza ,prezesi i całe związki zawodowe to pasożyty które niszczą hutę.Trzymaja się stołków.Indor stary pryk po 70 a się trzymam kilku rad nadzorczych ,nowy prezes to zlotowa i skąpiec .Pamietajcie że wasze milionowe zarobki my prości ludzie generujemy.A jak szukacie oszczędności to zacznijcie od siebie a od nas się (usunięte przez administratora)

@Krzysiek

Jakie powracające problemy masz na myśli, co tu jest do rozwiązania? I czy pracownicy odczuwają jakoś zmianę prezesa oraz dyrektora?

Wściekły hutnik

Kolejny miesiąc bez premii ,manipulujecie wypłatami i nas oszukujecie na kasie !!!

Hutnik

Jaki jest system pracy na waszym zakładzie,,??

Frania

A jak z samymi podstawami pensji? Są konkurencyjne? Da się wywalczyć jakieś inne podwyżki oprócz tych inflacyjnych? A może przy przedłużaniu umów coś podwyższają?

Kandydat Nowy wpis

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i przyznam szczerze że słabo to wygląda.Zarobki bardzo słabe w porównaniu do tego w jakich ciężkich warunkach się pracuje i niszczy zdrowie.Socjal bardzo słaby.Mam porównanie z innymi ofertami pracy i jestem w szoku że teraz więcej o 30% zarabia się gdziekolwiek indziej na produkcji niż na hucie cynku w miasteczku.

Jaka była przyczyna tak długiego oczekiwania na złożenie wniosku? I czy to zawsze z takim wyprzedzeniem trzeba robić, do wakacji jeszcze pół roku? Pytam, bo widziałem ogłoszenie z robotą na stanowisku specjalista ds. elektro - automatyki. Piszą tam, że 6 780–7 790 zł brutto, jest też o wczasach pod gruszą i różnych dodatkach, nagrodach, czy premiach. A nawet o kursach językowych w czasie pracy (j. angielski, j. niemiecki). Napiszesz, czy podana kwota, to sama podstawa, czy to już z premią i dodatkami?

ola

wczasy nad morzem 7 noclegów full wypas 3 posiłki plus atrakcje wycieczki ,degustacje,zabawy taneczne za 1000 złoty od osoby z przejazdem chyba nigdzie nie ma tak tanio a jest naprawdę na bogato

Wiesiu Nowy wpis

To dawaj i napisz, co Cię boli. Byle merytorycznie kolego. Na razie przeglądam się tylko tej firmie. I zastanawiam, patrząc choćby na anons ze strony firmy, dla specjalisty ds.elektro-automatyki, dlaczego szukają kogoś odpornego na stres? Bo odpornym można być, ale do czasu. Wiele zależy od otoczenia, od tego skąd się ten stres bierze, czy jego nasilenia.

Te ogłoszenia na stronie firmy to są aktualne? Najświeższe jest ze stycznia dla specjalisty ds. elektro- automatyki i jak będzie cały czas ważne to wyślę papier. A pytam dlatego, bo nawet znajdują się tam starsze ogłoszenia. Co takiego jest tutaj stresującego, że wymagana jest odporność na stres? Nie wiem czy dobrze pomyślałem, ale jedyne z czym to skojarzyłem to ta samodzielność.

Kazik Nowy wpis

Stres od strony nieudolnej kadry kierowniczej z dodatkowym narażeniem na ołów i inne metale ciężkie z tablicy Mendelejewa

Stefan Nowy wpis
@Kazik

W dodatku kilka razy w roku będziesz słyszał że jest zła sytuacja huty i inne takie głupoty ,że nie ma kasy itp.Zarobki są bardzo marne ,starzy pracownicy odchodzą na emeryturę a młodzi wyśmiewaja się prosto w pysk kadrze że w takim (usunięte przez administratora) za te marne pieniądze nie będą pracować i po rozmowie kwalifikacyjnej idą gdzieś indziej szukać lepszego życia.

Kordian

Czytam, to co napisałeś, pytam sam siebie o co mu chodzi, po czym wracam do tego, co podane jest w zakładce praca przy ofercie dla specjalisty ds. elektro-automatyki. A podane jest między innymi, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze, premie, nagrody, dodatki), żeby tylko o tym wspomnieć. Te 20 zł, które posiłek kosztuje, to tak wiele w porównaniu z zarobkami?

Edi

Te posiłki są tak zdrowe jak ta robota w tym zakładzie. Ciągłe tylko zamiatanie i łopatowanie.

Edi

Te posiłki są tak samo zdrowe jak ta robota w tym zakładzie. Ciągle tylko zamiatanie i łopatowanie. Ogólnie praca za wyzysk i marne grosze.

W centralnej bazie pracy wygrzebałem ofertę dla SPECJALISTA DS. ELEKTRO-AUTOMATYKI. Zarobki brutto od 6780 zł. Od to znaczy, że jest możliwość większych pieniędzy? Ile realnie wychodzi na tym stanowisku? Może jakieś premie jeszcze dochodzą niepodane w ogłoszeniu?

C

No jest wakat, był gościu na tym stanowisku i po trzech miesiącach podziękował i poszedł do poprzedniego pracodawcy. Infrastruktura na hucie jest tragiczna stara i zacofana. A co do zarobków to odlicz 400 - 500 zł bo jednak podatki trzeba zapłacić. A o (usunięte przez administratora) i metalach ciężkich w powietrzu to chyba nie muszę wspominać

Gal Anonim

Jeśli jesteś początkującym programistą to możesz dużo się nauczyć, nabrać doświadczenia. Osoba z którą byś współpracował chętnie podzieli się wiedzą. Jeśli jesteś już doświadczony, masz już pewną wiedzę, to twoje wymagania finansowe będą raczej większe

Beata
@C

Kurcze, czyli co, powietrze jest jakieś takie niezbyt zdrowie, jak rozumiem. No a co z bhp, czyli czy firma zapewnia jakieś zabezpieczenia, jakąś odzież ochronną, maski i inne gogle na oczy? Hmmm to może pracownik sam może sobie to załatwić, jak firma nie organizuje tego typu rzeczy.

Szukam pracy

Byłem w tym roku na rozmowie kwalifikacyjnej i straciłem tylko czas.Zarobki to jakaś kpina ok 4300 zł na rękę z wszystkimi premiami itp ,warunki socjalne tragedia praktycznie ich nie ma ,na ścianach łaźni grzyb i smród

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A.?

Trochę ucięło twoją wypowiedź, może napiszesz jeszcze raz o co chodzi, ale bez wulgaryzmów? Brzmi jak coś co powinienem wiedzieć jako kandydat. Można się spodziewać dobrej atmosfery i wyrozumiałości, przejrzystych zasad?

orc

czy ktoś w końcu weźmie się za tych 3 związkowców którzy nic nie robią tylko siedzą i kasują porządne pieniądze za swoje lenistwo a nowy prezes powinien przyjrzeć się gdzie wycieka (usunięte przez administratora) kasy z huty na pierwszy ogień dział zaopatrzenia jakie tam robią przewały w zamawianiu materiałów ,części u znajomych kolegów 3 razy drożej niż by można zamówić nikt nad tym nie panuje jednym słowem łapownictwo

@orc

Na jakim dziale są opisani przez Ciebie związkowcy? Wiesz jaką mają pensję i kto w takim razie wykonuje za nich obowiązki, jeśli nie oni sami? O co chodzi z tym zamawianiem materiałów, za dużo ich zamawiają czy kwoty są nierealne? No i co się w ogóle dzieje z tym dodatkowym towarem?

Aleks

A co związki ostatnio zrobiły dla pracowników? Przecież pobierane są pewnie jakieś składki? Jak u Was z poziomem wypłat, czy świadczeń socjalnych?

Wytapiacz

johan
@Wytapiacz

związki zawodowe to nieroby ,pasożyty, szef 80,i opzz to tylko opychają się golonkami u następnego pasożyta szefa J.J robią sobie spacerki po hucie na kawusie u kolegów przychodzą o której chcą i do domciu kiedy chcą nikt ich nie rozlicza z czasu pracy

Luki
@johan

A my mamy siedzieć cicho na (usunięte przez administratora) i się cieszyć że dostaniemy 2 bułko z pasztetem drop albo śledź z puszki.Ten zakład nigdy nie będzie rentowny bo wszystko wokół co przynosiło hucie zyski zostało sprzedane i pasożyty doją z huty ile się da.

Krzysiek
@Wytapiacz

Nie ma Prezesa Indyki , nie ma już też Dyrektora Wilka. Juz zostali pozamiatani. Teraz Nowy Zarzad, Nowi dyrektorzy. Nowe wyzwania i wciąż powracajace problemy. Czy będzie jeszcze zysk w hucie za 2023 rok i w kolejnych latach.....????

@Krzysiek

Robił ktoś jako mistrz w oddziale wysokich napięć? Teraz ogłoszenie znalazłem, 7520 dają minimum. Do tej stawki jakieś dodatki dochodzą jeszcze? Za szkodliwe czy coś? Tak podkreślają, że stres i trzeba być odpornym, w tej ofercie czytam. Znajomy ma takie coś.

Estera

Aktualnie w necie jest prowadzona rekrutacja na pozycję Specjalista ds. planowania i controllingu. Wiecie jakie sa opcje dojazdu do pracy? Bo biura są dalej od miasta, czy tam działa komunikacja firmowa? Ale dają kasę, dofinansowanie do paliwa? Napisali, że jest pensja i premie też, czy ta premia ma jakoś regulować wydatki na dojazd do pracy?

Anula

Witam, mam pytanie o jedną ofertę. W jakich dniach i godzinach musi być dyspozycyjny Specjalista ds. planowania i controllingu w pracy? Czytałam ogłoszenie na to stanowisko, ja ogólnie niezbyt mogę pracować w weekendy i dlatego chciałam spytać, czy wtedy też oczekują, że się będzie w pracy.

hanys

Byłem na rozmowie o pracę i stwierdziłem że szukają wolontariusza a nie pracownika śmiech na sali

Stanley
@hanys

A ja byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i pod koniec zapytali się mnie czy mam jakieś pytania, więc zapytałem: po jakim czasie na będę ołowicy? To zmieszali się i zastosowali wymówki że są badania kontrolne. Oczywiście po tej rozmowie odpowiedzi nie otrzymałem czy mnie przyjmą czy nie.

Beata
@Stanley

To jest standard ,zadałeś niewygodne pytanie, tutaj chłopaki po roku , dwóch latach są odstawiania od pracy bo mają ołowiu tyle że głowa mała.A badania są przekłamywanie.W dniu badań produkcja stoi albo kierownik Co każe zostawić urządzenie w szatni.a następnego dnia jest tak siwo na produkcji że masz wrażenie że jesteś na meczu

Ziga
@Beata

Mi kiedyś tak kierownik powiedział a zostaw to na szpindzie i tak nic nie zrobią z szkodliwymy warunkami pracy.

Anula

Firma podaje widełki płacowe 5620 - 7710 zł i chodzi o prace jako Elektroautomatyk. Firma szuka teraz pracownika i zastanawiam się, jak dostać też wyższą stawkę? Czy jak kandydat spełni wymagania, to jest szansa na te pensją od razu na start pracy, czy dopiero po jakimś czasie?

Nikita
@Anula

Te widełki to są kwoty z premia jedną, drugą, trzecią. Kto tu pracuje to wie, że te stawki to Brutto z całego miesiąca, a nie stawka na umowie. A chętnych elektryków/ automatyków nie ma. A ile jeszcze te premię będą nie wiadomo....

Hutnik
@Anula

Nikt nie dostanie wyższej stawki widelkowej chodzbys miał niewiadomo jakie doświadczenie Na każdym stanowisku zaczynasz od najniższej stawki obecnie 3500-4500 netto zależy jaki dział.Pierwsza realna podwyżka po 3 latach przepracowanych dostaniesz jak uzyskasz umowę na stałe ale i to zależy od kierownika a później prezesa.

@Hutnik

Rozumiem. Czyli pensja zasadnicza bez względu na doświadczenie i umiejętności wynosi w granicach 3500 - 4500 zł netto. A co z premiami, przedmówca wymieniał, jedną, drugą, trzecią, choć nie dodał, za co i jakie to kwoty? Napisał też, jakby wkrótce miało ich już nie być.

Maciej

Te netto to już z premią z wszystkim co można dostać. Na tyle można liczyć na konto. Nie myślcie na zbyt dużo.

Jest jeszcze kilka dni żeby wziąć udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji - obsługa technologiczna Wydziału Pieca Szybowego. Oprócz wynagrodzenia są jeszcze premie, dodatki zmianowe. Zastanawiam się natomiast co to jest nagroda hutnika? To jakaś dodatkowa kasa? Podpowiecie ile wynoszą średnie zarobki?

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A. jako Pracownik Produkcji? Jakie macie wrażenia?

Wiktoria

Jak długo zarząd huty i BHP będą tolerować alkoholików ? Przykład idzie z góry kierowników i mistrzów którzy mają problem z alkoholem w pracy nie brakuje a przez takich ludzi huta nigdy nie będzie normalnie funkcjonować.(usunięte przez administratora) .

Mam pytanie czy jest ciężko dostać się do Huty do pracy

Mam pytanie czy jest ciężko dostać się do Huty do pracy

ORC

Dlaczego pracownik ZGH zarabia średnio o 20% więcej na tym samym stanowisku co pracownik HCM ? Czuję się być wykorzystywany i niedoceniony.Ps to znaczy że jestem gorszy od innych ?

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A. - Miasteczko Śląskie

• Jak się pracuje w Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A.?

Kandydaci do pracy w Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A.
1.7/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Hutnicza 17
    42-610 Miasteczko Śląskie
  • NIP: 6450005934 KRS: 0000197025

Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A.