Opinie o Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A. w Miasteczko Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja miedzi, ołowiu, cynku i cyny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A. w Miasteczko Śląskie

Kandydat piec szybowy

Czytam opinie na GoWork o hucie z 2014 roku i widzę że nic się nie zmieniło idzie to w coraz gorszą stronę.Chcialem złożyć cv na wydział pieca szybowego ,ale u prywaciarza zarobię lepiej w warunkach które nie są szkodliwe dla organizmu.Szkoda bo mam z z zyglina bardzo blisko do zakładu.Moze kiedyś się to zmieni i złoże cv

Huta

Chciałbym się zapytać czy są kartki żywnościowe za przepracowane dni bony na jedzenie

Luki
@Huta

Nie ma i nie będzie dostaniesz. posiłek regeneracyjny z góry narzucony ,nikt się Ciebie nie pyta czy to jesz czy nie.Ps posiłek wart max 8 zł czasami nawet 5 zł ogólnie lipa i nędza.Lepiej sobie coś samemu zrobić

Huta

Chciałbym się zapytać czy są kartki żywnościowe bony za każdy dzień przepracowany i jakie są benifity

Edyta

Nie spodziewałam się, że znajdę jakieś bardziej administracyjne stanowisko, ale udało się. Wystawili ofertę Samodzielny Referent ds. księgowych. Dużo tam różnych dodatków wymieniają, te widełki to już podane z tym wszystkim?

@Edyta

Wymagania niewiadomo jakie a zarobki śmieszne ,socjal porażka ,premie porażka

Hanka
@Dorota

Czemu porażka? Ile tych premii można uzyskać że tak słabo to oceniasz? I co w socjalu też, że tez na to narzekasz?

Wściekły hutnik

Kolejny miesiąc bez premii ,manipulujecie wypłatami i nas oszukujecie na kasie !!!

Byłem ,zobaczyłem i podziękowałem za taką pracę.slaba kasa w porównaniu do warunków pracy.Dodatek 4 brygadowy jak i godziny nocne poniżej minimum godności człowieka

Tosia
@Kandydat

To aż jestem ciekawa widełek. Zdradzisz coś? Była w ogóle jedna rozmowa na rekrutacji czy więcej etapów przechodziłeś?

Ile zarabia ten samodzielny referent ds. księgowych? Bo w ofercie nie podają, a tutaj widzę ktoś mocno komentował te zarobki, dosyć negatywnie. To może mogę się dowiedzieć konkretnie, bo nie wiem, czy warto aplikować czy gdzieś indziej nie dostanę więcej?

Hutnik

Śmieszne zarobki w tej hucie ,baba moja zarabia lepiej na kasie w (usunięte przez administratora)po 3 latach na dzień dzisiejszy zarabia 5600 brutto + świetny socjal i premie .Jak się nic nie zmieni z zarobkami to z nowym rokiem się zwolnię i sam tam pójdę pracować.Szczeze nie polecam ,chyba że ktoś na nóż na gardle

Hutnik

Jaki jest system pracy na waszym zakładzie,,??

Sergiusz
@Hutnik

System pracy od lat bez zmian zajechać zdrowie pracownika żeby go później kopnąć w (usunięte przez administratora) za najniższą krajową

Damian
@Sergiusz

Najniższa krajowa to wszystko co tu można zarobić? Co z dodatkami za ciężkie warunki pracy, socjalem?

Siwy
@Damian

W tym zakładzie przetwarzającym odpady nie ma czegoś takiego jak ciężkie warunki pracy czy dodatek za szkodliwe.Mozesz jedynie brać witaminę c która dostajesz na pozbycie się ciężkich metali z organizmu

Cosiek
@Siwy

I właśnie , dlatego warto było by się zainteresować czy to wszystko zgodnie z prawem i przepisami funkcjonuje ?

Witi
@Siwy

Aktualnie dostaniemy na 2023 rekompensatę do wysokości inflacji.I to jest sukces zz zakładowych.Szacun panowie za kawał solidnej i tylko sobie niepotrzebnej roboty.Kiedy realny wzrost płac?

Elżbieta
@Witi

Powiedzieli Wam, jakie kwoty? Bo inflacja jakoby 17 procent. Może choć do 20 procent dorzucą?

@Damian

Dodatek za ciężką pracę albo socjal w tej firmie nie istnieje. Nie ma tutaj nic takiego.

Frania

A jak z samymi podstawami pensji? Są konkurencyjne? Da się wywalczyć jakieś inne podwyżki oprócz tych inflacyjnych? A może przy przedłużaniu umów coś podwyższają?

Mariusz Nowe Chechło

UNIKAJCIE tego zakładu jak ognia ,chyba że jesteście rodzina Bambiego i załatwi wam u prezesa posadkę .Bardzo szkodliwe warunki pracy w zapyleniu(kadm,ołów,kwas siarkowy,arsen,itp) ,które nie są w żaden sposób rekompensowane ,słabe zarobki ,uwierzcie mi szkoda zdrowia i czasu.Lepsze pieniądze można zarobić na produkcji meblowej,okiennej,itp w dodatku w czystych warunkach bez smrodu.Ps kierownictwo nie zwraca uwagi na szkodliwość zakładu bo mają swoje biura gdzie piją kawkę.Zwolnilem się po niecałych 8 latach pracy na Hucie ,bardzo się bałem jak dam sobie radę bo mam 3 dzieci na utrzymaniu i nie żałuję.Zwolniajac się zrobiłem najlepsza rzecz jaką mogłem ,zarabiam średnio o tysiąc złotych więcej niż koledzy którzy dalej tam gniją.

Łucja
@Mariusz Nowe Chechło

No a w umowie masz wpisane, że to są szkodliwe warunki czy tak sam zakładasz? Ciekawe, czy zostało to gdzieś zgłoszone do jakiejś analizy. A ciuchy robocze dają?

Bolek
@Łucja

Łucja wystarczy trochę poczytać.Jesli Kadm,Arsen i ołow są pierwiastkami rakotwórczymi to jak mogą być nie szkodliwe. Tak w ogóle to przy przyjęciu nie informują z czym będzie się miało do czynienia,tylko dają do podpisania papierek że zapoznało się z warunkami pracy. Żenada

Tomasz

7% podwyżki płakać się chce ,(usunięte przez administratora)bez mydła.Huta w której zarabiasz tyle co w supermarkecie na kasie.W Lidlu żona zarabia 4000 netto bez smrodu i (usunięte przez administratora)

@Tomasz

To ile teraz masz na rękę po tej podwyżce? Wszyscy dostali takie podwyżki czy ten procent jest od czegoś zależny?

Zbychu
@Tomasz

Tutaj masz rację. Co to jest 7 procent. Jak wszystko dookoła drożeje z miesiąca na miesiąc. 10% zabrali i powiedzieli że dali 17%. Ludzi za (usunięte przez administratora) mają. Realnej podwyżki 7%. Co to jest.

Hutnik

Panowie , wakacje czy jakiś wypoczynek nie kosztuje tyle co 10 lat temu ,podrożało to kilkukrotnie to i dodatek do wypoczynku powinni podnieść

Oczyszczalnia

Czego wy oczekujecie od Jana (usunięte przez administratora) ? TO jest związkowiec który jest kontrolowany przez Indora bo dostał dożywotnia posadę u niego i kręci lody.Jelonek to wrzód huty który powinien zostaw wywieziony na taczce razem z prezesem.A Wy gamonie dalej płacicie składkę jelonkowi

Zulus
@Oczyszczalnia

I jeszcze go wybierają na przewodniczącego Żenada sami jesteście sobie winni.

Mariusz

Szanowni koledzy czy zdajecie sobie sprawę że mamy najmniejszy dodatek do brygad nawet w całym powiecie itp ? Zapierdzielamy świątki ,piątki soboty i niedziele ,popołudniówki i nocki i dostajemy śmieszne 300 zł netto więcej niż tylko zmiana na rano śmiech na sali.Potadzilismy sobie z złodziejjem utrackim poradzimy sobie z indorem

Bolo

Kochany pracodawco ;( Pensja minimalna o 600zł do góry - pora się wykazać albo ludzi ci zabraknie.

@Bolo

Skoro piszesz o pensji - ile tutaj można zarobić? Dużo więcej od tej najniższej, o której piszesz?

@Dorota

3200 zł brutto umowa + śmieszne dodatki.

Magazyn

Huta która wytapia cynk że niebezpiecznych odpadów w 100% .Zarobki rzędu 3500 zł netto w tak szkodliwych warunkach.Matetial wsadowy śmierdzi chemia.Prezez i związki zawodowe kradną ile idzie.A żeby dać podwyżkę o 100 zł to unikają rozmowy

Greenpis

Napisałem prawdziwa opinie o hucie na google.Ze tróje środowisko ,większość (usunięte przez administratora) idzie bokiem a nie przez filtry.Ludzi pracują tam w odpadach cynkopochodnych bardzo szkodliwych za co mają płacone jak za prace w hali targowej.Moja opinie nie dociera do ogólnodostępnych opinie bo ktoś smaruje żeby nie dokopać się do prawdy.Omijajcie zakład szerokim łukiem chyba że chcecie dozyc tylko do 55 lat

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Odpowiadam

Nie rob z siebie durnia

Hutnik

400 zł premii na święta śmiech na sali.Mogles się nie ośmieszać prezes i nic nie dawać

@Hutnik

wtedy nie byłoby jeszcze większego narzekania przypadkiem? Czyli każdy o 4 stówki zgarnął, tak? a rok temu jak to wyglądało?

Kandydata

Byłem na rozmowie o prace.I mówiono o posiłku pracowniczym i socjalu.Czy może mi ktoś coś więcej powiedzieć o stołówce i obiadach ? I kilka słów o socjalu ,są jakieś dodatkowe premie ? Jak to wygląda ?? Bo mówili o bogatym pakiecie socjalnym ale bez jakiś szczegółów

Jarek
@Kandydata

Ja bym brał, obiad współfinansowany przez Pracodawcę piechotą nie chodzi.

Nica
@Kandydata

Ludzie!!! Jak się chce pracowac to się pracuje!!! a nie wypisuje takie bzdury.Źle to będzie jak faktycznie zredukuja zatrudnienie. Pracy wszędzie od groma!!! Jednak proszę zapomnieć o socjalu,wczasach pod gruszą,itp. W Hucie mozna zarobić,jest socjal istnieje BHP, są podwyżki,pracownik może podnosic kwalifikacje. Jak ktos jest obibokiem to wszędzie będzie mu źle!!! Takze Panowie czy tam gdzie teraz jesteście jest wam dobrze,czy na pewno??

Bolo
@Nica

Nica pewnie siedzisz przy przytulnym i czystym biurku, przejdź się po wydziałach i zobacz jak wygląda sprawa i w jakich warunkach muszą ci panowie pracować, w ogóle dziwne jest to jak taki zakład może nie być zakładem szkodliwym , ołów,arsen ,kadm na te pierwiastki są wykonywane badania. A zarobki no cóż jeśli uważasz że około 4tys na rękę to dużo wzamian za narażanie swojego zdrowia i pracę w bardzo ciężkich warunkach to chyba coś nie tak.

@Nica

Kolego napisz jakie szkolenia, kursy lub webinary przeprowadzili powiedzmy w ciągu ostatnich 6 miesięcy i ilu pracowników produkcji wzięło w nich udział. Bo z mojej wiedzy wynika, iż zero. No to naprawdę pracownicy się rozwijają. Są tylko 2 opcje. Progres lub regres. Skoro nie ma progresu to odpowiedz nasuwa się sama.

@Bolo

Masz rację kolego. Czytając Twoją wypowiedz i wiedząc jak praca wygląda trzeba się z nią niestety zgodzić w 100%

@Michał

Co do tej całej szkodliwości, którą poruszył to faktycznie dziwna sprawa. Ten temat był jakoś intensywniej poruszany? Może by się przydało?

Jorgus
@Ewelina

To proszę bardzo idź do Małgosi z BHP lub prezesa ,szybciej dostatniej wypowiedzenie niż Ci się wydaje.A badania które było ostatnio przeprowadzane to czyste oszustwo,produkcja w tym dniu była zawieszona ,a popołudniu już (usunięte przez administratora) niemiłosierny ,ledwo co było widać na 5m tyle dymu bo po co mają odciągi działać ?

Elżbieta
@Bolo

4 tys. na rękę to jest pensja wszystkich, czy w biurze są inne zarobki? Pytam, bo zgaduję, że kobiety to do typowo hutniczych prac nie wezmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A. - Miasteczko Śląskie

• Jak się pracuje w Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A.?

Kandydaci do pracy w Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A.
1.7/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Hutnicza 17
    42-610 Miasteczko Śląskie
  • NIP: 6450005934 KRS: 0000197025

Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A.