ZGH Bolesław

Bukówno

Opinie o ZGH Bolesław

Ghhh

Jaka jest srednia pensja na zgh boleslaw Czy ciezko jest sie dostac na zgh

Zbychu

Witam pracuje 2 lata na ZGH w oddziale 4 brygadowym i nawet 2 tys na reke nie ma to są jaja!!!!!!

Czarnuch

Witam, Panowie czy ktoś wie ile zarabia się w laboratorium? Czy jest dobre miejsce dla młodych ludzi? Czy nie ma seansu bo i tak wszystko jest obstawione?

Hejka

Sprawdzić historię stalprodukt !!!! Nie sprzedawać akcji!!!! Zapewne dojenie pracownik ciąg dalszy tak jak to ma miejsce w stalprodukt . Marne wypłaty na start kaszana no ale Prezes ma . Uwaga !!!!

elektryk

Jako elektryk z 10 letnim dośw. otrzymałem na start przy rozmowie 1800zł, to jest kpina, tyle samo dostawali chlopaki ktoórzy byli ze mną na rozmowie zaraz po szkole, nie patrza na dosw, na uprawnienia, taki niby zaklad a tu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam Dla ludzi zrozpaczonych lub tonacych ktorzy chca sie chwycic brzytwy to tak

kikj

podejrzewam, ze takich informacji dowiesz sie na rozmowie kwalifikacyjnej dopiero, chyba ze tutaj ktos z chlopakow napsize

Kazik

Jakie są zarobki w Recycling sp zoo na stanowisku Elektryk/ Automatyk

loki

Myśle że nadmiar dodatków jaki Wam Zakład daje to jest największa szkoda , ale tak narzekacie że szok no już niedługo Barbórka i 13-stka też Wam źle

lolek

Największy donosiciel na Zakładzie ? Jak myślicie?

znajomy

jest to duży zakład, przynoszący duże dochody ale fatalnie zarządzany przez niekompetentnych ludzi w wyniku czego pracownicy mają gówniane pensje a skarb państwa jeszcze mniej, garstka u władzy dogadza sobie w różny sposób na koszt Zakładu-Państwa. Najbardziej śmieszni są przywódcy związkowi, oprócz 80-tki, którzy zamiast bronić pracowników, to bronią pracodawców przed robolami, totalna kpina, większość tych związkowców oraz członków zarządu dawno już powinna być na emeryturach, niestety szkoda im korytka, kolesiostwo, nepotyzm, przekręty, totalny chaos, ogólny brak wykształconych ludzi a jeśli już są, ale z poza układu, to są gnojeni

ZGH to firma rodzinna na eksponowanych stanowiskach nie zmieniają się nazwiska tylko twarze i tak już od pokoleń!

były pracownik

Ja byłem u Pana [usunięte przez administratora] o pracę, powiedział mi że ludzi z dozoru mu nie potrzeba, a tu znajomy mówi mi że przyjęli osoby z dozoru.Same pociotku tam pracują, nie mają wogóle żadnej praktyki.Są ciemni ja ziemia Ludzie z dozoru pokończyli studia za współprace ZGH z AGH.

zgh bolesław zatrudnia pracownikow nie sprawdzajac ich przeszlosci kryminalnej polowa pracownikow ma taka a niektorzy nawet maja do sprzedazy produkty za grosze .N.P.

Zostaw opinię o ZGH Bolesław - Bukówno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZGH Bolesław