Opinie o ZGH Bolesław w Bukówno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ZGH Bolesław. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ZGH Bolesław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja miedzi, ołowiu, cynku i cyny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZGH Bolesław w Bukówno

Marne zarobki.

Ciekawe czy ZGH zdaje sobie sprawę z tego, że świat się zmienia i 4 tyś. czy 5 tyś. zł netto to nie jest pensja dla której warto poświęcać swoje zdrowie, czy marnować potencjał w firmie, która nie wynagradza należycie swoich pracowników. Może 20 lat temu przy wysokim bezrobociu ZGH miało w okolicy renomę, ale czasy się zmieniły a konkurencja wam odjechała. Dla porównania średnia pensja w nieodległym Krakowie wynosi około 10.000 zł brutto a w Katowicach 9.500 zł brutto. Zarobków w JSW czy KGHM to nawet z litości szkoda przytaczać. Właściciel ma kilkadziesiąt milionów zł netto zysku i wypłaca dywidendy a zwykli pracownicy ZGH nie dostali nawet inflacyjnej podwyżki (inflacja teraz wynosi około 15 %). Pensja minimalna od przyszłego roku wyniesie 4300 zł brutto - to jest wstyd i żenada, że takie marne wynagrodzenie niedługo dogoni niektóre pensje w ZGH. Ogarnijcie się, bo z takimi zarobkami nikt ambitny do was nie przyjdzie a najlepsi pracownicy w końcu "uciekną". Jeśli myślicie o przyszłości to inwestujcie w pracowników.

Pierwsza opinia odnośnie tego roku mówi o jakichś nagrodach i podwyżkach? Nikt jeszcze nie pisał co się w styczniu teraz dzieje. Czy cokolwiek w warunkach zatrudnienia się zmieniło? kiedy zazwyczaj coś nowego wprowadzają?

@Gabriela

W tamtym roku dali 8% a za chwilę zabrali giełdówkę która plus minus wynosiła 10%. Więc niby dali ale jednak zabrali

Izka Nowy wpis

Witam, maszynista urządzeń produkcyjnych nie musi mieć doświadczenia? tak przynajmniej z chłopakiem rozumiemy z informacji na stronie. jest tu może ktoś kto zaczął pracę bez niego i mógłby polecić? Zamierza wkrótce aplikować i nie wiemy czego może się teraz spodziewać

Jak już będziecie odpowiadać na zarobki Elektryka o którego spytano to czy dałoby rade otrzymać podobna informację o Wsadowym? Na stronie widnieje krótki komunikat, że szukają. Ile można teraz zarobić? będzie to adekwatne do samej pracy?

Kandydat Nowy wpis

Ile wynoszą zarobki elektryka w tym zakładzie?

Zakład jest w jakiejś ciężkiej sytuacji? możecie opisać szczegóły jeśli faktycznie tak jest? teraz niedawno ktoś pisał, że może nie być podwyżek w kolejnym roku po prostu. co jest ostateczną przyczyną? i czy cos będą z tym robić?

true history

dla siebie nagrody i podwyżki mają :)

@true history

To ta sytuacja jest ciężka czy nie? chyba, że po takim czasie już się wyklarowała? Piszesz o nagrodach i podwyżkach. Skąd masz o nich informacje? ile wyniosły? Podwyżki 8%, tak?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ZGH Bolesław spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Marco

Prośba o informację jakie jest przeciętne wynagrodzenie netto na stanowisku dyrektorskim?

Klepnęła 8%

@Wenezuela

A co zabierają??

Gabriela
@Boliwia

Co mają zabrać, bo nie bardzo rozumiem? Pisali chyba o podwyżce, tak? to 8 % wpadło względem każdego są, licząc proporcjonalnie od poprzednich zarobków?

@Gabriela

Madzia

Max podwyżki 200 pln? Tak ktoś wspomniał jakiś czas temu a właśnie chce ogarnąć jakie zarobki są przewidywane od nowego roku. czy macie już jakieś konkretne zapowiedzi względem tego? i w jaki sposób takie informacje docelowo są przekazywane?

Trek
@Madzia

Ciężka sytuacja zakładu załóż że podwyżek nie ma

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Automatyk w firmie ZGH Bolesław?

No trochę pracuje. Ale nie polecam w stosunku do konkurencji to stawka jest żałosna A smród, zapalenie, niebezpieczne warunki w ogóle nie adekwatne do stawki. I ciągle przylegają śrubę. Jak sie coś stanie to i tak twoja wina bedzie, żeby tylko ci premie zabrać - bo napewno cię nie zwolnią. Odeszlem i nie żałuję.

Becia

W promieniu ilu km od zakładu jest według Ciebie zlokalizowana potencjalna kongruencja o lepszych warunkach? czy to tam ludzie zazwyczaj odchodzą? Ja dopiero czytam o zakładzie, chce się dowiedzieć czegoś więcej. dla jakich kandydatów mimo wszystko warto na jakiś czas się załapać?

Lepiej mówisz? A jeśli tak to o ile tak na oko? Sam bym się dowiedział chętnie, bo jeszcze rozeznania na rynku nie robiłem. Ale są tu ludzie o dłuższym stażu mimo wszystko?

Wenezuela

Znam przypadki ze ludzie dostają po 200 zł podwyzki z wielką łaska. Ten ,aklad jest dla znajomych prezesa.jezeli chcesz zarabiać i robic karierę bo jesteś dobry w swoim fachu nie łudź się ze jakiś kierownik cie zauważy.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w ZGH Bolesław? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 8 marca kilka ogłoszeń.

Józia

Co się teraz dzieje w zakładzie? Ktoś pisał parę miesięcy temu, że premie podobno znikają i że ZZ niczego nie robią, czy to prawda? Upewniam się, bo praca jako Laborant by mnie interesowała. Czy ktoś teraz pracuje i by ocenił standardy? Są perspektywy na jakieś poprawy w warunkach?

Jolanta

Czemu żart? Macie je w końcu czy nie? Na stronie widzę za to, że działa fundacja, można jakiś % podatku po obie zostawić. A co z pracą w biurze? W ofertach widać tylko wsadowego oraz maszynistę. Czy Panie trudniły się kiedykolwiek w tych zawodach czy to raczej mało prawdopodobne?

@Jolanta

Zazwyczaj szukają po znajomościach. Praca w biurze hmmmm są osoby, zwłaszcza te innej płci, które zbierają kase i nic nie robia i są tzw za...lacze zazwyczaj kobiety. Stres co kwartał coraz krótsze terminy coraz więcej pracy coraz mniej ludzi. Jak chcesz idz do Pana g. I zlozo ofertę zobaczysz

LordUG

Premie co chwilę obcinają, premia wynikowa zabrana, tutaj słuchy że zabrali z jednej 2% i z drugiej 2%-3% po nowym roku najniższa krajowa mnie przegoni, pracuje 7 lat, i perspektyw w tym zakładzie brak, inwestycje co jedna lepsza od innej, na podwyżkę nie ma szans bo inwestycje i moja cięcia. Nie polecam się przyjmować do tego zakładu.

Frania
@LordUG

Ale to premie obcinają z konkretnych powodów, bo pracownik nie stosował się jakichś wytycznych? Czy chodzi o to, że stawki maleją?

Marne zarobki.

Janek

Coraz gorzej się dzieje. Premie znikają, związki nic nie robią.

Andrej

Za ile otwierają Laski ? Bo nie wiem ile jeszcze siedziec w pup

Loverboy
@Andrej

Tą likwidują do 2025 to jeszcze poczekasz ????

Jeleń z lasu
@Andrej

Przecież już otworzyli, to jeszcze nie słyszałeś?

Wieliczka

Chyba wczesniej

Weronika
@Loverboy

Do 2025? A w trakcie likwidacji pracownicy mają jeszcze pracę, czy już po zwolnieniach? Jakieś odprawy pożegnalne były?

Loverboy
@Weronika

w planie ruchu 2025 jest likwidacja górników już niema tak jak i dołu i odprawy też już pobrali a niektórzy nawet 2 raz .

kakadu
@Loverboy

a Ci w czepku urodzeni to i nawet na CHUTę trafili :)

Przemo
@Andrej

Kiedy te laski otwierają coś wiadomo nowego ????

@Przemo

A tam to jakie warunki mogą potencjalnie występować, że od takiego czasu się interesujecie? Macie więcej info, żeby sie podzielić?

zirytowany
@Iza

Potencjalne warunki są takie, że praca jest pod ziemią i mamy tam spokój od kobiet z takimi durnowatymi pytaniami jakie tu od dłuższego czasu zadajesz.

Czy w ZGH Bolesław obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Inspektor nadzoru umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 9 czerwca na Pracuj.pl.

Pp

Tak

@Pp

Czyli na obydwa pytania, padła twierdząca odpowiedź? Jeśli chodzi natomiast o współpracę zdalną, to w jaki sposób ona przebiega na tym stanowisku? Jak kontakty z pozostałą częścią zespołu mogą wyglądać?

Laki luk

Dzień dobry. Jaka macie opinie o tym panu Paweł.G dyrektor techniczny z dziurki?

były pracownik.

Podobno i tak najlepszym przekrętem jaki zrobili w dyrekcji to jest ten jak "(usunięte przez administratora)" kasy.Później kontrola stwierdziła, że to zrobiła główna księgowa. I za karę "wywalili" ją z zajmowanego stołka i zdegradowali ją do archiwistki.Czaicie to? Ktoś kto niby (usunięte przez administratora)firmę na setki tysięcy, nie ma postawionych zarzutów, sądu, kolegium lub nawet wywalenie z pracy na zbity...buzię, tylko przenoszą ją na inne stanowisko? Czyżby ta pani wiedziała za dużo? Czy też tak było umówione: ty się podstawisz a my cię ochronimy i odpalimy działkę. Piszę podobno, bo wiem to z rozmów z kolegami-sam tego nie doświadczyłem. Ale jak ktoś coś wie albo słyszał inaczej to proszę o sprostowanie.

Też były pracownik.
@były pracownik.

Ja co do tego przekrętu mam trochę inne informacje. Jak chodzi o księgową to wyglądało tak, że podłożyli niczego nieświadomą kobietę. Ona podpisywała kwity to co kazała dyrekcja. Potem ją nie tylko zdegradowali do archiwistki (bo popracowała tam bardzo krótko), a wywalili na zbity... twarz. Tak to właśnie wyglądało. Odkąd pamiętam to dyrekcja tego zakładu ludzi miała za nic, a oni się śmiali i bawili.

@Też były pracownik.

Ciekawa jestem na jaki przedział lat przypada to Twoje powiedzenie "odkąd pamiętam"? Bo też chyba ciężko, żeby taka sytuacja jakoś długo mogła trwać. Dziwę się jak ta Pani mogła nie być tego świadoma?

Tebacz
@były pracownik.

Główna księgowa umarła dawno temu, głównego księgowego wywalili bo nie chciał się z nimi układać teraz są ludzie na odpowiednich stanowiskach

Szakal
@Też były pracownik.

To była sekretarka nie księgowa. Oni zawsze podkładają ludziom (usunięte przez administratora)

Weronika
@Szakal

Co podkładają? Część Twojej opinii jest niewidoczna. Weź no może wyjaśnij w jakiś bardziej kulturalny sposób, pewnie dlatego poszła część komentarza?

Prawdopodobnie swinie

@Weronika

No.wez.no.wez.jak na taką firmę toni tak.za kulturalnie

Trek
@Weronika

Swinie podkładają jedna wielka klika która trzyma się razem. Ktoś staje się niewygodny należy go stłamsic

@Trek

A w praktyce jakie tak właściwie sytuacje masz teraz na myśli? O tych wspomnianych świniach widzę, że już pisali, a jakiś konkret?

Resor

Kazali chorować jak ktoś ma podejrzenie covida.Teraz wyciągają listy z chorobowym i straszą. ŻAŁOSNE. JEDYNE LISTY JAKIE POWINNI ZROBIC TO OSÓB KTÓRE MAJA PRAWA EMERYTALNE A PRACUJĄ DALEJ.

Ryl
@Resor

Hahaha czyli norma jak dla nich tak samo z tym 4.5tys na koniec kopalni obiecali a potem opieki nad dzieckiem wyciągali tacierzynskie

Denis

Zarzad zgh zrobili likwidacje kopalni pomimo tego ze zloza zostalo na 20 lat ale chodzolo o kase z likwidacji !!! Malo tego chca odtworzyć kopalnie laski glosno o tym sie mowi ale nikomu nie wolno puscic pary z geby bo kara za ten przekret to 5 milionów zlotych . Na Barbórkach ino obiecywali ile zloza bedzie ale mimo to oszukali pracownikow zwolnili i zostawili tylko swoich kierownikow i sztygarkow !!!! PiP i sluzby korupcji powinny sie za to zabrac !!!!!

Osiol
@Denis

Przeciez się nie wezmą wszyscy mają posmarowane co trzeba

@Denis

Właśnie kto się weźmie jak wszyscy pewnie przekupieni jak to zwykle bywa

@Gość

Skoro tak uważasz, że powinni to rozumiem, że osobiście to zgłaszasz?

X.

Pytanie do pana Pawła G., Ryszarda S., Dariusza B. - czy sumienie pozwala wam spokojnie zasnąć z myślą, że tylu ludzi pobawiliście pracy, zmusiliście do przeprowadzki, że zajechaliście tak ogromny i skomplikowany zakład jakim była kopalnia, pozostawiając pod ziemią tyle złoża, które przez ostatnie 10 miesięcy działania kopalni było rabowane, a nie wybierane? Ma któryś z was resztki godności, żeby przyznać się do tego co żeście zrobili? Czy dalej oficjalnie twierdzicie, że kopalnia nie miała prawa istnieć, złoże zostało perfekcyjnie wybrane, a wy byliście świetnymi dyrektorami?

Teofeum
@X.

Wydobycie wroci szybciej niż myślisz otworzą spółkę zrobią cesji koncesji użyją wydzierżawią sprzęt a ci którzy będą chcieli tamnoracowac będą pracować za grosze. a oni nie mają sumienia nawet i odrobiny godnosci

@Teofeum

Wydobycie już tu nie wróci... Moment wyłączenia pompowni będzie można uznać za koniec historii rud cynku i ołowiu na ziemi olkuskiej. Może dopiero za kilka pokoleń ktoś znowu sięgnie po dziewicze złoża.

trybik

zobaczysz wspomnisz słowa

X
@trybik

A co ze złożami na laskach ??

@trybik

Myślę, że nie wspomnę. Do końca roku mają wyłączyć pompy, a żeby znowu wejść z eksploatacją w tych rejonach to za dużo kasy by trzeba włożyć i czasu na odpompowanie. Emerytom nie chciało się już użerać z kopalnią. Teraz mają tylko hutę i co zarobili to ich, a górnicy niech sobie radzą.

On line
@X.

Pan dyrektor juz się tłumaczył z w/w plotek. Irlandia czeka......

@On line

W sensie co teraz naobiecywali i co ma być wg nich?

Etna
@X.

Nic nie naobiecywali ploty doszły ze remonty maszyn robia bo chcą kopalnie otwierać tak jak Pan pani wspomniał wyżej ze nie ....... niestety panowie są ustawieni na.lata maja na sumieniu duzo a człowiek jest dla nich nikim

@Etna

Nie wierzę w ani jedno ich słowo od momentu jak ogłosili, że zamykają kopalnię, dlatego już dawno mnie tam nie ma. Przez cały czas kit ludziom wciskać, wstydu nie mają... Ciekawe jaką są jeszcze w stanie ściemę wymyśleć (usunięte przez administratora)

Trump
@X.

Nic nie obiecali moze pań dyrektor kupi irlandie

@Trump

Nikt nic nie kupi. Nie po to zamknął kopalnię z zasobami na kilka lat (nie licząc złoża Laski), żeby teraz kupować inną.

O.
@X.

Podobno chcą się dogadać żeby otworzyć na Zawierciu

Adek
@O.

W Zawierciu nic nie robią w tym kierunku a kopalnia żeby powstała do decyzja polityczna .Załatwili nas.Obietnice itd.

odpowiadacz
@X.

słuchaj co ty PAN O jesteś że jesteś taki doinformowany....... strategia ma się ogłosić za niedługo.

@O.

Niech się tego złoża nie tykają bo spi*****ą to tak jak Pomorzany. Zwłaszcza pan G. któremu wydaje się, że ma największe pojęcie o górnictwie, a tak naprawdę pojęcie ma zerowe i jest niedolny w podejmowaniu decyzji. Reszta jego panów od rządzenia to samo. Siedząc na górze i pijąc kawkę chcieli kopalnią zarządzać... Jedynie co to w sobotę za dużą kasę zjechali na dół, zrobili zamieszanie, naubliżali innym że są nieudolni i tylko ich wizje i pomysły są ekstra, a tak naprawdę robili z siebie pośmiewisko. I mamy na dzień dzisiejszy zamkniętą kopalnię.

Bravo bravo

Zostaw merytoryczną opinię o ZGH Bolesław - Bukówno

• Jak się pracuje w ZGH Bolesław?

Zobacz opinie na temat firmy ZGH Bolesław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZGH Bolesław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZGH Bolesław
2.3/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Kolejowa 37
    32-332 Bukówno