Opinie o ZGH Bolesław w Bukówno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ZGH Bolesław. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ZGH Bolesław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja miedzi, ołowiu, cynku i cyny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZGH Bolesław w Bukówno

zainteresowany

Słyszałem dobre opinie o firmie ale tu tak dwuznacznie napisaliście, że nie wiadomo o co chodzi.

Ela
@zainteresowany

Gdzieś to słyszał

DAWID

Witam chłopaki z magazynu ok. (usunięte przez administratora)Pięknie to świadczy o zarządzie chuty jakich mało inteligentnych ludzi zatrudniają. Apeluje do prezesa o wyciągnięcie konsekwencji.! Wstyd jeszcze raz wstyd i hańba jakie prostak was reprezentują na bramie wjazdowej.

lolo
@DAWID

synku .... widzę, że nie jesteś zorientowany w strukturach ZGH, na bramach wjazdowych działa firma "CARO" ... to do nich musisz napisać, nie do prezesa .... i nie zawracaj mu (usunięte przez administratora) bo on ma ważniejsze sprawy na głowie .... jak zarobić na ZGH .... ze swoimi kolesiami .....próbuj ....życzę szczęścia ....

@DAWID

Bramę wjazdową i cały zakład ochrania zbrojna formacja ochronna KARO składająca się z w głównej mierze z emerytowanych doświadczonych policjantów ,na czele ochrony stoi niezmiernie doświadczony bardzo wysokiej rangi oficer policji i przy takiej obsadzie personalnej nawet mysz się nie prześlizgnie bez przepustki ,nie pisz takich bredni o magazynie i ochronie , śmiechu warte!!!

spalony
@qń

emerytowanych i doswiadczonych czytaj milicja i zomo gratulacje

Syliwa
@qń

Ja bym z tą myszą uważała nie takie rzeczy się zalatwia

Pułkownik

Huta przez samo H

Bezrobotoo

Podobno za rok idziemy na Laski to po co ten caly cyrk ? Moze cbś sie temu musi przyglądnać?

Szaszaszasza

Poczekajmy do 10 stycznia to zobaczymy jak na wyplacie (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ZGH Bolesław spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
Byly

Alokacja to wielka kpina polowa zalogoli zostaje z niczym od 1 stycznia

?

Czy nowy pracownik nie poczuje się tu przytłoczony w pierwsze dni?

Edek
@?

A gdzie zaczynasz prace ? Na hucie ?

tatar

powiedzcie mi w końcu czy zamykają tą kopalnie bo nie wiem czy uciekać z tamtąd czy pracować do końca osobiście wolałbym żeby szła ona dalej może jest z was ktoś bardziej zorientowany lub da jakąś tutaj sugestie?? bo rożne rzeczy słychać na zakładzie.....

Edmundoreloo
@tatar

Tego nikt nie wie bo to wielka tajemnica jest...w styczniu zobaczymy czy bedziemy wozić urobek czy piach

taśma
@tatar

Proszę Pana (usunięte przez administratora)się parę milionów z funduszu likwidacji kopalni. Pozwalnia górników zaoszczędzi na barbórce, wypłaci sobie nagrody cóż chcieć więcej żyć nie umierać. Kopalnie zamkną za ok 9 miesiecy. Sprzedano zakład za 200 mln który wart jest o dużo dużo więcej. Sama inwestycja Hala Wanien. Ludzie Pan Dyrektor jest po prostu łasy na kasę. Musi się ustawić przed odejściem i jego pupili również.'

Edzio

Czy to juz koniec kopalni, ktora posiada jeszcze zasoby cynku i olowiu na co najmniej 5 lat ?

Ratownikk

Jest ok dobrze płacą ja będę tu na pewno dalej pracował mimo zwolnień Pozdrawiam

@Ratownikk

Jak cię zwolnią to nie będziesz pracował

JA taki skromny
@Ratownikk

Będziesz pracował bo jesteś zapewne przydupasem co poniektórych, pracuj pracuj a i twoja chwila nadejdzie

Zdzi

Czemu nikt nie zrobi nic z tym smrodem który codziennie rano jest pod hutą? Wytrzymać się nie da... Wcześniejsze lata zganiali to na wysypisko a jakos w okolicach wysypiska nie ma takiego zapachu...

Adieu
@Zdzi

Arkop pewenie smrodzi a że jest na terenie zgh i właścicielami są znajomkami pana o. Pozatym pan o ma cały powiat w kieszeni a ty zwykły robaku wdychaj jak ci zmierdzi

likwidator

A moim skromnym zdaniem całe to zamkniecie to jedna wielka ściema.

Świerzak

Dzień dobry, czy mógłby ktoś napisać jak wygląda rekrutacja i praca w laboratorium? W jakich godzinach, czy ludzie fajni i zarobki. Liczę na jakiekolwiek informacje. Z góry dziękuję, pozdrawiam

Oleksy

A dziwne że o covidzie nikt tu nie wspomina i jak skrajnie nieodpowiedzialnie zarząd zgh się zachowuje. Wszyscy dyrektorzy na kwarantannie kilka przypadków z testem pozytywnym. Zamiast wprowadzić pracę rotacyjna i zdalna pan o. Urządza pokazówkę z sanepidem na placu i tylko dla pracowników będących na kwaratannie. Brawo zarząd zgh

Adek

Zwalniają na hucie? Ile ludzi z kopalni mają tam przyjąć?

@Adek

No ci co mają umowy na czas określony pewnie out. A na kopalni jest dużo ludzi

Niepracyjacy
@Resor

To może teraz wszyscy wypowiedzą umowy to pół huty stanie. Bo dzięki nim jeszcze Huta idzie. A gornicy już przyjdą na hutę hahahhahahha. Jak oni zarabiali na dole po 6 7 koła a ty przyjdzie ilm pracować za 4 tysiące i mieli wszystkie święta wolne a tu trzeba przyjść na noc na przykład w sylwestra. Słychać wypowiedzi niektórych z nich pytanie idziesz na hutę (usunięte przez administratora) na żadna hutę nie idę szukam nawet pracy u pepikow

@Niepracyjacy

Człowieku na dole też był system 4 zmianowy. Niektórzy nie mieli świat wolnych sobót lub niedziel. Pozatym starzy pracownicy tyle zarabiali pracujący ,nowicjusze dostają stawkę mniejsza niż ty huciaku

Wieliczka
@Niepracyjacy

Nie wiem skąd masz takie dane ale zapraszam na dół hałas pył promieniowanie, praca po szyje w wodzie .... Stawka 5000 brutto oddddam w promocji

Franca
@Adek

Zwalniają ponad 600 osób

Czy firma ZGH Bolesław w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Resor

Zależy jakie szkolenia i co niektórzy muszą wybłagać o dofinansowanie najlepiej na kolanach

Człowiek będący i wiedzący o c

Pan dyrektor ma podobno zwalniać ludzi którzy nie mają umów na stałe. OK Człowiek taki jak ja ma wglad do całej technologi produkcji i ma zapytanie jak robicie pomiary do badań okresowych? I jakie wygląda u was system. Zarządzania bhp, bo mi wydaje się że kiepcko. Wystarczy jeden telefon do PIP i oprowadzić poszczególne wydziały i leżycie. Proszę zastanowić się czy warto nie przedłużać umów ludzi pracujących na hucie

Franca
@Człowiek będący i wiedzący o c

To dzwoń wcale a wcale nie będzie mi żal pana prezesa pana dyrektora technicznego który jest pierwszym podpierdalaczem w zgh, starych bojących się o swoje tylki przyczepionych do stolka dyrektorów. Zwalniana również ludzi którzy mają umowę na stałe ale nie przepracowali okresu 5 lat.

Kanada
@Człowiek będący i wiedzący o c

Kanadyjczycy nie beda wydobywac zloza , kopalnie zamykają, któryś utworzy firmw .wydobywcza i będą ciągnąć złoże klucze . Ciekawe kiedy te ich przekręty wyjdą na jaw. Panie o. Ma Pan już dużo pieniędzy......niech Pan już odejdzie na odpoczynek

Człowiek wiedzący i badacy

Poprzednia opinia należy do człowieka który już u was nie pracuje a pracuje na hucie Katowice

Brat

Dlaczego zamykają na koniec 2020 roku kopalnię Pomorzany? Tyle ludzi straci pracę, napewno przynosi zyski

Siostra
@Brat

Bo to jest decyzja polityczna..,. Poza tym kogo. Obchodzą ludzie......ważne żeby kasa się zgadzala

Spalony

Adieu ZGH. Szkoda załogi niektórym brakowało parę lat do emerytury górniczej czy glowny ma dla nich jakieś propozycje czy jak zwykle pozostawi na pastwę losu. Niech nie zapomni że to dzięki nim ZGH istniało.

Brat
@Spalony

Nie zapewnią żadnych przeniesień ? Np. na hutę?

Siostra
@Brat

A ty żyjesz na jakim świecie ......pan b i spółka mają prawa emerytalne kim oni się przejmują oprócz swoim tylkiem

Jak ze studentami w ZGH Bolesław? Chętnie zatrudniają?

Adieu

Chyba po znajomości

Zostaw merytoryczną opinię o ZGH Bolesław - Bukówno

• Jak się pracuje w ZGH Bolesław?

Zobacz opinie na temat firmy ZGH Bolesław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZGH Bolesław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZGH Bolesław
2.3/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Kolejowa 37
    32-332 Bukówno