Opinie o Gumopolis Sp. z o.o. w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gumopolis Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gumopolis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gumopolis Sp. z o.o. w Olkusz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Irena

Złej tańcownicy przeszkadza nawet rąbek przy spódnicy tak jest z niektórymi pracownikami, mamy dobrą firmę ale nie dla wszystkich.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy w Gumopolis Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Łucja Nowy wpis

Ktoś pisał kilka lat temu, że w firmie panuje duży brud… jest może czyściej w miejscu pracy aktualnie czy bez zmian?

Kucharz Nowy wpis
@Łucja

Bez zmian

Irena Nowy wpis

XD

Ogólnie firmy nie polecam nikomu . Wszystkie maszyny z lat 80 . Na podłodze taki (usunięte przez administratora) tylko brakuje myszy chodź i tak pewnie się znajdą . Wszystko ubrudzone w smarze i oleju gdzie lecą z maszyn . Za hala wielka hauda gumy dziwne że nikt się tym nie zajol żadna z ochroną środowiska . Kierownik tylko pracuje na rano . Ale jego chamskie odzywki do pracowników podlegają pod moobing . Ogólnie zarobki słabe 2300zl to max jaki tam wyciągniesz . Są premie dla starych pracowników wszystko pod stołem . Kawę herbatę cukier trzeba przyjść samemu. Jedynie do dostajesz to wodę z edenu i sok do niej . Wszędzie wala się guma nawet w biurze .

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Gumopolis Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Praca DOSTAWCA / KURIER GLOVO
Olkusz
Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
(57 opinii)
Wyślij CV
logo firmy ŚLUSARZ / MONTER
Olkusz
Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej Krakservis Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
X
Kandydat

Witam, Czy są aktualnie w Gumopolis jakieś przyjęcia? pozdrawiam

Halina

@Józek, możesz napisać coś więcej o swoim stanowisku i stażu pracy? Myślę, że to pomoże innym osobom w wyrobieniu sobie zdania o Gumopolis. Udostępniają może jakiś pakiet socjalny?

Józek

Takie szukanie przysłowiowej dziury w całym. Bardzo dobrze oceniana firma , ja polecam pracę.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Gumopolis Sp. z o.o.?

Kapeluch
@Pytanie

Nie w 2 ratach

Miron

Szkoda, że nikt z pracowników nie zamieszcza na forum opinii, szukam pracy i interesuje mnie firma.

Pablo

Super jakości wyroby. Polski producent z którym współpraca to sama przyjemność.

Filip

Mają świetne wyroby, zawsze są terminowi. Polecam

Michał

Polecam wyroby tej firmy. Bardzo wysokiej jakości.

Gustaw

Dbają o klienta tak samo jak o pracowników. Super atmosfera!

Grzegorz

Firma godna polecenia! Współpracuję z nimi już od jakiegoś czasu i Gumopolis zawsze wywiazuje sie z umów terminowo, dostarczając dobre, polskie produkty

Andrzej

Współpracuję z gumopolis już od jakiegoś czasu i świetnie nam się wszystko udaje. Dostarczają mi produkty wysokiej jakosci, zawsze na czas

Zdecydowanie jedna z fajniejszych firm a jakiej pracowałem. Fajni ludzie, zarobki zawsze na czas ;)

Stachu

Najlepsza firma w jakiej pracowałem. Super szefostwo, fajna ekipa i dobre zarobki :) Pozdrawiam wszystkich :)

Karol

Bardzo rzetelna firma, współpracuję z nią już kilka lat i jestem bardzo zadowolony zarówno z obsługi jak i z jakości dostarczonych produktów :)

Zbigniew

Świetna firma, bardzo dobrze mi się z nią współpracuje i mogę szczerze polecić

Michał

Pracowałem w Gumopolis prawie dwa lata i bardzo miło wspominam ten czas :) Super ludzie i atmosfera w pracy. Dobre zarobki i wypłata zawsze w terminie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gumopolis Sp. z o.o. - Olkusz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Gumopolis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gumopolis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Gumopolis Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wspólna 23a
    32-300 Olkusz
  • NIP: 6371991436 REGON: 356585482 KRS: 0000139625

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gumopolis Sp. z o.o.