Opinie o Kotulski Sebastian Kotulski Mieczysław Gabinet Stomatologiczny w Bochnia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kotulski Sebastian Kotulski Mieczysław Gabinet Stomatologiczny. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kotulski Sebastian Kotulski Mieczysław Gabinet Stomatologiczny na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kotulski Sebastian Kotulski Mieczysław Gabinet Stomatologiczny w Bochnia

Julita Nowy wpis
Inne

@Mariusz Jeśli taka sytuacja miałaby miejsce to dlaczego nie zostaje zgłoszona do firmy żeby ktoś o tym wiedział?. Konkurencja?

Mariusz Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Zgłaszam negatywną opinię na obsługę telefoniczną sekretarki. Po mojej prośbie o możliwość szacunkowej wyceny leczenia po przesłaniu zdjęć jamy ustnej np. na e-mail. Od Pani recepcjonistki dostałem informacje, że nie da się czegoś takiego zrobić. Nie uwierzyłem w Jej słowa ponieważ mam już wyceny od innych gabinetów stomatologicznych, którym wysłałem swoje zdjęcia do wyceny. Poprosiłem zatem o Jej godność(co jest często zadawanym pytaniem podczas rozmów z wszelkiego rodzaju konsultantami telefonicznymi) aby dalej wyjaśnić sytuacje i potwierdzić Jej słowa. W odpowiedzi usłyszałem - "po co Panu moja godność?". Poprosiłem zatem o przełożonego do telefonu i tutaj UWAGA HIT!. Usłyszałem od Pani z recepcji -"Proszę, proszę się na mnie poskarżyć". Dalej rozmowa z lekarzem przebiegła szybko i skutecznie i na neutralnym tonie. Podsumowując. Moje uwagi co do obsługi recepcji to: słaba komunikacja(Pani z recepcji chodziło chyba o to, że jako gabinet nie wykonują usługi wyceny leczenia a nie, że się nie da), negatywne emocje, negatywne słownictwo, brak zachowania pro-klienckiego.

Wiktor Nowy wpis
Inne

Gabinet ma bardzo dobre opinie na forum branżowym oraz w internecie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Xyz Nowy wpis

Serdecznie polecam Pana Doktora Mieczysława Kotulskiego jeśli chodzi o usuwanie zębów. Pierwszą ósemke dolną usunął chirurgicznie, bezboleśnie. Paskudny przypadek, ząb rósł poziomo. Ósemke po drugiej stronie usuwalam w krakowie, ponieważ tak bolała a u Pana Kotulskiego nie bylo terminu. Niestety Pani (rzeźnik bo inaczej jej nazwać nie mogę.wizyta u niej totalny koszmar)która ją usuwała zostawiła odlamek zęba.Zostalo to odkryte po kilku latach gdy pojawił się ból. Ponownie trafilam do Pana Kotulskiego, który podjał się usunięcia tego odłamka. Dwie górne ósemki również wyrywałam u niego, było to już normalne usuwanie zęba,dużego z ogromnym korzeniem. Bez bólu, bez opuchlizny. Pan Doktor ma po prostu bardzo dobrą rękę. Wie co robi. Gorąco polecam!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Kotulski Sebastian Kotulski Mieczysław Gabinet Stomatologiczny. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bochnia
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Wyślij CV
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Bochnia
Polscy Inżynierowie Rafał Janowski
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
Bochnia
ATN Service ApS
(76 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
dada

Bardzo nie przyjemna pomoc ( pielęgniarki). Gorzej ak w NFZ. Pan Mieczysław to jeszcze stara szkoła i sporo potrafi, ale synuś jest wiecznie zmęczony i coraz częściej partaczy zabiegi. Co z dyplomów i certyfikatów, skoro pacjentów ma się za natrętów. Rejestrujesz się na 17:00 a jesteś przyjmowany o 19:30. Masa profesjonalnego sprzętu, a do prześwietlenia odsyłają gdzie indziej

Niezadowolona klientka

Do gabinetu rodzice umawiali mnie od najmłodszych lat. Gdy postanowiłam sama zmienić coś w swoim uśmiechu, ponieważ miałam szparę pomiędzy jedynkami, zdecydowałam się na wykonanie licówek. Ich wykonaniem zajął się dr Sebastian Kotulski. Zęby zostały wcześniej opiłowane, a pracownia przygotowywała porcelanowe licówki. Byłam już umówiona na ich założenie, lecz dostałam informację z gabinetu, że w pracowni jedna z wykonanych licówek spadła i trzeba ją wykonać jeszcze raz. Termin się przesunął, a na opiłowane zęby zostały założone tymczasowe, które były bardzo niekomfortowe, odklejały się i spadały z moich zębów. Zmuszona byłam dzwonić i prosić o przyjęcie w najbliższym wolnym terminie, na co dr odparł, że sama pracuję i powinnam wiedzieć jak to jest z terminami. Zarówno dr Sebastian jak i asystentka nieprzyjemnym tonem kazali mi czekać i nie udzielili pomocy. Doczekawszy się licówek założono mi je, lecz następnego dnia zęby bardzo mnie bolały, dlatego też udałam się do gabinetu, niestety dr był już na urlopie, a zęby posmarowano mi maścią na nadwrażliwość. Po kilku tygodniach i rozmowie, która polegała na wykłóceniu się o przyjęcie na wizytę, ponieważ zęby sprawiały mi ból, udałam się do gabinetu. Dr Sebastian przyjął mnie, lecz wykonana korekta nie przyniosła mi ulgi. W tym momencie jestem na etapie dochodzenia z innym stomatologiem co może sprawiać mi ból. Stomatolog, który pomaga mi rozwiązać problem, poprosił doktora o informację dotyczące licówek, na co dr odpowiedział, że 'To już jej problem'. Dr Sebastian Kotulski dał mi 2 letnią gwarancję na wykonane zęby, lecz po uregulowaniu płatności nie chciał mnie przyjąć, wyśmiewał się z moich dolegliwości, gdyż w książkach na studiach takich rzeczy ich nie uczą. Zęby mnie bolą i szczypią i najprawdopodobniej trzeba będzie je ściągnąć. NIE POLECAM TEGO MIEJSCA, a zwłaszcza TAKICH USŁUG!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Kotulski Sebastian Kotulski Mieczysław Gabinet Stomatologiczny - Bochnia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Kotulski Sebastian Kotulski Mieczysław Gabinet Stomatologiczny
0/5 Na podstawie 0 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Kotulski Sebastian Kotulski Mieczysław Gabinet Stomatologiczny
Przejdź do nowych opinii