Opinie o Kotulski Sebastian Kotulski Mieczysław Gabinet Stomatologiczny w Bochnia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kotulski Sebastian Kotulski Mieczysław Gabinet Stomatologiczny. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kotulski Sebastian Kotulski Mieczysław Gabinet Stomatologiczny na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kotulski Sebastian Kotulski Mieczysław Gabinet Stomatologiczny w Bochnia

Julita Nowy wpis

@Mariusz Jeśli taka sytuacja miałaby miejsce to dlaczego nie zostaje zgłoszona do firmy żeby ktoś o tym wiedział?. Konkurencja?

Mariusz Nowy wpis

Zgłaszam negatywną opinię na obsługę telefoniczną sekretarki. Po mojej prośbie o możliwość szacunkowej wyceny leczenia po przesłaniu zdjęć jamy ustnej np. na e-mail. Od Pani recepcjonistki dostałem informacje, że nie da się czegoś takiego zrobić. Nie uwierzyłem w Jej słowa ponieważ mam już wyceny od innych gabinetów stomatologicznych, którym wysłałem swoje zdjęcia do wyceny. Poprosiłem zatem o Jej godność(co jest często zadawanym pytaniem podczas rozmów z wszelkiego rodzaju konsultantami telefonicznymi) aby dalej wyjaśnić sytuacje i potwierdzić Jej słowa. W odpowiedzi usłyszałem - "po co Panu moja godność?". Poprosiłem zatem o przełożonego do telefonu i tutaj UWAGA HIT!. Usłyszałem od Pani z recepcji -"Proszę, proszę się na mnie poskarżyć". Dalej rozmowa z lekarzem przebiegła szybko i skutecznie i na neutralnym tonie. Podsumowując. Moje uwagi co do obsługi recepcji to: słaba komunikacja(Pani z recepcji chodziło chyba o to, że jako gabinet nie wykonują usługi wyceny leczenia a nie, że się nie da), negatywne emocje, negatywne słownictwo, brak zachowania pro-klienckiego.

Wiktor Nowy wpis

Gabinet ma bardzo dobre opinie na forum branżowym oraz w internecie.

Xyz Nowy wpis

Serdecznie polecam Pana Doktora Mieczysława Kotulskiego jeśli chodzi o usuwanie zębów. Pierwszą ósemke dolną usunął chirurgicznie, bezboleśnie. Paskudny przypadek, ząb rósł poziomo. Ósemke po drugiej stronie usuwalam w krakowie, ponieważ tak bolała a u Pana Kotulskiego nie bylo terminu. Niestety Pani (rzeźnik bo inaczej jej nazwać nie mogę.wizyta u niej totalny koszmar)która ją usuwała zostawiła odlamek zęba.Zostalo to odkryte po kilku latach gdy pojawił się ból. Ponownie trafilam do Pana Kotulskiego, który podjał się usunięcia tego odłamka. Dwie górne ósemki również wyrywałam u niego, było to już normalne usuwanie zęba,dużego z ogromnym korzeniem. Bez bólu, bez opuchlizny. Pan Doktor ma po prostu bardzo dobrą rękę. Wie co robi. Gorąco polecam!

Brałeś udział w rekrutacji do Kotulski Sebastian Kotulski Mieczysław Gabinet Stomatologiczny. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
dada

Bardzo nie przyjemna pomoc ( pielęgniarki). Gorzej ak w NFZ. Pan Mieczysław to jeszcze stara szkoła i sporo potrafi, ale synuś jest wiecznie zmęczony i coraz częściej partaczy zabiegi. Co z dyplomów i certyfikatów, skoro pacjentów ma się za natrętów. Rejestrujesz się na 17:00 a jesteś przyjmowany o 19:30. Masa profesjonalnego sprzętu, a do prześwietlenia odsyłają gdzie indziej

Niezadowolona klientka

Do gabinetu rodzice umawiali mnie od najmłodszych lat. Gdy postanowiłam sama zmienić coś w swoim uśmiechu, ponieważ miałam szparę pomiędzy jedynkami, zdecydowałam się na wykonanie licówek. Ich wykonaniem zajął się dr Sebastian Kotulski. Zęby zostały wcześniej opiłowane, a pracownia przygotowywała porcelanowe licówki. Byłam już umówiona na ich założenie, lecz dostałam informację z gabinetu, że w pracowni jedna z wykonanych licówek spadła i trzeba ją wykonać jeszcze raz. Termin się przesunął, a na opiłowane zęby zostały założone tymczasowe, które były bardzo niekomfortowe, odklejały się i spadały z moich zębów. Zmuszona byłam dzwonić i prosić o przyjęcie w najbliższym wolnym terminie, na co dr odparł, że sama pracuję i powinnam wiedzieć jak to jest z terminami. Zarówno dr Sebastian jak i asystentka nieprzyjemnym tonem kazali mi czekać i nie udzielili pomocy. Doczekawszy się licówek założono mi je, lecz następnego dnia zęby bardzo mnie bolały, dlatego też udałam się do gabinetu, niestety dr był już na urlopie, a zęby posmarowano mi maścią na nadwrażliwość. Po kilku tygodniach i rozmowie, która polegała na wykłóceniu się o przyjęcie na wizytę, ponieważ zęby sprawiały mi ból, udałam się do gabinetu. Dr Sebastian przyjął mnie, lecz wykonana korekta nie przyniosła mi ulgi. W tym momencie jestem na etapie dochodzenia z innym stomatologiem co może sprawiać mi ból. Stomatolog, który pomaga mi rozwiązać problem, poprosił doktora o informację dotyczące licówek, na co dr odpowiedział, że 'To już jej problem'. Dr Sebastian Kotulski dał mi 2 letnią gwarancję na wykonane zęby, lecz po uregulowaniu płatności nie chciał mnie przyjąć, wyśmiewał się z moich dolegliwości, gdyż w książkach na studiach takich rzeczy ich nie uczą. Zęby mnie bolą i szczypią i najprawdopodobniej trzeba będzie je ściągnąć. NIE POLECAM TEGO MIEJSCA, a zwłaszcza TAKICH USŁUG!

Zostaw merytoryczną opinię o Kotulski Sebastian Kotulski Mieczysław Gabinet Stomatologiczny - Bochnia

Kotulski Sebastian Kotulski Mieczysław Gabinet Stomatologiczny
  • ul. Sienkiewicza 22