Bochnia

Opinie o Cebea Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Budowy Urządzeń Chemicznych Zakład Produkcji Doświadczalnej

grzesiek

witam, szukam pracowników do firmy chłodniczej. Miła firma, wszystkich traktujemy po partnersku, pracownicy 30-40 lat. Zapraszam chłodników, elektryków, serwisantów, automatyków, panów do lutowania, spawania. Atrakcyjne zarobki. zapraszam i pozdrawiam gbrak@poczta.fm

Zostaw opinię o Cebea Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Budowy Urządzeń Chemicznych Zakład Produkcji Doświadczalnej - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cebea Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Budowy Urządzeń Chemicznych Zakład Produkcji Doświadczalnej