KS Development Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o KS Development Sp. z o.o.

Kata

Buduje mieszkania i nie chce dać mieszkańcom aktów notarialnych. Wiele usterek, samowoli budowlanych, zaniedbań! Nie polecam!

biko

Pracowałem tam i wiem że to najgorszy developer w mieście. Nie polecam. Mieszkania o bardzo niskim standardzie i wiele wiele usterek. Przed kupnem polecam porozmawiać z mieszkańcami przy ul.Laurowej, Dożynkowej.

wyjebane

jak slyszycie ks dewelopment lub tk finanse uciekajcie jak najdalej (usunięte przez administratora)

uuujjjjj

(usunięte przez administratora) , uwazajcie , sprzedaje mieszkania ktore sa nie skonczone i pewnie nie beda

Zostaw opinię o KS Development Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KS Development Sp. z o.o.