Sławbud Sławomir Miąsko

Łomianki

Opinie o Sławbud Sławomir Miąsko

RAFMET

Lepszego i bardzeiej solidnego dewelopera niż sławbud to chyba nie ma w calej warszawie

AW

Polecam firmę bez dwóch zdań . Kontrahent godny polecenia. Faktury opłacane na czas. Realizacja błyskawiczna biuro realizuje wszystkie zachcianki klientów. Współpracuję z firmą od 3 lat i wszystko jest w 100% bardzo dobrze .

pracownik biurowy

Pracowałam w firmie kilka lat. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Umowa przebiegała zgodnie z ustalonymi warunkami, wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas. Miła, wręcz rodzinna atmosfera.

były pracownik

nie mogę zgodzić się z powyższymi opiniami. pracowałem w firmie 2 lata i był to czas który wspominam z przyjemnością. nigdy nie spotkałem się z brakiem szacunku. solidnie, uczciwie. i dlatego firma do dnia dzisiejszego tak dobrze funkcjonuje na rynku. gdyby było inaczej już dawno temu Sławbud zniknąłby z rynku.

kontrachent / powiat W-wa Zach./ Ożarów

Przykro mi ale niestety podzielam powyższe spostrzeżenia. Tzw.cicha woda, a reszta wychodzi nieco później. Sprytnie? Do czasu. Znani są w Łomiankach, Nowym Dworze, Zakroczymiu, Grodzisku, a nawet na szerokim Żoliborzu. gdzie by nie padło w rozmowie hasło krzywią się ludziska. A na początku (naście lat temu) było nawet, nawet, jak cię mogę. Może tzw. wymyślony kryzys zaowocował wstecznie i nieszablonowo? Jeszcze na samym, samiutkim początku można było liczyć na jako taki szacunek, teraz... hm hm. Nie chcę być niekulturalny, hm hm. Sławbud ma już swój znak który jak widać ciągnie się nieźle bo słychać w większości jedno. Przykre, przykre ;-(

zawiedziony

Kłamstwo i chamstwo oto wizytówka firmy sławbud. Nic dodać nic ująć

Zostaw opinię o Sławbud Sławomir Miąsko - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sławbud Sławomir Miąsko