Opinie o Sławbud Sławomir Miąsko w Łomianki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sławbud Sławomir Miąsko. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sławbud Sławomir Miąsko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławbud Sławomir Miąsko w Łomianki

pracownik Nowy wpis

Ludzie w pełnym tego słowa znaczeniu, Prezes z prawdziwego znaczenia, firma rzetelna, klarowna i profesjonalna. Polecam z czystym sumieniem.

Dawid Nowy wpis

Firma istniejąca od ponad dwudziestu lat, stabilna znająca się na tym co robi więc i praca w takim miejscu jest ok, polecam!

RAFMET Nowy wpis

Lepszego i bardzeiej solidnego dewelopera niż sławbud to chyba nie ma w calej warszawie

AW Nowy wpis

Polecam firmę bez dwóch zdań . Kontrahent godny polecenia. Faktury opłacane na czas. Realizacja błyskawiczna biuro realizuje wszystkie zachcianki klientów. Współpracuję z firmą od 3 lat i wszystko jest w 100% bardzo dobrze .

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sławbud Sławomir Miąsko? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Zastępca Dyrektora Finansowego
Adal Sp. z o.o
logo firmy Brand Master – Koncern Tytoniowy
OEX S.A.
pracownik biurowy

Pracowałam w firmie kilka lat. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Umowa przebiegała zgodnie z ustalonymi warunkami, wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas. Miła, wręcz rodzinna atmosfera.

nie mogę zgodzić się z powyższymi opiniami. pracowałem w firmie 2 lata i był to czas który wspominam z przyjemnością. nigdy nie spotkałem się z brakiem szacunku. solidnie, uczciwie. i dlatego firma do dnia dzisiejszego tak dobrze funkcjonuje na rynku. gdyby było inaczej już dawno temu Sławbud zniknąłby z rynku.

kontrachent / powiat W-wa Zach./ Ożarów

Przykro mi ale niestety podzielam powyższe spostrzeżenia. Tzw.cicha woda, a reszta wychodzi nieco później. Sprytnie? Do czasu. Znani są w Łomiankach, Nowym Dworze, Zakroczymiu, Grodzisku, a nawet na szerokim Żoliborzu. gdzie by nie padło w rozmowie hasło krzywią się ludziska. A na początku (naście lat temu) było nawet, nawet, jak cię mogę. Może tzw. wymyślony kryzys zaowocował wstecznie i nieszablonowo? Jeszcze na samym, samiutkim początku można było liczyć na jako taki szacunek, teraz... hm hm. Nie chcę być niekulturalny, hm hm. Sławbud ma już swój znak który jak widać ciągnie się nieźle bo słychać w większości jedno. Przykre, przykre ;-(

zawiedziony

Kłamstwo i chamstwo oto wizytówka firmy sławbud. Nic dodać nic ująć

Zostaw merytoryczną opinię o Sławbud Sławomir Miąsko - Łomianki

• Jak się pracuje w Sławbud Sławomir Miąsko?

Zobacz opinie na temat firmy Sławbud Sławomir Miąsko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławbud Sławomir Miąsko?

Sławbud Sławomir Miąsko

Sławbud Sławomir Miąsko