Opinie o Sitrax Anna Parzyńska 2 Sitrax École Anna Parzyńska w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sitrax Anna Parzyńska 2 Sitrax École Anna Parzyńska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sitrax Anna Parzyńska 2 Sitrax École Anna Parzyńska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sitrax Anna Parzyńska 2 Sitrax École Anna Parzyńska w Gdańsk

Paweł Parzyński

Dzień Dobry, Na wstępie jest to jedyna i jedyna odp. na Państwa kłamstwa i żale. Nie ukrywam rozumiem zburzenie zaistniałą sytuacją jaka wynikła w spółce lecz nie tędy droga. 1. Wypowiedzi na tej stronie GOWORK są niezasadne bo dotyczą szkoły językowej a nie Sitrax Sp. z o.o. ,,Opinie o Sitrax Anna Parzyńska 2 Sitrax École Anna Parzyńska w Gdańsk'' 2. Firma pod nazwą Sitrax działa od 2008 roku, 2015 roku przekształciła się w spółkę. Firma w okresie od 2008 roku do 2020 roku nigdy nie była winna nawet 0,1 grosza żadnemu podmiotowi ani żadnej osobie. 3. Problemy finansowe w firmie powstały w 2020 roku w momencie podpisania jednej z umów z LS oraz nieuczciwymi inspektorami 4. Wszyscy pracownicy i podwykonawcy byli poinformowani o tej sytuacji. 5. Z 55 osób zatrudnionych w firmie wypłat nie dostało 5 osób biurowych, 2 osoby na B2B oraz 5 firm które z nami współpracowało - wypłaty nie zostały wypłacone nie z tego powodu że nie było na koncie tylko że US zamroził konta firmowe i do dnia dzisiejszego nie możemy z nich korzystać. 6. Czemu Sitrax nie upadł lub nie zgłosił restrukturyzacji - BO NIE WIDZIMY TAKIEJ POTRZEBY JEST TO TRUDNA SYTUACJA ALE NIE BEZNADZIEJNA 7. Sprawy sądowe - Tak, Sitrax wygrał sprawę sodową. Co pozwala jej na wznowienie działalności. 8. Czy Sitrax spłaci zobowiązania - tak, od maja 2023, jest w trakcie przygotowywania programu naprawczego spłat zobowiązań wraz z komornikiem Grey. Zobowiązania będą osobiście przekazywane dłużnikom w siedzibie biura. 9. Czy Sitrax Działa - Tak działamy od grudnia 2023 jesteśmy w trakcie pozyskiwania kontraktu zagranicą Tak jak już wyżej wspominałem wszystkie osoby zostaną poinformowane odnośnie spłaty zobowiązań oraz kiedy to nastąpi już w nie długim czasie. Pozdrawiam

Sitrax ecole Nowy wpis

Proszę nie łączyć spółek. To dwa oddzielne podmioty.

Ale czy zapłaty nie otrzymuje się w tej firmie od samego początku zatrudnienia? Nawet po pierwszym miesiącu pracy? Czy jeszcze na samym początku nie ma się czego obawiać? Dopytuję, bo szukam po prostu czegoś na przeczekanie, więc ewentualnie mógłbym zaryzykować...

Elizka Nowy wpis

Też jestem ciekawa, czy zatrudniają tutaj jeszcze nowych pracowników... Dowiedziałeś/aś się coś w tym temacie? Ciekawe, czy chociaż oni mają płacone regularnie? :) Jeśli coś ktoś wie, niech da znać.

Były pracownik biurowy Nowy wpis
@Paweł Parzyński

Odnośnie puntu 8: Czekamy z niecierpliwością na plan spłaty zaległych wynagrodzeń - nie zapomnieliśmy o nich. ~ byli pracownicy biurowi

Weronika

Źle, że tutaj są zlepione profile obu firm pani Parzyńskiej. Dyskusja idzie o przemyśle stoczniowym, a ja chcę zapytać o szkołę językową! Na stronie jest wzmianka o pracy dla lektorów, można wysłać CV na podany mail. Ale potrzebuję info o zarobkach. Ktoś coś?

Edek
@Weronika

A co to za różnica właściciel ten sam i to samo nazwisko. Czy szkoła czy stocznia wszystko w jednym.

Honorata
@Edek

Nie tylko właściciel jest ważny, a także atmosfera między pracownikami a ta może być różna w obu firmach. Pracowałeś może w którejś z firm? Może ty będziesz coś wiedzieć. Jedni piszą, że płacą inni że nie. To jak w końcu z tymi wypłatami?

Wojtek

Edek ty jesteś chyba niedouczony firma informowała wszystkich jaka jest sytuacja w firmie wszystkich pracowników... chodzi mi tu dział inżynierów... Więc nie pisz bzdur że zalegają tobie od 2021 bo nawet jeśli tak Max 1lub 2 wypłaty... A z twojej wiadomości wychodzi że wiele miesięcy... I nie wypłacanie tobie wypłaty jest pewnie po skutkach afery LS, PRS która zamroziła konta i pieniądze ale to było już opisywane w którymś z postów... pamiętaj jedno że jeśli gowork mają wykupione osoby z firmy zarządzającej to też mogą widzieć numery telefonów ludzi piszących posty.... pozdrawiam Były pracownik Wojtek który żadnego Edka nie zna chodź moja przygoda z firmą zakończyła się w 08/2020 I pozytywnie się wypowiem...

Leszek
@Wojtek

Czytam , czytam i jak na dłoni widać Pozytywne posty które wypisuje sobie prokurent (usunięte przez administratora) który podobno kadrę informował ,ale reszcie zapomniał powiedzieć jaki przekręt się szykuje Niech lepiej napisze dlaczego do dziś firmy nie mogą firmy postawić w stan upadłości, bo to jest dopiero ciekawy wątek

@Leszek

Przecież firma restrukturyzację zgłosiła do sądu A nie upadłość ... coś Ty mocno świadomie kłamiesz lub wprowadzasz w błąd tylko po co...

QWERTY

No to czemu nie ma upadłości i ludzie nie mogą odzyskać zaległych wypłat? Może faktycznie restrukturyzacja. Ty czemu w to wątpisz?

Wojtek

Od Pawła tylko same kłamstw można usłyszeć. Nie miał czasu wypłacić pieniądzy.

Dora
@Wojtek

Były już kiedyś takie sytuacje z opóźnieniami w wypłatach? Widzę, że sporo osób czeka za kasą, chyba sporo firma ma tych zobowiązań z tytułu wypłat? Będziecie liczyć na odsetki za opóźnienia?

@Dora

Mysli Pani, że można jeszcze na cokolwiek liczyć? Może szefostwo by się wypowiedziało? Czekamy @pracodawca

Wojtek

Ja też wyrażę pozytywną opinie... Pracowałem ponad 2 lata w firmie Sitrax Sp.zo.o.. Jest parę szczegółów do przyczepienia się. Ale napawano nie mogę potwierdzić że nie wypłacali pieniądze były zawsze na czas. Pracowałem w latach 2008-2020. Ponadto wiem co się wydarzyło na platformie LPB od pracowników Sitrax jak i pracowników LPB z którymi mam bardzo dobry kontakt. Też apeluje tak jak Marcin że jak piszesz komentarz czy to dobry czy negatywny to się podpisz chociaż z Imienia a nie za kotary.. to mowiłem ja Inżynier mechanik Wojtek T.

@Wojtek

Niestety nie mogę się podpisać z tego że mam za dużo informacji ale nie byłem ani nie jestem pracownikiem Sitrax... Bardzo dobrze i kibicuje Sitrax co robi z tymi firmami jak LS,LPB i wielki PRS to banda, kolesiostwo tylko koperta się liczy... też znam genezę problemów firmy Sitrax bo to mały świat, też miałem podobne problemy parę lat temu z tymi firmami jak LS, PRS ale się wyleczyłem tam tylko się liczy dziadek, wujek, brat, ciocia itp. I koperta i masz wszystko.... nowe firmy nie na rękę są bo zakłócają przebieg kapusty... inspektor PRS pan Kopania jest znany w przemyśle już parę lat temu został wyrzucony z stoczni remontowej za machloje mailowe z żoną, a że wujek w PRS to przyjęli do PRS wielkiego elektryka który zrobił parę kursów i się stał wielkim inspektorem spawalnikiem bez wiedzy technicznej i merytorycznej A Tu można popytać w remontowej i LBB śmiech na sali... natomiast na platformach LPB żądza właśnie panowie Inspek.. Kopa... I inspektor LS Knut który nie wiadomo tak naprawdę gdzie pracuje firm jest wiele LS, Deneco.. A śmieszy mnie to że co ma z tego LS bo smród tego nie czuć tylko widać... Więc kibicuje Sitrax może w końcu ktoś otworzy oczy...

@N/N

Historie można opowiadać jak tylko się chce sęk w tym że sprawy sitrax i ich problemy to nie jest moja sprawa. Pracujesz zarabiasz to wynagrodzenie się należy. A pan p tego nie robił....I wasze (usunięte przez administratora) nie mogę znieść

Sam ja

Chodzi o całokształt tej sytuacji.popierasz Pana p to jest Twoje sprawa nie płaci i po to jest gowork. Ludzie byli są a ja sam nawet bylem (usunięte przez administratora) więc Szanowny pani daj sobie spokój proszę cię.

@Sam ja

Z tego co tu przeczytałem i zrozumiałem jest pewnie problem z blokadą firmy w obecnej chwili po zaistniałej sytuacji LS i PRS.. A Pan nie czyta z zrozumieniem...

N/N

Rozumiem Ciebie i nie chce tłumaczyć Sitrax... ale jak sąd nakłada blokady na konta to co firma może zrobić Nic... byłem też w takiej sytuacji z parę lat temu... Więc wiem co się działo u mnie w firmie ... ja kibicuje Sitrax w pozwie bo z tego co się orientuję mają porządne udokumentowane dokumenty przeciwko tym firmom... na pewno nie naprawi świata tym pozwem ale pokażą innym firma że nie można się bać gigantów którzy mają takie firmy jak moja, Sitrax w (usunięte przez administratora) bo potem tacy ludzie jak by na tym cierpią....

@Wojtek

Wojtek ty już przestań co kolwiek mówić ok? Szkoda tłumaczenia tej firmy za długo to trwa

Były pracownik Marcin

Dzień dobry, a skąd Pan lub Pani ma te wiadomości ze winni są 2 mil zł pracownika. Ja byłem pracownikiem i nadal współpracuje z firmą. Fakt mają problemy ale związane są z nierzetylnymi zamawiającym . Ponadto z tego co mi wiadomo A byłem bardzo blisko sprawy tak zwany życzliwi można łagodnie nazwać źli ludzie pomogli rozłożyć firmę. Jak by tak bylo jak Pan lub pani pisze zarządzający firma dawno o upadłość by podali do sądu. A z tego co mi wiadomo walczą i próbują się podnieść. Ale jak to w necie można wszystko napisać. Pozdrawiam

Były pracownik Marcin

Widzę że pisze Pan bzdury ... Jak ma pan takie super wiadomość, dowody to do sądu niech Pan idzie... A nie wypisuje pan bzdury... Z miłą ochota też pójdę posłuchać.. ja w obecnej chwili jestem na kontrakcie w tej firmie z 12 pracownikami robimy od marca i jest ok.. choć jest zawsze ryzyko bo firma ma swoje problemy...

Były pracownik Marcin

Ale ty(usunięte przez administratora) jesteś.. tylko twoja prawda musi być na górze... możesz pisać sobie co chcesz bo to Internet... Ja wypowiedziałem się za siebie byłem kiedyś pracownikiem tej firmy teraz współpracuje w formie kontraktu 2b2 od marca i proszę byś mnie nie obrażał...

Były pracownik Marcin

Ja tobie proponuję jakiś lek... piszesz szkoda słów i czasu na tą firmę ale cały czas piszesz bzdury .. jak tak Ciebie (usunięte przez administratora) idź do sądu... byłem przy przebudowie platformy od 2018 do 2020 roku i pieniądze były zawsze na czas. Jeździliśmy na platformę którą przerabialiśmy w stoczni potem pracowaliśmy na morzu i nigdy nie było problemów. Teraz jesteśmy we Francji na budowie i jest ok. Chociaż wiemy wszyscy co się wydarzyło w firmie i do puki zarząd nie będzie mógł się wypowiedzieć takie ufoludki jak ty będą pisali ... ale nie Chce Ciebie obrażać bo wiem że możesz mieć żal tylko nie mniej do mnie... Bo ja jestem też tylko pracownikiem który pracuje i wykonuje swoją pracę...

Były pracownik Marcin

Ty nie czytasz z zrozumieniem... ale szkoda mi tobie i innym odpowiadać już.... tylko hejt brak chęci zrozumienia dlaczego przez ponad 8 lat było dobrze tylko teraz jest źle jak piszesz ... dziwne ... Mam pytanie do administratora jak usunąć powiadomienia bym nie dostawał info o kolejnych odp. . Pozdrawiam wszystkich

Były pracownik Marcin

Dobry jesteś.... miłego dnia... Polska przegrywa już 0:1 szkoda ...

Eve
@Były pracownik Marcin

Gdzie we Francji i dla jakiej firmy Pan pracuje w tej Francji? To cenne informację!

Były pracownik Marcin

Ja mam chociaż odwagę napisać jak się nazywam... A ufoludki są i byli... życie nie jest kolorowe wszyscy o tym wiedzą... Ja też... Z tego co wiem cały czas trwa proces sądowy i jest objęty klauzulą poufności ... ponadto wytoczyli go nie pracownicy przeciwko firmie tylko firma przeciwko jednej z firm dla czego taka sytuacja się wzięła... A potwierdzić mogą te osoby i ci pracownicy którzy byli zamieszani w tą sprawę... Bo rozpraw z tego co już wiem było trochę.(usunięte przez administratora), ale firmie oskarżonej jest to na rękę przekładanie i tak się to toczy chyba od listopada.. i jeszcze raz napisze tylko (usunięte przez administratora)się nie podpisuje jak obraża... Miłego dnia ...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sitrax Anna Parzyńska 2 Sitrax École Anna Parzyńska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Pozytywnie

Pozytywnie.

Małgorzata

Próbujesz zwerbować ludzi do grupy czy tylko życzysz im powodzenia?

Olga

Tyle ludzi, to znaczy ile osób?

Weronika

Czemu tak uważasz? A może się jeszcze polepszy, jak sądzisz?

Małgorzata

Ciekawa jestem czy zamiary dochodzą do oczekiwanego skutku? Jak sytuacja wygląda odnośnie tego?

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w przedsiębiorstwie Sitrax Anna Parzyńska\N2 Sitrax École Anna Parzyńska w miejscowości Gdańsk? Co możecie powiedzieć o pracy w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Sitrax école to Szkoła Języków Obcych, która zajmuje się tłumaczeniami i nauką Języków obcych. Zatrudniamy lektorów i tłumaczy. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudniani zgodnie z przepisami prawa.

Olga
@Anna

Jakiego wykształcenia i doświadczenia wymagacie?

Pomoc prawna

519 105 869

@Pomoc prawna

Czy ktoś od nich może się kontaktował? Bo zastanawiam się czy faktycznie coś się działo czy to tylko ustawione komentarze są

Zostaw merytoryczną opinię o Sitrax Anna Parzyńska 2 Sitrax École Anna Parzyńska - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sitrax Anna Parzyńska 2 Sitrax École Anna Parzyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Sitrax Anna Parzyńska 2 Sitrax École Anna Parzyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sitrax Anna Parzyńska 2 Sitrax École Anna Parzyńska?

Sitrax Anna Parzyńska 2 Sitrax École Anna Parzyńska
3.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Jaśkowa Dolina 54 lok. 5
    80-246 Gdańsk