Mikroenergetyka Sp.j. T. Steller K. Szymański

Opinie o Mikroenergetyka Sp.j. T. Steller K. Szymański

xyz

Nie polecam

były pracownik

Jako były pracownik napisze tak: umowa: najczęściej zlecenie miesięczne - pracownik jest tańszy w utrzymaniu np. dla studentów są niższe składki odprowadzane do zus, brak konieczności nawiązania dalszej współpracy - zdarzało się, iż po zakończeniu miesiąca pracownikowi dziękowano z dnia na dzień, stabilność zatrudnienia: brak, patrz powyżej atmosfera: chora - o wszystko pretensje, brygadziści praktycznie w ogóle nic nie robią oprócz dowożenia na miejsce pracy, ale to już kwestia polityki w firmie. zarobki: zważając na bardzo ciężkie warunki, bardzo słabe wynagrodzenie, a może tylko ja tak słabo zarabiałem - niestety nie:( Co do Właścicieli to ciężko jest mi się wypowiedzieć. Pan (usunięte przez administratora)to niezły piarowiec, a Pan (usunięte przez administratora)jest bardzo ponurym człowiekiem, ale w stosunku do mojej osoby nigdy nie wykazali się brakiem uczciwości. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Mikroenergetyka Sp.j. T. Steller K. Szymański - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikroenergetyka Sp.j. T. Steller K. Szymański