Porsche Centrum Sopot Lellek Spółka jawna

Sopot

Opinie o Porsche Centrum Sopot Lellek Spółka jawna

Misiek

Jak dla mnie są bardzo profesjonalni i dbają o klienta. Widać, że nie jest to sztuczne i wyuczone, a prawdziwe i empatyczne. Tak trzymać, ą będę dalej serwisował swoje furki. Może w czerwcu szarpnę się na nową 911. :)

ArniSopot
@Misiek 12.01.2016 11:41

I jak, kupiłeś? Ja ostatnio wymieniłem BMW X6 na Cayenne i powiem tak - mega ludzie, mega obsługa, mega firma. BMW ze swoim poziomem mogą się schować. Fajnie, że są polskie firmy, które tak dbają o swoich Klientów, jak Lellek.

Kasia

Super firma, z tradycjami i kierownictwem dbającym o Pracownika! :)

Zostaw opinię o Porsche Centrum Sopot Lellek Spółka jawna - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Porsche Centrum Sopot Lellek Spółka jawna