Opinie o English Unlimited w Sopot

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy English Unlimited. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w English Unlimited na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o English Unlimited w Sopot

baner wywiady
Monika Nowy wpis
Inne

Odradzam WSZYSTKIM Szkole English Unlimited. Zostalam naciagnieta na kurs wakacyjny. Nikt przed rozpoczeciem kursu nie sprawdzil mojego poziomu jezyka niemieckiego. Zostala mi przepisana grupa, ktora okazala sie za niska poziomem, ktory juz posiadam. Szkola stanowczo odmowila mi zwrotu pieniedzy, twierdzac ze moge przystapic do innej grupy na wyzszym poziomie. Jednakze, zgodzilam sie wczesniej na kurs 3x w tygodniu po 1,5h, a nie raz w tygodniu 3h ciagiem. Zero wyrozumialosci... Czuje sie oszukana, zniesmaczona.... Wszelkie reklamacje mialam skladac listownie, nikt na koncu nie chcial ze mna rozmawiac.... ODRADZAM.

Marek Nowy wpis

@Gall dlaczego nie polecasz ? Przez to ze została kupiona ?

Tajny, obserwator Nowy wpis

Obecny zarząd który wykupił firmę nazwa się Ambit. Zarzad nie jest w stanie kontrolować sytuacji firmy. Wykancza pracowników stosuje mobbing, krytykuje, oczernia pracowników, zastrasza. Ludzie wracają do domu po 10 godzinach pracy przerażeni z depresja, budzą się po nocach z koszmarami. Szantaż emocjonalny na porządku dziennym. A gdy już ktoś nie wytrzymuje i decyduje się odejść oskarżają iż to winna pracownika który pracował na nie korzyść firmy i proboja przekręcić że to oni zwalniają. Konieczność zgłoszenia tej firmy do Państwowej Inspekcji Pracy. Nie polecam nawet rozpoczynać rozmowy z zarządem ponieważ jest mega fałszywy. Na początku sympatycznie i fajnie, a gdy coś się nie spodoba to wrzaski wykorzystywanie i emocjonalne psychiczne meczenie pracowników nawet w czasie prywatnym na prywatny telefon. Podejscie w stylu ma być to zrobione i nie ważne kiedy i jak, nawet po czasie pracy za darmo ale ma być. Pozdrawiam Zarzad. Karma wraca!! Pamiętajcie!

Marta Nowy wpis

Taki spokój na forum to dowód, ze pracownicy sa zadowoleni!

Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie English Unlimited. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Praca od zaraz w centrum Sopotu/wysokie zarobki / elastyczny grafik
Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
(39 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Project Manager (projekty zagraniczne OZE)
Green Capital S.A.
Recruit Europe Ltd.
(68 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Ewa

@Gall A co się takiego zmieniło, że nie polecasz? Możesz coś więcej dodać?

Gall

Firma obecnie kupiona przez firmę Ambit - nie polecam, (usunięte przez administratora)

Tragedia

Fatalny zarząd, szefowa sama nie wie czego chce, źle traktuje pracowników, wynagrodzenie niewspółmierne do wymagań.

zażenowany

nie polecam, stracony czas, ciągła rotacja, wieczne pretensje

Wiecie coś nowego odnośniefirmy English Unlimited , bo nie dodajecie nic nowego o nich, a ja nie wiemy jak u nich z zatrudnieniem jest.

kpina
@admin

nie polecam pod każdym względem - pracowałam kilkanaście lat na stanowisku kierowniczym i nigdy nie dostałam podwyżki, nie mowiac o zwykłym "dziękuję". ciągle pretensje, złe zarządzanie - tak jak napisał kolega w tym wątku: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,95323

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o English Unlimited - Sopot

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574