Opinie o Bońkowscy Auto Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bońkowscy Auto Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bońkowscy Auto Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bońkowscy Auto Sp. z o.o. w Poznań

Dzień dobry, praca - zależy od Twoich umiejętności i doświadczenia, ale nawet jeśli nie masz doświadczenia to możliwe, że Cię przyjmą. Z czasem dostaniesz więcej pracy i więcej, co nie przełoży się na Twoje wynagrodzenie. A Twój prywatny czas zacznie Ci znikać i pojawi się być może nawet frustracja. Już wielu pracowników taki poziom osiągnęło, codziennej frustracji. Jednak chowają się z tym, aby nie stracić pracy, ponieważ boją się podjąć czegoś nowego. Czy ktoś doceni? to co robisz? - Nie. Jedynie ewentualnie mała pochwała, ale nie martw się, po niej inne irytujące spostrzeżenia, że to nie tak jednak...Brak zdecydowania w zarządzaniu, co wiąże się ze słabą umiejętnością zarządzania ludźmi/priorytetami, liczą się cyferki, zysk. Nie zarobisz w tej firmie odpowiednich pieniędzy do stawianych Ci wymagań. Możesz usłyszeć, że to dla Ciebie samo dobro, że możesz tyle robić, ponieważ się rozwijasz...(mimo, że możesz mieć takie doświadczenie z poprzednich firm), ale tak naprawdę tracisz tylko swój czas, najważniejsze aby firma miała zysk, nie Ty. System premiowy niestety nie odpowiada zaangażowaniu jednostki, jedni siedzą i nic nie robiąc dostają premie, a inni pracują za trzech, za podstawę. Atmosfera w miejscu pracy bardzo różnorodna, ludzie są alien, są grupki, ale brakuje w tym spójnej całości. Jeden drugiemu nie pomoże, bo ma swoje obowiązki przecież, a za pomoc Tobie mu nie zapłacą, dlatego zawsze musisz radzić sobie sam. Jeden na drugiego lubi "gadać" , oczywiście za plecami. Atmosferę pomaga zatuszować, co? jakieś dodatki, jak karta multisport, opieka medyczna etc., ale to już wiele firm oferuje :). Mechanicy i inni specjaliści warsztatowi - nie mają odpowiednich szkoleń, dlatego wielki minus, ponieważ za naprawę klient płaci spore pieniądze; inne firmy wręcz wymagają i proponują obowiązkowe ścieżki kariery. Czy możesz mieć pewność zatrudnienia w tej firmie? - zdecydowanie NIE, ponieważ mogą Cie zwolnić szybciej niż Ci się wydaje, bez szczególnych powodów, więc nie warto się zaaklimatyzować. Firma nie zapewni Ci stałości zatrudnienia ani odpowiedniego wynagrodzenia, co do wykonywanych obowiązków. Więc czy warto oddać swoją energię na coś, co jest niestałe i nieopłacalne? Nie.

Darek

Jedna z lepszych firm w Polsce, bardzo miła atmosfera, sam serwis widać profesjonalne podejście panów mechaników do auta, bardzo polecam pana elektryka , ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam wszystkim ten serwis, zaoszczędzicie czas i pieniądze.

Mikołaj
@Darek

Widzę, że jesteś zadowolony z usług świadczonych przez Bońkowscy Auto, to dobrze świadczy o podejściu firmy do klientów. Ciekawi mnie, czy pracownicy firmy są równie zadowoleni jak klienci, mam nadzieję że osoby związane z firmą zechcą wypowiedzieć się na ten temat!

e300

W salonie w Sadach słabo. Zero szkoleń, zero benefitów, zasady premiowania co miesiąc zmieniane. (usunięte przez administratora) i chaos w strukturach organizacji pracy. Jeśli ktoś liczy na prestiż związany z pracą w salonie samochodowym, to się rozczaruje, do profesjonalizmu bardzo daleko.

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

xxx

Oszukują ludzi... z moim bratem nie rozliczyli sie za miesiąc przepracowany i unikają telefonów... brak umów w firmie to norma. Niech sie nie dziwią ze ludzie odchodzą

KrzysiuJarzyna

Wystarczy spojrzeć, że usuwają negatywne opinie ludzi jak ta poniżej. W każdyj serwisie/salonie są łamane różne prawa pracy, więc brak umów lub zlecenia itd. to raczej norma wszędzie. Nie wiem jaka atmosfera pracy jest, bo nie zostałem przyjęty, ale na rozmowie byłem i kierownik sprawiał wrażenie strasznego cwaniaka do tego jego pytania były lekko mówiąc dziwne, zatrudnienie otrzymałem za to u konkurencji i sobie chwalę ;).

Toyota
@xxx

Widzę że nie byłem jedyny z brakiem umowy. Ciągłe sciemnianie, a to nie ma księgowej, a to nie ma szefowej i tak tydzień za tygodniem leciał bez umowy...

@Toyota

I przez ten cały czas pracowałeś w firmie? Nigdy nie powinno podejmować się pracy bez odpowiednich dokumentów, bez znaczenia w jakiej firmie. Czy finalnie udało Ci się podpisać umowę, czy w międzyczasie zrezygnowałeś z pracy w Bońkowscy Sprzedaż i Serwis Samochodów Toyota? Jak wyglądała kwestia Twojego wynagrodzenia? Czy nie było problemu z jego wypłaceniem? Daj znać, proszę.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Bońkowscy Auto Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Robert

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Bardziej się interesować pracą podległych pracowników , poprawić zaangażowanie pracowników w dziale blacharskim. Poprawić kontrole jakości przy wydawaniu samochodów po naprawach. W dniu 08 11 2018 wydano po naprawię Toyote Yaris z niesprawnymi światłami z tyłu. Samochód naprawiano od 08 10 2018 do 08 11 2018. Wstyd robicie całe firmie Toyota ,którą poinformuje o waszym podejściu do pracy.

Marzena

@Anonimowo, nie masz racji. Tak jak wcześniej wspomniałam na forum akceptowane są wszystkie komentarze, zarówno pozytywne jak i negatywne. Jest jeden warunek - muszą być one zgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli masz wątpliwości co do tego jakie komentarze mogą być usunięte to zapraszam Cię do przeczytania regulaminu strony Gowork. Pomocne dla innych są komentarze zawierające informacje o warunkach zatrudnienia, atmosferze pracy oraz o możliwościach rozwoju czy benefitach oferowanych przez pracodawcę.

Kris

Same negatywy

Anonimowo
@Kris

To przykre ze wszystkie negatywne opinie są usuwane które są istotne dla podjęcia pracy. Trafne są opinie o kierownictwie, nieinteresujące się personelem dającym ochłap. Ale jak to Aso. Tabelka się musi zgadzać. Naprawdę szkoda ze usunięto wcześniejsze komentarze, zły wydźwięk miały dla firmy nie dla ludzi którzy mieliby lub mogliby tam pracować. Szkoda ze wiem tez jak to się dzieje ze znikają. Byłam nie polecam.

Marzena

@KrzysiuJarzyna, regulamin tego forum jasno określa sytuacje, kiedy administrator może usunąć opinię użytkownika. Jej negatywny wydźwięk, czy krytyka danego pracodawcy nie są absolutnie wystarczającym powodem do takich działań. Na tym właśnie polega wiarygodność tego portalu, że w sposób nieskrępowany i wolny od jakichkolwiek manipulacji można tutaj zostawić każdą merytoryczną opinię. Zachęcam wręcz do osobistego przekonania się o tym.

ToyoFan

Kierownik serwisu to niezły furiat. Byłem świadkiem jak odnosił się do swojego podwładnego i to przy kliencie! Jeśli ten człowiek tak przy osobach z zewnątrz traktuje swoich podwładnych to naprawdę boję się o to w jaki sposób są pomiatani gdy nikt nie widzi!

admin

Jak wiele wiesz o firmie Bońkowscy sprzedaż i Serwis Samochodów Toyota? Zapraszamy na nasze forum, czytaj i komentuj.

Zostaw merytoryczną opinię o Bońkowscy Auto Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Bońkowscy Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bońkowscy Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Bońkowscy Auto Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Platynowa 2
    62-052 Poznań

Bońkowscy Auto Sp. z o.o.