Opinie o Bońkowscy Auto Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bońkowscy Auto Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bońkowscy Auto Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bońkowscy Auto Sp. z o.o. w Poznań

Kandydat

Czy do działu handlowego Państwo obecnie poszukują pracowników?

Mikołaj Nowy wpis

Witam. Trafiłem do tego wątku, gdyż mam nadzieję, że uda mi się dowiedzieć jakie warunki trzeba spełniać, aby móc zostać pracownikiem tej firmy i co najważniejsze dowiedzieć się również o ewentualne zatrudnienie na pół etatu. Czy taka możliwość w ogóle w tej firmie jest? Będzie mi miło, jak ktoś odpowie.

Toyota Bońkowscy Nowy wpis
@Mikołaj

@Mikołaj żeby zostać członkiem Naszego Zespołu trzeba lubić ludzi, pracę i motoryzację :-). Zatrudniamy też czasem na część etatu. Zachęcamy do złożenia CV na adres praca@bonkowscy.pl. Daj się nam poznać :-) Pozdrawiamy Zespół Toyota Bońkowscy

Kandydat

Czy do działu handlowego Państwo obecnie poszukują pracowników?

@1234

Tak, poszukujemy obecnie asystentów działu handlowego. Zapraszamy do złożenia CV na adres: praca@bonkowscy.pl Pozdrawiamy Zespół Toyota Bońkowscy

@Toyota Bońkowscy

Dziękuję za odpowiedź. A czy planują Państwo w najbliższym czasie rekrutację na stanowisko sprzedawcy samochodów nowych bądź używanych?

@1234

Na jakie stanowiska są teraz rekrutacje?

@12345

Poszukujemy pracowników do działu handlowego, na stanowiska asystenckie. Zapraszamy do złożenia CV na adres: praca@bonkowscy.pl. Pozdrawiamy Zespół Toyota Bońkowscy

DG Nowy wpis
@Toyota Bońkowscy

Czy asystentów zatrudniają Państwo na działalności czy tylko na etacie?

Toyota Bońkowscy Nowy wpis
@DG

Zatrudniamy na etacie. Pozdrawiamy Zespół Toyota Bońkowscy

ABC

@Toyota Bońkowscy a mogę się dowiedzieć od państwa czy poszukują może pracowników?

@ABC

Dzień Dobry, tak poszukujemy pracowników. Zachęcamy do złożenia CV na adres: praca@bonkowscy.pl z zaznaczeniem obszarów w jakich chciałby/chciałaby się Pan/Pani rozwijać. Pozdrawiamy Zespół Toyota Bońkowscy

Broda Zbigniew
Klient

W ubiegłym tygodniu kupiłem samochód Toyota Corola, obsługiwał mnie Pan Paweł Lubczyński. Bardzo pozytywnie oceniam cały proces doradztwa i załatwienia spraw formalnych, podkreślam profesjonalizm i kulturę obsługi. Bardzo dziękuję

@Broda Zbigniew

Dzień Dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Taki komentarz dodaje skrzydeł i utwierdza nas w przekonaniu, że warto starać się każdego dnia o zadowolenie Naszych klientów. Jednocześnie życzymy pozytywnych wrażeń z użytkowania samochodu :-) Pozdrawiamy Zespół Toyota Bońkowscy

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Bońkowscy Auto Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowa/Księgowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mikołaj

Witam. Jakie warunki trzeba spełniać, aby móc w ogóle myśleć o zatrudnieniu w firmie Bońkowscy Auto? Są może jakieś określone wymagania, które należy spełnić? Proszę o informację w tym właśnie zakresie. Dowiem się czegoś?

@Mikołaj

Dzień Dobry. Panie Mikołaju przede wszystkim trzeba chcieć i lubić pracować w motoryzacji :-) Naszym największym atutem jest świetny i zgrany zespół, więc szukamy takich współpracowników, którzy cenią pracę zespołową. Zapraszamy do współpracy tych, którzy mają inicjatywę i nie boją się wyzwań, a przede wszystkim lubią być w gronie najlepszych. Zachęcamy do złożenia CV na adres: praca@bonkowscy.pl Pozdrawiamy

Marlena

A może szukają recepcjonistki?

@Marlena

Pani Marleno, w chwili obecnej nie poszukujemy recepcjonistki. Jeżeli chciałaby Pani dołączyć do Naszego Zespołu, proszę wysłać CV na adres: praca@bonkowscy.pl. Skontaktujemy się z Panią Pozdrawiamy. Zespół Toyota Bońkowscy

Miroslaw
Klient

Witam Pragnę bardzo serdecznie podziękować Panu Przemysławowi z Salonu toyoty w Komornikach. Pan Przemysław jest bardzo kompetentną osobą i pomocną. Z cierpliwością i spokojem odpowiada na pytania dotyczące wybranego modelu auta odwołując się również do swoich doświadczeń. Jest przy tym bardzo miłym i życzliwym człowiekiem, w procesie decyzyjnym klienta prowadzi, nie wywiera presji. Czuje się jego zaangażowanie i otwartość. Bardzo dziękuję Panie Przemysławie a jazda ch-r wspaniała. Pozdrawiam serdecznie i życzę Panu wszystkiego dobrego, życzliwych ludzi, bycie docenionym i satysfakcji na wszystkich płaszczyznach życia. M.K.

Marek

@Nick Z takim nastawieniem daleko się nie zajdzie w firmie. Cenią ludzi kompetentnych oraz z inicjatywą, ja polecam.

Nick

Dzień dobry, praca - zależy od Twoich umiejętności i doświadczenia, ale nawet jeśli nie masz doświadczenia to możliwe, że Cię przyjmą. Z czasem dostaniesz więcej pracy i więcej, co nie przełoży się na Twoje wynagrodzenie. A Twój prywatny czas zacznie Ci znikać i pojawi się być może nawet frustracja. Już wielu pracowników taki poziom osiągnęło, codziennej frustracji. Jednak chowają się z tym, aby nie stracić pracy, ponieważ boją się podjąć czegoś nowego. Czy ktoś doceni? to co robisz? - Nie. Jedynie ewentualnie mała pochwała, ale nie martw się, po niej inne irytujące spostrzeżenia, że to nie tak jednak...Brak zdecydowania w zarządzaniu, co wiąże się ze słabą umiejętnością zarządzania ludźmi/priorytetami, liczą się cyferki, zysk. Nie zarobisz w tej firmie odpowiednich pieniędzy do stawianych Ci wymagań. Możesz usłyszeć, że to dla Ciebie samo dobro, że możesz tyle robić, ponieważ się rozwijasz...(mimo, że możesz mieć takie doświadczenie z poprzednich firm), ale tak naprawdę tracisz tylko swój czas, najważniejsze aby firma miała zysk, nie Ty. System premiowy niestety nie odpowiada zaangażowaniu jednostki, jedni siedzą i nic nie robiąc dostają premie, a inni pracują za trzech, za podstawę. Atmosfera w miejscu pracy bardzo różnorodna, ludzie są alien, są grupki, ale brakuje w tym spójnej całości. Jeden drugiemu nie pomoże, bo ma swoje obowiązki przecież, a za pomoc Tobie mu nie zapłacą, dlatego zawsze musisz radzić sobie sam. Jeden na drugiego lubi "gadać" , oczywiście za plecami. Atmosferę pomaga zatuszować, co? jakieś dodatki, jak karta multisport, opieka medyczna etc., ale to już wiele firm oferuje :). Mechanicy i inni specjaliści warsztatowi - nie mają odpowiednich szkoleń, dlatego wielki minus, ponieważ za naprawę klient płaci spore pieniądze; inne firmy wręcz wymagają i proponują obowiązkowe ścieżki kariery. Czy możesz mieć pewność zatrudnienia w tej firmie? - zdecydowanie NIE, ponieważ mogą Cie zwolnić szybciej niż Ci się wydaje, bez szczególnych powodów, więc nie warto się zaaklimatyzować. Firma nie zapewni Ci stałości zatrudnienia ani odpowiedniego wynagrodzenia, co do wykonywanych obowiązków. Więc czy warto oddać swoją energię na coś, co jest niestałe i nieopłacalne? Nie.

Darek

Jedna z lepszych firm w Polsce, bardzo miła atmosfera, sam serwis widać profesjonalne podejście panów mechaników do auta, bardzo polecam pana elektryka , ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam wszystkim ten serwis, zaoszczędzicie czas i pieniądze.

Mikołaj
@Darek

Widzę, że jesteś zadowolony z usług świadczonych przez Bońkowscy Auto, to dobrze świadczy o podejściu firmy do klientów. Ciekawi mnie, czy pracownicy firmy są równie zadowoleni jak klienci, mam nadzieję że osoby związane z firmą zechcą wypowiedzieć się na ten temat!

e300

W salonie w Sadach słabo. Zero szkoleń, zero benefitów, zasady premiowania co miesiąc zmieniane. (usunięte przez administratora) i chaos w strukturach organizacji pracy. Jeśli ktoś liczy na prestiż związany z pracą w salonie samochodowym, to się rozczaruje, do profesjonalizmu bardzo daleko.

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

xxx
@Administrator

Oszukują ludzi... z moim bratem nie rozliczyli sie za miesiąc przepracowany i unikają telefonów... brak umów w firmie to norma. Niech sie nie dziwią ze ludzie odchodzą

KrzysiuJarzyna
@Administrator

Wystarczy spojrzeć, że usuwają negatywne opinie ludzi jak ta poniżej. W każdyj serwisie/salonie są łamane różne prawa pracy, więc brak umów lub zlecenia itd. to raczej norma wszędzie. Nie wiem jaka atmosfera pracy jest, bo nie zostałem przyjęty, ale na rozmowie byłem i kierownik sprawiał wrażenie strasznego cwaniaka do tego jego pytania były lekko mówiąc dziwne, zatrudnienie otrzymałem za to u konkurencji i sobie chwalę ;).

Toyota
@xxx

Widzę że nie byłem jedyny z brakiem umowy. Ciągłe sciemnianie, a to nie ma księgowej, a to nie ma szefowej i tak tydzień za tygodniem leciał bez umowy...

@Toyota

I przez ten cały czas pracowałeś w firmie? Nigdy nie powinno podejmować się pracy bez odpowiednich dokumentów, bez znaczenia w jakiej firmie. Czy finalnie udało Ci się podpisać umowę, czy w międzyczasie zrezygnowałeś z pracy w Bońkowscy Sprzedaż i Serwis Samochodów Toyota? Jak wyglądała kwestia Twojego wynagrodzenia? Czy nie było problemu z jego wypłaceniem? Daj znać, proszę.

Robert

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Bardziej się interesować pracą podległych pracowników , poprawić zaangażowanie pracowników w dziale blacharskim. Poprawić kontrole jakości przy wydawaniu samochodów po naprawach. W dniu 08 11 2018 wydano po naprawię Toyote Yaris z niesprawnymi światłami z tyłu. Samochód naprawiano od 08 10 2018 do 08 11 2018. Wstyd robicie całe firmie Toyota ,którą poinformuje o waszym podejściu do pracy.

Marzena

@Anonimowo, nie masz racji. Tak jak wcześniej wspomniałam na forum akceptowane są wszystkie komentarze, zarówno pozytywne jak i negatywne. Jest jeden warunek - muszą być one zgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli masz wątpliwości co do tego jakie komentarze mogą być usunięte to zapraszam Cię do przeczytania regulaminu strony Gowork. Pomocne dla innych są komentarze zawierające informacje o warunkach zatrudnienia, atmosferze pracy oraz o możliwościach rozwoju czy benefitach oferowanych przez pracodawcę.

Kris

Same negatywy

Anonimowo
@Kris

To przykre ze wszystkie negatywne opinie są usuwane które są istotne dla podjęcia pracy. Trafne są opinie o kierownictwie, nieinteresujące się personelem dającym ochłap. Ale jak to Aso. Tabelka się musi zgadzać. Naprawdę szkoda ze usunięto wcześniejsze komentarze, zły wydźwięk miały dla firmy nie dla ludzi którzy mieliby lub mogliby tam pracować. Szkoda ze wiem tez jak to się dzieje ze znikają. Byłam nie polecam.

Marzena

@KrzysiuJarzyna, regulamin tego forum jasno określa sytuacje, kiedy administrator może usunąć opinię użytkownika. Jej negatywny wydźwięk, czy krytyka danego pracodawcy nie są absolutnie wystarczającym powodem do takich działań. Na tym właśnie polega wiarygodność tego portalu, że w sposób nieskrępowany i wolny od jakichkolwiek manipulacji można tutaj zostawić każdą merytoryczną opinię. Zachęcam wręcz do osobistego przekonania się o tym.

ToyoFan

Kierownik serwisu to niezły furiat. Byłem świadkiem jak odnosił się do swojego podwładnego i to przy kliencie! Jeśli ten człowiek tak przy osobach z zewnątrz traktuje swoich podwładnych to naprawdę boję się o to w jaki sposób są pomiatani gdy nikt nie widzi!

Jak wiele wiesz o firmie Bońkowscy Sprzedaż i Serwis Samochodów Toyota? Zapraszamy na nasze forum, czytaj i komentuj.

Zostaw merytoryczną opinię o Bońkowscy Auto Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bońkowscy Auto Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Platynowa 2
    62-052 Poznań
  • NIP: 7811885148 REGON: 302430149 KRS: 0000462381
Bońkowscy Auto Sp. z o.o.