Inpro-bud Andrzej Świderski Sp.j

Poznań

Opinie o Inpro-bud Andrzej Świderski Sp.j

Anna
użytkownik zarejestrowany

Czy wiecie coś o obecnym procesie rekrutacji w Inpro-bud Andrzej Świderski Sp.j?

anonimomy

a ja sobie chwalę, pieniądze dobre i na czas do tego umowa o pracę

Blazej Sosnicki

Pracowalem przy PST kurpinskiego. Nie dostalem zlotowki, jeszcze mi grozono. Sprawa juz jest w sadzie, pozew o wynagrodzenien a takze skarga o wypowiedzenie umowy. Myslal swiderski ze na frajera trafil;-) mylil sie. Niech nikomu nie przyjdzie do glowy tam pracowac!!!

Od razu widać, że tam nigdy nie pracowałaś to jedna z najbardziej pojechanych firm w Wielkopolsce, można poszukać w archiwum prasy jakie numery odstawiali, albo spytać się co o jej właścicielach sadzi Inspekcja Pracy. Gorąco odradzam współpracy i pracy!!

Zostaw opinię o Inpro-bud Andrzej Świderski Sp.j - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inpro-bud Andrzej Świderski Sp.j