Opinie o Heliosz Marzena Indywidualna Stomatolog w Jastrzębie-zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Heliosz Marzena Indywidualna Stomatolog. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Heliosz Marzena Indywidualna Stomatolog o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heliosz Marzena Indywidualna Stomatolog w Jastrzębie-zdrój

Aneta Nowy wpis

Czy na rozmowie są do rozwiązania testy ?

Piotr Nowy wpis

część III Moi znajomi, którzy chodzili do Pani Heliosz, również zaniechali wizyt i byli tak samo niezadowoleni z jej usług. Przestrzegam jeszcze raz!!!

Piotr Nowy wpis

część II A teraz ku przestrodze dla wszystkich rodziców! Mój 16-letni syn, kontrolowany wcześniej w innych gabinetach, miał wszystkie zęby zupełnie zdrowe. Wziąłem go przy okazji robienia moich zębów na rutynową kontrolę do Pani Heliosz, która stwierdzila 9 zebów do plombowania. Złapałem się za głowę, że w tak krótkim czasie syn załapał aż 9 ubytków. Jednak zaufałem Pani doktor, która (na całe szczęście) wierciła i zaplombowała mu tylko jednego zęba. W miarę powiększających się poblemów z zębami postanowiłem odwiedzić innego dentystę, do którego zabrałem również syna. Pan doktor (jak i potem jeszcze jedna Pani dentystka) stwierdził, że mój syn ma wszystkie zdrowe zęby! Ani jednego ubytku! Zauważył tylko minimalne przebarwienia, których jak powiedział nie należy ruszać, bo prawdopodobnie same znikną. PANI HELIOSZ CHCIAŁA DLA PIENIĘDZY WIERCIĆ I PLOMBOWAĆ 9 ZDROWYCH ZĘBÓW MOJEMU SYNOWI, ZA KAŻDY KASUJĄC JAK ZA ZBOŻE. Całe szczęście, że udałem się do innych gabinetów na kontrolę. Poszedłem do Pani Heliosz i opowiedziałem wszystko, na co usłyszałem tylko “dzisiaj zdrowe, ale za 2 miesiace moga byc dziurawe.“ Myślę, że komentarz jest tutaj zbędny. Po wszystkich wizytach, na które wydałem kilka tysięcy złotych , nie chciała przyjąć żadnej reklamacji, dlatego zażądałem wypisu kartoteki. Wręczyła mi numer telefonu do swojego agenta ubezpieczeniowego i skasowala ostatnie 30zł za wypis karty leczenia. Dodatkowo Pani Heliosz w trakcie reklamacji, przyznała między wierszami, że źle leczyła moje zęby. 4 leczenia kanałowe, które mi zrobiła, były zbyteczne. Liczyły się jak zwykle tylko pieniądze. Jestem przekonany, że dla pieniedzy pani Marzena zrobi wszystko. Bez skrupułów będzie dziurawić zdrowe zęby wam i waszym dzieciom. Z resztą wystarczy poczytać inne opinie na temat Pani Marzeny Heliosz w internecie, a wszystko staje się jasne. Moi znajomi, którzy chodzili do Pan

Z całą stanowczością odradzam usługi Pani Marzeny Heliosz. Zawrotne ceny jakie pobiera za swoje usługi kompletnie nie idą w parze z jakością wykonania. Wręcz przeciwnie. Pani Heliosz pytana o cenę przed zabiegiem zawsze podaje niższą od tej, którą życzy sobie po wykonaniu usługi. Na ceny z kosmosu przystawałem i nigdy nie żałowałem pieniędzy, gdyż byłem zdania, że za dobrze leczone zęby trzeba dobrze zapłacić. Jakość leczenia, jak wspomniałem wcześniej, była jednak fatalna. Często zdarzało się, że pierwsze znieczulenie zaaplikowane przez Panią Marzenę nie działało i musiała ona podawać drugie, za które oczywiście kasowała 100%. Kosmetyka praktycznie zdrowego zęba kosztuje u Pani Heliosz tyle ile normalne leczenie i plombowanie zęba w innym gabinecie. 10 lat temu leczyłem zęba w innym gabinecie, plomba trzymała się przez cały ten czas na swoim miejscu. Pani Heliosz zauważyła odsłonięcie szyjki, a więc naruszyła mi zęba, który po wizycie zaczął niesamowicie boleć. Na kolejnym spotkaniu zaproponowała jego kanałowe leczenie (1000zł). Taka jest więc politika Pani Marzeny, uszkodzić zdrowego zęba, a potem kasować za niego dwukrotnie tyle. Pani Marzena założyła mi plomę w innym ubytku, która po tygodniu zwyczajnie odpadła. Masa poprawek, bolące i kruszące się zęby to to czego doświadczyłem po wizytach u tej Pani. Podkreślam, że wcześniej nie miałem jakichkolwiek takich dolegliwości. Szanowna Pani doktor stwierdziła, że takie NAGŁE kruszenie i łamanie zębów to wynik złej diety i ZGRZYTANIA ZĘBAMI NOCĄ. Żeby było zabawniej zaleciła mi, abym nie gryzł jedzenia siekaczami. Przy bzdurnych i drobnych korektach przyjmowała reklamacje, przy trudných i drogich proponowała swoje dalsze odpłatne usłuhi takie jak wyrywanie, kanałówka czy mostkowanie. Zero uznania reklamacji dla zabiegów, za które płaciłem po kilkaset złotych. 20 lat leczenia zębów w innym gabinecie i żadnych problemów, a u P. Heliosz tylko

Zostaw merytoryczną opinię o Heliosz Marzena Indywidualna Stomatolog - Jastrzębie-zdrój

Heliosz Marzena Indywidualna Stomatolog

Heliosz Marzena Indywidualna Stomatolog