Opinie o Gabinet Stomatologiczny Anna Górska Stomatologia Anna Górska Dentina w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gabinet Stomatologiczny Anna Górska Stomatologia Anna Górska Dentina. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Gabinet Stomatologiczny Anna Górska Stomatologia Anna Górska Dentina o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Stomatologiczny Anna Górska Stomatologia Anna Górska Dentina w Tarnów

Wiktoria

Bylam ostatnio na wizycie w tej przychodzi, do niejakiej dentystki (usunięte przez administratora), nie polecam, ta pani uszkodzila mi zdrowego zeba, dentystka bardzo mloda z stazem okolo 2 tygodnie, to jakis zart ze tak niedoswiadczony dentysta przyjmuje pacjentow, plomba kosztowala mnie 250 zl + dodatkowo zostal uszkodzony zdrowy zab, nie polecam

@Wiktoria

Jestem stałym pacjentem doktor Marii i mogę świadczyć, że jest bardzo kompetentna i troskliwa. Nie zgadzam się z żadną krzywdzącą opinią na jej temat.

Agnieszka

Jestem pacjentką tej przychodni od 2017r. z krótkimi przerwami ponieważ ostatnie 3 lata mieszkałam w Krakowie i tam leczyłam zęby, jednak przeprowadziłam się spowrotem do Tarnowa. Byłam ostatnio dwukrotnie na wizycie w tej przychodni. Wydaję mi się że poziom świadczonych usług drastycznie spadł...Po pierwsze to moim zdaniem należy zadbać o porządek w poczekalni, miałam ochotę napić się wody jednak nie mogłam tego zrobić ponieważ dystrybutor z wodą jak i kubki są pokryte grubą warstwą kurzu... Jest to bardzo duże zaniedbanie, nie do przyjęcia. Poczekalnia powinna być sprzątana na bieżąco...Pani asystentka również powinna poprawić swoją pracę! odbiera telefony, coś tam sprząta... chodzi po całej przychodni i obsługuje innych pacjentów a następnie nie myje rąk i brudne ręce wkłada mi do ust... Jak tak można? Czy ktos wgl tego pilnuje?? Pani stomatolog to chyba jakaś nowa praktykantka widać że brakuje jej wiedzy i doświadczenia... również powinna zadbać o pacjenta a nie urządzać sobie pogawentki podczas borowania. Leżałam na fotelu dentystycznym a panie zaczęły rozmawiać o pogodzie za oknem... Taka sytuacja nie powinna miec miejsca...Na plus z kolei mogę dodać że zostałam przyjęta bez żadnych opóźnień i to chyba jedyny pozytyw

@Mariusz

Uważam, że takie gawędziarstwo dentystek jest niedopuszczalne. O zakupach, o pogodzie, o wszystkim, a gdzie pacjent??? Skupić się trzeba na pacjencje drogie panie dentystki a nie (usunięte przez administratora)bez sensu i denerwować ludzi. Zaznaczam, ze to wizyty płatne, nie na NFZ!!!

Damian

Z ogromną przyjemnością pragnę podzielić się swoją opinią na temat doktor (usunięte przez administratora), która pracuje w gabinecie Dentina. Mam ogromne szczęście, że miałem okazję skorzystać z jej usług, ponieważ doświadczenie to przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania na wielu poziomach. Po pierwsze, chciałbym wyróżnić niezwykłą profesjonalność i wiedzę stomatolog (usunięte przez administratora). Od samego początku czułem się w pełni bezpiecznie, gdyż potrafiła odpowiedzieć na każde moje pytanie i wyjaśnić każdy krok podczas leczenia. Jej umiejętności praktyczne były bezdyskusyjne, wykonując swoją pracę z precyzją i dokładnością, co owocowało doskonałymi efektami. Ponadto, nie mogę nie wspomnieć o jej niesamowitej empatii i trosce o pacjenta. (usunięte przez administratora)była niezwykle delikatna ze mną podczas całego procesu leczenia, zawsze upewniając się, że czuję się komfortowo i bezpiecznie. Jej uśmiech i życzliwość zawsze skutecznie niwelowały wszelkie lęki i obawy, jakie mógłbym mieć. Dodatkowo, warto zauważyć, że (usunięte przez administratora)świetnie dba o estetykę gabinetu stomatologicznego. Wszystko jest utrzymane w nieskazitelnym porządku, czystości i elegancji, co w połączeniu z przyjemną atmosferą czyni wizytę w gabinecie Dentina prawdziwą przyjemnością. Wreszcie, nie mogę nie wspomnieć o efekcie końcowym mojego leczenia. Doktor (usunięte przez administratora)naprawdę włożyła wiele wysiłku, aby zapewnić mi najwyższą jakość leczenia. Moje zęby są teraz nie tylko zdrowe, ale również wyglądają niesamowicie. Byłem pod wrażeniem precyzji i artystycznego podejścia, jakie (usunięte przez administratora)miała do rekonstrukcji mojego uśmiechu. Łącząc te wszystkie pozytywne aspekty, szczerze polecam doktor (usunięte przez administratora) jako stomatologa w gabinecie Dentina. Jej profesjonalizm, empatia, niezwykłe umiejętności i dbałość o szczegóły sprawiają, że jest niezastąpionym lekarzem stomatologiem. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszej opieki i jestem jej niezwykle wdzięczny.

Mariusz Nowy wpis
@Agnieszka

Skoro nie podobało się Pani, to dlaczego nie została zwrócona uwaga podczas wizyty? Lepiej wypisywać w Internecie? Chodzę do wielu lekarzy i zawsze jest rozmowa pomiędzy lekarzem, a asystentką. Mi akurat to nie przeszkadza, bo nie myślę wtedy o zabiegu, a dodatkowo lepiej żeby było tak aniżeli gdyby w gabinetach miały nas przyjmować smutasy.

Anna Nowy wpis
@Mariusz

Michał Nowy wpis

Bardzo polecam ten gabinet! Chodzę tu od niedawna, ale bardzo cenie sobie doświadczenie i profesjonalizm wykonywanych usług. Wcześniej chodziłeś gdzieś indziej, ale dopiero tutaj dowiedział się coś więcej na temat zębów. Zawsze mam wszystko dokładnie tłumaczone, dzięki czemu jestem świadom tego co jest podczas wizyty wykonywane. Dodatkowym plusem jest brak opóźnień. Gabinet jest też bardzo dobrze zlokalizowany z darmowym parkingiem. Bardzo polecam niezdecydowanym!!!

Paulina Nowy wpis
@Michał

A czy może pan powiedzieć u jakiej dentystki pan był? Słyszałam że w tej placówce przyjmuje 2 lub 3 stomatologów. Chyba się panu udało bo jak ja zadawałam pytania dentystce to przeważnie odpowiadała "nie wiem" lub "nie orientuję się" nie wiem jak pani dentystka się nazywa ale asystentka zwracała się do niej "maryśka" więc wnioskuję że "maria", podczas wykonywania zabiegu żaden etap leczenia nie był tłumaczony, pani dentystka o niczym mnie nie informowała, byłam zdziwiona bo w poprzedniej przychodni byłam obsługiwana przez bardzo miłego pana stomatologa który tłumaczył mi wszystko od a do z, jednak nie jest on już osiągalny więc musiałam przyjść tutaj i chyba już podziękuje, zęby mam jedne a jak ktoś ma się na mnie uczyć i jeszcze mam za to płacić duże pieniądze to jednak nie dla mnie

Wiktoria

Kasia S.
@Wiktoria

Byłam również u tej pani (usunięte przez administratora), ale szybko się ewakuowałam. Niestety, ale odczuwałam brak elementarnej wiedzy, zrobiłam 4 zęby, ale odniosłam wrażenie że ta Pani traktuje mnie jak bankomat, byle by zapłacić i do widzenia. Najgorsze jest to, że po wizytach u pani (usunięte przez administratora), udałam się do innego dentysty i musiał poprawić to co ta Pani zepsuła. Brak mi słów, musiałam zapłacić podwójnie ponieważ inny dentysta musiał poprawiać po tej pani, nigdy już nie przyjdę do tego miejsca... Szkoda czasu i pieniędzy.

@Wiktoria

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Gabinet Stomatologiczny Anna Górska Stomatologia Anna Górska Dentina.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Janina

Cudowna opieka, interesują się pacjentem, doradzają i odpowiadają na wszelkie pytania. W życiu nie byłam tak dobrze potraktowana jako pacjent. Panie asystujace dentyście bardzo empatyczne i pomocne. Polecam ten gabinet.

Izabela

Nie polecam Pani Górskiej. (usunięte przez administratora) mnie. Trafiłam do Pani Górskiej z polecenia, bo bardzo bolał mnie ząb.Rozwierciła mi zęba i z rozwierconym kazała iść do domu i zgłosić się nast. dnia ( A raczej zadzwonić czy dalej boli) gdy dzwoniłam nie odbierała telefonu. Więc umówiłam się do innego specjalisty.Pani Górska na paragonie który mi dała po skończonej wizycie umieściła usługę leczenie kanałowe, którego nie miałam, poza tym jak można zęba z ropą leczyć kanałowo ? W głowie się nie mieści.Za wizytę policzyła 190 zł. Za samo rozwiercenie I tak mnie zostawienie. Dzisiaj dzwoniłam do Pani Górskiej aby wyjaśnić tą sprawę.Pani Górska nie widzi w tym żadnego błędu i uważa że wszystko jest w porządku. OSTRZEGAM WSZYSTKICH I NIE POLECAM

Mike
@Izabela

Bardzo niesprawiedliwa, krzywdząca opinia, kompletnie się z nią nie zgadzam. Pani Górska to najlepszy stomatolog w Tarnowie.

Anna Górska
@Izabela

Szanowna Pani, 1. Prawda jest, że po pierwszej wizycie, na której rozpoczęłam leczenie kanałowe, prosiłam o kontakt telefoniczny czy raczej smsowy bym mogła na drugi dzień ustalić z panią godzinę wizyty na kontynuację leczenie po udzieleniu pierwszej pomocy. Pani wysłała mi SMS o godzinie 11.18 a ja oddzwonilam do pani o godzinie 14.20 i wtedy poinformowala mnie pani, że poszła do innego gabinetu. 2. Leczenie endodontyczne przeprowadza się również w przypadku stanów ropnych. A wszelkie informacje otrzymała pani na pierwszej wizycie, łącznie z informacją o kosztach. 3. Jeżeli zamierza Pani pisać opinie na temat kogokolwiek to wypada pisać prawdę.

@Izabela

nie zgadzam się z Pani opinią, leczę się u p. Anny kilka lat, nigdy nie zostawiła mnie bez opieki, wielokrotnie dzwoniła do mnie z pytaniem o stan zęba,

Justyna

Profesjonalna obsługa, p. Anna Górska leczy moje zęby od kilu lat, ostatnio zaczęla leczyć laserem, szbciej i bez bólu

Kania

Jestem bardzo niezadowolona z wizyty u p. Górskiej. Przyszłam z małym ubytkiem w szyjce, a wyszłam z 2 uszkodzonymi zębami. Do dzisiaj przy oddychaniu muszę trzymać język na zębie bo boli przy zmianie temperatury. Z jedzeniem też duży problem. Wizyta u tej pani to jeden z większych błędów w moim życiu.

Justyna

Zauważyłam że wiele osób stanęło w obronie pani Anny po tym jak ktoś napisał negatywną opinię. Boję się dentystów, ale zamierzam przekonać się na własnej skórze czy faktycznie jest taka dobra. Napiszcie proszę ile zazwyczaj kosztuje plomba? I czy nie ma problemu z otrzymaniem większego znieczulenia gdy się poprosi?

Asia

Polecam gabinet p.Ani, leczę się kilka lat, jestem zadowolona i polecam

Agnieszka

Leczę zęby u Pani doktor Anny Górskiej już od kilku lat i tak samo moje dzieci. Jest bardzo miła i przede wszystkim jest świetnym fachowcem. Polecam

Maciek

Pani Anna Gorska to najlepszy stomatolog u jakiego bylem. Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta, swietna atmosfera. Leczenie kanalowe na najwyzszym poziomie. BARDZO POLECAM

Justyna

Polecam gabinet p. Anny, jest świetnym lekarzem, nie zgadzam się z p. Izabelą, od lat się leczę i jest ok.

Justyna

Nie zgadzam się z opinią pani Izabeli, leczę się u p. Anny kilka lat, jest dobrym lekarzem, dokładnie tłumaczy co będzie robić i jestem bardzo zadowolona, polecam leczenie u p. Anny????

Wojciech

Witam. Przeważnie gabinety stomatologiczne mają swoje recepcje. Jak wygląda to w przypadku tego akurat gabinetu? Czy to prawda, że pracują tam osoby młode, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową? Chciałbym to ustalić, więc może ktoś zechce coś napisać?

Maria

Polecam, p.Anna Górska jest fantastycznym lekarzem,dobrym człowiekiem dla pacjentów

mieszkaniec Londynu

polecam p.Annę. Gabinet Dentina ma dobrych fachowców, do leczenia kanałowego polecam p. Górską Annę,nie zawiedziecie się!!!

Raf

Jestem stałą pacjentką od lat pani Anny Górskiej, jestem bardzo zadowolona z jej fachowej pracy, ma cudowne podejście do pacjenta, w prosty sposób tłumaczy co robi, i co należy zrobić.Od jakiegoś czasu mieszkam za granicą i co roku specjalnie przylatuję do Polski, by skorzystać z leczenia p.Anny.Polecam ją i jej gabinet innym :-)

Just

Super fachowiec, cudowny człowiek,polecam

Pani doktor Anna Górska jest świetnym fachowcem,polecam,leczę się u niej 6 lat

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Stomatologiczny Anna Górska Stomatologia Anna Górska Dentina - Tarnów

• Jak się pracuje w Gabinet Stomatologiczny Anna Górska Stomatologia Anna Górska Dentina?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Stomatologiczny Anna Górska Stomatologia Anna Górska Dentina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Stomatologiczny Anna Górska Stomatologia Anna Górska Dentina?

Gabinet Stomatologiczny Anna Górska Stomatologia Anna Górska Dentina
4.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Józefa Sowińskiego 10 lok. 2
    33-100 Tarnów