Opinie o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) w Katowice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) w Katowice

mirek

no spedycja spoko, pracownicy też

tirowiec

Ktoś nareszczie madrze napisał, wszyscy sa dobrzy do narzekania a dać coś od siebie to już problem. W tej firmie jeździ ze 100 przewoźników i jakos wszyscy nie maja takiego podejścia wiec jak widać to pracuja też mądrzy ludzie i są to kierowcy którzy maja szacunek do siebie samego bo Wy umiecie tylko szkalować. Paranoja jest to ze oczerniacie jedna z lepiej prosperujących spedycji w tym kraju, i to taka która nie zaniża stawek ile się da. Wiec bledne kolo sie zamyka zmienicie podejscie do pracy to zmienia podejscie do Was. Prosta zasada.

maniuś

dużo zależy od tego jaka stawke ugra spedytor ale moim zdaniem to spedytorzy sa spoko

track

nie napinajcie się tak amatorzy, owszem wstawiłem właśnie trzeci zestaw i bardzo sobie chwale jazde z nimi, ty możesz mieć swoje zdanie ale ja dobrze wiem jak u nich jest i nie narzekam więc sie tak nie rzucaj nie jesteś na pewno ich jedynym przewoźnikiem jak i ja nie jestem, ile ludzi tyle opinii, tylko ći co pracuja uczciwie to nie mają czasu pisać non stop obelg pod czyimś adresem na forum w przeciwieństwie do tobie podobnych

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
robi33

dobre stawki i dużo km a to chyba najważniejsze

t

ile ludzi tyle opinii ja tam jestem zadowolony z współpracy i to już od roku a że na kilkudziesięciu przewoźników znajdzie sie kilka osób którym sie nie dogodzi nigdy to chyba normalne dla mnie ważne jest że stawki sa dobre i jest duzo roboty

goplo

No własnie(usunięte przez administratora) pozdrawiamy serdecznie. Współpraca z Panią to sama przyjemność. Ze spedytorem przyjemność mniejsza, ale da sie dogadac

tomo

dobra spedycja jeżdże z nimi od roku i jest ok, bardzo chwalę sobię współprace za spedytorem.

loki

jeżdże z nimi pół roku i jak na razie jest ok

ula

robili dla mnie usługi i wszystko nienagannie , towar dotarł na czas, troszką drodzy ale sumienni

włodziu

kilometry ok, płatności ok, spedytor troche mnie za bardzo gania, pozdro dla(usunięte przez administratora)

yeti

jeżdże z nimi, kilometry ok, stawki ok tylko z płatnościami po 3dni mi się spóźniają

jojo

tyrka ale kasa dobra

janek

dobra atmosfera i duże możliwości rozwoju trochę ciśnienia ale zarobić też można

urke

jednego nie rozumiem, to nie wiedziałeś co podpisujesz? musisz się chyba nie wywiązywać z tej umowy skoro masz takie problemy

lego

mnie tam unich dobrze a wy na wszystkich nażekacie

stawki dobre, płatności w terminie jedynie ze spedytorem ciężko było mi się dogadać ale go się pozbyli i jest ok

fenix plast

witam wykonują dla mnie transporty i zawsze są na czas i kontakt z handlowcami jest bardzodobry. (usunięte przez administratora) regularnie mnie odwiedza i reaguje na wszelkie uwagi.

Rolo

Firma jest OK, dobrze płacą i jest praca

włodek

jeżdze u nich juz prawie rok i jestem zadowolony, pieniadze są na czas, frachty dobre takze POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) - Katowice

• Jak się pracuje w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)