Opinie o Pinki Baby Jerzy Czyżewski w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pinki Baby Jerzy Czyżewski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pinki Baby Jerzy Czyżewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pinki Baby Jerzy Czyżewski w Białystok

bardzo miła obsługa. Towar zgodnie z obietnicą telefoniczną dotarł następnego dnia. Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi i na pewno będę wszystkim polecała ten sklep.

ON

Tragedia ten sklep internetowy to jakaś kpina Nie odbierają telefonu tłumaczenie się że nie mają dostępu do komputera

Bardzo nieprofesjonalne podejście, nie odbierają telefonów. 2 tygodnie mija, a zamówienie niezrealizowane. Wnuczek 2 czerwca miał urodziny, "naprędce" kupowałam inny prezent. Pieniędzy na koncie również nie ma. Odpowiedzi na wysyłane smsy i maile nie ma. Czuję się zawiedziona i oszukana. Straciłam zaufanie do zakupów internetowych w ogóle.

Oszukana

Bardzo niekompetentny sprzedawca. Czekałam 2,5 tygodnia na towar, którego do dzisiaj na oczy nie zobaczyłam. Pan handluje towarem, którego nie posiada, a gwarantuje wysyłkę do 2 dni roboczych. W dodatku bezczelnie kłamie przez telefon, że już wysyła towar. Łaskawie po 2,5 tygodnia czasu zwodzenia oddał mi pieniądze, ale dziecku, które zostało bez prezentu ciężko to wytłumaczyć. Najgorsze w tym wszystkim, że nawet nie pofatygował się, żeby się wytłumaczyć czy przeprosić, bardzo nieprofesjonalne podejście. Często robię zakupy przez internet ale z takim sprzedawcą spotkałam się pierwszy raz. Szczerze nie polecam szkoda czasu i nerwów

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Pinki Baby Jerzy Czyżewski po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Sprzątanie. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Byk_01

Wszystko super. Towar dostałem następnego dnia. Jeździk rewelacja.

Patryk

Wszystko rewelacyjnie - bardzo konkretna pomoc w wyborze rowerka dla córki, która z zakupu jest przeszczęśliwa. Poza tym rowerek dotarł w niecałe 12h. Zamówiliśmy okolo 14 a kurier był następnego dnia o 13. :)

Gosc 2

Towar dotarł, co prawda brakowało śrubki i jest kilka zadrapań, ale cieszę się że jest. Po wykonaniu telefonu do sklepu towar wysłano następnego dnia( co prawda obiecano, że tego samego dnia).Po nadaniu paczka była u nas bardzo szybko.

Magda

Ja też gorąco POLECAM, dawno nie miałem tak sympatycznego i rzeczowego kontaktu telefonicznego. Panie Jurku dziękujemy za szybką dostawę do Wrocławia. :)

Helka

Jak dla mnie rewelacja szybko, sprawnie - bardzo duży wybór, a od właściciela dostaliśmy rewelacyjną radę i pomoc odnośnie zakupu rowerka dla naszego dziecka.

Rita

Dziś otrzymałam towar zgodny z zamówieniem

@Rita

Jak długo czekałaś na przesyłkę?

@Gosc 2

Tydzień czekałam po wielu SMS i telefonach wysłał pan

@anonymous

Dzięki, czekam od 12.04 na wysyłkę, zobaczymy co wyniknie.

mmm

Uwaga to nabieracz !!! Zakupiłam rowerek dla dziecka. Przyszedł uszkodzony. Po złożeniu reklamacji nie odpowiada na emaile , -nie odbiera telefonu , pisze tylko smsy pt. Nie mogę teraz rozmawiać , zadzwonię za godzinę itp. Jeśli nie zwróci pieniędzy w określonym terminie sprawę zgłaszam organom ścigania.

Aleksandra

OSZUSTWO ! W związku z odstąpieniem od umowy brak zwrotu pieniędzy.

Rita

Nie polecam wplacilam na konto a towaru brak niby wysłał a nie dotarło nic

Oszukany

UWAGA OSZUST!!! Nie wysyła zamówionego towaru, nie zwraca przedpłaty. Sprawę w dn. 21.03.2018 kieruję na policję.

@Oszukany

Proszę o kontakt adrespocztowy@op.pl

Oszukana

Witam zbieram ludzi oszukanych przez tego pana do pozwu cywilno-prawnego jako oszustwo zbiorowe. Oszukane osoby proszę o kontakt :adrespocztowy@op.pl

ODRADZAM KAŻDEMU!!! OMIJAJCIE TEN SKLEP DUUUUŻYM ŁUKIEM !!!! Sklep niewiarygodny, po zgłoszeniu uszkodzenia towaru nie odpisuję na maile, brak kontaktu. Taki sposób traktowanie klienta nie wróży nic dobrego dla firmy. Zawiodłem się! NIE POLECAM!!!!

Gość jak dla mnie nie powinien w ogóle odbierać tel. Wydziela z siebie nie tyle słowa co dźwięki swoich niepowodzeń i bezpodstawnych bezradności z dostępnością towaru!!! Żenada!!!

XXX

Nie polecam. Sklep oferuje towary, których nie posiada. Nie otrzymałam ani zamówinego towaru ani zwrotu kosztów.

Rozczarowana

Ja tez mam niemile doświadczenie bo rowniez otrzymalam niekompletny towar.. mam nadzieję ze dojdzie brakująca rzecz. Nie dbaja o klientów, ani przepraszam ani... nic.. a realizacja masakra tydzien czekalam na paczke i jeszcze przyszla niekompletna.. nie polecam

Nie polecam dostawcom, nie płaci za towar, ponad rok czasu zalega z płatnościami.

Zostaw merytoryczną opinię o Pinki Baby Jerzy Czyżewski - Białystok

Pinki Baby Jerzy Czyżewski
2.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Al. 1000-Lecia Państwa Polskiego 6
    15-111 Białystok