Opinie o Pinki Baby Jerzy Czyżewski w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pinki Baby Jerzy Czyżewski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pinki Baby Jerzy Czyżewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pinki Baby Jerzy Czyżewski w Białystok

@NO CZEMU?, możesz w merytoryczny sposób wypowiedzieć się na temat pracy w firmie? Nazwa przedsiębiorstwa nie powinna mieć żadnego znaczenia, dla innych osób istotne będą szczegóły dotyczące zatrudnienia. Masz jakieś doświadczenie w tej materii? Zachęcam Was do dyskusji o tym pracodawcy.

NO CZEMU?

Jak można nazwać firmę RÓŻOWE BABY?!?! Może trochę szacunku dla kobiet co?!? Czemu nie RÓŻOWE PANIE???

Przypominam, że forum służy do wymiany opinii na temat pracodawcy z perspektywy osób tam zatrudnionych. Czy znajdą się tu byli lub obecni pracownicy? Jakie jest Wasze zdanie na temat oferowanych warunków? Czy jesteście zadowoleni z wynagrodzenia? Może wiecie coś na temat obecnie prowadzonych rekrutacji?

Wkurzona

Zamówiłam rowerek trójkołowy Pan ściemniał że wysłał rowerek a nawet nie miał go na magazynie. .. do tego czekałam dwa tygodnie na zwrot pieniędzy i to jeszcze trzeba było się wypraszać i wydzwaniać i pisać maile. Telefon rzadko odbierał pisał SMS że zadzwoni za 1h itp. po czym nie dzwonił. Nie Polecam!!!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Pinki Baby Jerzy Czyżewski po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Sprzątanie. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dominika

Zamówiłam towar 8 sierpnia, dziś mamy 23. Zero odpowiedź na emaile A gdy zadzwoniłam to panu 24 godz na odpowiedź to mało... dobrze że to było za pobraniem... dramat z takim sklepem. Ludzie nie dajcie się oszukiwać.

Ola

A ja gorąco polecam. Zamówiłam rzecz ok. 13 następnego dnia już przed 12 kurier DPD doręczył paczkę. Wszystko sprawnie, szybko bardzo dobrze zapakowane - bez obaw polecam !!!!

Oszukana:(

OSZUSTWO!!! Odradzam ten sklep! Wpłaciłam pieniądze i nie otrzymałam towaru. Brak kontaktu. Bardzo czesto robię zakupy przez internet, ale z tak nieucziwym sprzedawcą spotkałam się poraz pierwszy. Sprawę kieruje do prokuratury. Mam nadzieję, że ten nieuczciwy sprzedawca nie pozostanie bezkarny. Uważajcie na tego sprzedawcę!

oszukana

Ja również zostałam oszukana, nie otrzymałam ani towaru, ani zwrotu pieniędzy, sprawę zgłosiłam na policję, ale na razie nikt się ze mną nie kontaktował, a minęły 2 tygodnie od zgłoszenia. Sprawa jest dziwna, bo przecież odszukanie tego pana chyba nie jest trudne, tym bardziej się niepokoję, że niektórzy z Państwa informują, że też zawiadamiali o oszustwie organy ścigania. Sklep oszukuje bezczelnie ludzi od co najmniej 8 miesięcy i nikt nie może zatrzymać tego procederu, szczególnie wredne jest to, że sprzedają rzeczy dla dzieci, z czym wiąze się szczególne zaufanie.

kupująca

Bardzo mi przykro, ale muszę przesterze innych przed tym sklepem! Zamówiłam towar w czwartek (26.07) a dostałam dopiero w poniedziałek (06.08), a był to prezent dla dziecka i zależało mi na czasie. Pan nie odbiera telefonów, nie odpisuje na sms, mało tego powiedział mi, że towar został wysłany, co się okazało nieprawdą i wysłał go po kilku dniach. Pluję sobie w brodę, że nie przeczytałam tych wszystkich opinii wcześniej, ale mądry Polak po szkodzie. Tak czy inaczej proszę bardzo uważać na ten sklep!

ASIA

Chciała bym podzielić się opinią o sprzedawcy chyba włacicielu - nigdy nie otrzymałam tak wyczerpującej informacji o produktach, porad, również co mnie bardzo zdziwiło chciałam kupić samochód za 900 który został mi odoradzony i zaproponowany za mniej niż 400 - idealny. Ogólnie zakupy za ponad 1500 dostarczone w 2 dni. Jestem bardzo zadowolona. ASIA

Na forum jest bardzo wiele opinii od osób korzystających z usług firmy, jednak zależy nam na tym, by pojawiały się tu głównie komentarze osób tam zatrudnionych. Czy Pinki Baby to pracodawca godny polecenia? Czy firma zatrudnia także osoby bez wcześniejszego doświadczenia? Może pracodawca oferuje zniżki pracownicze na sprzedawane produkty? Czekam na Wasze opinie, które będą pomocne dla osób poszukujących pracy.

ala

wszystko w jak najlepszym porządku. :)

marta

Super :)

łatwo jest napisać, że sklep nie spełnia oczekiwań a u nas wręcz odwrotnie. Dostaliśmy jeździk (wadliwy pęknięta obudowa koła). Zaproponowano nam wymianę na zasadzie przywiezie kurier dobry i zabierze zły (wszystko w sumie w 15h.) Bez protokołu szkody itp. W przciągu 40h mieliśmy dwie dostawy i odbiór oczywiście wszystko na koszt sprzedawcy !!! Oby każdy sklep miał takie podejście do klienta.

Według nas wszystko SUPER tylko tu znalazłam jeździk o który mi chodziło, i otrzymaliśmy go w niecałe 24h. Nic więcej nie oczekujemy.

zuza

dzisiaj otrzymałam paczkę. wszystko jak najlepiej. trochę się obawiałam ale paczka dotarła ekspresowo jeździk bardzo dobrej jakości. Polecam

Oszukana

Niestety, negatywna opinia. Pół zamówienia dotarło. ..połowa nie. ...kłamstwa, brak kontaktu , nie dostałam od marca 2018 towaru ani zwrotu gotówki. Obiecany miałam zwrot....przez obsługę biura. Nic nie otrzymałam. Straszenie instytucją nie pomaga. Zgłaszam sprawę juz formalnie. Nie polecam. Bardzo zła obsługa klienta, kłamstwo, oszustwo i jeszcze pewnie kopa gratis móżna dostać. Taka firma...

Dostawcą odzieży również nie płacą i nie odbierają telefonu.

Mija dokładnie miesiąc od z£ożpnego zamówienia. Nie otrzyma£am towaru ani zwrotu pieniędzy. Nic dodać , nic ująć.

Kasiek
@anonymous

Proszę się nie poddawać,trzeba wydzwaniać do tego sprzedawcy.

Kasiek

Nie polecam tego sklepu.Odstąpiłam od umowy i zwróciłam panu samochodzik na akumulator, który nie działał.Czekałam na zwrot pieniędzy ponad miesiąc.Właściciel często nie odbierał telefonu albo mnie zbywał że jeszcze tego samego dnia zrobi mi przelew.Osoby które zostały oszukane przez tego sprzedawcę niech się nie poddają,pan czuję się bezkarny.Ja rozmawiałam z Rzecznikiem Praw Konsumenta, radzę skontaktować się z taką osobą na pewno pomoże.Trzeba wysłać ostateczne wezwanie do zapłaty,a jak to nie pomoże to do sądu.Zbierajcie wszystkie dowody sms-y,e-maile,połączenia,listy.Jednym słowem właściciel jest oszustem!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pinki Baby Jerzy Czyżewski - Białystok

Pinki Baby Jerzy Czyżewski
2.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Al. 1000-Lecia Państwa Polskiego 6
    15-111 Białystok