WIB

Białystok

Opinie o WIB

Frodo

Nie polecam. Oko saurona wszystko widzi.

@Frodo 10.11.2017 17:37
Nie polecam. Oko saurona wszystko widzi.

Dlaczego nie polecasz panie frodo z konkurencji? :)

Biedak

Bieda

Bogacz
@Biedak 09.10.2017 22:29
Bieda

Chcesz to Ci pożyczę ;)

Nick

Ta strona została utworzona po to, aby zamieszczać na niej opinie dotyczące firmy. Każdy ma prawo do tego aby wyrazić opinię o niej czy to dobrą czy złą. Ale to co tutaj się wyrabia zaczyna przypominać drętwy czat na poziomie gimnazjum. To przykre. Ludzie,ogarnijcie sie troche...

Pani

Wkoncu pojawila sie strona gdzie mozna wszystko z siebie wydusic. Pracuje tam od bardzo dluga nie znam internetu wnuczka mnie pomaga. Tyle roboty daja ze skladac juz nie mam sily. Rece bola nogi tez nawet nie ma skrzyni gdzie usiasc . Co przyniose mazak i dlugopis to zaraz zabiora i szukac trzeba. Tasme tez kradna zdarza sie. A oni tylko stoja i nic nie robia. Ale jutro bedzie lepiej.

xxx

pracuje od niedawna i jestem w szoku jak to czytam praktycznie nic ze zlych opinii nie pokrywa sie z tym jak jest naprawde pracowac trzeba wszedzie bo nikt pieniedzy za siedzenie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie dostanie a jesli ktos jest nieszczesliwy to niech sie zwolni i nie stwarza sztucznych problemow a co do pieniedzy to malymi krokami mozna dojsc do wiekszych pod warunkiem ze sie tego chce bo jesli nie to juz nic i nikt nie pomoze

Xiński

Witam. Nie wiem czemu tak dyktowane są opinie ale, hm, miałem osobiście do czynienia z niejedną firmą i to co tutaj jest opisane to dziwi mnie. Pan Wiesław płaci na czas to się liczy, zaś najniższa krajowa, no cóż lepiej mieć mało niż wcale. Pana Wiesława szanuję bo to uczciwy pracodawca. Pozdrawiam X

28zl/kg

Jest jak jest ;)

Człowiek Spajder men
@28zl/kg 17.12.2016 19:07
Jest jak jest ;)

Nie ukrywam.

Bjak....

Hmm. Rozumiem, burzliwość nastrojów, ludzi, którzy odeszli...bo sam tak miałem...ale Ktoś, kto mówi o walce z pieniędzmi, to jest kłamcą! Bo jaki by nie był Wiesiek, to nigdy się nie spóźniał czy kombinował z wypłatą, a takich jest nie wielu na ziemi podlaskiej, oj nie wielu ...panie szczęliwy były pracownik...więc wstydź się kłamstwa.

Ryba

Nie prawda :)

były niewolnik

Syf, kiła i mogiła!! kadra kierownicza nie nadaje się do zarządzania kiblem a co dopiero "firmą". zero kultury w stosunku do pracownika za to 100% chamstwa galopującego! do tego bardzo szkodliwe warunki za które nie płacą. Jeśli chcesz stracić zdrowie za parę groszy to polecam

Tez pracowałem

Bieda i nędza Lepiej trzymac sie z dala od takiej pracy i nędznych warunkow Praca po nocach tez sie zdarza

Wib

Bida

były pracownik

Cóż pracowałem tam i jedno mi kojarzy się z tą firmą to rozszyfrowany skrót z tej firmy a mianowicie Wiesław I Bieda

Marek

Praca ciężka,bardzo słabo płatna.

Zostaw opinię o WIB - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WIB