Opinie o Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz w Białystok

Księżu.

Wib. Najgorszy zakład w jakim miałem okazję pracować. Posiadający pełny pakiet wad i niewielka ilość zalet. Zacznijmy od tego że praca sama w sobie jest całkiem spoko (o ile jest). Ani ciężka ani jakaś lekka. Tak jak w większości zakładów. Ludzie pracujący ze sobą na codzień starają się aby atmosfera była sympatyczna i każdemu całkiem dobrze się tu pracowało. I na tym koniec pozytywów. Wad jest masa. Okres między świętami a sylwestrem był powodem dla którego postanowiłem że czas na zmianę otoczenia( brak zamówień) Ciągłe wysłuchiwanie jak z miesiąca na miesiąc rachunki za prąd i gaz idą w górę też jest nużące. Firma ta jest firma rodzinna to trzeba zaznaczyć i wcale nie chodzi tam o rodzinna atmosferę bo takiej tam nie zaznacie. Utworzenie nowego dyrektora produkcji z osoby która nie ma odpowiednich do tego kwalifikacji utwierdziło mnie w przekonaniu że nie powinienem tam dłużej pracować. Nie sposób również nie wspomnieć o żywym monitoringu jaki znajduje się na hali produkcyjnej (normalny również jest). Brak jakiejkolwiek organizacji pracy w przypadku braku zamówień do realizowania skutkuje dniami wolnymi (oczywiście bezpłatne bądź z własnego urlopu) a gdy zamówień jest bardzo dużo to praca w nadgodzinach (z zapłatą za nadgodziny też bywało nieciekawie). Znikoma komunikacja pomiędzy pracownikami biurowymi i pracownikami fizycznymi co skutkuje problemami w realizacji. To są największe wady tej firmy. Ogólnie to nie polecam i odradzam zatrudnianie się tam.

@Kornel

wszystko mi opowiedzieli więc wystarczy parę dni a nawet godzin

Wewiór

W firmie WiB pracowałem w 2015 r Takiego traktowania jak ze strony małżeństwa WiB nigdy wcześniej nie spotkałem . Może to pozostałość po straganie na Bema a może to ludzie pracujący w 2015 roku mający wtedy po 24-28 lat pozwalali na taką sytuację . Trzeba było być desperatem aby tam pracować .Ja zwolniłem się po dwóch miesiącach i znalazłem normalną firmę .

Witam. Czy naprawdę jest tam aż tak źle? Pracowałem już jako drukarz w Białymstoku, lecz niestety firma źle pręży i musiałem odejść. Szukam nowego miejsca do pracy w drukarni. Może mi ktoś szczerze powiedzieć jak tam jest? Jest dużo negatywnych opinii i przyznam że trochę to odrzuca. Pozdrawiam

Ali
@Magda

Czyli awans można dostać ale podwyżki żadnej? Nawet jak się zrobi dobre wyniki to nie ma dodatkowej kasy? Nic co mogłoby zmotywować ludzi?

Marcel Nowy wpis

O zwolnieniu dowiesz się w dniu zwolnienia. Firma zakładała od nowego pracownika nauki i pomocy specjalistom, jednak po miesiącach zapomnieli by uczyć pracowników a proces wdrażania był mierny. Strata czasu i energi.

@Marcel

No co ty, a ja własnie chciałem złożyć cv na stanowisko mechanika, bo widze, że szukają kogoś.. jaką umowe się z nimi podpisuje, że tak z dnia na dzien mogą człowieka wyrzucić. W ofercie jest uop, ale nabrałem troche podejrzeń.

Aldona Nowy wpis

A dlaczego nie da się tutaj "normalnie" pracować? I na jakie wynagrodzenie można liczyć, skoro nie da się tu "normalnie" zarabiać? Podasz widełki? Bo może dla mnie będą one wystarczające... :)

Plotkarka

nie polecam takiej pracy w tej "firmie" na każde zawołanie trzeba stawać na baczność w imieniu firmy ponad życie. sztuczna atmosfera tak jak i wypłata

@Plotkarka

O co chodzi z tą sztuczną atmosferą? Może jakoś to wyjaśnisz? No i co to znaczy, że wypłata też taka jest? Ile można dostać pieniędzy za pracę w tym miejscu? Zarabia się razem z premią, czy bez?

@Plotkarka

Co to znaczy według Ciebie, że trzeba stawać na baczność na każde zawołanie? Chyba obowiązki, które się wykonuje dotyczą stanowiska pracownika i to normalne, że trzeba je realizować... No chyba, że masz na myśli coś innego? Może zdarzają się czynności, które trzeba wykonać, a niekoniecznie są związane z wykonywanym zawodem? Rozjaśnij, jeśli możesz

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Elektryk w firmie Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik ,ślusarz?

co to znaczy, że po wypłacie? w sensie ze wypłacili, czy że dostałeś wypłatę i już jej nie masz? powiesz ile dają podstawy oraz do którego dnia miesiąca dostaje się wypłatę? :)

Księżu.

Super kierowca
@Księżu.

również odradzam zatrudnianie się tam, syn szefa,robi intrygi i wszyscy są zmieszani z błotem, ludzie otwórzcie oczy , nawet na autobus nie można wyjść minutę wcześniej a przychodzisz o szóstej i zaczynasz wcześnie, atmosfera i klimat najgorszy jaki jest możliwy,

Haha
@Super kierowca

Ciekawe jest to, że wszystkie negatywne komentarze są od byłego kierownika, ciekawe czemu byłego..

Kłamcy

No to co się dzieje ostatnio przechodzi wszystko co ponad ludzkie lepiej się tam nie zatrudniać zero szacunku do pracownika wymyślane kłamstwa i różne takie tam obarczanie wina wszystkich dookoła obietnice nic warte

@Kłamcy

Największym błędem w tej firmie jest brak szacunku dla ludzi ,dzięki którym w sumie to się jeszcze jakoś kręci...

kaczorek

no tak jak z majówka, dyżur , gdzie szacunek nie ma trzeba pracować cały czas a wyplata jaka i nie można stanąć porozmawiać nawet bo odrazu się pojawia

Oliwka

A o stanowisku elektryka coś wiesz? Wystawili ofertę pracy, tata chce złożyć cv na to stanowisko, i teraz sama nie wiem co robić, bo tych negatywnych wpisach :( Czy odradzić mu czy nie. Podali widełki 3490 - 4000 zł / miesiąc, to już stała kwota, czy mozna trochę negocjować ją z czasem?

@Oliwka

nie nie wiem to nie ta firma i tu zarobki nie przekraczają 3000 zł , nadgodzin trzeba narobić aby mieć chociaz, trzy tysiące złotych wienc odszedłem po paru dniach

Kornel
@nowy

Przez parę dni aż tak się zniechęciłeś że odszedłeś? Tylko chodziło o wysokość wypłaty? Po okresie próbnym nie proponowali ci podwyżki? Pytam bo początki zawsze są trudne, nie?

@Kornel

wszystko mi opowiedzieli więc wystarczy parę dni a nawet godzin

W Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz poszukiwana jest osoba na stanowisko Ekspedientka. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

młoda

presja i malutkie zarobki jak na te czasy, chaos i wymogi za duże o sto procent

@młoda

Małe zarobki tzn? Najniższa krajowa, czy można liczyć na coś więcej? Szukam pracy w drukarni i z racji tego, że mieszkam w okolicy, myślałem żeby złożyć cv. Są jakieś benefity? Możliwość awansu?

Magda
@Marta

nawet poniżej krajowej , możliwy awans na dołożenie więcej pracy za kogoś no nic więcej benefitow nie ma

Ali
@Magda

Wewiór

Dziedzic pruski

Nie polecam nikomu chyba, że lubisz ciągle słuchać jaki to słaby miesiąc, że gaz taki drogi, a o prądzie to już nie wspomnę. W sezonie pracujesz po 10h i ciągle mało. Szef się na niczym nie zna jak sobie coś do głowy wbije to nawet jak udowodnisz to i tak nie masz racji. A do tego jego cud Żona szukająca sensacji pokazująca palcem co trzeba posprzątać a maszyna stoi bo to trzeba posprzątać JUŻ

Hanna
@Dziedzic pruski

Jak długo trwa sezon? No i czy te dodatkowe godziny są płatne czy są do odbioru w postaci dnia wolnego? Co jeśli ktoś nie może zostać dłużej?

Dziedziczka pruska
@Hanna

Dzień wolny , i to w sezonie ? Nie rób se JAJ

Były
@Dziedzic pruski

masz racje ale o synku piotrku zapomniałeś ten to dopiero się zna i ogarnia temat

Dyrektor

Księżu masz racje

Renata
@Dyrektor

A sama organizacja pracy już? bo tu padł stosunek i zachowanie odgórne, a ludzie wokół i specyfika pracy to jak wygląda, jaki stosunek mają?

Raport
@Renata

organizacji pracy nie ma żadnej, nie wiesz co masz robić codziennie, nie wiesz czy jutro pracujesz czy masz wolne bezpłatne, możesz pracować 8 lub 12 godzin dowiadujesz się tego samego dnia albo dostajesz telefon ze wolne, organizacja.. tu nie można użyć takiego określenia bo jej nie ma w ogóle , wymagania za duże taka specyfika pracy , a o premiach nie wspomnę istnieją w teorii i są obiecywane od 19 lat

@Raport

Masz racje, trochę chaos jak się nie wie czy praca będzie danego dnia czy nie. Kierownik nie ma grafiku chociaż tygodniowego żeby było wiadomo na ile godzin idzie się do pracy? Przecież coś takiego można przewidzieć z wyprzedzeniem i poinformować pracowników, nie?

v
@Dziedzic pruski

znowu gadanie ze trzeba placic za gaz a z niego się nie korzysta kredytow ni daja pracuje troche ale ile można sluchactego w kolko to samo zobaczymy jak beda zamowienia jak sytuacja sie czy te podywzki beda

Teresa

Widzę, że drukarze przejęli forum. Ktoś z tzw. biura zagląda tu? Ciekawią mnie zarobki przedstawiciela, a widzę, że trzy lata temu było to 3.500–10.000 brutto. Jak tu słusznie zauważyliście, mamy inflację-gigant, dobrze byłoby wiedzieć, jak realnie wygląda miesięczny zarobek PH.

PH
@Teresa

Realnie to wygląda to tak że połowę masz na konto a połowę pod stołem minimalnej, lub 2500 poniżej minimalnej na zleceniu , kto to w ogóle pisze jakieś dziesięć tysięcy brutto? Tyle to tam nie zarabia kierownik (koordynator produkcji) z połową produkcji razem, kto to pisze chyba wiem kto, syn i synowa, pozdrawiam zespół PH których jest już tylko 2.

Czy firma szuka pracowników ? Czy warto próbować się tam dostać ?

Dominika

No właśnie nic nie widać i nie słychać, a ciebie co interesuje za praca? Jak coś już wiesz to daj znać nie

Dziaba

Nie

Paulina
@Dziaba

Aktualnie nie szukają, czy w ogóle rzadko się zdarza ze rekrutacja jest otwarta? :)

Dziaba
@Paulina

zawsze jest otwarta poprostu nie warto isc

Renata
@Dziaba

Dalej tak uważasz? Ciekawa jestem opinii z aktualnych doniesień, wiesz może coś więcej?

$ Domcia $
@Renata

tak, idziesz na rozmowę o pracę niby się dogadujesz a pracujesz na śmieciowym zleceniu po 10 godzin czasem i 13 i za inne mniejsze stawki. Umów nie ma , nie ma nic. Podatki drogie, no i gaz drogi

Ewelina
@$ Domcia $

To na rozmowie mówią co innego a potem robią co innego...a próbowałaś negocjować, że inne warunki był ustalone?

Pracowniczka

Super praca, fajni ludzie, polecam każdemu kto by chciał się nauczyć czegoś nowego :] pracowałam w wielu innych zakładach pracy, na chwilę obecną to tu mi najlepiej :)

@Pracowniczka

To super że jesteś zadowolona z tego co szef płaci a jak pamiętam kokosów to tam nie ma i nie było

Przemysław
@@monika

Już są kokosy

@Przemysław

Jakoś ciężko w to uwierzyć

pracus
@@monika

gdzie są moje kokosy ?

@Pracowniczka

Praca nie jest fajna,nie wszystkim warto ufać a uczyć się już nie ma od kogo

Pracuś dwa
@pracus

Teraz to są kokosy

Piotr Kazimierz

Czy rzeczywiście jest tam tak źle? Jak oceniacie kierownictwo, atmosferę pracy, podejście do pracownika?

@Piotr Kazimierz

na pewno nie tak jak opisuja, opinia jak (usunięte przez administratora) kazdy ma swoja co do opinii tutaj pisalem wczesniej, jedna wielka karuzela smiechu i nic nie warte slowa ludzi ktorzy za nic nierobienie chca pieniadze

@ardian

Bzdury opowiadasz tam ile by się nie robiło to zawsze źle i mało i słaby miesiąc itd już tych bzdur nie chciało się słuchać bo miesiąc w miesiąc to samo zresztą zobaczymy od przyszłego roku czy wiesio będzie taki szczodry i da wam podwyżki bo znając go to szczerze wątpię tak że powodzenia w wegetacji (usunięte przez administratora)

@Czy

ciekawe skad wiesz co i jak jesli tam nie pracujesz, opinia jak (usunięte przez administratora) kazdy ma inna, a lepszych bzdur nie słyszałem jak te co napisałes, zajmij sie lepiej robota na wschodzie

@ardian

Skoro to nie prawda zawsze można iść tam do pracy i samemu się przekonać a z tego co wiem ciągle ktoś odchodzi i mało kto został

Czy

Akurat będę się interesował i czekał na smutny koniec tego miejsca

@Czy

Ty już miałeś swój koniec skoro tu nie pracujesz, a komentujesz i to wystarczy :)

@ardian

I jestem szczęśliwy że odszedłem nonteraz chodzę do pracy a nie do roboty z przymusu

Maluśki Krzysio
@Czy

no zebys był szczęśliwy, to byś nie oczerniał wszystkich dookoła , tylko byś się cieszył ;) oj cwaniaczku ty malutki, tyci tyci móżdżku, sam się zwolniles i jeszcze wywody robi haha no psychol.... i jeszcze sam do siebie gada, polecam terapie na schizofrenie. Życzymy udanej niedzieli i pięknych chwil w Twoim marnym i suchym jak kromka chleba na chodniku, życiu.

@Czy

To tam jest aż taka rotacja pracowników? Czym to konkretnie jest spowodowane? Chodzi o zarobki? Nie ma szans na podwyżki? Przecież inflacja teraz tak galopuje, ze przydało by się kilka stówek więcej, nie?

@Adrian

Minimalna na umowie, premia (usunięte przez administratora) w wysokości max 300 zł

elo
@Adrian

Na początek nie więcej niż 2400-2500 zł razem z premią.

Ciężki miesiąc

Dzień dobry jestem ciężki miesiąc Szefie pozbądź się mnie zacznij zarabiać polepsz warunki pracy mam dość patrzenia na cierpienie ludzi i ich śmieszne zarobki. Ps pzdr dla kierownika nadal wiedzę w te 10 koła nadruków w 7 h kochany

Piotr Kazimierz
@Ciężki miesiąc

Firma nie zarabia a nadal istnieje na rynku? To co właściciele drukują tam koszulki czy pieniądze? Bez.umowy pracujecie czy co?

Karol
@Piotr Kazimierz

Wszyscy mają fajne umowy, i to mi się najbardziej podoba :) praca spoko .

@Ciężki miesiąc

Według niego się da a to tylko głupie gadanie i buntowanie szefa który mu ślepo wierzy

@Karol

Umowy zlecenia ;-)))))

Pan Janusz
@Czy

Z tego co wiem i widze na codzien to zadna osoba nie ma w tej firmie umowy zlecenie i potwierdzam to w stu procentach zastanow sie chlopie co ty piszesz -nasmarowales cała strone klamstw i oszczerstw z roznych nicków polecam ci wizyte u psychiatry łącznie. Z żoną i cała rodzina i wiecej kontaktu z tym grafikiem sam wiesz ktorym zajmij sie swoim życiem i dziecmi ktore sa zaniedbane i zyja w wiecznym strachu widze ze się bardzo nudzisz inwigilatorze ty wspolczuje zycia

@Pan Janusz

,:-))))) akurat nie trafiłeś ale zgaduj dalej odszedłem kilka lat temu tak że powodzenia

@Czy

To dają czy nie dają umowy? Masakra ludzie, Wam to w nic nie można wierzyć. Każdy gada jak mu się podoba.

@Honorata

Każdy ma umowę o pracę nornalnie na cały etat, nikt tu nie pracuje (usunięte przez administratora) ani na zlecenie !!!! I to jest SUUUUPER :):):):)

@Tomek

Wiadomo, że super. Ja też byłbym zadowolony :) Jeśli chodzi o wypłaty to też jesteś tak entuzjastycznie nastawiony? Napiszesz ile można zarobić na czysto jeśli to oczywiście nie tajemnica.

2600-3500 spokojnie :)

@Adrian

Zarobki wyglądają w WIB i ANDRA tak, że dostajesz minimalną na umowie + 200 zł premii (usunięte przez administratora).

Jonatan

Koło 3 tysięcy zarobisz.

Wiecie co wam powiem pracodawca dobry opinie te pod różnymi nikami pisze jedna osoba wszyscy wiemy kto Krzysiu odszedłeś i nie potrafisz się pogodzić z tym cisniesz po firmie bo miałeś nadzieję że cię zatrzymaj. A pan Wiesław dobrze płaci rozlicza się na czas i ma teraz zgrana brygadę która lubi tam pracować kierownik jest dobry jako przełożony a i zawsze zachowuje się po kolezajsku i nie czuje żeby Cisna pracowników żeby robili szybciej.

Czy

Nie wiem o kim mówisz ale zbyt dużo ludzi odeszli tak że powodzenia w zgadywaniu

Dominika

Super, że polecasz pracę w WIB. A mógłbyś powiedzieć, co najbardziej ci się w niej podoba? Myślę, że będzie to pomocne dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie. Dziękuję.

buba
@Dominika

to ktos ich poleca ?to chyba jakis ponury zart ale ok skoro osoby czytajace opinie w nie nie wierza to polecam sie tam zatrudnic i sprawdzic samemu jak to wyglada a gwarantuje ze gora po 2 dniach taka osoba rzuci ta prace cud

@buba

bo pracowac trzeba umić i sie starac, a nie udawać ze sie robi

Krzysztof Taboret
@ardian

ci co udawali, to już dawno ich tu nie ma , i teraz wypisują swoje wypociny na forach, bo musieli iść do pracy i zacząć pracować , a nie brać pieniądze za darmo i udawać że coś robią, i mają żal sami do siebie i do wszystkich dookoła. POWODZENIA ✓

Czy

Hahaha no pewnie wszyscy źli tylko wib najlepszy ale ok pożyjemy zobaczymy bo jak tak dalej pójdzie to firma upadnie i to będzie piękne info

Xyz
@Krzysztof Taboret

Jeśli ty nazywasz to pieniędzmi to ok dalej dorabiają rodzinę szefa i słuchaj co miesiąc jak to źle i słabo jest a ci co mieli chociaż trochę oleju w głowie dawno opuścili ten (usunięte przez administratora)

@ardian

Za pracę to trzeba zapłacić ludziom a nie płakać żeby robili nadgodziny i soboty a potem przy wypłacie nie zapłacę bo nie mam i tyle a groźby że zwolnią nic nie dadzą

ABCD
@Czy

Patrzę ,że pewien były pracownik ma bardzo dużo wolnego czasu, skoro jest w stanie odpowiadać na bieżąco na każdą z wiadomości na tym portalu :) Szkoda tylko, że poniższe odpowiedzi pokazują głównie w złym świetle szanownego Pana który ma tyle do powiedzenia. Każdy kto ma trochę oleju w głowie, sam by zweryfikował poniższe informacje. Praca jak praca, nikt kto się nie nadaje nie napisze nic pozytywnego. Powiem Panu, że tymi swoimi wywodami zaciekawił mnie Pan jeszcze bardziej i postanowiłem sam zweryfikować czy się nadaję czy nie. Skoro Pan już tam nie pracuje to jest chociaż wolne miejsce:) i chociaż odeszła toksyczna osoba. Pozdrawiam Pana cieplutko i życzę znalezienia pracy :D PS żal mi Pana, tyle jadu. Szkoda, że nie umiał Pan powiedzieć swoim kolegom z pracy jaki Pan jest tylko pisze Pan przez internet , poziom gorszy niż przedszkole XD

@ABCD

A dziękuję za miłe słowa pracę znalazłem bardzo szybko a toksyczne osoby dopiero poznasz a nie życzę ci źle ale jak tam popracujesz to tu ma forum potwierdziszoje słowa bo ja jak zaczynałem to też wszyscy byli super mili ale maski wkoncu opadły i pokazali swoje prawdziwe oblicza zreszta sam się o tym przekonasz

Waldek
@ABCD

Część wszystkim za jakiś czas będę się przeprowadzał na Podlasie i interesuje mnie praca jako drukarz i z ciekawości poczytałem opinie o tym pracodawcy i dosłownie włosy dęba stają jeśli to wszystko prawda a jak widzę że złych opinii jest cała masa to już nie wiem komu tu wierzyć i czy kierownik naprawdę taki zły jak jest opisywany ?

Druk
@Waldek

Pomaga wszystkim, nawet farby robi , jak jest mało czasu na przygotowanie wzoru , albo daje komuś urlop i sam za niego drukuje, szacunek ;D

Waldek
@Druk

A od strony finansowej też jest ok ?bo opinie też różne

Druk
@Waldek

Jasne jest ze zawsze by się chcialo wiecej (usunięte przez administratora) ale nie jest az tak zle,,,,

Kamil

Firma jest dobrym pracodawcą ale wiadomo trzeba dobrze robić swoje!

Nowy Łukasz
@Kamil

Zgadzam się

@Nowy Łukasz

No jakoś po opiniach innych osób ciężko Wam Panowie uwierzyć. Zastanówcie się nad swoimi słowami, bo one giną w gąszczu negatywnych komentarzy więc chyba coś jest na rzeczy.

Witam. Jestem drukarzem. Jakiś czas temu przeprowadziłem się na podlasie. Zastanawiam się nad jakąś firmą, gdzie mógłbym pracować i chciałbym zapytać o faktyczną opinię na temat firmy WiB. Czy ktoś tutaj się taki znajdzie? Bo jak czytałem opinie to jedno niestety przychodzi mi na myśl. Chaos Nega Pozytyw. Może to moda na Podlasiu. Znam kogoś kto tutaj kiedyś pracował długo i sądząc po tym co mówił a gość wykracza ponad normy to dziwię się opiniom. Wiem co mówię bo pomimo różnych drak itp. ten człowiek jak to powiedział. Ta praca pozwoliła mu wspiąć się na wyższy poziom kreatywnego myślenia. Nie pytam się o stawkę itp. Ale o klimat teraz tam panujący. Z góry dzięki za odpowiedź.

Młody
@Nowy

Potwierdzam i podpisuje się pod twoim hasłem Chaos Opinii. Pracowałem tam kiedyś tylko krótko. Klimat wtedy spoko, tylko uważać trzeba na młodych co wszystkie rozumy pozjadali, szczególnie jeden przypadek. Było tam dwóch takich co wykraczali ponad poziom jak piszesz. opinia serwisanta. ale z tego co slyszalem już nie pracuja tam. pozdrawiam

@Nowy

No jeśli chodzi o Wiesia to myślenie ma bardzo kreatywne w stylu jak wykiwać pracownika żeby mniej zapłacić a żeby pracował więcej jak i co wymyślić czemu firma nie zarabia i jak to jest mi źle zresztą chodząc po wypłatę co miesiąc inne bajki i to takie wymyślne że nie chciało się tego już słuchać

Olimp
@Czy

I tu się mylisz kolego/koleżanko nawet nie przepracowałem tygodnia, a SZEF sam do mnie podszedł, i spytał czy mam co jeść. Patologiczne komentarze o tej treści, zachowaj dla siebie.

Xxx
@Olimp

No teraz byś się zdziwił bo kompletnie nie liczy się z ludźmi i mało go interesuje czy mają za co żyć zresztą jak to określił(usunięte przez administratora) go interesuje wszystko i wszyscy mogą się zwolnić

Olimp
@Xxx

Nie pracuje już w tym miejscu z jedynego powodu musiałem wrócić na wieś. PRACOWAŁEM w Białymstoku w dwóch sitodrukowych drukarniach, w tej pierwszej żal mi było ludzi, którzy pracują w temperaturze porównującej saune, kierownik to kierownik tylko z nazwy, jadalnia to nonsens gdzie nawet usiąść normalnie nie było gdzie. W WIBIE szef to człowiek który ma serce dla ludzi, widać to było po jego spojrzeniu, nawet była wentylacja do maszyn gdzie w pierwszej drukarni można było o tym zapomnieć, jadalnia też normalna z MIKROFALÓWKĄ, lodówką i czystym zlewem. Gdybym mógł, to bym wrócił, bo pracy się nie boję. A kto się jej boi i jest z innej drukarni a komentuje bezsensu na drugą to dla mnie jest P.....M. Domyślam się kto to, ale już nie będę pisał co o nim wiem, bo to strata czasu tak samo jak zmienianie nicków w komentarzach przez niego (usunięte przez administratora) to mało powiedziane.

@Nowy

Jak chcesz pracować za kasę poniżej najniższej krajowej to proszę bardzo jak dla mnie szkoda nerwów na tego (usunięte przez administratora) i cwaniaka i te ciągłe tłumaczenia że cienko że słabo że firma nie zarabia kasa na wszystko inne jest ale nie dla pracowników zresztą kto mądry już odszedł z tego (usunięte przez administratora) bo do tego wszystkiego toksyczna atmosfera to mało powiedziane ???? a to za sprawą kierowniczka na produkcji któremu wszystko obojętne

@Olimp

I to tylko tyle że kuchnia ok ale reszta już nie taka fajna

Na jakie wsparcie w Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Buba

Na żadne tak naprawdę zajście w ciążę jest to działanie na szkodę firmy

Teresa
@Buba

Eee, że co? Ale to jest Twoja prywatna opinia, czy sarkastycznie cytujesz kogoś z firmy, nie dodając cudzysłowu?

Czy

Na (usunięte przez administratora) od szefa i próbę zwolnienia z pracy tam pracownik nie ma prawa być chory i iść na L4 bo to już według nich działanie na szkodę firmy

@Czy

Bez przesady. Każdy pracownik ma prawo zachorować szczególnie teraz w dobie covidu. To pójście na L4 jest źle widziane? Chyba za to nie zwalniają, co?

@Adrian

Zatrudnij się i sprawdź sam a gwarantuje że tu potwierdzisz moje słowa

@Czy

No ale jak się zdarzy ta choroba czy ciąża to co? Oprócz wyżej wspomnianych słów. Będzie jakaś nagana?

ardianek
@Czy

no pewnie, do pracy przyjsc posiedziec jest najlepiej i wypisywac bzdury, zreszta nawet tu nie pracujesz wiec... ups, zapomnialem ze w ciąży jestes i udzielasz sie

ardianek
@Honorata

nie sluchaj steku bzdur, widać tutaj jedna wielka karuzela smiechu

@ardianek

I całe szczęście że już nie pracuje a ty chcesz to się tam męcz bo wiesio taki cudowny i pewnie w tym roku też na święta da po maseczce

@Czy

nie pracuje z innych powodow, nie znasz mnie, nie wiesz kim jestem, nie poznalismy sie wiec nie jesteśmy na TY. znajdz sobie lepiej robote gdzie podlubiesz w nosie, a nie komentujesz gdzie trzeba pracowac, zegnam

Zostaw merytoryczną opinię o Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz - Białystok

• Jak się pracuje w Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz