Opinie o Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz w Białystok

Bolek

Zero szacunku dla pracownika

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz?

Nowy
Kandydat

Witam. Jestem drukarzem. Jakiś czas temu przeprowadziłem się na podlasie. Zastanawiam się nad jakąś firmą, gdzie mógłbym pracować i chciałbym zapytać o faktyczną opinię na temat firmy WiB. Czy ktoś tutaj się taki znajdzie? Bo jak czytałem opinie to jedno niestety przychodzi mi na myśl. Chaos Nega Pozytyw. Może to moda na Podlasiu. Znam kogoś kto tutaj kiedyś pracował długo i sądząc po tym co mówił a gość wykracza ponad normy to dziwię się opiniom. Wiem co mówię bo pomimo różnych drak itp. ten człowiek jak to powiedział. Ta praca pozwoliła mu wspiąć się na wyższy poziom kreatywnego myślenia. Nie pytam się o stawkę itp. Ale o klimat teraz tam panujący. Z góry dzięki za odpowiedź.

Pytanie Nowy wpis

Na jakie wsparcie w Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Buba Nowy wpis
@Pytanie

Na żadne tak naprawdę zajście w ciążę jest to działanie na szkodę firmy

Nowy
Kandydat

Młody
@Nowy

Potwierdzam i podpisuje się pod twoim hasłem Chaos Opinii. Pracowałem tam kiedyś tylko krótko. Klimat wtedy spoko, tylko uważać trzeba na młodych co wszystkie rozumy pozjadali, szczególnie jeden przypadek. Było tam dwóch takich co wykraczali ponad poziom jak piszesz. opinia serwisanta. ale z tego co slyszalem już nie pracuja tam. pozdrawiam

Czy
@Nowy

No jeśli chodzi o Wiesia to myślenie ma bardzo kreatywne w stylu jak wykiwać pracownika żeby mniej zapłacić a żeby pracował więcej jak i co wymyślić czemu firma nie zarabia i jak to jest mi źle zresztą chodząc po wypłatę co miesiąc inne bajki i to takie wymyślne że nie chciało się tego już słuchać

Olimp
@Czy

I tu się mylisz kolego/koleżanko nawet nie przepracowałem tygodnia, a SZEF sam do mnie podszedł, i spytał czy mam co jeść. Patologiczne komentarze o tej treści, zachowaj dla siebie.

Xxx
@Olimp

No teraz byś się zdziwił bo kompletnie nie liczy się z ludźmi i mało go interesuje czy mają za co żyć zresztą jak to określił(usunięte przez administratora) go interesuje wszystko i wszyscy mogą się zwolnić

Olimp Nowy wpis
@Xxx

Nie pracuje już w tym miejscu z jedynego powodu musiałem wrócić na wieś. PRACOWAŁEM w Białymstoku w dwóch sitodrukowych drukarniach, w tej pierwszej żal mi było ludzi, którzy pracują w temperaturze porównującej saune, kierownik to kierownik tylko z nazwy, jadalnia to nonsens gdzie nawet usiąść normalnie nie było gdzie. W WIBIE szef to człowiek który ma serce dla ludzi, widać to było po jego spojrzeniu, nawet była wentylacja do maszyn gdzie w pierwszej drukarni można było o tym zapomnieć, jadalnia też normalna z MIKROFALÓWKĄ, lodówką i czystym zlewem. Gdybym mógł, to bym wrócił, bo pracy się nie boję. A kto się jej boi i jest z innej drukarni a komentuje bezsensu na drugą to dla mnie jest P.....M. Domyślam się kto to, ale już nie będę pisał co o nim wiem, bo to strata czasu tak samo jak zmienianie nicków w komentarzach przez niego (usunięte przez administratora) to mało powiedziane.

Marcin

A dużo młodych jest aktualnie w firmie?

Buba Nowy wpis
@Marcin

Zostało 3 osoby co coś potrafią reszta to młodzi którzy nie ogarniają tej roboty a są też tacy którzy nic nie potrafią a robią z siebie fachowców wysokich lotów

@Pytanie

To jest możliwe tylko jeżeli należysz do rodziny.

@Odpowiedz

Dokładnie jeśli jesteś z rodziny to awans szybki i wtedy siedzisz przy monitorze i pilnujesz czy ludzie pracują a i pokrzyczec i postraszyć zwolnieniem możesz tak że same plusy o super wypłacie nie wspomnę

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku praca?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Iza

Jak pracuje się przy produkcji gadżetów reklamowych w WIB? Czy osoby bez doświadczenia są przyjmowane do firmy? Jakie mogą obejmować stanowisko i czym się zajmować zanim wszystkiego się dobrze nauczą?

@Iza

Biorą wszystkich jak leci a potem selekcja a kto zaczyna się upominać o swoje z automatu przestaje się nadawać i wylatuje

Dominika

Super, że polecasz pracę w WIB. A mógłbyś powiedzieć, co najbardziej ci się w niej podoba? Myślę, że będzie to pomocne dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie. Dziękuję.

buba
@Dominika

to ktos ich poleca ?to chyba jakis ponury zart ale ok skoro osoby czytajace opinie w nie nie wierza to polecam sie tam zatrudnic i sprawdzic samemu jak to wyglada a gwarantuje ze gora po 2 dniach taka osoba rzuci ta prace cud

Dominika

@zaska5 Bardzo dobrze, że postanowiłaś podzielić się użytkownikami forum swoimi spostrzeżeniami o pracodawcy, jakim jest WIB. Z Twojej relacji wyłania się bardzo niepokojący obraz tego miejsca pracy - czy zdecydowałaś się gdzieś to zgłosić? @liz Tobie również dziękuję za opinię. Może warto byłoby porozmawiać z zarządem na temat poprawy warunków pracy - jak myślisz? @Nick Co masz przez to na myśli?

@Dominika

Rozmowa nie ma sensu i jak to szef skomentował nie raz Drogi są dwie więc albo to zaakceptować albo się zwolnić

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz?

@Pytanie

Wiesio bierze ludzi jak leci bo takich najłatwiej oszukać i uronić po swojemu

Bolek

Zero szacunku dla pracownika

@Bolek

Rozumiem, że Twoje doświadczenia związane z pracodawcą, jakim jest WIB nie są za dobre. Ale tak naprawdę z Twojego powyższego komentarza nie wynika zbyt wiele, bowiem jest po prostu lakoniczny. Może na początek powiesz Nam, jak długo i na jakim stanowisku tam pracowałeś? Potem przejdziemy do innych kwestii.

@Bolek

Dokładnie tak jak mówisz

@Dominika

(usunięte przez administratora)atmosfera coraz gorsza kto mądry już odszedł strata czasu na tą firmę chyba że ktoś chce co miesiąc słuchać jak to jest źle i słabo kolejna sprawa firma poszukuje ludzi do pracy i obiecują złote góry których osoba zatrudniona nigdy nie zobaczy bo szefa niby nie stać na nic a czymś musi zwabić ludzi do pracy poza tym toksyczna atmosfera szczucie ludzi na siebie przez kierownika zmiany i ogólne (usunięte przez administratora) które nigdy się tam nie skończy i jeśli o mnie chodzi to za żadne pieniądze nie chciałbym tam wracać

Jak wygląda ścieżka awansu w Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz?

@Pytanie

Nie ma żadnej poprostu jesteś zwykłym robolem do poganiania

Emilia

Jak oceniacie wynagrodzenia w firmie Wib? Czy są konkurencyjne na rynku i czy firma oferuje jakiś system premiowy? Jeżeli jesteś tam obecnie zatrudniony, proszę napisz swoją opinię:)

@Emilia

Wynagrodzenie nie adekwatne do stawianych wymagań bardzo toksyczna atmosfera która jest zasługą kierownika dla którego wszyscy mogą się zwolnić i po sprawie

Yaro

Nie polecam każdy chce rządzić po swojemu i przez to jest bałagan do tego ciągła obserwacja ludzi na kamerach podwyżek zero bo podobno firma nie zarabia zresztą są pieniądze na wszystko inne ale nie dla pracowników ogólnie jak ktoś chce stracić swój czas i nauczyć się sprzatac to polecam w innym wypadku nie zresztą polecam przejrzeć opinie bo w tych złych jest sporo prawdy odszedłem spory czas temu i nie zamierzam tam wracać

NICK

No...fajna praca. Nie trzeba nic robic. Wystarczy siedziec 8 godzin.

Monika
@NICK

wiem mam tak samo...

Adrian

Mógłbyś napisać co sprawia, że jesteś zadowolony zatrudnienia? Ciekawi mnie jakie umowy są proponowane na początek pracy i ile trwa okres próbny. Liczę, że o tym napiszesz.

Dominika

W ostatnim czasie wątek dotyczący pracodawcy, jakim jest białostocka firma WIB nieco przycichł. Fakt ten jest trochę zastanawiający, ponieważ działają w sposób całkowicie normalny. Nawet w chwili obecnej poszukują kandydata/ki na stanowisko drukarza. Ogłoszenie znajdziecie w Internecie. Może kogoś z obecnych na forum interesowałaby praca w takiej branży? Dajcie znać w komentarzach.

Dominika

Na forum publicznym zawsze staramy się pamiętać o posługiwaniu się kulturalnym językiem. Nie wyrażamy się tu też w sposób nieprzychylny o innych osobach. Miej to następnym razem na uwadze. Ponadto, wdawanie się w takie dyskusje mija się raczej z celem. Jeśli jesteś pracownikiem firmy WIB, to proszę, przedstaw jej warunki zatrudnienia. Jaki rodzaj umowy podpisują nowi pracownicy - od razu umowę o pracę, czy na początku umowę zlecenie?

Dominika

A więc można śmiało powiedzieć, że firma WIB dba o swoich pracowników. Umowa o pracę daje bowiem poczucie stabilności, a także bezpieczeństwa. A jak wygląda sprawa z zarobkami? Czy nowym pracownikom oferuje się tam wynagrodzenie, które spokojnie należałoby już uznać za atrakcyjne?

Tomek

Serio? Praca cud?

Bojaźliwy komentator.
@Tomek

Same imiona które tam NIGDY nie pracowały.... Hehehehehe dobre dobre.

Yyy

Podasz jakieś przykłady? Nie pamiętam żeby pracodawca WIB w jakikolwiek sposób pokrywał się z Twoją opinią.

Ewa

Takie opinie są naprawdę stratą czasu, zarówno dla Ciebie, jak i osób czytających. Zupełnie nic z niej nie wynika. Ja jako osoba, która nie jest związana z firmą WIB, niczego konkretnego się z niej nie dowiedziałam. Jeśli wiesz coś o tym pracodawcy to napisz, jak oceniasz socjal dla pracowników, czy też atmosferę, bez zbędnych docinek innym.

Adam

Dobre relacje miedzy współpracownikami to podstawa. Może mógłbyś wspomnieć o wypłacie. Jest równie satysfakcjonująca i możesz także liczyć na jakieś benefity?

Kamil

Firma jest dobrym pracodawcą ale wiadomo trzeba dobrze robić swoje!

Matys

PODOBNO W FIRMIE MA BYĆ ROBIONA SELEKCJA BO LUDZUE NIE CHCĄ W SOBOTY I PO GODZINACH ZA GOLE STAWKI PRACOWAĆ TO POWIEM JEDNO NIEDŁUGO WIĘKSZOŚĆ LUDZI ODEJDZIE I WTEDY ZOBACZYMY CZY TACY CWANI BĘDĄ BO JAK NARAZIE MYŚLĄ TYLKO O NAPCHANIU KIESZENI KOSZTEM INNYCH OSÓB

Amg

I nawet nie trzeba do pracy przychodzić :)

Dominika

To naprawdę super! Bardzo cieszy, jak dany pracownik wyraża tu zadowolenie ze swojego pracodawcy. W pierwszej kolejności powinieneś zdradzić Nam, jaką funkcję pełnisz w strukturach firmy WIB. I jeśli tak dobrze Ci się w niej pracuje, to proszę, przedstaw pokrótce tamtejsze warunki zatrudnienia. Czy macie tam możliwy jakiś rozwój zawodowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wib Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz