WIB Przedsiębiorstwo Prywatne

Białystok

Opinie o WIB Przedsiębiorstwo Prywatne

alex

W 100% popieram przedmówców. W firmie jest bardzo duża rotacja pracowników, a to już o czymś świadczy.

Ja niewolnik

Najlepsze, że jeszcze każą pracować przy trujących substancjach, nie zapewniając przy tym konkretnej ochrony. Do dziś pamiętam mroczki przed oczami po 8 godzinach stania przy myjce. Nawiązując do poprzednika, to przynajmniej miałeś umowę, ja co tydzień podpisywałem jakiś świstek, o umowie to nawet nie było co śnić. Atmosfera wyjątkowo kiepska, ludzie pracują w ciągłym stresie powodowanym przez złe zarządzanie. Zdecydowanie nie polecam.

szczesliwy byly pracownik

Firma rodzinna. Każdy ma swoje, niestety odmienne zdanie, co sprawia, że atmosfera w firmie jest toksyczna. Pieniądze marne. Minimum na konto, reszta pod stołem. Jednak miesiąc w miesiąc trzeba o te pieniądze się upominać i to niejednokrotnie. Najczęściej słyszymy tylko o braku pieniędzy, np, "teraz nie mam, zmieram na ZUSy". Odradzam!

Zostaw opinię o WIB Przedsiębiorstwo Prywatne - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WIB Przedsiębiorstwo Prywatne