Opinie o WIB Przedsiębiorstwo Prywatne w Białystok ul. Liliowa 18

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WIB Przedsiębiorstwo Prywatne. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WIB Przedsiębiorstwo Prywatne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIB Przedsiębiorstwo Prywatne w Białystok ul. Liliowa 18

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy firma WIB Przedsiębiorstwo Prywatne kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Czy w WIB Przedsiębiorstwo Prywatne są szkolenia zewnętrzne?

госія mosia Nowy wpis

nie ma * i nie ma nawet wewnętrznych co chwila nowe ogłoszenie wymog i presja stanowicza duze pakowanie***** koszulek i na rece ****** stojąя sie patrza clusienki czas syn mlody nie wie co robi bo nie umie!;; stoi patrzy !!! ******,...,,,,,.....,,,,,,,, do tego pod wplywem яlkoholu lub odurzaczy jeden uczeszcza czlowiek widocznie mozna super pracя bylam i sprawdzilam przez pare miesiency

szczesliwy byly pracownik

Firma rodzinna. Każdy ma swoje, niestety odmienne zdanie, co sprawia, że atmosfera w firmie jest toksyczna. Pieniądze marne. Minimum na konto, reszta pod stołem. Jednak miesiąc w miesiąc trzeba o te pieniądze się upominać i to niejednokrotnie. Najczęściej słyszymy tylko o braku pieniędzy, np, "teraz nie mam, zmieram na ZUSy". Odradzam!

xxxxxx
@szczesliwy byly pracownik

kasa na czas do 10 wszystko zaplacone tyle ze stawki godzinowe zatrzymaly sie u pracownikow na tym co maja teraz i raczej nie wzrosna wkoncu z czegos trzeba synkowi najmlodszemu zaplacic za nic nierobienie a co miesiac przy wyplacie stary tekst ze slaby miesiac zreszta ciekawe kiedy te dobre beda wkoncu

Buba
@szczesliwy byly pracownik

I te czasy powoli wracają i już ludzie zwracają z przelewów na konta bo nie wypracowali godzin ale sami tak szefa nauczyli to niech mają

Dieta pudełkowa

prawda pieniadze na czarno

dario Nowy wpis
@xxxxxx

,a, kogo to obchodzi czy słaby miesiąc czy dobry ma płacić i to na tyle a że synek bierze pieniądze za --- nic nie robienie--- to robimy na niego dalej i sluchajmy wywodów tak jak w poprzednim tygodniu

Co wchodzi w socjal WIB Przedsiębiorstwo Prywatne?

Kamera raport

Nie płatne nadgodziny

Natalia
@Kamera raport

A do odbioru? Dużo jest tych nadgodzin, to na porządku dziennym czy wpadkowe sytuacje?

Emilia
@Natalia

Do odbioru nie ma nic dużo pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie WIB Przedsiębiorstwo Prywatne? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Czy nowo zatrudnione osoby w WIB Przedsiębiorstwo Prywatne otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dziwne

Proponuja umowę zlecenie, choć w ogłoszeniu napisane było, że umowę o pracę ...wymagania duże a proponują najnizsza krajowa

@Dziwne

Proponują, czyli chyba nie narzucają zlecenia. Można się jakoś ugadać o to uop czy nie ma szans jednak? I z tymi wymaganiami to czego od pracownika tak właściwie chcą, że piszesz, że duże? :/

Dziwne
@Renata

Pani Karolino, jak chce się Pani więcej dowiedzieć proponuje porozmawiać z szefem firmy ewentualnie udać się na rozmowę o pracę a wszystkiego się Pani dowie... jeśli tam Pani pracuje-a domyślam się, że tak- dokładnie wie Pani co i jak ???? Przepraszam, że słowa ,,proponują,, nie wzięłam w cudzysłów. Ogólnie już pomijając zarobki itp, to patrząc na komentarze, to średnio się tam działo i dzieje. Atmosfera pracy i szacunek do pracownika, to podstawa, by firma weszła na wyższy level rozwoju, czy w ogóle w dalszej perspektywie istnienia.

Domi
@Renata

KAROLINA po dziesięć godzin trzeba robić

@Domi

Serio 10? :/ EJ w ogóle o co chodzi z tą Karoliną, czemu się tak do mnie zwracacie, bo nie rozumiem?

Piotruś

Tak po 9-10 godzin

Urszula
@Renata

wymagań nie ma dużych np na pakowaniu odzieży można sobie pozwolić na luz blus, i posciemniac tak jak wszędzie

@Urszula

Luz blus? ;p Czyli jak np., pościemniać, bo nie bardzo rozumiem w jaki kontekście można. ;)

Joanna
@Renata

narzucają zlecenie tam tak robisz wszystko jak najszybciej inaczej nie ma

@Joanna

A czy robiąc jak najszybciej przypadkiem nie można przypadkiem wykonać czegoś źle / niedbale? Co wtedy?

@Renata

nic robi sie nowe i tyle kogo to interesuje lub sie pakuje ukryte i nadaje paczke czy cos tam przesylke xd

@Sand..

Nikt się nie czepia potem? A jakieś reklamacje?

no nikt . to chyba dobrze. CO NIE ???? no i co ze reklamacje xd xd

@Sand..

A za reklamacje to kto po uszach dostaje?

Osoba która obsługuje klienta

Były
@Dziwne

rozmowa z szefem nie ma sensu on wie swoje i tyle

@Były

A z ciekawości tylko to podejmowałeś się tej rozmowy czy z góry tak zakładasz? Nie znam go i nie wiem jaki jest ale czasami się zdarza, że miło można się zaskoczyć

Pracujacy
@Renata

spokój "renatko" lepiej idź zasiądz do kamer od rana nie polecam toksyczności

Xyz

Jak są to napewno nie płatne dodatkowo bo przecież szef nie ma z czego brać

Він і вона
@Xyz

nie masz podwyzki to pracujesz wolniej i wtedy masz nadgodziny zarabiasz i upominasz sie o swoja podwyżka i tak najlepiej robic i się nie bawic w kotka myszka nikt. Nie pilnuje czas robisz jak chcesz i zarabiasz ile chcesz można pieniadz kombinowac

×mala×nerwowa×
@Xyz

ostatnio to mowil wiec trzeba brac zwolnienie i nie robic

Magdalena
@×mala×nerwowa×

Chodzi Ci o l4? Jaki to sens ma skoro się chyba wtedy nie dostaje 100% pensji?

gosia sz
@Magdalena

i co z tego to co lepiej w sobote za darmo przychodzic nadgodziny nie platne firma nie zarabia tak wysluchiwac albo miec mierzony czas stoperem ile czasu jest się w ubikacji opanuj sie d

@gosia sz

No raczej za darmo to nigdy nie jest dobrze pracować, no ale bez przesady chyba jakoś w miarę normalnie tu płacą?

Domcia

Chyba nie ????

gosia sz
@Renata

Nie płacą normalnie, masz odpowiedź.

Ja niewolnik

Najlepsze, że jeszcze każą pracować przy trujących substancjach, nie zapewniając przy tym konkretnej ochrony. Do dziś pamiętam mroczki przed oczami po 8 godzinach stania przy myjce. Nawiązując do poprzednika, to przynajmniej miałeś umowę, ja co tydzień podpisywałem jakiś świstek, o umowie to nawet nie było co śnić. Atmosfera wyjątkowo kiepska, ludzie pracują w ciągłym stresie powodowanym przez złe zarządzanie. Zdecydowanie nie polecam.

Liiiiii
@Ja niewolnik

Możliwe że dalej tak podpisują chociaż sporo ludzi nie zgodzili się na umowy zlecenia zamiast o pracę i odeszli

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w WIB Przedsiębiorstwo Prywatne? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Dobry wieczor do czytelnikow. Moge tylko potwierdzic te komentarze o firmie WIB. W Kwietniu 2019 zaczelismy korespondecje z firma WIB z Pania Katarzyna. Na poczatku byla to rozsadna komunikacja o wspolpracy. Mielismy zamiar produkowania w tej firmie odziezy. Byly nam proponowane smieci z Chin za wygorowane ceny ktore firma sama sprowadza np, z Hiszpanii. Zdecydowalismy z synem pojechac do Bialegostoku, aby zobaczyc z kim mamy do czynienia. W sierpniu tego roku wybralismy sie z Düsseldorfu do Bialegostoku, aby podyskutowac o mozliwej wspolpracy. Jechalismy 1300 km, aby zobaczyc nedze w firmie. Mala profesjonalnosc, absolutnie nieprzygotowana pania Katarzyne do rozmowy o tak powaznej wspolpracy. Wzorcownia na przedsionku biura, gdzie panuje niechlujstwo. Pani Katarzyna jest mloda i widac nie na stanowisku kobieta. Tak powazne stanowisko wymaga duzo kompetencji i przyjemnej atmosfery przy obsludze klienta. Nie mielismy absolutnie w zadnym momecie tego uczucia. Proponowalismy wspolprace przy wybraniu materialow, aby te produkty w Polsce mogly byc szyte. Poprosilismy o wycene produktow, ktore nas interesowaly. Dostalismy propozycje za T-shirt i mielismy zaplacic okolo 5 Euro. Te ceny, nie wiem skad sa wziete, ale nie dziwi, mnie, ze w tej firmie nie ma kasy na czas, poniewaz kosmicznymi cenami klienta sie nie zdobywa. Wiecej szkoda pisac bo moznaby bylo duzo wiecej, ale uprzedzam wszystkich, uwaga na ta firme. Pozdrawiam wszystkich czytajacych Marek

Liiiiii
@Marek

Wkoncu ktoś potwierdzil to co napisane w komentarzach bo jak czytam odpowiedzi to niektórym osobom włącza się miłosierdzie i ciekawe czy też by tak gadali jakby tam popracowali i spróbowali tego miodu

Norbi

Firma potrzebuje może nowych ludzi? Jakieś wskazówki ?

alex

W 100% popieram przedmówców. W firmie jest bardzo duża rotacja pracowników, a to już o czymś świadczy.

Zostaw merytoryczną opinię o WIB Przedsiębiorstwo Prywatne - Białystok

WIB Przedsiębiorstwo Prywatne