Opinie o Pinki Baby Jerzy Czyżewski w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pinki Baby Jerzy Czyżewski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pinki Baby Jerzy Czyżewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pinki Baby Jerzy Czyżewski w Białystok

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Pinki Baby Jerzy Czyżewski? Dodali nowe ogłoszenia 20 kwietnia na Gratka.pl.

mietek Nowy wpis

w 2022 r wyslała moja firma zamówiony przez Jerzego Czyżewskiego towar na kwotę ok.5000 zł ,na ,który wystawiła fakturę i odprowadziliśmy od tej kwoty podatek do Urzędu Skarbowego . Do chwili obecnej mimo monitów nie otrzymaliśmy zapłaty za dostarczony mu towar . Nie ma z nim żadnego kontaktu , nie odbiera juz telefonów . Jerzy Czyżwewski to zwykły (usunięte przez administratora) i naciągacz..Złożymy doniesienie do Prokuratury.

Czy firma Pinki Baby Jerzy Czyżewski udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Irena

czyli sprawy te opisane na forum zostały rozwiązane skoro nikt niczego już nie pisze a firma dalej działa? Ciekawa jestem ile w takim razie teraz osób jest tu tak naprawdę zatrudnionych i jak praca miałaby być zorganizowana, z zamówieniami jest już ok?

rafał Nowy wpis
@Irena

To dłużnik, nie zliczę ile otrzymałem pism od komornika w jego sprawie (zajęcia wierzytelności), brak z nim kontaktu więc pewnie zwinął interes.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Pinki Baby Jerzy Czyżewski po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Sprzątanie. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kamila

Czy wysyłają już normalnie i terminowo paczki?

Wieslawa
@Kamila

Nie radzę im

Oszukana

Niestety Jerzy Czyżewski to zwykły (usunięte przez administratora) 2 miesiące temu złożyłam zamówienie w sklepie, po dwóch tygodniach próbowałam się skontaktować ze sprzedającym. Na meile nie odpisuje, telefonu nie odbiera. Możliwy był tylko kontakt smsowy. Zapewniano mnie, że przesyłka dojdzie lada moment. Nic z tych rzeczy. Znowu skontaktowałam się ze sprzedawcą i okazało się, że w magazynie nie ma takiego przedmiotu. Kłamstwo za kłamstwem. Zostałam grzecznie poinformowana o zwrocie pieniędzy, niestety taki zwrot nie nastąpił. Aktualnie wysyłam sądowe wezwanie do zapłaty. Ostrzegam przed zakupami w tym sklepie.

MATKA
@Oszukana

JESTEM w identycznej sytuacji,zaraz idę na 3 wizytę na policję, tym razem wypisujemy papiery i uruchomiamy sąd

moja transakcja została przeprowadzona wzorowo. Zamówiłem około godziny 8.00 rano i jeszcze tego samego dnia paczka została nadana.

Pinki Baby Jerzy Czyżewski to po prostu (usunięte przez administratora) Dlaczego do tej pory nie zajął się nim prokurator?

MSG

(usunięte przez administratora) ✅Dnia 04.12.19r. złożyłam zamówienie na chodzik dla swojego maluszka. ✔Zamówienie zrealizowałam poprzez stronę ‼https://www.pinkibaby.pl/‼ Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ani zamówienia ani pieniędzy. ⁉️ ☑Wysyłanie e-maili, dzwonienie jak również wysyłanie wiadomości SMS nie zdało rezultatu...❎ sklep Pinkibaby.pl mieści się rzekomo na ul. Króla Zygmunta Augusta 26, 15-136 Białystok. ✅Mój błąd, gdyż nie weszłam na inne portale aby upewnić się co to jest za sklep oraz jakie ma opinię. Kiedy już sprawdziłam to (po fakcie) okazało się że jest masę negatywnych wiadomości, A wszyscy Ci ludzie zostali jak ja (usunięte przez administratora) ⁉️Dlatego ostrzegam Was nie róbcie zamówień u Pana Jerzego Czyżewskiego‼ to (usunięte przez administratora) ‼którego oskarżam o próbę wyłudzenia pieniędzy z art. 286 Kodeksu Karnego. ⭕

MSG
@MSG

Odzyskałam pieniądze... trzeba walczyć o swoje.

@MSG

Cześć Czy mogę prosić o kontakt jak odzyskała Pani pieniądze?? Złożyłam zamówienie 27 grudnia i echo, zero odpowiedzi na maile i telefony

Marylin
@Anika

Ja również odzyskałam pieniądze. Wysłałam do firmy przedsądowe wezwanie do zapłaty. Pierwsze wróciło do mnie z powrotem pod pretekstem wyprowadzki adresata. Kolejne wysłałam na ul. Zygmunta Augusta26 i dotarło (ważne jest zwrotne potwierdzenie odbioru na ewentualny dowod w sądzie). Dałam 14 dni na zwrot pieniędzy. Długo nic nie wpływało i już zaczełam kompletować dokumenty do sądu. Jednak w ostatnim momencie dostałam zwrot pieniędzy. Proszę wysłać list do firmy z informacją o odstąpieniu od umowy oraz z ostatecznym wezwaniem do zapłaty (sporo informacji o tym jest w internecie). Jeśli (usunięte przez administratora) nie odda pieniędzy w wyznaczonym terminie to może się Pani starać o sądowy nakaz zapłaty przez złożenie pozwu cywilnego. Warto walczyć o swoje i nie odpuszczać,bo to bezkarne zagrywki na które nie należy się zgadzać.

Wiesława
@MSG

Jak pani odzyskała pieniążki ,co na pana zadziałało?

Lol
@MSG

Jak odzyskała Pani pieniądze? Ja także zlozylam zamówienie i od poniedziałku nic dzwonię piszę i zero kontaktu proszę o pomoc jak mogę odzyskać pieniądze

darek

Prosze o informacje od osob ktore mialy stycznosc z ta firma jak mozna odzyskac pieniadze? Brak odpowiedzi na email lub telefon, wiem ze zgloszenie sprawy na policje to dlugi czas a byc moze tego nie wezma

Dawid

Gdzie jest lokalizacja tego sklepu?

Wiesława

Zamówiłam rowerek trójkołowy 23-02-2020r. Po tygodniu nie było informacji o zamówieniu, po kilku próbach kontaktu pan stwierdził , ze nie ma tego koloru,więc zgodziłam się na inny.Na drugi dzięń tj. 04-03 dostałam informację że zamówienie zostało wysłane.11-03 status przesyłki się nie zmieniał ,całkowity brak kontaktu ze sklepem.Od firmy kurierskiej otrzymałam informację, że fizycznie paczki nie dostali,więc nie mają co przywieżć .Po tym zrezygnowałam z zamówienia . Teraz nie mam ani pienędzy ani rowerka.

AgaMa

Zamówiłam fotelik i zabawkę na święta. Po ponad tygodniu oczekiwania napisałam do nich co się dzieje z paczką. Okazało się że takiego fotelika jak ja chcę nie mają. Więc kazałam wysłać ten co mają bo już nie było czasu na szukanie gdzie indziej. Przyszedł w Wigilię i do tego bez zabawki .Do dziś nie mogę doprosić się zwrotu za zabawkę choć już dwa razy wysłałam nr.konta o który mnie poproszono.Dlatego za nim coś tam zamówicie zastanówcie się 100x.

Anika

A wysłał Pan potwierdzenie przelewu? Też czekałam na zamówienie, potem przekazałam ten dokument z banku i tego samego dnia wyszła paczka (5 stycznia) więc świeża sprawa.

Anika

Moja na szczęście dotarła i to szybko. Był to prezent na roczek dla mojego chrześniaka i początkowo jak tutaj przeczytałam opinie tez się martwiłam, ze będę świeciła oczami na imprezie. Mam nadzieje ze i u Pana sytuacja się wyjaśni. Pozdrawiam

Agnieszka

Wypowiadam się jako klient. Zamówiłam fotelik samochodowy dla synka. Płatność przelewem. Paczka nie dotarła. Właściciel firmy na początku był w kontakcie zwodzil mnie dość długo. W końcu zadzwoniłam do firmy kurierskiej a tam dostałam informacje że paczka nadana została ale nadal przebywa u nadawcy. Po ostrzezeniach że zgłoszę sprawę na policję kontakt się urwał pieniędzy nie odzyskałam. Skontaktowalam się z rzecznikiem praw konsumenta. Za jego rada wysłałam do firmy list. I tu zaskoczenie bo list wrócił z informacją że właściciel się wyprowadzil???? wkurzona miałam iść na policję i tu znowu zaskoczenie bo zanim poszłam weszłam na konto i pieniądze wróciły. Jako koral warto działać bo widocznie właściciel się przestraszyl

@Agnieszka

Dzięki za opinię o Pinki Baby Jerzy Czyżewski .Dobrze, że dostałaś w końcu pieniądze. A czy z towarem wszystko było w porządku?

Iwo
@Agnieszka

Witam jakie pismo pani pisała? Ja też zostałam oszukana na nie mała kwote i szukam wyjścia jakiego żeby odzyskać pieniądze

@Karolina

Nie otrzymałam zamówionego towaru

@Iwo

Proponuję skontaktować się z rzecznikiem praw konsumenta on nie pokiwrowal co mam napisać

@Iwo

Proponuję skontaktować się z rzecznikiem praw konsumenta. On mnie pokierowal co mam napisać

Dora

Beznadziejny sprzedawca (usunięte przez administratora) a nie sprzedawca nie ma co u niego kupować jak widzę nic sie nie zmieniło że nie ma bata na takich ludzi to szok gdzie my żyjemy!!!!!!!!!!

Weronika

To forum pracownicze! Nie jest to miejsce na reklamacje.

Towaru nie otrzymała jeszcze mimo zapewnień, że juz wysłany. Nie odbierają juz telefonu ani nie odpisują na maile. NIE KUPUJCIE U NICH NIC CHYBA ŻE CHCECIE STRACIĆ PIENIĄDZE JAK JA!

Paula

UWAGA !!! Sklep internetowy to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

@Paula

Napisałaś swoją opinię z perspektywy pracownika czy też klienta? Jeśli to pierwsze to przedstawisz powody, które wpływają na tak negatywną opinię o Pinki Baby jako pracodawcy? Dzięki za wszelkie informacje!

kris

Kompletna porażka , brak kontaktu , brak informacji, olewanie klienta, brak zwrotu po rezygnacji z zakupu chyba trzeba będzie iść na policję jako próbę wyłudzenia pieniędzy z art. 286 Kodeksu Karnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Pinki Baby Jerzy Czyżewski - Białystok

Pinki Baby Jerzy Czyżewski
2.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Al. 1000-Lecia Państwa Polskiego 6
    15-111 Białystok
  • NIP: 5422577753 REGON: 200199685

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042