Ekir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Ewelina Rzeszut

Szczecin

Opinie o Ekir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Ewelina Rzeszut

kuba

mowisz o ekirze na hryniewieckiego? bo ja tam ide na ochrone - w sumie ludzie spoko - wlascicielka i kierownicy, dobre warunki proponuja - jak bedzie w praniu to sie okaze bo od poczatku roku 2012 zaczynam pozdrawiam i czekam na kontakt kuba

Zostaw opinię o Ekir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Ewelina Rzeszut - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Ewelina Rzeszut