Mjs - Net Michał Jakub Staniszewski

Lublin

Opinie o Mjs - Net Michał Jakub Staniszewski

Nieznany

Firma pana Michała Staniszewskiego działa również pod nazwą Domeny365.eu, zajmuje się naciąganiem właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw rozsyłając do nich informacje w postaci SMS na temat rzekomo nieopłaconych usług związanych z domenami internetowymi. W sposób perfidny i z niskich pobudek wykorzystuje niewiedzę niektórych osób. Naciągacze od których należy trzymać się z daleka!

Gość
@Nieznany 13.08.2015, 15:14

Rozumiem że mam nie reagować na ich smsy i nie płacić skoro juz dawno opłaciłem swoją domenę

Zostaw opinię o Mjs - Net Michał Jakub Staniszewski - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mjs - Net Michał Jakub Staniszewski