Opinie o Pas Trans Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Pas Trans Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pas Trans Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pas Trans Sp. z o.o. w Lublin

Vitalii Nowy wpis
Klient

Кілька днів тому придбав квиток в касі автостанції в Катовіце. За годину до відправлення передзвонив за номером вказаним в квитку. Диспетчер запевнив що автобус приїде вчасно, тобто о 21:50. Я чекав до 22:00, автобус так і не приїхав. Я намагався зв'язатися з тим же диспетчером, але він довго не брав телефон, а коли нарешті одізвався, то повідомив мене що автобус вже відправився з Автостанції в Катовіце! На мою вимогу повернути кошти за квиток диспетчер погодився. Але минув тиждень, а кошти не повернули. Pas-Trans - недобросовісний перевізник.

Co wiecie o firmie Pas Trans Sp. z o.o. w miejscowości Lublin? Nadal oczekujemy na aktualne wieści. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Pas Trans Sp. z o.o. - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pas Trans Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.