Sułtan Restauracja Catering Zofia Buczkowska Jerzy Wawrzyczek

Opinie o Sułtan Restauracja Catering Zofia Buczkowska Jerzy Wawrzyczek

Ble

Nie polecam nie płaci na czas hamska i arogancka a gdy bywa sie nie obiedzie to w kuchni wrzask nie ma kto tam robic widać a co nad to czekac godzina na zwykłe frytki dno ! jeszcze wyrencza sie praktykantami w weekendy na prawde nie polecam.

Zostaw opinię o Sułtan Restauracja Catering Zofia Buczkowska Jerzy Wawrzyczek - Pszczyna

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sułtan Restauracja Catering Zofia Buczkowska Jerzy Wawrzyczek