Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. w Kościuszków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. w Kościuszków

Kamil90

Widzę że komuś się tutaj nudzi ... proszę nie odpisywać na posty użytkownika Kamil Bumbul.Ponieważ ktoś poddaje się pod moje imię i nazwisko i robi sobie głupie żarty ...

Czy pracownicy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Ktoś

Gdyby były organizowane, pracownicy na pewno by w nich chętnie uczestniczyli...

Łukasz
@Ktoś

Oznacza to, że firma w ramach benefitów nie organizuje tego typu integracji. Czy są inne bonusy takie jak prywatna opieka medyczna lub dofinansowanie do wypoczynku? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Łukasz

nie ma żadnych benefitów gdyż firma nie porowadzi funduszu socjalnego

User

integracja jedynie w pracujące weekendy w zakładzie

User

Pracowałem w zakładzie pare lat. Zarobki? pracownik produkcyjny najniższa krajowa brutto na godzinę. Podbić zarobki można sobie jedynie pracując nadgodziny i weekendy, w firmie nie ma możliwości rozwoju. Praca na 2 zmiany, poniedziałek-piątek. Oczywiście wszyscy przyzwyczajeni są że weekendy są robocze bo się tak przyjęło? Pewnie nie ma obowiązku pracy w weekend, ale wtedy kasa mniejsza niż w Kauflandzie na kasie. Przychodzisz np w sobotę (+200zł premii) i nadgodziny płatne 100% - przerważnie na 1zmianie weekendy są pracujące. Swojego czasu stosunek kierownika do pracownika zostawiał wiele do życzenia, nie wiem jak jest aktualnie, ale nie sądzę żeby się wiele zmieniło :) premia jest mocno elastyczna gdyż 1dzień l4 i -800zł premii. Już gdy pracowałem pojawił się fajny news typu że pracownik przychodząc w weekend ma być gotów na prace do 12h, czyli jednoznaczne z tym że przełożony poinformuję Cię ile będziesz pracować. Informacje o czasie pracy dostaje się poprzez SMS. Gdzieś miałem fajną fotkę ze stołówki w Awexie - za co oraz ile kwotowo premii zabieranie jest za np "nie przychodzenie w soboty, niedziele oraz święta". Coś jest z tego co piszą ludzie o tym że zagraniczne ziemniaki są pakowane jako krajowy produkt, wiem bo sam maczałem w tym palce. Wiele mogę jeszcze pisać, ale w dwóch zdaniach, jeśli pracować w Awexie, to robić ile wlezie i jak najszybciej poszukać innego zakładu :) PS ciekawe czy Pani Madzia odpisuje dalej wpisy na tej stronce Pozdrawiam

Arnold

Złe traktowanie pracowników . Towary przejeżdżające z innych krajów pakowane w opakowania z napisem produkt polski

@Arnold

Co do złego traktowania pracowników to nie uświadczyłem, a co do drugiego zarzutu to nie wiem skąd pan ma takie informacje. Sam mam parę rzeczy do zarzucenia firmie ale to że produkt zagraniczny jest pakowany pod flagą Polski to zwykle kłamstwo.

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Raportowania i Analiz Operacyjnych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Artur

Nie przesadzajcie z narzekaniem a ostatecznie jeśli komuś nie odpowiada praca w dobrej firmie to może ją zmienić.

życzliwy

Nie polecam zarobisz jak będziesz chodził w 2 weekendy jak odpuścisz jeden weekend to tracisz 800zł chory zakład pani od bio produktów patrzy ciągle w kamere czy jest jakieś przewinienie by odebrać premie

Łukasz
@życzliwy

Dlaczego odpuszczając jeden weekend, pracownik traci, aż 800 zł? Wyjaśnij, proszę, bo próbuję to zrozumieć, lecz na chwilę obecną nie mogę. Czyżby weekendy były tak dobrze opłacane przez firmę Awex?

michal
@Łukasz

nie dobrze płatne, tylko nieobecnosc powoduje utratę premii

@Łukasz

Masz 800 zł premi tzw frekwencyjnej , w mięsiącu przypadaja ci 4 dni weekendowe jak opuścisz 2 dni to tracisz całą premie ,a na dodatek jedna z pań w biurze patrzy w kamery zazwyczaj na koniec miesiąca i odbiera premie ludzią za byle co, zarobisz ale średnia godzin to ponad 200 więc nie ma sie czym chwalić

Sfrustrowany agent

Wysłałem tam swoje CV na drugi dzień dostałem telefon od nich po drugiej stronie głos jakiegoś kierownika zwykłego kmiota który zaoferował mi pracę za ok 11zl/h jak mu zadałem pytanie jak mam za to żyć w mieście w mieszkaniu w bloku gdzie sam czynsz kosztuje mnie na miesiąc prawie 800zl odłożył słuchawkę... więc sami sobie dopowiedzcie co to za firma

misio
@Sfrustrowany agent

Tam zarobisz bo jak policzysz sobotę , niedzielę w pracy a tak jest to wyciągasz 3000. Ha ha

admin

Wiesz jak wygląda atmosfera pracy w firmie Awex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sp z o.o. ? Wiesz czy pracownicy są dla siebie pomocni czy raczej każdy radzi sobie sam? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. - Kościuszków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o.
  • 11
    63-460 Kościuszków

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o.